[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Czarni Olecko Międzyszkolny Ludowy Klub Sportowy Czarni Olecko
Rok założenia: 1946
Barwy: czarno-żółte
Adres: Parkowa 1, 19-400 Olecko
telefon: (87) 520-20-48
WWW: http://www.czarniolecko.pl (oficj.)
http://mlksczarniolecko.futbolowo.pl (nieoficj.)
Stadion: Stadion Miejski w Olecku
pojemność - 2 000 miejsc (740 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 100 m x 80 m
Prezes: Józef Wasilewski
Trener: Tomasz Karniej, Kamil Szarnecki


Sukcesy

Najwyższy poziom ligowy - III liga
 
Kadra


Bramkarze: Marcin Grygo (15.11.93, 184/72, J -> Płomień Ełk), Wojciech Kozłowski (15.04.88), Andrzej Miliszewski (23.05.86).
Obrońcy: Maciej Cichocki (01.09.92), Krzysztof Czuper (18.01.87), Michał Grudziński (19.06.94), Tomasz Karniej (28.11.73), Krzysztof Marczuk (11.05.94), Bartosz Masłowski (26.01.91, W), Krzysztof Rytwiński (14.03.93, 182/72), Paweł Sadowski (03.12.90), Ariel Tusznio (09.09.90, 180/72), Kacper Wasilewski (20.11.94), Michał Wasilewski (01.04.86), Marcin Witanowski (11.06.89, 178/71).
Pomocnicy: Hubert Bokuniewicz (28.10.91), Kamil Masalski (01.10.94), Patryk Masłowski (19.11.91, W), Tomasz Morusiewicz (13.02.94), Dawid Paszkowski (19.12.89), Adam Pułecki (27.11.84, W), Igor Sych (16.10.93, W), Błażej Tusznio (26.06.89), Łukasz Wirżyński (25.06.93, 175/70).
Napastnicy: Daniel Bogdanowicz (31.05.89, 185/72), Arkadiusz Cichocki (05.05.86, 183/77), Łukasz Dębski (09.07.84), Sławomir Jarmołowicz (13.11.80), Jakub Kozłowski (19.04.95), Piotr Matwiejczyk (12.03.91), Mateusz Miłowicki (30.05.92), Michał Młynarczyk (07.10.88, W), Łukasz Senkowski (07.03.84), Robert Suchaczewski (17.01.89), Kamil Szarnecki (08.11.76, 189/74), Dawid Szusta (10.06.93, 172/60, W).
 
Uwagi

• W sezonie 2006/07 klub występował pod nazwą sponsora MLKS Czarni Stars Olecko.
• Od sezonu 2007/08 klub występuje pod nazwą sponsora MLKS Czarni Justyna Olecko.

 
Dane z sezonu: 2011/12
Zobacz także dane z sezonu: 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2003/04 - Klasa A 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska I
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2004/05 - Liga okręgowa 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska I
   2005/06 - Liga okręgowa 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska I
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - Liga okręgowa 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska I
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2007/08 - IV liga 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2008/09 - III liga 2008/2009, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2009/10 - III liga 2009/2010, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2010/11 - III liga 2010/2011, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2011/12 - III liga 2011/2012, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: warmińsko-mazurska I
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: warmińsko-mazurska I
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2014/15 - Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: warmińsko-mazurska I
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2015/16 - Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: warmińsko-mazurska I
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2016/17 - Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska I
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: warmińsko-mazurska I
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2018/19 - IV liga 2018/2019, grupa: warmińsko-mazurska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

 

Napisz do nas