[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2015/2016, grupa: warmińsko-mazurska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Motor Lubawa 30 65 21 2 7 64-27 10 2 3 32-11 11 0 4 32-16
2.  Stomil II Olsztyn 30 60 18 6 6 63-27 8 4 3 35-13 10 2 3 28-14
3.  Unia Susz 30 59 18 5 7 60-25 9 2 4 35-13 9 3 3 25-12
4.  Tęcza Biskupiec 30 57 17 6 7 72-35 7 4 4 34-17 10 2 3 38-18
5.  Zatoka Braniewo 30 53 16 5 9 53-36 8 2 5 26-17 8 3 4 27-19 2 6 2 0 0 4-0
6.  Błękitni Orneta 30 53 15 8 7 47-23 8 5 2 31-11 7 3 5 16-12 2 0 0 0 2 0-4
7.  Mamry Giżycko 30 49 14 7 9 62-44 8 1 6 33-24 6 6 3 29-20
8.  Mrągowia Mrągowo 30 43 11 10 9 40-39 4 4 7 17-23 7 6 2 23-16
9.  Warmiak Łukta 30 41 12 5 13 46-49 4 3 8 19-28 8 2 5 27-21 2 6 2 0 0 5-2
10.  Śniardwy Orzysz 30 41 12 5 13 40-43 10 1 4 32-19 2 4 9 8-24 2 0 0 0 2 2-5
11.  Omulew Wielbark 30 36 11 3 16 36-52 8 0 7 18-18 3 3 9 18-34
12.  Polonia Pasłęk 30 34 8 10 12 27-38 6 4 5 17-17 2 6 7 10-21
13.  Orzeł Janowiec Kościelny 30 28 7 7 16 35-58 4 6 5 19-17 3 1 11 16-41
14.  Pisa Barczewo 30 27 7 6 17 34-61 3 3 9 20-30 4 3 8 14-31
15.  DKS Dobre Miasto 30 8 2 2 26 14-91 2 2 11 10-37 0 0 15 4-54
16.  Start Kozłowo 30 21 6 3 21 20-65 3 2 10 9-31 3 1 11 11-34
Start Kozłowo wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Motor Lubawa    0-1 1-1 2-3 0-1 2-0 1-0 1-1 2-1 3-0 5-1 3-1 4-1 3-0 2-0 3-0* 
 2 Stomil II Olsztyn0-4     1-0 1-1 0-1 2-2 1-1 0-1 1-1 3-0 3-1 3-0 5-0 5-0 6-0 4-1 
 3 Unia Susz0-1 0-2     1-2 2-2 0-1 1-0 2-0 4-2 2-0 5-0 2-0 4-0 3-3 6-0 3-0* 
 4 Tęcza Biskupiec0-1 1-2 1-2     1-2 0-0 3-3 2-2 2-1 4-0 4-2 1-1 2-0 5-0 6-1 2-0 
 5 Zatoka Braniewo2-3 1-2 0-1 2-1     1-0 2-2 2-2 3-0 1-0 2-0 1-2 2-1 0-2 3-0* 4-1 
 6 Błękitni Orneta1-0 0-0 3-0 2-2 0-3     2-2 0-0 1-2 1-0 5-1 0-0 4-1 4-0 5-0 3-0* 
 7 Mamry Giżycko4-1 2-3 1-5 0-2 3-2 1-2     1-3 2-4 1-0 3-0 0-0 4-0 4-1 4-1 3-0* 
 8 Mrągowia Mrągowo2-1 0-5 0-0 1-3 0-3 0-2 1-1     1-2 0-0 2-1 1-1 5-1 0-1 4-0 0-2 
 9 Warmiak Łukta0-3 3-1 1-2 1-3 1-1 2-3 0-1 1-2     3-2 1-1 1-2 2-2 1-0 2-1 0-4 
 10 Śniardwy Orzysz0-2 1-2 1-0 3-2 3-1 1-0 5-1 1-1 0-2     1-4 2-1 5-2 3-0 3-1 3-0* 
 11 Omulew Wielbark0-3 3-0 1-2 1-2 2-1 1-0 0-3* 1-3 1-0 2-0     1-0 1-2 0-2 3-0 1-0 
 12 Polonia Pasłęk0-2 1-1 0-2 0-5 1-2 2-0 1-1 2-0 1-1 1-2 0-0     2-1 1-0 2-0 3-0* 
 13 Orzeł Janowiec Kościelny2-0 2-0 1-3 2-1 2-2 0-1 2-3 1-1 0-1 1-1 1-1 0-0     1-1 3-0* 1-2 
 14 Pisa Barczewo1-4 0-2 0-0 2-3 2-4 0-1 1-4 1-2 1-3 2-2 1-3 3-1 1-0     4-0 1-1 
 15 DKS Dobre Miasto2-4 0-4 0-4 0-5 0-1 0-4 0-4 0-2 2-4 0-1 1-0 1-1 0-2 1-1     3-0* 
 16 Start Kozłowo2-3 0-3* 1-3 0-3* 2-1 0-0 0-3 1-3 0-3* 0-0 0-3* 2-0 0-3* 0-3* 1-0     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Śniardwy Orzysz 5-1 Mamry Giżycko 9 sierpnia, 17:00
Tęcza Biskupiec 5-0 Pisa Barczewo 8 sierpnia, 16:00
Unia Susz 0-1 Motor Lubawa 8 sierpnia, 15:00
Orzeł Janowiec Kościelny 1-1 Omulew Wielbark 9 sierpnia, 16:00
Błękitni Orneta 0-0 Polonia Pasłęk 8 sierpnia, 16:00
Mrągowia Mrągowo 0-2 Start Kozłowo 8 sierpnia, 16:00
Zatoka Braniewo 3-0 Warmiak Łukta 8 sierpnia, 17:00
Stomil II Olsztyn 6-0 DKS Dobre Miasto 9 sierpnia, 16:00
w Olsztynku

Kolejka 2 - 12 sierpnia

Warmiak Łukta 3-1 Stomil II Olsztyn 12 sierpnia, 16:30
Start Kozłowo 2-1 Zatoka Braniewo 12 sierpnia, 17:00
Polonia Pasłęk 2-0 Mrągowia Mrągowo 12 sierpnia, 17:00
Omulew Wielbark 1-0 Błękitni Orneta 12 sierpnia, 17:00
Motor Lubawa 4-1 Orzeł Janowiec Kościelny 12 sierpnia, 17:00
Pisa Barczewo 0-0 Unia Susz 12 sierpnia, 17:00
Śniardwy Orzysz 3-2 Tęcza Biskupiec 12 sierpnia, 17:00
DKS Dobre Miasto 0-4 Mamry Giżycko 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Tęcza Biskupiec 3-3 Mamry Giżycko 15 sierpnia, 16:00
Unia Susz 2-0 Śniardwy Orzysz 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Janowiec Kościelny 1-1 Pisa Barczewo 16 sierpnia, 16:00
Błękitni Orneta 1-0 Motor Lubawa 15 sierpnia, 16:00
Mrągowia Mrągowo 2-1 Omulew Wielbark 15 sierpnia, 16:00
Stomil II Olsztyn 4-1 Start Kozłowo 16 sierpnia, 16:00
w Lidzbarku Warmińskim
DKS Dobre Miasto 2-4 Warmiak Łukta 15 sierpnia, 17:00
Polonia Pasłęk 1-2 Zatoka Braniewo 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Start Kozłowo 1-0 DKS Dobre Miasto 22 sierpnia, 16:00
Polonia Pasłęk 1-1 Stomil II Olsztyn 22 sierpnia, 17:00
Omulew Wielbark 2-1 Zatoka Braniewo 23 sierpnia, 16:00
Motor Lubawa 1-1 Mrągowia Mrągowo 22 sierpnia, 17:00
Pisa Barczewo 0-1 Błękitni Orneta 23 sierpnia, 17:00
Śniardwy Orzysz 5-2 Orzeł Janowiec Kościelny 22 sierpnia, 17:00
Tęcza Biskupiec 1-2 Unia Susz 22 sierpnia, 16:00
Warmiak Łukta 0-1 Mamry Giżycko 22 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 26 sierpnia

Unia Susz 1-0 Mamry Giżycko 26 sierpnia, 17:00
Orzeł Janowiec Kościelny 2-1 Tęcza Biskupiec 26 sierpnia, 17:00
Błękitni Orneta 1-0 Śniardwy Orzysz 26 sierpnia, 17:00
Mrągowia Mrągowo 0-1 Pisa Barczewo 26 sierpnia, 17:00
Zatoka Braniewo 2-3 Motor Lubawa 26 sierpnia, 17:00
Stomil II Olsztyn 3-1 Omulew Wielbark 26 sierpnia, 17:00
w Olsztynku
DKS Dobre Miasto 1-1 Polonia Pasłęk 26 sierpnia, 17:00
Warmiak Łukta 0-4 Start Kozłowo 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Polonia Pasłęk 1-1 Warmiak Łukta 29 sierpnia, 17:00
Omulew Wielbark 3-0 DKS Dobre Miasto 30 sierpnia, 16:00
Motor Lubawa 0-1 Stomil II Olsztyn 30 sierpnia, 12:00
Pisa Barczewo 2-4 Zatoka Braniewo 29 sierpnia, 17:00
Śniardwy Orzysz 1-1 Mrągowia Mrągowo 29 sierpnia, 17:00
Tęcza Biskupiec 0-0 Błękitni Orneta 29 sierpnia, 16:00
Unia Susz 4-0 Orzeł Janowiec Kościelny 29 sierpnia, 17:00
Start Kozłowo 0-3 Mamry Giżycko 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 7 - 5-6 września

Orzeł Janowiec Kościelny 2-3 Mamry Giżycko 6 września, 16:00
Błękitni Orneta 3-0 Unia Susz 5 września, 16:00
Mrągowia Mrągowo 1-3 Tęcza Biskupiec 5 września, 16:00
Zatoka Braniewo 1-0 Śniardwy Orzysz 5 września, 17:00
Stomil II Olsztyn 5-0 Pisa Barczewo 6 września, 16:00
w Barczewie; Stomil II gospodarzem
DKS Dobre Miasto 2-4 Motor Lubawa 5 września, 17:00
Warmiak Łukta 1-1 Omulew Wielbark 5 września, 16:00
Start Kozłowo 2-0 Polonia Pasłęk 5 września, 16:00

Kolejka 8 - 12-13 września

Omulew Wielbark 1-0 Start Kozłowo 12 września, 16:00
Motor Lubawa 2-1 Warmiak Łukta 12 września, 17:00
Pisa Barczewo 4-0 DKS Dobre Miasto 12 września, 17:00
Śniardwy Orzysz 1-2 Stomil II Olsztyn 12 września, 17:00
Tęcza Biskupiec 1-2 Zatoka Braniewo 12 września, 16:00
Unia Susz 2-0 Mrągowia Mrągowo 12 września, 17:00
Orzeł Janowiec Kościelny 0-1 Błękitni Orneta 13 września, 16:00
Polonia Pasłęk 1-1 Mamry Giżycko 12 września, 17:00

Kolejka 9 - 19-20 września

Błękitni Orneta 2-2 Mamry Giżycko 19 września, 16:00
Mrągowia Mrągowo 5-1 Orzeł Janowiec Kościelny 19 września, 16:00
Zatoka Braniewo 0-1 Unia Susz 19 września, 16:30
Stomil II Olsztyn 1-1 Tęcza Biskupiec 19 września, 16:00
w Biskupcu; Stomil II gospodarzem
DKS Dobre Miasto 0-1 Śniardwy Orzysz 19 września, 16:30
Warmiak Łukta 1-0 Pisa Barczewo 19 września, 16:00
Start Kozłowo 2-3 Motor Lubawa 19 września, 16:00
Polonia Pasłęk 0-0 Omulew Wielbark 19 września, 16:30

Kolejka 10 - 26-27 września

Motor Lubawa 3-1 Polonia Pasłęk 26 września, 16:30
Pisa Barczewo 1-1 Start Kozłowo 26 września, 16:30
Śniardwy Orzysz 0-2 Warmiak Łukta 26 września, 16:00
Tęcza Biskupiec 6-1 DKS Dobre Miasto 26 września, 16:00
Unia Susz 0-2 Stomil II Olsztyn 26 września, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 2-2 Zatoka Braniewo 26 września, 14:00
Błękitni Orneta 0-0 Mrągowia Mrągowo 26 września, 16:00
Omulew Wielbark 0-3 Mamry Giżycko 27 września, 16:00
(wo)
na boisku 4-2

Kolejka 11 - 3-4 października

Mrągowia Mrągowo 1-1 Mamry Giżycko 3 października, 16:00
Zatoka Braniewo 1-0 Błękitni Orneta 3 października, 16:00
Stomil II Olsztyn 5-0 Orzeł Janowiec Kościelny 4 października, 14:00
w Biskupcu
DKS Dobre Miasto 0-4 Unia Susz 3 października, 16:00
Warmiak Łukta 1-3 Tęcza Biskupiec 3 października, 16:00
Start Kozłowo 0-0 Śniardwy Orzysz 3 października, 16:00
Polonia Pasłęk 1-0 Pisa Barczewo 3 października, 16:00
Omulew Wielbark 0-3 Motor Lubawa 4 października, 16:00

Kolejka 12 - 10-11 października

Pisa Barczewo 1-3 Omulew Wielbark 10 października, 16:00
Śniardwy Orzysz 2-1 Polonia Pasłęk 10 października, 16:00
Tęcza Biskupiec 2-0 Start Kozłowo 10 października, 16:00
Unia Susz 4-2 Warmiak Łukta 10 października, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 3-0 DKS Dobre Miasto 11 października, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Błękitni Orneta 0-0 Stomil II Olsztyn 10 października, 16:00
Mrągowia Mrągowo 0-3 Zatoka Braniewo 10 października, 16:00
Motor Lubawa 1-0 Mamry Giżycko 10 października, 16:00

Kolejka 13 - 17-18 października

Zatoka Braniewo 2-2 Mamry Giżycko 17 października, 15:30
DKS Dobre Miasto 0-4 Błękitni Orneta 17 października, 15:30
Warmiak Łukta 2-2 Orzeł Janowiec Kościelny 17 października, 15:30
Start Kozłowo 1-3 Unia Susz 17 października, 15:30
Polonia Pasłęk 0-5 Tęcza Biskupiec 17 października, 15:30
Omulew Wielbark 2-0 Śniardwy Orzysz 18 października, 15:30
Motor Lubawa 3-0 Pisa Barczewo 17 października, 15:30
Mrągowia Mrągowo 0-5 Stomil II Olsztyn 17 października, 15:00

Kolejka 14 - 24-25 października

Śniardwy Orzysz 0-2 Motor Lubawa 24 października, 15:30
Tęcza Biskupiec 4-2 Omulew Wielbark 24 października, 15:30
Unia Susz 2-0 Polonia Pasłęk 24 października, 15:00
Orzeł Janowiec Kościelny 1-2 Start Kozłowo 25 października, 14:00
Błękitni Orneta 1-2 Warmiak Łukta 24 października, 15:30
Mrągowia Mrągowo 4-0 DKS Dobre Miasto 24 października, 15:30
Zatoka Braniewo 1-2 Stomil II Olsztyn 24 października, 15:30
Pisa Barczewo 1-4 Mamry Giżycko 24 października, 15:30

Kolejka 15 - 31 października

DKS Dobre Miasto 0-1 Zatoka Braniewo 31 października, 14:00
Warmiak Łukta 1-2 Mrągowia Mrągowo 31 października, 14:00
Start Kozłowo 0-0 Błękitni Orneta 31 października, 14:00
Polonia Pasłęk 2-1 Orzeł Janowiec Kościelny 31 października, 14:00
Omulew Wielbark 1-2 Unia Susz 31 października, 14:00
Motor Lubawa 2-3 Tęcza Biskupiec 31 października, 14:00
Pisa Barczewo 2-2 Śniardwy Orzysz 31 października, 14:00
Mamry Giżycko 2-3 Stomil II Olsztyn 31 października, 13:00

Kolejka 16 - 7-8 listopada

Mamry Giżycko 1-0 Śniardwy Orzysz 7 listopada, 14:00
Pisa Barczewo 2-3 Tęcza Biskupiec 7 listopada, 14:00
Motor Lubawa 1-1 Unia Susz 7 listopada, 14:00
Omulew Wielbark 1-2 Orzeł Janowiec Kościelny 7 listopada, 14:00
Polonia Pasłęk 2-0 Błękitni Orneta 7 listopada, 14:00
Start Kozłowo 1-3 Mrągowia Mrągowo 7 listopada, 14:00
Warmiak Łukta 1-1 Zatoka Braniewo 7 listopada, 14:00
DKS Dobre Miasto 0-4 Stomil II Olsztyn 7 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 11 listopada

Mamry Giżycko 4-1 DKS Dobre Miasto 11 listopada, 13:30
Stomil II Olsztyn 1-1 Warmiak Łukta 11 listopada, 13:00
w Dobrym Mieście
Zatoka Braniewo 4-1 Start Kozłowo 11 listopada, 13:30
Mrągowia Mrągowo 1-1 Polonia Pasłęk 11 listopada, 13:00
Błękitni Orneta 5-1 Omulew Wielbark 11 listopada, 13:30
Orzeł Janowiec Kościelny 2-0 Motor Lubawa 11 listopada, 13:30
Unia Susz 3-3 Pisa Barczewo 11 listopada, 13:00
Tęcza Biskupiec 4-0 Śniardwy Orzysz 11 listopada, 13:30

Kolejka 18 - 26 marca

Zatoka Braniewo 1-2 Polonia Pasłęk 26 marca, 15:30
Mamry Giżycko 0-2 Tęcza Biskupiec 26 marca, 15:30
Śniardwy Orzysz 1-0 Unia Susz 26 marca, 15:30
Pisa Barczewo 1-0 Orzeł Janowiec Kościelny 26 marca, 15:30
Motor Lubawa 2-0 Błękitni Orneta 26 marca, 15:30
Omulew Wielbark 1-3 Mrągowia Mrągowo 26 marca, 15:30
Start Kozłowo 0-3 Stomil II Olsztyn
(wo)
Warmiak Łukta 2-1 DKS Dobre Miasto 26 marca, 15:30

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Mamry Giżycko 2-4 Warmiak Łukta 2 kwietnia, 16:00
DKS Dobre Miasto 3-0 Start Kozłowo
(wo)
Stomil II Olsztyn 3-0 Polonia Pasłęk 3 kwietnia, 16:00
w Łukcie
Zatoka Braniewo 2-0 Omulew Wielbark 2 kwietnia, 16:00
Mrągowia Mrągowo 2-1 Motor Lubawa 2 kwietnia, 16:00
Błękitni Orneta 4-0 Pisa Barczewo 2 kwietnia, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 1-1 Śniardwy Orzysz 2 kwietnia, 16:00
Unia Susz 1-2 Tęcza Biskupiec 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Mamry Giżycko 1-5 Unia Susz 9 kwietnia, 16:00
Tęcza Biskupiec 2-0 Orzeł Janowiec Kościelny 9 kwietnia, 16:00
Śniardwy Orzysz 1-0 Błękitni Orneta 9 kwietnia, 16:00
Pisa Barczewo 1-2 Mrągowia Mrągowo 9 kwietnia, 16:00
Motor Lubawa 0-1 Zatoka Braniewo 9 kwietnia, 16:00
Omulew Wielbark 3-0 Stomil II Olsztyn 10 kwietnia, 16:00
Polonia Pasłęk 2-0 DKS Dobre Miasto 9 kwietnia, 16:00
Start Kozłowo 0-3 Warmiak Łukta
(wo)

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Mamry Giżycko 3-0 Start Kozłowo
(wo)
Warmiak Łukta 1-2 Polonia Pasłęk 16 kwietnia, 16:00
DKS Dobre Miasto 1-0 Omulew Wielbark 16 kwietnia, 17:00
Stomil II Olsztyn 0-4 Motor Lubawa 17 kwietnia, 16:00
w Łukcie
Zatoka Braniewo 0-2 Pisa Barczewo 16 kwietnia, 16:00
Mrągowia Mrągowo 0-0 Śniardwy Orzysz 16 kwietnia, 16:00
Błękitni Orneta 2-2 Tęcza Biskupiec 16 kwietnia, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 1-3 Unia Susz 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

Mamry Giżycko 4-0 Orzeł Janowiec Kościelny 23 kwietnia, 16:00
Unia Susz 0-1 Błękitni Orneta 23 kwietnia, 16:00
Tęcza Biskupiec 2-2 Mrągowia Mrągowo 23 kwietnia, 16:00
Śniardwy Orzysz 3-1 Zatoka Braniewo 23 kwietnia, 17:00
Pisa Barczewo 0-2 Stomil II Olsztyn 24 kwietnia, 13:00
Motor Lubawa 2-0 DKS Dobre Miasto 23 kwietnia, 16:00
Omulew Wielbark 1-0 Warmiak Łukta 24 kwietnia, 16:00
Polonia Pasłęk 3-0 Start Kozłowo
(wo)

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

Mamry Giżycko 0-0 Polonia Pasłęk 30 kwietnia, 16:00
Start Kozłowo 0-3 Omulew Wielbark
(wo)
Warmiak Łukta 0-3 Motor Lubawa 30 kwietnia, 16:00
DKS Dobre Miasto 1-1 Pisa Barczewo 30 kwietnia, 18:00
Stomil II Olsztyn 3-0 Śniardwy Orzysz 30 kwietnia, 12:00
w Łukcie
Zatoka Braniewo 2-1 Tęcza Biskupiec 30 kwietnia, 16:00
Mrągowia Mrągowo 0-0 Unia Susz 30 kwietnia, 16:00
Błękitni Orneta 4-1 Orzeł Janowiec Kościelny 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

Mamry Giżycko 1-2 Błękitni Orneta 7 maja, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 1-1 Mrągowia Mrągowo 7 maja, 16:00
Unia Susz 2-2 Zatoka Braniewo 7 maja, 16:00
Tęcza Biskupiec 1-2 Stomil II Olsztyn 7 maja, 16:00
Śniardwy Orzysz 3-1 DKS Dobre Miasto 7 maja, 17:00
Pisa Barczewo 1-3 Warmiak Łukta 7 maja, 16:00
Motor Lubawa 3-0 Start Kozłowo
(wo)
Omulew Wielbark 1-0 Polonia Pasłęk 8 maja, 16:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Mamry Giżycko 3-0 Omulew Wielbark 14 maja, 16:00
Polonia Pasłęk 0-2 Motor Lubawa 14 maja, 17:00
Start Kozłowo 0-3 Pisa Barczewo
(wo)
Warmiak Łukta 3-2 Śniardwy Orzysz 14 maja, 16:00
DKS Dobre Miasto 0-5 Tęcza Biskupiec 14 maja, 16:00
Stomil II Olsztyn 1-0 Unia Susz 15 maja, 16:00
w Łukcie
Zatoka Braniewo 2-1 Orzeł Janowiec Kościelny 14 maja, 16:00
Mrągowia Mrągowo 0-2 Błękitni Orneta 14 maja, 16:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Mamry Giżycko 1-3 Mrągowia Mrągowo 21 maja, 16:00
Błękitni Orneta 0-3 Zatoka Braniewo 21 maja, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 2-0 Stomil II Olsztyn 21 maja, 14:00
Unia Susz 6-0 DKS Dobre Miasto 21 maja, 17:00
Tęcza Biskupiec 2-1 Warmiak Łukta 21 maja, 16:00
Śniardwy Orzysz 3-0 Start Kozłowo
(wo)
Pisa Barczewo 3-1 Polonia Pasłęk 21 maja, 17:00
Motor Lubawa 5-1 Omulew Wielbark 22 maja, 17:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

Mamry Giżycko 4-1 Motor Lubawa 28 maja, 16:00
Omulew Wielbark 0-2 Pisa Barczewo 29 maja, 16:00
Polonia Pasłęk 1-2 Śniardwy Orzysz 28 maja, 17:00
Start Kozłowo 0-3 Tęcza Biskupiec
(wo)
Warmiak Łukta 1-2 Unia Susz 28 maja, 16:00
DKS Dobre Miasto 0-2 Orzeł Janowiec Kościelny 28 maja, 16:00
Stomil II Olsztyn 2-2 Błękitni Orneta 29 maja, 11:00
w Ornecie; Stomil II gospodarzem
Zatoka Braniewo 2-2 Mrągowia Mrągowo 28 maja, 16:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Stomil II Olsztyn 0-1 Mrągowia Mrągowo 5 czerwca, 17:00
na stadionie OSiR
Mamry Giżycko 3-2 Zatoka Braniewo 4 czerwca, 16:00
Błękitni Orneta 5-0 DKS Dobre Miasto 5 czerwca, 13:00
Orzeł Janowiec Kościelny 0-1 Warmiak Łukta 4 czerwca, 16:00
Unia Susz 3-0 Start Kozłowo
(wo)
Tęcza Biskupiec 1-1 Polonia Pasłęk 4 czerwca, 16:00
Śniardwy Orzysz 1-4 Omulew Wielbark 5 czerwca, 17:00
Pisa Barczewo 1-4 Motor Lubawa 4 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Mamry Giżycko 4-1 Pisa Barczewo 11 czerwca, 17:00
Motor Lubawa 3-0 Śniardwy Orzysz 11 czerwca, 17:00
Omulew Wielbark 1-2 Tęcza Biskupiec 12 czerwca, 14:00
Polonia Pasłęk 0-2 Unia Susz 11 czerwca, 17:00
Start Kozłowo 0-3 Orzeł Janowiec Kościelny
(wo)
Warmiak Łukta 2-3 Błękitni Orneta 11 czerwca, 16:00
DKS Dobre Miasto 0-2 Mrągowia Mrągowo 11 czerwca, 16:00
Stomil II Olsztyn 0-1 Zatoka Braniewo 11 czerwca, 17:00
w Olsztynku

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Stomil II Olsztyn 1-1 Mamry Giżycko 18 czerwca, 16:00
w Łukcie
Zatoka Braniewo 3-0 DKS Dobre Miasto 18 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Mrągowia Mrągowo 1-2 Warmiak Łukta 18 czerwca, 16:00
Błękitni Orneta 3-0 Start Kozłowo
(wo)
Orzeł Janowiec Kościelny 0-0 Polonia Pasłęk 18 czerwca, 16:00
Unia Susz 5-0 Omulew Wielbark 18 czerwca, 16:00
Tęcza Biskupiec 0-1 Motor Lubawa 18 czerwca, 16:00
Śniardwy Orzysz 3-0 Pisa Barczewo 18 czerwca, 16:00

III liga 2015/2016 (podlasko-warmińsko-mazurska)

IV liga 2015/2016 (podlaska)

Klasa okręgowa 2015/2016 (warmińsko-mazurska I)
Klasa okręgowa 2015/2016 (warmińsko-mazurska II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas