[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2010/2011, grupa: lubelsko-podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Puławy 30 65 20 5 5 70-36 10 4 1 40-16 10 1 4 30-20
2.  Izolator Boguchwała 30 63 19 6 5 66-26 10 3 2 32-9 9 3 3 34-17
3.  Siarka Tarnobrzeg 30 51 14 9 7 62-31 12 3 0 44-7 2 6 7 18-24
4.  Stal Sanok 30 50 15 5 10 44-31 8 2 5 24-13 7 3 5 20-18 2 6 2 0 0 3-0
5.  Partyzant Targowiska 30 50 14 8 8 44-26 9 2 4 27-14 5 6 4 17-12 2 0 0 0 2 0-3
6.  Karpaty Krosno 30 49 14 7 9 42-28 9 1 5 24-12 5 6 4 18-16
7.  Avia Świdnik 30 44 11 11 8 36-29 6 5 4 19-13 5 6 4 17-16 2 2 0 2 0 2-2
8.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 44 12 8 10 35-36 8 2 5 23-18 4 6 5 12-18 2 2 0 2 0 2-2
9.  Polonia Przemyśl 30 40 11 7 12 38-43 9 3 3 28-17 2 4 9 10-26
10.  Unia Nowa Sarzyna 30 39 12 3 15 35-50 7 2 6 21-20 5 1 9 14-30 2 6 2 0 0 4-0
11.  Podlasie Biała Podlaska 30 39 11 6 13 30-36 6 4 5 17-13 5 2 8 13-23 2 0 0 0 2 0-4
12.  Chełmianka Chełm 30 38 11 5 14 38-53 8 3 4 28-19 3 2 10 10-34
13.  Bogdanka II Łęczna 30 37 10 7 13 39-43 5 6 4 16-12 5 1 9 23-31
14.  Stal Mielec 30 33 9 6 15 35-38 5 4 6 21-17 4 2 9 14-21
15.  Stal Poniatowa 30 18 4 6 20 22-61 1 5 9 13-32 3 1 11 9-29
16.  Olender Sól 30 9 2 3 25 10-79 1 2 12 5-32 1 1 13 5-47
Olender Sól wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Bogdanka II Łęczna wycofała się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymała się Stal Mielec.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wisła Puławy    1-1 5-2 3-0 2-1 0-1 2-2 3-0 1-1 3-1 1-1 4-1 7-1 3-2 2-1 3-1 
 2 Izolator Boguchwała1-2     3-1 3-0 0-0 1-0 1-1 0-0 2-0 2-1 0-1 2-0 4-2 2-1 4-0 7-0 
 3 Siarka Tarnobrzeg4-1 2-2     5-0 0-0 1-0 3-1 1-1 1-0 3-0 3-0 8-0 2-0 2-1 5-1 4-0 
 4 Stal Sanok0-0 0-3 0-1     2-0 3-1 1-1 4-0 3-0 0-1 5-1 1-0 0-2 0-2 2-0 3-1 
 5 Partyzant Targowiska1-2 2-1 1-1 0-1     0-1 0-2 1-1 4-2 2-1 1-0 5-1 2-1 2-0 3-0 3-0* 
 6 Karpaty Krosno3-0 1-3 3-2 1-2 1-1     1-0 0-1 3-0 2-0 0-1 0-1 3-0 1-0 2-1 3-0* 
 7 Avia Świdnik0-1 0-3 2-1 0-0 0-3* 1-1     0-0 0-1 1-1 3-1 3-0 2-1 0-0 4-0 3-0* 
 8 Tomasovia Tomaszów Lubelski0-2 3-0 3-2 2-1 2-1 2-1 2-2     0-1 1-2 3-1 1-3 0-0 1-0 2-0 1-2 
 9 Polonia Przemyśl1-4 0-0 0-0 0-3 1-0 2-2 2-0 4-1     4-1 3-2 4-2 1-0 3-1 0-1 3-0* 
 10 Unia Nowa Sarzyna4-3 1-3 0-0 0-3 0-3 1-3 0-1 0-0 2-1     3-0 2-0 3-2 2-0 0-1 3-0* 
 11 Podlasie Biała Podlaska2-4 1-0 2-2 1-0 0-1 2-2 1-1 0-1 1-0 0-1     0-0 3-0 0-1 1-0 3-0* 
 12 Chełmianka Chełm4-2 3-5 1-0 1-1 1-1 2-2 2-1 1-0 3-0 3-0 0-1     1-3 1-2 2-1 3-0* 
 13 Bogdanka II Łęczna0-1 0-2 2-1 0-2 2-2 1-1 0-1 1-1 0-0 2-0 1-0 0-0     1-1 2-0 4-0 
 14 Stal Mielec0-2 2-3 1-1 0-2 0-1 0-0 1-1 2-0 2-0 5-1 0-1 2-1 3-4     0-0 3-0* 
 15 Stal Poniatowa0-3 1-5 1-1 2-2 1-1 0-2 0-1 1-3 2-2 1-2 0-3 2-0 0-4 1-2     1-1 
 16 Olender Sól0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-2 0-1 0-2 0-3* 2-2 1-2 0-0 0-1 0-3* 2-1 0-3*     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Chełmianka Chełm 3-0 Unia Nowa Sarzyna 15 sierpnia, 16:00 (1700)
Sylwester Zdunek 14, Kamil Drob 45, Sławomir Tatysiak 57
Bogdanka II Łęczna 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 sierpnia, 11:00 (100)
Grzegorz Szymanek 43 - Jacek Kusiak 85
Avia Świdnik 0-3 Partyzant Targowiska 15 sierpnia, 17:00 (300)
(wo)
Bartłomiej Mazurek 44 - Łukasz Zych 31
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Izolator Boguchwała 3-0 Stal Sanok 14 sierpnia, 17:00 (300)
Michał Bereś 6, 18, Tomasz Płonka 40
Karpaty Krosno 1-0 Stal Mielec 14 sierpnia, 18:00 (600)
Paweł Fydrych 67
Olender Sól 2-2 Polonia Przemyśl 15 sierpnia, 17:00 (600)
Bartłomiej Wołoszyn 58, Tomasz Albingier 83 - Krzysztof Gawłowski 88, Mateusz Wanat 90
w Biłgoraju
Podlasie Biała Podlaska 1-0 Stal Poniatowa 14 sierpnia, 17:00 (650)
Michał Sobiczewski 17
Siarka Tarnobrzeg 4-1 Wisła Puławy 14 sierpnia, 17:00 (200)
Bartosz Madeja 16, Jacek Rożek 24, Tomasz Walat 52, 82 - Rafał Dryk 80

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Unia Nowa Sarzyna 0-1 Stal Poniatowa 22 sierpnia, 16:10 (400)
Karol Strug 73
spotkanie pierwotnie zaplanowane na 16:00 rozpoczęło się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu późnego przyjazdu gości
Polonia Przemyśl 3-2 Podlasie Biała Podlaska 21 sierpnia, 17:00 (650)
Łukasz Tyrawski 13, Krystian Kazek 68, Mateusz Wanat 79 - Adrian Jesionek 3, Mateusz Bojarczuk 17
Siarka Tarnobrzeg 4-0 Olender Sól 21 sierpnia, 17:00 (350)
Tomasz Walat 1, 57, Piotr Mazurkiewicz 82 (k), 89
Stal Mielec 0-2 Wisła Puławy 21 sierpnia, 17:00 (250)
Michał Chwiszczuk 69 (k), Sebastian Orzędowski 77
Stal Sanok 3-1 Karpaty Krosno 21 sierpnia, 17:00 (1400)
Fabian Pańko 43, 68, 73 - Bartłomiej Buczek 32 (k)
Partyzant Targowiska 2-1 Izolator Boguchwała 22 sierpnia, 17:00 (450)
Ireneusz Zarzyka 18, 33 - Konrad Cupryś 90
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2 Avia Świdnik 22 sierpnia, 16:00 (600)
Jarosław Pacholarz 10, Patryk Słotwiński 12 - Damian Rusiecki 45 (k), Paweł Pranagal 84
Chełmianka Chełm 1-3 Bogdanka II Łęczna 21 sierpnia, 16:00 (1300)
Krzysztof Fajman 37 - Grzegorz Szymanek 32 (k), Jacek Tymosiak 56, Krystian Michalak 90

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Bogdanka II Łęczna 2-0 Unia Nowa Sarzyna 29 sierpnia, 15:00 (100)
Grzegorz Szymanek 19, 61
Avia Świdnik 3-0 Chełmianka Chełm 29 sierpnia, 17:00 (400)
Bartłomiej Mazurek 18, Radosław Muszyński 55, 75
Izolator Boguchwała 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 28 sierpnia, 17:00 (300)
Karpaty Krosno 1-1 Partyzant Targowiska 28 sierpnia, 17:00 (1500)
Bartłomiej Buczek 35 - Łukasz Zych 90
Olender Sól 2-1 Stal Mielec 29 sierpnia, 17:00 (250)
Tomasz Albingier 54 (k), Patryk Fryc 72 (s) - Piotr Mroziński 88
w Biłgoraju
Podlasie Biała Podlaska 2-2 Siarka Tarnobrzeg 28 sierpnia, 17:00 (800)
Damian Guzek 20, Wojciech Jarzynka 90 - Tomasz Walat 42, Jacek Rożek 65
Stal Poniatowa 2-2 Polonia Przemyśl 29 sierpnia, 17:00 (400)
Tomasz Ryczek 33, Karol Strug 40 - Kamil Baran 18, Krzysztof Gawłowski 29
Stal Sanok 0-0 Wisła Puławy 28 sierpnia, 17:00 (300)

Kolejka 4 - 1 września

Unia Nowa Sarzyna 2-1 Polonia Przemyśl 1 września, 16:15 (150)
Damian Juda 20, Robert Micek 54 - Lee Quaye 6
spotkanie pierwotnie zaplanowane na 16:00 rozpoczęło się z 15-minutowym opóźnieniem
Siarka Tarnobrzeg 5-1 Stal Poniatowa 29 września, 16:10 (250)
Wojciech Jakubiec 12, 72, Tomasz Walat 24, 26 (k), Arkadiusz Duda 41 - Jarosław Wyroślak 67
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie mecz rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu późnego przyjazdu drużyny gości
Stal Mielec 0-1 Podlasie Biała Podlaska 1 września, 17:00 (100)
Damian Guzek 34
Stal Sanok 3-1 Olender Sól 1 września, 16:30 (150)
Rafał Nikody 52, 71, Fabian Pańko 84 - Tomasz Albingier 75
Partyzant Targowiska 1-2 Wisła Puławy 29 września, 15:00 (400)
Ireneusz Zarzyka 39 - Tomasz Bednaruk 42, Piotr Mokiejewski 81 (k)
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Karpaty Krosno 1 września, 16:00 (400)
Łukasz Chwała 18, Jacek Kusiak 84 - Taras Mazur 76
Chełmianka Chełm 3-5 Izolator Boguchwała 11 listopada, 12:00 (1000)
Kamil Drob 4, Sylwester Zdunek 9, Łukasz Gromba 90 - Konrad Cupryś 33, 42, Maciej Rusin 45, Tomasz Płonka 54, 77
w pierwotnym terminie (1 września, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (7 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bogdanka II Łęczna 0-1 Avia Świdnik 29 września, 15:00 (100)
Radosław Muszyński 17
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 5 - 4-5 września

Avia Świdnik 1-1 Unia Nowa Sarzyna 5 września, 17:00 (200)
Radosław Muszyński 57 - Adam Cichoń 5
Izolator Boguchwała 4-2 Bogdanka II Łęczna 4 września, 16:00 (300)
Michał Bereś 25, Tomasz Płonka 29, Maciej Rusin 43, Mateusz Pielach 45 (s) - Michał Zuber 77, Kamil Jabłoński 80
Karpaty Krosno 0-1 Chełmianka Chełm 4 września, 16:00 (800)
Sylwester Zdunek 45
Olender Sól 0-2 Partyzant Targowiska 5 września, 16:00 (200)
Karol Cieślik 35, Serhij Iwlew 86
w Biłgoraju
Podlasie Biała Podlaska 1-0 Stal Sanok 4 września, 17:00 (450)
Piotr Łuczka 42 (s)
Stal Poniatowa 1-2 Stal Mielec 5 września, 17:00 (200)
Jarosław Wyroślak 86 - Damian Skiba 18, 54
Polonia Przemyśl 0-0 Siarka Tarnobrzeg 4 września, 17:00 (500)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Wisła Puławy 5 września, 16:00 (400)
Łukasz Giza 36, Konrad Nowak 75

Kolejka 6 - 11-12 września

Unia Nowa Sarzyna 0-0 Siarka Tarnobrzeg 11 września, 16:00 (400)
Stal Mielec 2-0 Polonia Przemyśl 11 września, 16:00 (150)
Daniel Góra 31, Damian Skiba 68 (k)
Stal Sanok 2-0 Stal Poniatowa 11 września, 16:00 (300)
Mateusz Kuzio 73, 90
Partyzant Targowiska 1-0 Podlasie Biała Podlaska 12 września, 12:00 (600)
Marcin Borowczyk 90 (k)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2 Olender Sól 12 września, 16:00 (400)
Łukasz Chwała 77 - Arkadiusz Kusiak 12, Piotr Bubiłek 63
Chełmianka Chełm 4-2 Wisła Puławy 12 września, 16:00 (950)
Piotr Wójcik 41, Kamil Drob 48, 54, Kazimierz Bala 85 - Piotr Mokiejewski 50, Konrad Nowak 90
Bogdanka II Łęczna 1-1 Karpaty Krosno 10 września, 17:00 (100)
Michał Zuber 9 - Paweł Fydrych 57
Avia Świdnik 0-3 Izolator Boguchwała 10 września, 16:00 (200)
Tomasz Płonka 59, 75, Krzysztof Domin 90

Kolejka 7 - 15 września

Izolator Boguchwała 2-1 Unia Nowa Sarzyna 15 września, 15:00 (150)
Maciej Rusin 67, Adrian Powierża 90 - Damian Sałek 89
Karpaty Krosno 1-0 Avia Świdnik 15 września, 16:00 (400)
Marcin Włodarski 47
Olender Sól 0-1 Chełmianka Chełm 15 września, 16:00 (150)
Dawid Wieczorek 12
w Biłgoraju
Podlasie Biała Podlaska 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 września, 16:00 (300)
Łukasz Chwała 88
Stal Poniatowa 1-1 Partyzant Targowiska 15 września, 16:00 (300)
Tomasz Ryczek 53 - Ireneusz Zarzyka 72
Polonia Przemyśl 0-3 Stal Sanok 15 września, 16:00 (500)
Damian Niemczyk 60, Sebastian Sobolak 73, Rafał Nikody 86
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Stal Mielec 15 września, 16:00 (400)
Jacek Kuranty 60, Paweł Krzemiński 86 - Igor Wójtowicz 74
Bogdanka II Łęczna 0-1 Wisła Puławy 14 września, 15:00 (200)
Mateusz Gawrysiak 41

Kolejka 8 - 18-19 września

Unia Nowa Sarzyna 2-0 Stal Mielec 19 września, 15:00 (300)
Damian Juda 4, Mateusz Kocur 57
Stal Sanok 0-1 Siarka Tarnobrzeg 18 września, 16:00 (600)
Jakub Kwieciński 59
Partyzant Targowiska 4-2 Polonia Przemyśl 18 września, 16:00 (500)
Damian Łanucha 21, Ireneusz Zarzyka 22, Artur Wierdak 86, Serhij Iwlew 90 - Krzysztof Gawłowski 73, Lee Quaye 89
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Stal Poniatowa 18 września, 16:00 (300)
Mateusz Chmielnicki 27 (s), Jacek Kusiak 59
Chełmianka Chełm 0-1 Podlasie Biała Podlaska 19 września, 12:00 (1000)
Arkadiusz Maksymiuk 29
Bogdanka II Łęczna 4-0 Olender Sól 19 września, 15:00 (100)
Kamil Stachyra 5, 66, Michał Zuber 29, Sławomir Skorupski 85
Avia Świdnik 0-1 Wisła Puławy 19 września, 16:00 (450)
Mateusz Kozieł 33
Izolator Boguchwała 1-0 Karpaty Krosno 18 września, 15:00 (250)
Michał Bereś 58

Kolejka 9 - 25-26 września

Karpaty Krosno 2-0 Unia Nowa Sarzyna 25 września, 16:00 (400)
Bartłomiej Buczek 45, Jakub Zima 90
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy bramkarz gości - Artur Zastawny
Olender Sól 0-2 Avia Świdnik 26 września, 16:00 (250)
Damian Iracki 36, Andrzej Danielak 81
w Biłgoraju
Podlasie Biała Podlaska 3-0 Bogdanka II Łęczna 25 września, 16:00 (750)
Michał Sobiczewski 4, Wojciech Jarzynka 88 (k), Zbigniew Stonio 90
Stal Poniatowa 2-0 Chełmianka Chełm 26 września, 15:00 (450)
Jarosław Wyroślak 46, 64
Polonia Przemyśl 4-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 25 września, 16:00 (400)
Paweł Załoga 7, 45, Arkadiusz Gosa 35, Mateusz Wanat 62 - Jacek Kusiak 3
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Partyzant Targowiska 25 września, 16:00 (700)
Stal Mielec 0-2 Stal Sanok 25 września, 16:00
Fabian Pańko 19, Piotr Łuczka 82
bez udziału publiczności
Izolator Boguchwała 1-2 Wisła Puławy 25 września, 15:00 (300)
Michał Bereś 55 - Mateusz Gawrysiak 53, Marcin Kopiec 69 (s)

Kolejka 10 - 2-3 października

Unia Nowa Sarzyna 0-3 Stal Sanok 3 października, 15:00 (400)
Marek Węgrzyn 38, Fabian Pańko 47, Rafał Nikody 79 (k)
Partyzant Targowiska 2-0 Stal Mielec 3 października, 15:00 (500)
Artur Wierdak 60, Ireneusz Zarzyka 90
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-2 Siarka Tarnobrzeg 2 października, 14:00 (200)
Ireneusz Baran 15, Maciej Banaś 29, Jacek Kusiak 53 - Paweł Krzemiński 4, Tomasz Walat 90
Chełmianka Chełm 3-0 Polonia Przemyśl 3 października, 15:00 (1000)
Łukasz Kiejda 18, Kamil Drob 37, Piotr Wójcik 85
Bogdanka II Łęczna 2-0 Stal Poniatowa 3 października, 11:00 (100)
Grzegorz Szymanek 59, Michał Zuber 80
Avia Świdnik 3-1 Podlasie Biała Podlaska 3 października, 14:00 (300)
Paweł Pranagal 5, Konrad Król 56, Damian Rusiecki 73 - Mateusz Woroniecki 45
Izolator Boguchwała 7-0 Olender Sól 2 października, 14:00 (120)
Maciej Porada 9, 62, Krzysztof Domin 32, Michał Bereś 39, Tomasz Płonka 51, Maciej Rusin 71, 89
Karpaty Krosno 3-0 Wisła Puławy 2 października, 15:00 (400)
Łukasz Misztal 3 (s), Kamil Radulj 45, 55

Kolejka 11 - 9-10 października

Olender Sól 0-1 Karpaty Krosno 10 października, 14:00 (150)
Marcin Włodarski 28
w Biłgoraju
Podlasie Biała Podlaska 1-0 Izolator Boguchwała 9 października, 14:00 (700)
Zbigniew Stonio 10
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy bramkarz gospodarzy - Dmitrij Jekimow
Stal Poniatowa 0-1 Avia Świdnik 10 października, 15:00 (350)
Bartłomiej Mazurek 81
Polonia Przemyśl 1-0 Bogdanka II Łęczna 9 października, 15:00 (250)
Waldemar Jaroch 61
Siarka Tarnobrzeg 8-0 Chełmianka Chełm 9 października, 11:00 (350)
Piotr Mazurkiewicz 12, Tomasz Walat 32 (k), 69, Jacek Kuranty 36, Mateusz Krzyżak 47 (s), Jakub Kwieciński 54, Krzysztof Fajman 72 (s), Paweł Krzemiński 79
Stal Mielec 2-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 października, 15:00 (100)
Paweł Mroziński 49, Damian Skiba 60 (k)
Stal Sanok 2-0 Partyzant Targowiska 9 października, 15:00 (850)
Maciej Kuzicki 1, Fabian Pańko 11
Unia Nowa Sarzyna 4-3 Wisła Puławy 9 października, 14:00 (150)
Damian Juda 1, 70, Paweł Wtorek 39, Stanisław Bednarz 48 - Konrad Nowak 71, Łukasz Giza 74, Artur Łuczak 90 (s)

Kolejka 12 - 16-17 października

Unia Nowa Sarzyna 0-3 Partyzant Targowiska 17 października, 14:00 (200)
Serhij Iwlew 3, Ireneusz Zarzyka 36, Łukasz Zych 81
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Stal Sanok 17 października, 14:00 (300)
Jacek Kusiak 1, Jarosław Pacholarz 54 - Fabian Pańko 72
Chełmianka Chełm 1-2 Stal Mielec 17 października, 15:00 (1300)
Sławomir Tatysiak 25 (k) - Mateusz Świechowski 39, Damian Buczyński 45
Bogdanka II Łęczna 2-1 Siarka Tarnobrzeg 17 października, 11:00 (100)
Grzegorz Szymanek 8, 40 - Janusz Hynowski 47
Avia Świdnik 0-1 Polonia Przemyśl 17 października, 13:00 (300)
Paweł Załoga 56
Izolator Boguchwała 4-0 Stal Poniatowa 16 października, 14:00 (150)
Maciej Rusin 26, 74, Krzysztof Domin 44, Jaromir Skiba 65
Karpaty Krosno 0-1 Podlasie Biała Podlaska 16 października, 14:00 (500)
Michał Sobiczewski 41
Wisła Puławy 3-1 Olender Sól 16 października, 14:00 (200)
Łukasz Giza 58, Maciej Wójtowicz 73, Konrad Nowak 82 - Tomasz Albingier 84
w Poniatowej

Kolejka 13 - 23-24 października

Olender Sól 1-2 Unia Nowa Sarzyna 24 października, 14:00 (150)
Arkadiusz Kusiak 90 - Damian Juda 19, Stanisław Bednarz 75
w Biłgoraju
Podlasie Biała Podlaska 2-4 Wisła Puławy 23 października, 14:00 (1000)
Michał Sobiczewski 81, Michał Magier 84 - Michał Budzyński 36, 47, Mateusz Gawrysiak 61, Konrad Nowak 90
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy bramkarz gospodarzy - Dmitrij Jekimow
Stal Poniatowa 0-2 Karpaty Krosno 24 października, 14:00 (200)
Bartłomiej Buczek 26, Krzysztof Szymański 79
Polonia Przemyśl 0-0 Izolator Boguchwała 23 października, 14:00 (300)
Siarka Tarnobrzeg 3-1 Avia Świdnik 23 października, 11:00 (400)
Tomasz Walat 20 (k), 87 (k), Daniel Beszczyński 42 - Radosław Muszyński 57
Stal Mielec 3-4 Bogdanka II Łęczna 23 października, 14:00 (100)
Damian Buczyński 63, Mateusz Świechowski 66, 82 - Rafał Stępień 13, Michał Zuber 35, 76, Grzegorz Szymanek 72
pierwotnie błędnie zweryfikowano jako walkower 0-3 na niekorzyść gości z powodu rzekomego wystąpienia zbyt małej liczby młodzieżowców w drużynie gości; walkower został anulowany w procedurze odwoławczej
Stal Sanok 1-0 Chełmianka Chełm 23 października, 14:00 (450)
Fabian Pańko 18
Partyzant Targowiska 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 26 października, 15:00 (200)
Ireneusz Zarzyka 75 - Bartosz Stefanik 56

Kolejka 14 - 30-31 października

Unia Nowa Sarzyna 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 października, 13:00 (100)
Chełmianka Chełm 1-1 Partyzant Targowiska 31 października, 13:00 (1000)
Kazimierz Bala 78 - Serhij Iwlew 5
Bogdanka II Łęczna 0-2 Stal Sanok 31 października, 13:00 (100)
Maciej Kuzicki 61, Rafał Nikody 85
Avia Świdnik 0-0 Stal Mielec 30 października, 13:00 (150)
Izolator Boguchwała 3-1 Siarka Tarnobrzeg 30 października, 14:00 (600)
Tomasz Płonka 36, 69, Konrad Cupryś 54 - Piotr Mazurkiewicz 44
Karpaty Krosno 3-0 Polonia Przemyśl 31 października, 12:00 (800)
Paweł Sedlaczek 3, 8, Sebastian Meier 61
Wisła Puławy 2-1 Stal Poniatowa 30 października, 14:00 (300)
Łukasz Giza 53, Maciej Wójtowicz 63 - Krzysztof Kasperski 87
w Poniatowej; Wisła gospodarzem
Olender Sól 0-0 Podlasie Biała Podlaska 31 października, 13:00 (150)
w Biłgoraju

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Podlasie Biała Podlaska 0-1 Unia Nowa Sarzyna 6 listopada, 13:00 (300)
Damian Sałek 26
Stal Poniatowa 1-1 Olender Sól 7 listopada, 13:00 (200)
Mateusz Chmielnicki 77 - Damian Rataj 56
Polonia Przemyśl 1-4 Wisła Puławy 6 listopada, 14:00 (150)
Arkadiusz Gosa 77 - Łukasz Giza 11, 45, 54 (k), Konrad Nowak 63
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Karpaty Krosno 6 listopada, 11:00 (200)
Jacek Rożek 49
Stal Mielec 2-3 Izolator Boguchwała 5 listopada, 13:30 (250)
Daniel Góra 58 (k), Patryk Krzystyniak 87 - Tomasz Płonka 15, Konrad Cupryś 47, Maciej Rusin 79
Stal Sanok 1-1 Avia Świdnik 6 listopada, 13:00 (450)
Sebastian Sobolak 87 - Radosław Muszyński 31
Partyzant Targowiska 2-1 Bogdanka II Łęczna 6 listopada, 13:00 (350)
Marek Sokół 5, Ireneusz Zarzyka 75 - Kamil Stachyra 74
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-3 Chełmianka Chełm 7 listopada, 12:00 (500)
Przemysław Wawryca 26 - Sylwester Zdunek 13, 60, Sławomir Tatysiak 78 (k)
od 77. minuty w bramce Tomasovii stał Michał Skiba

Kolejka 16 - 19-20 marca

Wisła Puławy 5-2 Siarka Tarnobrzeg 19 marca, 14:00 (300)
Łukasz Giza 17, 30, 59 (k), Konrad Nowak 61, 65 - Tomasz Walat 58, Bartosz Madeja 74
na boisku MOSiR przy ul. Kaniowczyków
Unia Nowa Sarzyna 2-0 Chełmianka Chełm 20 marca, 13:00 (500)
Tomasz Telka 61, Damian Juda 75
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Bogdanka II Łęczna 19 marca, 15:00 (500)
Partyzant Targowiska 0-2 Avia Świdnik 19 marca, 15:00 (400)
Andrzej Danielak 2 (k), Karol Kiedrzynek 78
Stal Sanok 0-3 Izolator Boguchwała 19 marca, 14:00 (400)
Maciej Porada 52, Jaromir Skiba 73, Bartosz Karwat 80
Stal Mielec 0-0 Karpaty Krosno 20 marca, 14:00 (500)
Polonia Przemyśl 3-0 Olender Sól
(wo)
Stal Poniatowa 0-3 Podlasie Biała Podlaska 20 marca, 12:00 (350)
Mateusz Bojarczuk 63, Wojciech Hołoweńko 84, 86

Kolejka 17 - 26-27 marca

Stal Poniatowa 1-2 Unia Nowa Sarzyna 27 marca, 12:00 (250)
Grzegorz Olchawski 71 (k) - Dariusz Bartnik 37 (k), Tomasz Kot 45
Podlasie Biała Podlaska 1-0 Polonia Przemyśl 26 marca, 14:00 (500)
Wojciech Hołoweńko 80
Olender Sól 0-3 Siarka Tarnobrzeg
(wo)
Wisła Puławy 3-2 Stal Mielec 26 marca, 15:00 (300)
Łukasz Giza 21 (k), 41 (k), 58 - Damian Buczyński 2, Piotr Kamiński 60
na boisku MOSiR przy ul. Kaniowczyków
Karpaty Krosno 1-2 Stal Sanok 27 marca, 11:00 (1500)
Marcin Łukaczyński 41 - Rafał Nikody 39, Maciej Kuzicki 62
Izolator Boguchwała 0-0 Partyzant Targowiska 26 marca, 15:00 (400)
Avia Świdnik 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 26 marca, 14:00 (250)
Bogdanka II Łęczna 0-0 Chełmianka Chełm 27 marca, 11:00 (350)

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Wisła Puławy 3-0 Stal Sanok 2 kwietnia, 15:00 (300)
Łukasz Giza 42, 65, Łukasz Misztal 84
na boisku MOSiR przy ul. Kaniowczyków
Unia Nowa Sarzyna 3-2 Bogdanka II Łęczna 2 kwietnia, 15:00 (200)
Damian Juda 30, Łukasz Stręciwilk 65, Stanisław Bednarz 75 (k) - Paweł Mroziński 54, Kamil Stachyra 62
Chełmianka Chełm 2-1 Avia Świdnik 3 kwietnia, 15:00 (2000)
Marcin Kasperek 28 (k), Piotr Wójcik 89 - Paweł Pranagal 50
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0 Izolator Boguchwała 3 kwietnia, 15:00 (400)
Jacek Kusiak 10, Przemysław Wawryca 55, Łukasz Chwała 80
Partyzant Targowiska 0-1 Karpaty Krosno 2 kwietnia, 16:00 (1500)
Kamil Radulj 57
Stal Mielec 3-0 Olender Sól
(wo)
Siarka Tarnobrzeg 3-0 Podlasie Biała Podlaska 2 kwietnia, 16:00 (1000)
Piotr Mazurkiewicz 7, Jakub Kwieciński 64, Tomasz Preizner 79
Polonia Przemyśl 0-1 Stal Poniatowa 2 kwietnia, 14:00 (250)
Jarosław Wyroślak 51

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Polonia Przemyśl 4-1 Unia Nowa Sarzyna 9 kwietnia, 14:00 (150)
Paweł Załoga 9, Arkadiusz Gosa 33, Krzysztof Gawłowski 37, Waldemar Jaroch 69 - Stanisław Bednarz 55
Stal Poniatowa 1-1 Siarka Tarnobrzeg 10 kwietnia, 14:00 (250)
Michał Czarnecki 77 - Jakub Kwieciński 45
Podlasie Biała Podlaska 0-1 Stal Mielec 9 kwietnia, 16:00 (400)
Ireneusz Ryniewicz 85
Olender Sól 0-3 Stal Sanok
(wo)
Wisła Puławy 2-1 Partyzant Targowiska 9 kwietnia, 16:00 (300)
Łukasz Giza 39, Konrad Nowak 68 - Paweł Jabkowski 90 (s)
na boisku MOSiR przy ul. Kaniowczyków
Karpaty Krosno 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 kwietnia, 16:00 (600)
Jan Kulas 48
Izolator Boguchwała 2-0 Chełmianka Chełm 9 kwietnia, 15:00 (100)
Michał Bereś 3, Krzysztof Domin 43
Avia Świdnik 2-1 Bogdanka II Łęczna 13 kwietnia, 15:30 (300)
Radosław Muszyński 35, 58 - Mateusz Pielach 43

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Wisła Puławy 3-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 kwietnia, 16:00 (300)
Michał Budzyński 2, Konrad Nowak 10, Rafał Giziński 15
na boisku MOSiR przy ul. Kaniowczyków
Unia Nowa Sarzyna 0-1 Avia Świdnik 17 kwietnia, 13:00 (300)
Michał Maciejewski 6
Bogdanka II Łęczna 0-2 Izolator Boguchwała 17 kwietnia, 15:00 (100)
Tomasz Płonka 50, Marek Czopko 64
Chełmianka Chełm 2-2 Karpaty Krosno 17 kwietnia, 16:00 (1000)
Krzysztof Fajman 54, Sylwester Zdunek 72 - Kamil Radulj 43, Mateusz Tywoniuk 54 (s)
Partyzant Targowiska 3-0 Olender Sól
(wo)
Stal Sanok 5-1 Podlasie Biała Podlaska 16 kwietnia, 16:00 (600)
Fabian Pańko 7, 51, Rafał Nikody 64, 75, 84 (k) - Tomasz Gawroński 18
Stal Mielec 0-0 Stal Poniatowa 17 kwietnia, 16:00 (300)
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Polonia Przemyśl 16 kwietnia, 16:00 (650)
Jakub Kwieciński 49

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Siarka Tarnobrzeg 3-0 Unia Nowa Sarzyna 21 kwietnia, 17:00 (500)
Bartosz Madeja 48, Artur Łuczak 68 (s), Piotr Mazurkiewicz 88
Polonia Przemyśl 3-1 Stal Mielec 20 kwietnia, 17:00 (300)
Waldemar Jaroch 34, 58, Marek Gwóźdź 61 - Konrad Stępień 84
Stal Poniatowa 2-2 Stal Sanok 23 kwietnia, 12:00 (400)
Grzegorz Olchawski 50 (k), 65 - Łukasz Tabisz 23, Rafał Nikody 78 (k)
Podlasie Biała Podlaska 0-1 Partyzant Targowiska 23 kwietnia, 11:00 (400)
Ireneusz Zarzyka 45
Olender Sól 0-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
(wo)
Wisła Puławy 4-1 Chełmianka Chełm 22 kwietnia, 16:00 (199)
Konrad Nowak 9, Rafał Kursa 15, Łukasz Giza 57, Michał Chwiszczuk 77 - Piotr Wójcik 55
na boisku MOSiR przy ul. Kaniowczyków
Karpaty Krosno 3-0 Bogdanka II Łęczna 23 kwietnia, 13:00 (700)
Bartłomiej Buczek 21, 49, Krzysztof Szymański 89
Izolator Boguchwała 1-1 Avia Świdnik 23 kwietnia, 15:30 (450)
Tomasz Płonka 45 - Łukasz Kamiński 66

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Wisła Puławy 7-1 Bogdanka II Łęczna 30 kwietnia, 16:00 (300)
Łukasz Giza 29, 38, 59, Konrad Nowak 41, 51, 52, Mateusz Kozieł 78 - Sławomir Skorupski 88
na boisku MOSiR przy ul. Kaniowczyków
Unia Nowa Sarzyna 1-3 Izolator Boguchwała 30 kwietnia, 16:00 (350)
Kamil Oślizło 28 - Tomasz Płonka 14, Maciej Rusin 42, Michał Bereś 59
Avia Świdnik 1-1 Karpaty Krosno 30 kwietnia, 15:00 (200)
Piotr Hajduk 30 (s) - Kamil Radulj 90
Chełmianka Chełm 3-0 Olender Sól
(wo)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1 Podlasie Biała Podlaska 1 maja, 16:00 (500)
Jan Kulas 31, Jacek Kusiak 39 (k), Łukasz Chwała 55 - Michał Sobiczewski 71 (k)
Partyzant Targowiska 3-0 Stal Poniatowa 30 kwietnia, 17:00 (400)
Artur Wierdak 22, Marcin Borowczyk 80, Kamil Słaby 83
Stal Sanok 3-0 Polonia Przemyśl 30 kwietnia, 16:00 (700)
Rafał Nikody 45, 80, Fabian Pańko 55
Stal Mielec 1-1 Siarka Tarnobrzeg 1 maja, 16:00 (300)
Damian Skiba 7 - Janusz Hynowski 33

Kolejka 23 - 7-8 maja

Stal Mielec 5-1 Unia Nowa Sarzyna 8 maja, 16:00 (300)
Daniel Góra 45, 45, Damian Skiba 49 (k), Grzegorz Bierzyński 65, Kamil Kołodziej 80 - Krzysztof Bigas 70
Siarka Tarnobrzeg 5-0 Stal Sanok 7 maja, 17:00 (200)
Jacek Kuranty 18, Jakub Kwieciński 36, 47, Piotr Mazurkiewicz 70, Wojciech Jakubiec 90
Polonia Przemyśl 1-0 Partyzant Targowiska 7 maja, 16:00 (100)
Waldemar Jaroch 1
Stal Poniatowa 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 maja, 17:00 (150)
Jarosław Wyroślak 56 - Jurij Mychalczuk 16, 55, Jacek Kusiak 90
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Chełmianka Chełm 7 maja, 17:00 (400)
Olender Sól 0-3 Bogdanka II Łęczna
(wo)
Wisła Puławy 2-2 Avia Świdnik 7 maja, 17:00 (300)
Łukasz Giza 4, Konrad Nowak 18 - Radosław Muszyński 12, Bartłomiej Mazurek 30
na boisku MOSiR przy ul. Kaniowczyków
Karpaty Krosno 1-3 Izolator Boguchwała 7 maja, 17:00 (400)
Sylwester Sikorski 31 - Konrad Cupryś 18, Tomasz Płonka 20, Michał Bereś 89

Kolejka 24 - 14-15 maja

Wisła Puławy 1-1 Izolator Boguchwała 14 maja, 15:00 (300)
Konrad Nowak 35 - Maciej Porada 63
na boisku MOSiR przy ul. Kaniowczyków
Unia Nowa Sarzyna 1-3 Karpaty Krosno 14 maja, 16:00 (400)
Paweł Wtorek 42 - Marcin Włodarski 25, Bartłomiej Buczek 48, Sylwester Sikorski 50
Avia Świdnik 3-0 Olender Sól
(wo)
Bogdanka II Łęczna 1-0 Podlasie Biała Podlaska 15 maja, 11:00 (150)
Krystian Michalak 53
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Marcin Korneluk
Chełmianka Chełm 2-1 Stal Poniatowa 15 maja, 17:00 (500)
Marcin Kasperek 14, Krzysztof Fajman 28 - Jarosław Wyroślak 30
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1 Polonia Przemyśl 14 maja, 17:00 (400)
Mychajło Riabyj 51
Partyzant Targowiska 1-1 Siarka Tarnobrzeg 14 maja, 17:00 (400)
Kamil Słaby 31 - Paweł Krzemiński 90
Stal Sanok 0-2 Stal Mielec 14 maja, 17:00 (400)
Daniel Góra 4, 70

Kolejka 25 - 21-22 maja

Stal Sanok 0-1 Unia Nowa Sarzyna 21 maja, 17:00 (150)
Tomasz Telka 90
Stal Mielec 0-1 Partyzant Targowiska 22 maja, 16:00 (300)
Łukasz Zych 35
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 21 maja, 17:00 (300)
Janusz Hynowski 9 - Jacek Kusiak 50
Polonia Przemyśl 4-2 Chełmianka Chełm 22 maja, 13:00 (200)
Paweł Załoga 22, 34, Arkadiusz Gosa 45, Waldemar Jaroch 86 - Dawid Wieczorek 18, Piotr Wójcik 48
Stal Poniatowa 0-4 Bogdanka II Łęczna 21 maja, 17:00 (150)
Michał Zuber 37, 73, Kamil Stachyra 52, Mateusz Żukowski 88
Podlasie Biała Podlaska 1-1 Avia Świdnik 21 maja, 17:00 (450)
Tomasz Gawroński 18 - Tomasz Gawroński 50 (s)
Olender Sól 0-3 Izolator Boguchwała
(wo)
Wisła Puławy 0-1 Karpaty Krosno 21 maja, 17:00 (300)
Kamil Radulj 81
na boisku MOSiR przy ul. Kaniowczyków

Kolejka 26 - 28-29 maja

Wisła Puławy 3-1 Unia Nowa Sarzyna 28 maja, 17:00 (300)
Łukasz Giza 6 (k), 78 (k), Konrad Nowak 20 - Kamil Oślizło 63
na boisku MOSiR przy ul. Kaniowczyków
Karpaty Krosno 3-0 Olender Sól
(wo)
Izolator Boguchwała 0-1 Podlasie Biała Podlaska 28 maja, 11:00 (250)
Wojciech Hołoweńko 19
Avia Świdnik 4-0 Stal Poniatowa 28 maja, 16:00 (200)
Bartłomiej Mazurek 1, Michał Jeleniewski 33, Andrzej Danielak 49, Karol Kiedrzynek 69
Bogdanka II Łęczna 0-0 Polonia Przemyśl 29 maja, 14:00 (150)
Chełmianka Chełm 1-0 Siarka Tarnobrzeg 28 maja, 13:00 (600)
Sylwester Zdunek 71
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Stal Mielec 28 maja, 17:00 (400)
Łukasz Chwała 39
Partyzant Targowiska 0-1 Stal Sanok 28 maja, 17:00 (400)
Marek Węgrzyn 56

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Partyzant Targowiska 2-1 Unia Nowa Sarzyna 4 czerwca, 17:00 (300)
Paweł Kozub 47, Damian Łanucha 65 (k) - Kamil Oślizło 15
Stal Sanok 4-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 czerwca, 17:00 (200)
Piotr Łuczka 26, Michał Zajdel 43, 63, Daniel Niemczyk 54
Stal Mielec 2-1 Chełmianka Chełm 5 czerwca, 16:00 (300)
Damian Skiba 2 (k), Piotr Kołacz 52 - Sylwester Zdunek 86
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Bogdanka II Łęczna 4 czerwca, 17:00 (350)
Piotr Mazurkiewicz 25 (k), 35 (k)
Polonia Przemyśl 2-0 Avia Świdnik 4 czerwca, 16:00 (300)
Krystian Kazek 56, Waldemar Jaroch 75
Stal Poniatowa 1-5 Izolator Boguchwała 5 czerwca, 17:00 (200)
Jarosław Wyroślak 30 - Maciej Porada 17, 36, Krzysztof Szpond 19, Michał Bereś 25, Maciej Rusin 55
Podlasie Biała Podlaska 2-2 Karpaty Krosno 4 czerwca, 17:00 (500)
Adrian Jesionek 31, Wojciech Hołoweńko 73 - Piotr Zieliński 8, Marcin Włodarski 48
Olender Sól 0-3 Wisła Puławy
(wo)

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Unia Nowa Sarzyna 3-0 Olender Sól
(wo)
Wisła Puławy 1-1 Podlasie Biała Podlaska 11 czerwca, 17:00 (300)
Łukasz Giza 33 - Michał Sobiczewski 37 (k)
na boisku MOSiR przy ul. Kaniowczyków
Karpaty Krosno 2-1 Stal Poniatowa 11 czerwca, 17:00 (400)
Sylwester Sikorski 11, Paweł Sedlaczek 80 - Karol Strug 3
Izolator Boguchwała 2-0 Polonia Przemyśl 11 czerwca, 17:00 (150)
Maciej Rusin 73, Tomasz Płonka 88
Avia Świdnik 2-1 Siarka Tarnobrzeg 8 czerwca, 17:00 (150)
Damian Iracki 42, Andrzej Danielak 77 - Piotr Mazurkiewicz 52
Bogdanka II Łęczna 1-1 Stal Mielec 12 czerwca, 13:00 (100)
Krzysztof Kazimierczak 90 - Maciej Domański 78
Chełmianka Chełm 1-1 Stal Sanok 12 czerwca, 17:00 (600)
Piotr Wójcik 19 - Marcin Czenczek 12
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Partyzant Targowiska 11 czerwca, 17:00 (400)
Jacek Kusiak 9, 62 - Łukasz Zych 75

Kolejka 29 - 18 czerwca

Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2 Unia Nowa Sarzyna 18 czerwca, 17:00 (350)
Waldemar Kozyra 90 - Damian Juda 20, Karol Federkiewicz 80
Partyzant Targowiska 5-1 Chełmianka Chełm 18 czerwca, 17:00 (300)
Damian Łanucha 13 (k), Marcin Borowczyk 63, Karol Wójcik 73, 88, Artur Wierdak 85 - Mateusz Krzyżak 58 (k)
Stal Sanok 0-2 Bogdanka II Łęczna 18 czerwca, 17:00 (150)
Kamil Stachyra 56, Krystian Michalak 88
Stal Mielec 1-1 Avia Świdnik 18 czerwca, 17:00 (300)
Daniel Góra 73 - Michał Maciejewski 81
Siarka Tarnobrzeg 2-2 Izolator Boguchwała 18 czerwca, 17:00 (200)
Daniel Beszczyński 56, Jacek Rożek 64 - Bartosz Karwat 32, Tomasz Płonka 74
Polonia Przemyśl 2-2 Karpaty Krosno 18 czerwca, 17:00 (300)
Arkadiusz Gosa 5, 76 - Bartłomiej Buczek 8, Marcin Łukaczyński 20
Stal Poniatowa 0-3 Wisła Puławy 18 czerwca, 17:00 (400)
Sebastian Orzędowski 26, Łukasz Giza 33 (k), Adam Mróz 49
Podlasie Biała Podlaska 3-0 Olender Sól
(wo)

Kolejka 30 - 25 czerwca

Unia Nowa Sarzyna 3-0 Podlasie Biała Podlaska 25 czerwca, 17:00 (200)
Damian Juda 52, Mateusz Kocur 80, Łukasz Stręciwilk 90 (k)
Olender Sól 0-3 Stal Poniatowa
(wo)
Wisła Puławy 1-1 Polonia Przemyśl 22 czerwca, 17:00 (400)
Paweł Śliwiński 83 - Mateusz Wanat 54
na boisku MOSiR przy ul. Kaniowczyków / przełożony z powodu obchodów 50-lecia Zakładów Azotowych
Karpaty Krosno 3-2 Siarka Tarnobrzeg 23 czerwca, 17:00 (800)
Paweł Sedlaczek 15, Marcin Włodarski 46, Krzysztof Szymański 67 - Wojciech Jakubiec 5, Jacek Rożek 70
Izolator Boguchwała 2-1 Stal Mielec 25 czerwca, 17:00 (200)
Marek Czopko 35, Maciej Porada 48 - Daniel Góra 53
Avia Świdnik 0-0 Stal Sanok 25 czerwca, 17:00 (150)
Bogdanka II Łęczna 2-2 Partyzant Targowiska 25 czerwca, 17:00 (100)
Kamil Oziemczuk 59, Tomasz Ryczek 79 - Karol Wójcik 24, Artur Wierdak 57
Chełmianka Chełm 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 25 czerwca, 17:00 (600)
Marcin Kasperek 53

II liga 2010/2011 (wschodnia)

III liga 2010/2011 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2010/2011 (małopolsko-świętokrzyska)
III liga 2010/2011 (podlasko-warmińsko-mazurska)

IV liga 2010/2011 (lubelska)
IV liga 2010/2011 (podkarpacka)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas