[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Czarni Olecko Międzyszkolny Ludowy Klub Sportowy Czarni Olecko
Rok założenia: 1946
Barwy: czarno-żółte
Adres: Parkowa 1, 19-400 Olecko
telefon: (87) 520-20-48
WWW: http://www.czarniolecko.pl (oficj.)
http://mlksczarniolecko.futbolowo.pl (nieoficj.)
Stadion: Stadion Miejski w Olecku
pojemność - 2 000 miejsc (740 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 100 m x 80 m
Prezes: Ireneusz Szymański (od 13 maja 2009), Jan Jakimowicz (od 13 stycznia 2011)
Trener: Karol Sobczak (od 13 maja 2009)


Sukcesy

Najwyższy poziom ligowy - III liga
 
Kadra


Bramkarze: Radosław Gąsiorowski (30.05.85, 188/82, J -> Rominta Gołdap), Marcin Grygo (15.11.93, 180/60), Andrzej Miliszewski (23.05.86, W, rezerwy).
Obrońcy: Maciej Cichocki (01.09.92), Kamil Kalinowski (12.03.90, 184/76, J -> Vęgoria Węgorzewo), Łukasz Kozłowski (27.07.89, 191/79, J -> Pogoń Łapy), Krzysztof Rytwiński (14.03.93, 182/72), Michał Sadłowski (20.12.89), Paweł Sadowski (03.12.90), Michał Wasilewski (01.04.86), Marcin Witanowski (11.06.89, 178/71).
Pomocnicy: Przemysław Drozd (09.08.78, W), Łukasz Gierak (17.02.80, W, rezerwy), Łukasz Grzybowski (25.03.89, 182/78, J -> Ruch Wysokie Mazowieckie), Adrian Gudewicz (30.03.87, 177/71, J -> Promień Mońki), Adrian Karankiewicz (14.04.87, 180/74, J -> Dąb Dąbrowa Białostocka), Dawid Paszkowski (19.12.89), Adam Pułecki (27.11.84, W, rezerwy), Błażej Tusznio (26.06.89, W, Mazur Ełk), Paweł Wasilewski (01.04.86, W, rezerwy), Łukasz Wirżyński (25.06.93).
Napastnicy: Daniel Bogdanowicz (31.05.89, 185/72), Arkadiusz Cichocki (05.05.86, 183/77, W, Rominta Gołdap), Łukasz Dębski (09.07.84, W, rezerwy), Sławomir Jarmołowicz (13.11.80, W), Piotr Matwiejczyk (12.03.91), Mateusz Miłowicki (30.05.92, W, rezerwy), Łukasz Senkowski (07.03.84), Karol Skałka (16.10.89, W), Bartosz Stachelski (31.03.90, 178/75, J -> Wissa Szczuczyn), Robert Suchaczewski (17.01.89, W), Kamil Szarnecki (08.11.76, 189/74), Dawid Szusta (10.06.93, 172/60, W), Ariel Tusznio (09.09.90, 180/72).
 
Uwagi

• W sezonie 2006/07 klub występował pod nazwą sponsora MLKS Czarni Stars Olecko.
• Od sezonu 2007/08 klub występuje pod nazwą sponsora MLKS Czarni Justyna Olecko.

 
Dane z sezonu: 2010/11
Zobacz także dane z sezonu: 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20 2020/21 2021/22 2022/23
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2003/04 - Klasa A 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska I
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2004/05 - Liga okręgowa 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska I
   2005/06 - Liga okręgowa 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska I
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - Liga okręgowa 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska I
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2007/08 - IV liga 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2008/09 - III liga 2008/2009, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2009/10 - III liga 2009/2010, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2010/11 - III liga 2010/2011, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2011/12 - III liga 2011/2012, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: warmińsko-mazurska I
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: warmińsko-mazurska I
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2014/15 - Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: warmińsko-mazurska I
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2015/16 - Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: warmińsko-mazurska I
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2016/17 - Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska I
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: warmińsko-mazurska I
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2018/19 - forBET IV liga 2018/2019, grupa: warmińsko-mazurska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2019/20 - Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: warmińsko-mazurska I
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2020/21 - Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: warmińsko-mazurska I
   2020/21 - Puchar Polski 2020/2021, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2021/22 - Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: warmińsko-mazurska I
   2021/22 - Puchar Polski 2021/2022, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2021/22 - Baraże o udział w klasie okręgowej, grupa: warmińsko-mazurska
   2022/23 - Klasa okręgowa 2022/2023, grupa: warmińsko-mazurska I
   2022/23 - Puchar Polski 2022/2023, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

 

Napisz do nas