[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: warmińsko-mazurska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orlęta Reszel 30 73 22 7 1 84-20 11 3 1 43-10 11 4 0 41-10
2.  Mazur Pisz 30 60 20 4 6 74-33 11 2 2 41-16 9 2 4 33-17
3.  Błękitni Pasym 30 57 17 6 7 85-48 12 1 2 53-18 5 5 5 32-30
4.  Czarni Olecko 30 56 16 8 6 58-20 8 5 2 33-10 8 3 4 25-10
5.  Vęgoria Węgorzewo 30 49 15 4 11 82-41 9 2 4 41-15 6 2 7 41-26 2 3 1 0 1 6-3
6.  Cresovia Górowo Iławeckie 30 49 15 4 11 58-51 8 3 4 29-20 7 1 7 29-31 2 3 1 0 1 3-6
7.  Wilczek Wilkowo 30 46 14 4 12 58-57 8 2 5 35-31 6 2 7 23-26
8.  Victoria Bartoszyce 30 43 12 7 11 68-51 8 4 3 38-18 4 3 8 30-33
9.  Łyna Sępopol 30 41 10 11 9 75-60 6 6 3 44-28 4 5 6 31-32
10.  SKS Szczytno 30 39 10 9 11 40-48 5 5 5 20-25 5 4 6 20-23
11.  Pojezierze Prostki 30 36 9 9 12 48-46 7 3 5 26-14 2 6 7 22-32
12.  Granica Bezledy 30 33 9 6 15 62-76 7 1 7 39-36 2 5 8 23-40
13.  Polonia Lidzbark Warmiński 30 29 7 8 15 32-66 4 6 5 21-31 3 2 10 11-35
14.  Fala Warpuny 30 23 7 2 21 50-113 5 2 8 33-41 2 0 13 17-72
15.  Start Kruklanki 30 17 5 2 23 34-117 2 1 12 13-53 3 1 11 21-64
16.  SRKiS Knopin 30 15 4 5 21 24-85 4 2 9 18-39 0 3 12 6-46
LZS Knopin został ukarany odjęciem dwóch punktów za brak jednej z drużyn młodzieżowych.
Mazur Pisz został ukarany odjęciem czterech punktów za brak jednej z drużyn młodzieżowych.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Orlęta Reszel    1-0 1-1 1-0 3-1 1-2 1-0 3-2 1-0 5-1 2-2 1-1 6-0 10-0 3-0* 4-0 
 2 Mazur Pisz0-3     2-0 0-0 0-1 4-1 3-1 7-2 6-2 1-1 3-1 1-0 3-0* 4-1 4-3 3-0 
 3 Błękitni Pasym3-6 2-0     1-0 3-2 5-0 2-1 1-2 5-1 1-1 4-0 4-3 3-0 6-1 10-1 3-0* 
 4 Czarni Olecko0-2 0-2 3-0     2-1 1-1 7-0 1-1 2-2 2-0 0-0 0-0 2-1 2-0 8-0 3-0* 
 5 Vęgoria Węgorzewo0-0 4-3 1-2 2-4     5-0 2-3 2-0 1-1 3-0 1-0 5-1 5-0 7-0 0-1 3-0 
 6 Cresovia Górowo Iławeckie1-6 0-2 0-0 2-1 3-1     1-2 1-1 0-3 2-1 0-0 1-0 3-0 6-2 7-1 2-0 
 7 Wilczek Wilkowo1-1 1-1 6-2 0-4 0-1 2-1     2-8 3-2 0-1 5-4 4-1 1-0 2-3 3-2 5-0 
 8 Victoria Bartoszyce0-2 2-1 2-2 2-1 2-2 2-3 1-0     1-1 0-2 3-0 2-2 3-0 5-2 5-0 8-0 
 9 Łyna Sępopol1-1 1-3 3-3 0-1 2-2 2-3 3-1 3-2     2-1 2-2 3-3 2-0 10-1 8-3 2-2 
 10 SKS Szczytno0-2 1-3 4-3 0-0 2-1 0-3 2-0 2-1 2-2     0-0 3-3 0-1 3-2 0-3* 1-1 
 11 Pojezierze Prostki1-2 0-1 0-2 0-2 3-1 2-0 1-1 1-0 0-0 2-2     6-0 1-2 3-0 4-1 2-0 
 12 Granica Bezledy2-5 0-4 1-3 0-2 1-2 3-7 0-1 4-3 3-1 2-2 3-2     2-1 7-1 6-1 5-1 
 13 Polonia Lidzbark Warmiński1-1 3-3 1-1 0-0 0-4 2-0 1-1 0-3 1-6 1-0 0-5 5-2     2-0 2-3 2-2 
 14 Fala Warpuny0-3 1-3 3-5 1-2 5-2 2-0 2-5 4-2 4-3 1-3 3-3 2-4 3-5     1-1 1-0 
 15 Start Kruklanki0-2 1-4 0-6 0-6 0-12 0-3 0-3 2-3 2-5 1-3 0-2 3-1 1-1 1-2     2-0 
 16 SRKiS Knopin0-5 0-3* 3-2 1-2 0-8 0-5 0-4 0-0 1-2 0-2 6-1 0-2 0-0 4-2 3-1     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

SRKiS Knopin 6-1 Pojezierze Prostki 8 sierpnia, 16:00
Start Kruklanki 1-4 Mazur Pisz 9 sierpnia, 16:00
SKS Szczytno 0-0 Czarni Olecko 8 sierpnia, 18:00
Fala Warpuny 0-3 Orlęta Reszel 8 sierpnia, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 3-0 Polonia Lidzbark Warmiński 9 sierpnia, 17:00
Granica Bezledy 1-2 Vęgoria Węgorzewo 8 sierpnia, 16:00
Victoria Bartoszyce 2-2 Błękitni Pasym 8 sierpnia, 17:00
Wilczek Wilkowo 3-2 Łyna Sępopol 8 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 12 sierpnia

Pojezierze Prostki 0-0 Łyna Sępopol 12 sierpnia, 17:00
Błękitni Pasym 2-1 Wilczek Wilkowo 12 sierpnia, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 2-0 Victoria Bartoszyce 12 sierpnia, 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 5-2 Granica Bezledy 19 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 18:00) odwołany
Orlęta Reszel 1-2 Cresovia Górowo Iławeckie 12 sierpnia, 17:00
Czarni Olecko 2-0 Fala Warpuny 12 sierpnia, 17:00
Mazur Pisz 1-1 SKS Szczytno 12 sierpnia, 17:00
SRKiS Knopin 3-1 Start Kruklanki 12 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Start Kruklanki 0-2 Pojezierze Prostki 16 sierpnia, 16:00
SKS Szczytno 1-1 SRKiS Knopin 15 sierpnia, 18:00
Fala Warpuny 1-3 Mazur Pisz 15 sierpnia, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 2-1 Czarni Olecko 15 sierpnia, 17:00
Granica Bezledy 2-5 Orlęta Reszel 15 sierpnia, 16:00
Victoria Bartoszyce 3-0 Polonia Lidzbark Warmiński 15 sierpnia, 17:00
Wilczek Wilkowo 0-1 Vęgoria Węgorzewo 15 sierpnia, 17:00
Łyna Sępopol 3-3 Błękitni Pasym 15 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Pojezierze Prostki 0-2 Błękitni Pasym 23 sierpnia, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 1-1 Łyna Sępopol 21 sierpnia, 17:30
Polonia Lidzbark Warmiński 1-1 Wilczek Wilkowo 23 sierpnia, 16:00
Orlęta Reszel 3-2 Victoria Bartoszyce 22 sierpnia, 16:00
Czarni Olecko 0-0 Granica Bezledy 23 sierpnia, 17:00
Mazur Pisz 4-1 Cresovia Górowo Iławeckie 22 sierpnia, 17:00
SRKiS Knopin 4-2 Fala Warpuny 22 sierpnia, 16:00
Start Kruklanki 1-3 SKS Szczytno 23 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 26 sierpnia

SKS Szczytno 0-0 Pojezierze Prostki 26 sierpnia, 17:00
Fala Warpuny 1-1 Start Kruklanki 26 sierpnia, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 2-0 SRKiS Knopin 26 sierpnia, 17:00
Granica Bezledy 0-4 Mazur Pisz 26 sierpnia, 17:00
Victoria Bartoszyce 2-1 Czarni Olecko 26 sierpnia, 17:00
Wilczek Wilkowo 1-1 Orlęta Reszel 26 sierpnia, 17:00
Łyna Sępopol 2-0 Polonia Lidzbark Warmiński 26 sierpnia, 17:00
Błękitni Pasym 3-2 Vęgoria Węgorzewo 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Pojezierze Prostki 3-1 Vęgoria Węgorzewo 29 sierpnia, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-1 Błękitni Pasym 29 sierpnia, 17:00
Orlęta Reszel 1-0 Łyna Sępopol 29 sierpnia, 16:00
Czarni Olecko 7-0 Wilczek Wilkowo 29 sierpnia, 16:00
Mazur Pisz 7-2 Victoria Bartoszyce 29 sierpnia, 17:00
SRKiS Knopin 0-2 Granica Bezledy 29 sierpnia, 16:00
w Dobrym Mieście
Start Kruklanki 0-3 Cresovia Górowo Iławeckie 30 sierpnia, 16:00
SKS Szczytno 3-2 Fala Warpuny 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 7 - 5-6 września

Fala Warpuny 3-3 Pojezierze Prostki 5 września, 16:00
Cresovia Górowo Iławeckie 2-1 SKS Szczytno 6 września, 17:00
Granica Bezledy 6-1 Start Kruklanki 5 września, 16:00
Victoria Bartoszyce 8-0 SRKiS Knopin 5 września, 16:00
Wilczek Wilkowo 1-1 Mazur Pisz 5 września, 17:00
Łyna Sępopol 0-1 Czarni Olecko 5 września, 16:00
Błękitni Pasym 3-6 Orlęta Reszel 5 września, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 5-0 Polonia Lidzbark Warmiński 5 września, 16:00

Kolejka 8 - 12-13 września

Pojezierze Prostki 1-2 Polonia Lidzbark Warmiński 13 września, 17:00
Orlęta Reszel 3-1 Vęgoria Węgorzewo 12 września, 16:00
Czarni Olecko 3-0 Błękitni Pasym 12 września, 16:00
Mazur Pisz 6-2 Łyna Sępopol 12 września, 16:00
SRKiS Knopin 0-4 Wilczek Wilkowo 12 września, 16:00
w Dobrym Mieście
Start Kruklanki 2-3 Victoria Bartoszyce 13 września, 13:00
SKS Szczytno 3-3 Granica Bezledy 12 września, 17:00
Fala Warpuny 2-0 Cresovia Górowo Iławeckie 12 września, 16:00

Kolejka 9 - 19-20 września

Cresovia Górowo Iławeckie 0-0 Pojezierze Prostki 19 września, 15:00
Granica Bezledy 7-1 Fala Warpuny 19 września, 16:00
Victoria Bartoszyce 0-2 SKS Szczytno 19 września, 16:00
Wilczek Wilkowo 3-2 Start Kruklanki 19 września, 16:30
Łyna Sępopol 2-2 SRKiS Knopin 19 września, 16:00
Błękitni Pasym 2-0 Mazur Pisz 19 września, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 2-4 Czarni Olecko 19 września, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-1 Orlęta Reszel 20 września, 16:30

Kolejka 10 - 26-27 września

Pojezierze Prostki 1-2 Orlęta Reszel 27 września, 16:00
Czarni Olecko 2-1 Polonia Lidzbark Warmiński 26 września, 16:00
Mazur Pisz 0-1 Vęgoria Węgorzewo 26 września, 14:00
SRKiS Knopin 3-2 Błękitni Pasym 26 września, 16:00
Start Kruklanki 2-5 Łyna Sępopol 27 września, 16:00
SKS Szczytno 2-0 Wilczek Wilkowo 26 września, 16:30
Fala Warpuny 4-2 Victoria Bartoszyce 26 września, 16:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1-0 Granica Bezledy 27 września, 16:00

Kolejka 11 - 3-4 października

Granica Bezledy 3-2 Pojezierze Prostki 3 października, 16:00
Victoria Bartoszyce 2-3 Cresovia Górowo Iławeckie 3 października, 16:00
Wilczek Wilkowo 2-3 Fala Warpuny 3 października, 16:00
Łyna Sępopol 2-1 SKS Szczytno 3 października, 16:00
Błękitni Pasym 10-1 Start Kruklanki 3 października, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 3-0 SRKiS Knopin 3 października, 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 3-3 Mazur Pisz 3 października, 18:00
Orlęta Reszel 1-0 Czarni Olecko 3 października, 16:00

Kolejka 12 - 10-11 października

Pojezierze Prostki 0-2 Czarni Olecko 11 października, 16:00
Mazur Pisz 0-3 Orlęta Reszel 10 października, 16:00
SRKiS Knopin 0-0 Polonia Lidzbark Warmiński 10 października, 16:00
Start Kruklanki 0-12 Vęgoria Węgorzewo 11 października, 15:00
SKS Szczytno 4-3 Błękitni Pasym 10 października, 16:00
Fala Warpuny 4-3 Łyna Sępopol 10 października, 16:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1-2 Wilczek Wilkowo 10 października, 15:00
Granica Bezledy 4-3 Victoria Bartoszyce 10 października, 16:00

Kolejka 13 - 17-18 października

Victoria Bartoszyce 3-0 Pojezierze Prostki 17 października, 15:30
Wilczek Wilkowo 4-1 Granica Bezledy 18 października, 15:30
Łyna Sępopol 2-3 Cresovia Górowo Iławeckie 17 października, 15:30
Błękitni Pasym 6-1 Fala Warpuny 17 października, 15:30
Vęgoria Węgorzewo 3-0 SKS Szczytno 17 października, 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2-3 Start Kruklanki 17 października, 17:00
Orlęta Reszel 4-0 SRKiS Knopin 17 października, 15:30
Czarni Olecko 0-2 Mazur Pisz 17 października, 15:30

Kolejka 14 - 24-25 października

Pojezierze Prostki 0-1 Mazur Pisz 25 października, 14:00
SRKiS Knopin 1-2 Czarni Olecko 24 października, 15:30
Start Kruklanki 0-2 Orlęta Reszel 25 października, 14:00
SKS Szczytno 0-1 Polonia Lidzbark Warmiński 24 października, 15:30
Fala Warpuny 5-2 Vęgoria Węgorzewo 24 października, 15:30
Cresovia Górowo Iławeckie 0-0 Błękitni Pasym 25 października, 14:00
Granica Bezledy 3-1 Łyna Sępopol 24 października, 15:30
Victoria Bartoszyce 1-0 Wilczek Wilkowo 24 października, 15:30

Kolejka 15 - 31 października

Wilczek Wilkowo 5-4 Pojezierze Prostki 31 października, 14:00
Łyna Sępopol 3-2 Victoria Bartoszyce 31 października, 14:00
Błękitni Pasym 4-3 Granica Bezledy 31 października, 14:00
Vęgoria Węgorzewo 5-0 Cresovia Górowo Iławeckie 31 października, 14:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2-0 Fala Warpuny 31 października, 14:00
Orlęta Reszel 5-1 SKS Szczytno 31 października, 14:00
Czarni Olecko 8-0 Start Kruklanki 31 października, 14:00
Mazur Pisz 3-0 SRKiS Knopin 31 października, 14:00

Kolejka 16 - 7-8 listopada

Pojezierze Prostki 2-0 SRKiS Knopin 7 listopada, 14:00
Mazur Pisz 4-3 Start Kruklanki 8 listopada, 13:00
Czarni Olecko 2-0 SKS Szczytno 7 listopada, 14:00
Orlęta Reszel 10-0 Fala Warpuny 7 listopada, 14:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2-0 Cresovia Górowo Iławeckie 7 listopada, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 5-1 Granica Bezledy 7 listopada, 14:00
Błękitni Pasym 1-2 Victoria Bartoszyce 7 listopada, 14:00
Łyna Sępopol 3-1 Wilczek Wilkowo 7 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 11 listopada

Łyna Sępopol 2-2 Pojezierze Prostki 11 listopada, 14:00
Wilczek Wilkowo 6-2 Błękitni Pasym 11 listopada, 14:00
Victoria Bartoszyce 2-2 Vęgoria Węgorzewo 11 listopada, 14:00
Granica Bezledy 2-1 Polonia Lidzbark Warmiński 11 listopada, 14:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1-6 Orlęta Reszel 11 listopada, 14:00
Fala Warpuny 1-2 Czarni Olecko 11 listopada, 14:00
SKS Szczytno 1-3 Mazur Pisz 11 listopada, 13:30
Start Kruklanki 2-0 SRKiS Knopin 11 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 26 marca

Pojezierze Prostki 4-1 Start Kruklanki 26 marca, 15:30
SRKiS Knopin 0-2 SKS Szczytno 26 marca, 15:30
Mazur Pisz 4-1 Fala Warpuny 26 marca, 12:00
Czarni Olecko 1-1 Cresovia Górowo Iławeckie 3 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:30) odwołany
Orlęta Reszel 1-1 Granica Bezledy 25 marca, 15:30
Polonia Lidzbark Warmiński 0-3 Victoria Bartoszyce 25 marca, 15:30
Vęgoria Węgorzewo 2-3 Wilczek Wilkowo 25 marca, 15:30
Błękitni Pasym 5-1 Łyna Sępopol 26 marca, 15:30

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Błękitni Pasym 4-0 Pojezierze Prostki 2 kwietnia, 16:00
Łyna Sępopol 2-2 Vęgoria Węgorzewo 2 kwietnia, 16:00
Wilczek Wilkowo 1-0 Polonia Lidzbark Warmiński 2 kwietnia, 16:00
Victoria Bartoszyce 0-2 Orlęta Reszel 2 kwietnia, 16:00
Granica Bezledy 0-2 Czarni Olecko 2 kwietnia, 16:00
Cresovia Górowo Iławeckie 0-2 Mazur Pisz 2 kwietnia, 17:00
Fala Warpuny 1-0 SRKiS Knopin 2 kwietnia, 16:00
SKS Szczytno 0-3 Start Kruklanki 2 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 5-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Pojezierze Prostki 2-2 SKS Szczytno 10 kwietnia, 15:00
Start Kruklanki 1-2 Fala Warpuny 10 kwietnia, 16:00
SRKiS Knopin 0-5 Cresovia Górowo Iławeckie 10 kwietnia, 14:00
Mazur Pisz 1-0 Granica Bezledy 9 kwietnia, 16:00
Czarni Olecko 1-1 Victoria Bartoszyce 9 kwietnia, 16:00
Orlęta Reszel 1-0 Wilczek Wilkowo 9 kwietnia, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-6 Łyna Sępopol 9 kwietnia, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 1-2 Błękitni Pasym 9 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Vęgoria Węgorzewo 1-0 Pojezierze Prostki 16 kwietnia, 16:00
Błękitni Pasym 3-0 Polonia Lidzbark Warmiński 16 kwietnia, 16:00
Łyna Sępopol 1-1 Orlęta Reszel 16 kwietnia, 16:00
Wilczek Wilkowo 0-4 Czarni Olecko 16 kwietnia, 17:00
Victoria Bartoszyce 2-1 Mazur Pisz 16 kwietnia, 16:00
Granica Bezledy 5-1 SRKiS Knopin 16 kwietnia, 16:00
Cresovia Górowo Iławeckie 7-1 Start Kruklanki 17 kwietnia, 16:00
Fala Warpuny 1-3 SKS Szczytno 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

Pojezierze Prostki 3-0 Fala Warpuny 24 kwietnia, 15:00
SKS Szczytno 0-3 Cresovia Górowo Iławeckie 23 kwietnia, 16:30
Start Kruklanki 3-1 Granica Bezledy 24 kwietnia, 16:00
SRKiS Knopin 0-0 Victoria Bartoszyce 24 kwietnia, 14:00
Mazur Pisz 3-1 Wilczek Wilkowo 23 kwietnia, 17:00
Czarni Olecko 2-2 Łyna Sępopol 23 kwietnia, 16:00
Orlęta Reszel 1-1 Błękitni Pasym 23 kwietnia, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-4 Vęgoria Węgorzewo 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

Polonia Lidzbark Warmiński 0-5 Pojezierze Prostki 30 kwietnia, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 0-0 Orlęta Reszel 30 kwietnia, 14:00
Błękitni Pasym 1-0 Czarni Olecko 30 kwietnia, 17:00
Łyna Sępopol 1-3 Mazur Pisz 30 kwietnia, 16:00
Wilczek Wilkowo 5-0 SRKiS Knopin 30 kwietnia, 17:00
Victoria Bartoszyce 5-0 Start Kruklanki 30 kwietnia, 16:00
Granica Bezledy 2-2 SKS Szczytno 30 kwietnia, 16:00
Cresovia Górowo Iławeckie 6-2 Fala Warpuny 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

Pojezierze Prostki 2-0 Cresovia Górowo Iławeckie 8 maja, 15:00
Fala Warpuny 2-4 Granica Bezledy 7 maja, 16:00
SKS Szczytno 2-1 Victoria Bartoszyce 7 maja, 17:00
Start Kruklanki 0-3 Wilczek Wilkowo 8 maja, 16:00
SRKiS Knopin 1-2 Łyna Sępopol 8 maja, 14:00
Mazur Pisz 2-0 Błękitni Pasym 7 maja, 17:00
Czarni Olecko 2-1 Vęgoria Węgorzewo 7 maja, 17:00
Orlęta Reszel 6-0 Polonia Lidzbark Warmiński 7 maja, 16:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Orlęta Reszel 2-2 Pojezierze Prostki 14 maja, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-0 Czarni Olecko 14 maja, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 4-3 Mazur Pisz 14 maja, 17:00
Błękitni Pasym 3-0 SRKiS Knopin 14 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Łyna Sępopol 8-3 Start Kruklanki 14 maja, 17:00
Wilczek Wilkowo 0-1 SKS Szczytno 14 maja, 17:00
Victoria Bartoszyce 5-2 Fala Warpuny 14 maja, 16:00
Granica Bezledy 3-7 Cresovia Górowo Iławeckie 14 maja, 16:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Pojezierze Prostki 6-0 Granica Bezledy 22 maja, 16:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1-1 Victoria Bartoszyce 22 maja, 17:00
Fala Warpuny 2-5 Wilczek Wilkowo 21 maja, 16:00
SKS Szczytno 2-2 Łyna Sępopol 21 maja, 17:00
Start Kruklanki 0-6 Błękitni Pasym 22 maja, 16:00
SRKiS Knopin 0-8 Vęgoria Węgorzewo 21 maja, 17:00
Mazur Pisz 3-0 Polonia Lidzbark Warmiński 21 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Czarni Olecko 0-2 Orlęta Reszel 21 maja, 17:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

Czarni Olecko 0-0 Pojezierze Prostki 28 maja, 17:00
Orlęta Reszel 1-0 Mazur Pisz 28 maja, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2-2 SRKiS Knopin 28 maja, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 0-1 Start Kruklanki 28 maja, 17:00
Błękitni Pasym 1-1 SKS Szczytno 28 maja, 17:00
Łyna Sępopol 10-1 Fala Warpuny 28 maja, 17:00
Wilczek Wilkowo 2-1 Cresovia Górowo Iławeckie 28 maja, 17:00
Victoria Bartoszyce 2-2 Granica Bezledy 28 maja, 16:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Pojezierze Prostki 1-0 Victoria Bartoszyce 5 czerwca, 17:00
Granica Bezledy 0-1 Wilczek Wilkowo 4 czerwca, 16:00
Cresovia Górowo Iławeckie 0-3 Łyna Sępopol 5 czerwca, 17:00
Fala Warpuny 3-5 Błękitni Pasym 4 czerwca, 16:00
SKS Szczytno 2-1 Vęgoria Węgorzewo 4 czerwca, 17:00
Start Kruklanki 1-1 Polonia Lidzbark Warmiński 5 czerwca, 16:00
SRKiS Knopin 0-5 Orlęta Reszel 5 czerwca, 14:00
Mazur Pisz 0-0 Czarni Olecko 4 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Mazur Pisz 3-1 Pojezierze Prostki 11 czerwca, 17:00
Czarni Olecko 3-0 SRKiS Knopin 11 czerwca, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Orlęta Reszel 3-0 Start Kruklanki 11 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Polonia Lidzbark Warmiński 1-0 SKS Szczytno 11 czerwca, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 7-0 Fala Warpuny 11 czerwca, 17:00
Błękitni Pasym 5-0 Cresovia Górowo Iławeckie 11 czerwca, 17:00
Łyna Sępopol 3-3 Granica Bezledy 11 czerwca, 17:00
Wilczek Wilkowo 2-8 Victoria Bartoszyce 11 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Pojezierze Prostki 1-1 Wilczek Wilkowo 19 czerwca, 14:00
Victoria Bartoszyce 1-1 Łyna Sępopol 18 czerwca, 16:00
Granica Bezledy 1-3 Błękitni Pasym 19 czerwca, 14:00
Cresovia Górowo Iławeckie 3-1 Vęgoria Węgorzewo 19 czerwca, 14:00
Fala Warpuny 3-5 Polonia Lidzbark Warmiński 19 czerwca, 14:00
SKS Szczytno 0-2 Orlęta Reszel 18 czerwca, 16:00
Start Kruklanki 0-6 Czarni Olecko 18 czerwca, 17:00
SRKiS Knopin 0-3 Mazur Pisz 19 czerwca, 14:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry

Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (warmińsko-mazurska)

IV liga 2015/2016 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2015/2016 (warmińsko-mazurska II)

Klasa A 2015/2016 (warmińsko-mazurska I)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas