[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2010/2011, grupa: podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Zaczernie 30 56 17 5 8 50-23 12 0 3 34-11 5 5 5 16-12
2.  Strumyk Malawa 30 54 14 12 4 35-24 8 5 2 20-11 6 7 2 15-13
3.  Rafineria/Czarni Jasło 30 51 14 9 7 39-25 10 3 2 25-7 4 6 5 14-18
4.  JKS 1909 Jarosław 30 49 12 13 5 40-21 8 6 1 26-9 4 7 4 14-12
5.  Rzemieślnik Pilzno 30 48 13 9 8 38-26 8 5 2 25-11 5 4 6 13-15
6.  Wisłoka Dębica 30 45 12 9 9 42-35 8 4 3 25-13 4 5 6 17-22 2 4 1 1 0 3-2
7.  Piast Tuczempy 30 45 12 9 9 37-26 8 4 3 23-10 4 5 6 14-16 2 1 0 1 1 2-3
8.  Crasnovia Krasne 30 43 12 7 11 43-36 10 3 2 34-14 2 4 9 9-22
9.  Orzeł Przeworsk 30 41 12 5 13 42-38 8 3 4 19-11 4 2 9 23-27
10.  Stal Nowa Dęba 30 37 9 10 11 32-36 6 8 1 20-9 3 2 10 12-27 2 4 1 1 0 1-0
11.  Pogoń Leżajsk 30 37 9 10 11 27-20 6 7 2 18-5 3 3 9 9-15 2 1 0 1 1 0-1
12.  Żurawianka Żurawica 30 36 10 6 14 21-46 7 3 5 12-17 3 3 9 9-29
13.  Sokół Nisko 30 35 10 5 15 33-40 7 3 5 24-17 3 2 10 9-23
14.  Kolbuszowianka Kolbuszowa 30 33 8 9 13 28-47 7 4 4 18-15 1 5 9 10-32
15.  Lechia Sędziszów Małopolski 30 30 8 6 16 32-49 3 3 9 15-27 5 3 7 17-22
16.  MKS Kańczuga 30 14 2 8 20 22-69 1 5 9 11-25 1 3 11 11-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KS Zaczernie    3-1 3-0 2-3 2-1 3-0 1-0 2-3 2-0 3-0 1-0 4-0 2-0 2-0 0-3* 4-0* 
 2 Strumyk Malawa1-1     2-1 0-0 2-0 2-0 1-0 1-1 1-1 1-0 1-0 0-0 1-3 4-2 1-2 2-0 
 3 Rafineria/Czarni Jasło1-0 0-2     2-0 0-0 2-0 0-0 3-0 1-2 1-0 3-0 3-0 3-0 2-2 2-1 2-0 
 4 JKS 1909 Jarosław1-0 1-2 1-1     0-0 3-1 0-0 1-1 5-0 1-1 0-0 3-0 3-0 1-0 3-1 3-2 
 5 Rzemieślnik Pilzno1-0 1-1 1-0 0-0     3-1 5-1 2-0 2-1 2-1 0-0 1-2 0-0 1-1 0-2 6-1 
 6 Wisłoka Dębica2-0 3-3 0-1 0-0 1-2     2-1 0-0 1-4 3-1 1-0 3-0 2-1 0-0 3-0 4-0 
 7 Piast Tuczempy1-2 0-1 0-1 2-1 0-0 1-1     2-0 1-0 1-1 2-1 3-0 0-0 6-2 2-0 2-0 
 8 Crasnovia Krasne1-1 1-1 3-2 2-1 2-1 1-1 1-0     3-2 5-1 0-2 1-2 2-0 3-0* 3-0 6-0 
 9 Orzeł Przeworsk1-2 3-0 0-0 1-1 0-3 1-0 1-0 2-0     2-0 1-0 3-0* 1-2 0-1 1-1 2-1 
 10 Stal Nowa Dęba0-0 0-0 0-0 3-2 4-0 1-2 1-1 1-0 1-0     0-0 3-1 3-0 1-1 1-1 1-1 
 11 Pogoń Leżajsk0-1 0-0 4-1 0-0 0-0 1-1 0-0 2-0 1-0 0-1     1-1 1-0 6-0 2-0 0-0 
 12 Żurawianka Żurawica0-0 0-1 0-0 0-0 1-3 0-4 1-2 1-0 0-6 1-0 2-1     1-0 2-0 1-0 2-0 
 13 Sokół Nisko3-2 0-1 1-3 0-2 1-0 0-0 1-2 2-1 5-0 5-1 1-0 1-1     1-0 2-2 1-2 
 14 Kolbuszowianka Kolbuszowa0-0 0-0 1-1 0-2 1-0 1-1 0-2 1-0 1-5 2-1 2-0 1-0 2-0     0-2 6-1 
 15 Lechia Sędziszów Małopolski0-4 1-2 1-1 0-0 1-2 1-2 1-4 1-2 2-1 0-2 0-2 0-1 2-1 2-0     3-3 
 16 MKS Kańczuga0-3 0-0 1-2 0-2 0-1 2-3 1-1 1-1 1-1 0-2 1-3 2-1 0-2 1-1 1-2     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Crasnovia Krasne 1-2 Żurawianka Żurawica 15 sierpnia, 15:00
Rafineria/Czarni Jasło 1-0 KS Zaczernie 14 sierpnia, 17:00 (600)
JKS 1909 Jarosław 3-1 Wisłoka Dębica 13 sierpnia, 17:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-0 Strumyk Malawa 15 sierpnia, 17:00 (200)
Piast Tuczempy 1-1 Stal Nowa Dęba 15 sierpnia, 17:00 (200)
MKS Kańczuga 0-1 Rzemieślnik Pilzno 15 sierpnia, 18:00
Orzeł Przeworsk 1-0 Pogoń Leżajsk 15 sierpnia, 17:00
Sokół Nisko 2-2 Lechia Sędziszów Małopolski 14 sierpnia, 15:00 (200)

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Żurawianka Żurawica 2-1 Pogoń Leżajsk 21 sierpnia, 17:00
Rzemieślnik Pilzno 2-1 Orzeł Przeworsk 22 sierpnia, 17:00 (300)
Sokół Nisko 1-2 MKS Kańczuga 21 sierpnia, 18:00
Stal Nowa Dęba 1-1 Lechia Sędziszów Małopolski 21 sierpnia, 16:00 (300)
Strumyk Malawa 1-0 Piast Tuczempy 22 sierpnia, 11:30
Wisłoka Dębica 0-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 21 sierpnia, 17:00 (350)
KS Zaczernie 2-3 JKS 1909 Jarosław 21 sierpnia, 16:00 (200)
Crasnovia Krasne 3-2 Rafineria/Czarni Jasło 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Rafineria/Czarni Jasło 3-0 Żurawianka Żurawica 28 sierpnia, 14:00 (400)
JKS 1909 Jarosław 1-1 Crasnovia Krasne 28 sierpnia, 17:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-0 KS Zaczernie 29 sierpnia, 17:00
Piast Tuczempy 1-1 Wisłoka Dębica 29 sierpnia, 17:00
MKS Kańczuga 0-2 Stal Nowa Dęba 29 sierpnia, 17:00
Orzeł Przeworsk 1-2 Sokół Nisko 29 sierpnia, 17:00 (400)
Pogoń Leżajsk 0-0 Rzemieślnik Pilzno 28 sierpnia, 17:00
Strumyk Malawa 1-2 Lechia Sędziszów Małopolski 29 sierpnia, 11:30

Kolejka 4 - 1 września

Żurawianka Żurawica 1-3 Rzemieślnik Pilzno 1 września, 17:00
Sokół Nisko 1-0 Pogoń Leżajsk 1 września, 17:00
Stal Nowa Dęba 1-0 Orzeł Przeworsk 1 września, 16:00
Strumyk Malawa 2-0 MKS Kańczuga 8 września, 16:00
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu murawy
Wisłoka Dębica 3-0 Lechia Sędziszów Małopolski 1 września, 17:00 (100)
KS Zaczernie 1-0 Piast Tuczempy 1 września, 16:00
Crasnovia Krasne 3-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 8 września, 16:00 (100)
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik / w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Rafineria/Czarni Jasło 2-0 JKS 1909 Jarosław 8 września, 16:00 (800)
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu murawy

Kolejka 5 - 4-5 września

JKS 1909 Jarosław 3-0 Żurawianka Żurawica 5 września, 16:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-1 Rafineria/Czarni Jasło 5 września, 16:00
Piast Tuczempy 2-0 Crasnovia Krasne 5 września, 16:00
MKS Kańczuga 2-3 Wisłoka Dębica 4 września, 17:00 (200)
Orzeł Przeworsk 3-0 Strumyk Malawa 5 września, 16:00 (400)
Pogoń Leżajsk 0-1 Stal Nowa Dęba 4 września, 17:00 (150)
Rzemieślnik Pilzno 0-0 Sokół Nisko 5 września, 16:00
KS Zaczernie 0-3 Lechia Sędziszów Małopolski 4 września, 15:00 (200)
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 6 - 11-12 września

Żurawianka Żurawica 1-0 Sokół Nisko 11 września, 16:00
Stal Nowa Dęba 4-0 Rzemieślnik Pilzno 11 września, 16:00 (200)
Strumyk Malawa 1-0 Pogoń Leżajsk 12 września, 11:30 (200)
Wisłoka Dębica 1-4 Orzeł Przeworsk 11 września, 11:00 (250)
KS Zaczernie 4-0 MKS Kańczuga 11 września, 15:00
(wo)
na boisku 4-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Crasnovia Krasne 3-0 Lechia Sędziszów Małopolski 11 września, 16:50
spotkanie pierwotnie zaplanowane na 16:00 rozpoczęło się z 50-minutowym opóźnieniem
Rafineria/Czarni Jasło 0-0 Piast Tuczempy 11 września, 16:00 (400)
JKS 1909 Jarosław 1-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 18-19 września

Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-0 Żurawianka Żurawica 18 września, 16:00
Piast Tuczempy 2-1 JKS 1909 Jarosław 18 września, 16:00
MKS Kańczuga 1-1 Crasnovia Krasne 19 września, 16:00
Orzeł Przeworsk 1-2 KS Zaczernie 19 września, 16:00 (400)
Pogoń Leżajsk 1-1 Wisłoka Dębica 18 września, 17:00 (200)
Rzemieślnik Pilzno 1-1 Strumyk Malawa 19 września, 16:00
Sokół Nisko 5-1 Stal Nowa Dęba 18 września, 16:00 (250)
Rafineria/Czarni Jasło 2-1 Lechia Sędziszów Małopolski 18 września, 16:00 (500)

Kolejka 8 - 25-26 września

Żurawianka Żurawica 1-0 Stal Nowa Dęba 25 września, 11:00
Strumyk Malawa 1-3 Sokół Nisko 26 września, 11:30
Wisłoka Dębica 1-2 Rzemieślnik Pilzno 25 września, 16:00 (350)
KS Zaczernie 1-0 Pogoń Leżajsk 25 września, 15:00 (200)
Crasnovia Krasne 3-2 Orzeł Przeworsk 26 września, 15:00
Rafineria/Czarni Jasło 2-0 MKS Kańczuga 25 września, 16:00 (500)
JKS 1909 Jarosław 3-1 Lechia Sędziszów Małopolski 25 września, 16:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-2 Piast Tuczempy 26 września, 16:00 (200)

Kolejka 9 - 2-3 października

Piast Tuczempy 3-0 Żurawianka Żurawica 2 października, 15:00
MKS Kańczuga 0-2 JKS 1909 Jarosław 3 października, 16:00
Orzeł Przeworsk 0-0 Rafineria/Czarni Jasło 3 października, 15:00 (400)
Pogoń Leżajsk 2-0 Crasnovia Krasne 2 października, 16:00 (300)
Rzemieślnik Pilzno 1-0 KS Zaczernie 3 października, 15:00
Sokół Nisko 0-0 Wisłoka Dębica 2 października, 15:00
Stal Nowa Dęba 0-0 Strumyk Malawa 2 października, 16:40
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-2 Lechia Sędziszów Małopolski 3 października, 15:00

Kolejka 10 - 9-10 października

Żurawianka Żurawica 0-1 Strumyk Malawa 9 października, 15:00 (250)
Wisłoka Dębica 3-1 Stal Nowa Dęba 9 października, 15:00 (200)
KS Zaczernie 2-0 Sokół Nisko 9 października, 14:00 (300)
Crasnovia Krasne 2-1 Rzemieślnik Pilzno 10 października, 14:00 (100)
Rafineria/Czarni Jasło 3-0 Pogoń Leżajsk 9 października, 15:00 (400)
JKS 1909 Jarosław 5-0 Orzeł Przeworsk 9 października, 15:00 (700)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 6-1 MKS Kańczuga 10 października, 15:00 (200)
Piast Tuczempy 2-0 Lechia Sędziszów Małopolski 10 października, 14:00

Kolejka 11 - 16-17 października

MKS Kańczuga 1-1 Piast Tuczempy 17 października, 15:00
lub o 16:00
Orzeł Przeworsk 0-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 17 października, 14:00
Pogoń Leżajsk 0-0 JKS 1909 Jarosław 16 października, 15:00
Rzemieślnik Pilzno 1-0 Rafineria/Czarni Jasło 17 października, 14:00 (600)
Sokół Nisko 2-1 Crasnovia Krasne 16 października, 15:00 (200)
Stal Nowa Dęba 0-0 KS Zaczernie 16 października, 11:00 (100)
Żurawianka Żurawica 1-0 Lechia Sędziszów Małopolski 16 października, 15:00
Wisłoka Dębica 3-3 Strumyk Malawa 15 października, 15:30 (200)

Kolejka 12 - 23-24 października

Żurawianka Żurawica 0-4 Wisłoka Dębica 23 października, 15:00 (200)
KS Zaczernie 3-1 Strumyk Malawa 23 października, 14:00 (400)
Crasnovia Krasne 5-1 Stal Nowa Dęba 23 października, 10:30 (200)
Rafineria/Czarni Jasło 3-0 Sokół Nisko 23 października, 14:00 (400)
JKS 1909 Jarosław 0-0 Rzemieślnik Pilzno 23 października, 14:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-0 Pogoń Leżajsk 24 października, 15:00 (200)
Piast Tuczempy 1-0 Orzeł Przeworsk 24 października, 15:00 (450)
MKS Kańczuga 1-2 Lechia Sędziszów Małopolski 24 października, 15:00

Kolejka 13 - 30-31 października

MKS Kańczuga 2-1 Żurawianka Żurawica 30 października, 14:30 (150)
Orzeł Przeworsk 1-1 Lechia Sędziszów Małopolski 30 października, 11:00 (200)
Pogoń Leżajsk 0-0 Piast Tuczempy 30 października, 14:00
Rzemieślnik Pilzno 1-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 31 października, 14:00 (250)
Sokół Nisko 0-2 JKS 1909 Jarosław 30 października, 14:00
Stal Nowa Dęba 0-0 Rafineria/Czarni Jasło 30 października, 15:00
Strumyk Malawa 1-1 Crasnovia Krasne 31 października, 12:30
w Krasnem; Strumyk gospodarzem
Wisłoka Dębica 2-0 KS Zaczernie 30 października, 15:00 (250)

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Żurawianka Żurawica 0-0 KS Zaczernie 6 listopada, 14:00 (150)
Crasnovia Krasne 1-1 Wisłoka Dębica 7 listopada, 14:00 (250)
Rafineria/Czarni Jasło 0-2 Strumyk Malawa 6 listopada, 13:00
JKS 1909 Jarosław 1-1 Stal Nowa Dęba 6 listopada, 14:00 (400)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-0 Sokół Nisko 7 listopada, 14:00 (200)
Piast Tuczempy 0-0 Rzemieślnik Pilzno 7 listopada, 14:00 (300)
MKS Kańczuga 1-1 Orzeł Przeworsk 7 listopada, 14:00
Pogoń Leżajsk 2-0 Lechia Sędziszów Małopolski 6 listopada, 10:30 (200)

Kolejka 15 - 11 listopada

Orzeł Przeworsk 3-0 Żurawianka Żurawica 11 listopada, 14:00
(wo)
mecz przerwany w 63. minucie przy stanie 2-0 - goście zeszli z boiska
Pogoń Leżajsk 0-0 MKS Kańczuga 11 listopada, 13:00 (150)
Rzemieślnik Pilzno 0-2 Lechia Sędziszów Małopolski 11 listopada, 13:00
Sokół Nisko 1-2 Piast Tuczempy 11 listopada, 13:00
Stal Nowa Dęba 1-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 11 listopada, 14:00
Strumyk Malawa 0-0 JKS 1909 Jarosław 11 listopada, 13:00
w Jarosławiu; Strumyk gospodarzem
Wisłoka Dębica 0-1 Rafineria/Czarni Jasło 10 listopada, 14:00 (550)
przełożony z 11 listopada na prośbę policji
KS Zaczernie 2-3 Crasnovia Krasne 11 listopada, 13:00 (500)

Kolejka 16 - 19-20 marca

Lechia Sędziszów Małopolski 2-1 Sokół Nisko 19 marca, 15:00 (100)
Żurawianka Żurawica 1-0 Crasnovia Krasne 19 marca, 13:00 (150)
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3 z powodu występu nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy; ostatecznie przywrócono wynik z boiska
KS Zaczernie 3-0 Rafineria/Czarni Jasło 19 marca, 14:00 (300)
Wisłoka Dębica 0-0 JKS 1909 Jarosław 19 marca, 15:00 (400)
Strumyk Malawa 4-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 6 kwietnia, 17:00 (200)
w pierwotnym terminie (20 marca, 11:30) odwołany ze względu na zły stan boiska
Stal Nowa Dęba 1-1 Piast Tuczempy 20 marca, 15:00 (250)
Rzemieślnik Pilzno 6-1 MKS Kańczuga 20 marca, 14:00 (200)
Pogoń Leżajsk 1-0 Orzeł Przeworsk 19 marca, 15:00 (250)

Kolejka 17 - 26-27 marca

Pogoń Leżajsk 1-1 Żurawianka Żurawica 26 marca, 15:00 (200)
Orzeł Przeworsk 0-3 Rzemieślnik Pilzno 27 marca, 11:00 (300)
MKS Kańczuga 0-2 Sokół Nisko 27 marca, 16:30 (150)
Lechia Sędziszów Małopolski 0-2 Stal Nowa Dęba 26 marca, 16:00 (100)
Piast Tuczempy 0-1 Strumyk Malawa 27 marca, 15:00 (350)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-1 Wisłoka Dębica 27 marca, 15:00 (250)
JKS 1909 Jarosław 1-0 KS Zaczernie 26 marca, 16:00 (200)
Rafineria/Czarni Jasło 3-0 Crasnovia Krasne 26 marca, 15:00 (250)

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Lechia Sędziszów Małopolski 1-2 Strumyk Malawa 2 kwietnia, 16:00 (300)
Żurawianka Żurawica 0-0 Rafineria/Czarni Jasło 2 kwietnia, 16:00 (250)
Crasnovia Krasne 2-1 JKS 1909 Jarosław 2 kwietnia, 16:00 (150)
KS Zaczernie 2-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 2 kwietnia, 15:00 (250)
Wisłoka Dębica 2-1 Piast Tuczempy 2 kwietnia, 16:00 (250)
Stal Nowa Dęba 1-1 MKS Kańczuga 2 kwietnia, 15:00 (200)
Sokół Nisko 5-0 Orzeł Przeworsk 2 kwietnia, 11:00 (200)
Rzemieślnik Pilzno 0-0 Pogoń Leżajsk 3 kwietnia, 15:00 (200)

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Rzemieślnik Pilzno 1-2 Żurawianka Żurawica 10 kwietnia, 15:00 (100)
Pogoń Leżajsk 1-0 Sokół Nisko 9 kwietnia, 15:00 (150)
Orzeł Przeworsk 2-0 Stal Nowa Dęba 10 kwietnia, 16:00 (300)
MKS Kańczuga 0-0 Strumyk Malawa 9 kwietnia, 16:30 (100)
Lechia Sędziszów Małopolski 1-2 Wisłoka Dębica 9 kwietnia, 16:00 (450)
Piast Tuczempy 1-2 KS Zaczernie 10 kwietnia, 16:00 (250)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-0 Crasnovia Krasne 10 kwietnia, 16:00 (170)
JKS 1909 Jarosław 1-1 Rafineria/Czarni Jasło 9 kwietnia, 16:00 (900)

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Lechia Sędziszów Małopolski 0-4 KS Zaczernie 16 kwietnia, 17:00 (200)
Żurawianka Żurawica 0-0 JKS 1909 Jarosław 17 kwietnia, 13:00 (300)
Rafineria/Czarni Jasło 2-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 16 kwietnia, 16:00 (400)
Crasnovia Krasne 1-0 Piast Tuczempy 16 kwietnia, 17:00 (250)
Wisłoka Dębica 4-0 MKS Kańczuga 16 kwietnia, 16:00 (300)
Strumyk Malawa 1-1 Orzeł Przeworsk 17 kwietnia, 11:30 (250)
Stal Nowa Dęba 0-0 Pogoń Leżajsk 17 kwietnia, 16:00 (250)
Sokół Nisko 1-0 Rzemieślnik Pilzno 16 kwietnia, 11:00 (100)

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Sokół Nisko 1-1 Żurawianka Żurawica 23 kwietnia, 11:00 (250)
Rzemieślnik Pilzno 2-1 Stal Nowa Dęba 23 kwietnia, 11:00 (100)
Pogoń Leżajsk 0-0 Strumyk Malawa 23 kwietnia, 11:00 (200)
Orzeł Przeworsk 1-0 Wisłoka Dębica 23 kwietnia, 11:00 (600)
MKS Kańczuga 0-3 KS Zaczernie 23 kwietnia, 13:30 (100)
Lechia Sędziszów Małopolski 1-2 Crasnovia Krasne 23 kwietnia, 13:00 (300)
Piast Tuczempy 0-1 Rafineria/Czarni Jasło 23 kwietnia, 14:00 (250)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-2 JKS 1909 Jarosław 23 kwietnia, 11:00 (200)

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Lechia Sędziszów Małopolski 1-1 Rafineria/Czarni Jasło 30 kwietnia, 17:00
Żurawianka Żurawica 2-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 30 kwietnia, 16:00
JKS 1909 Jarosław 0-0 Piast Tuczempy 30 kwietnia, 17:00
Crasnovia Krasne 6-0 MKS Kańczuga 30 kwietnia, 16:00
KS Zaczernie 2-0 Orzeł Przeworsk 30 kwietnia, 11:00
Wisłoka Dębica 1-0 Pogoń Leżajsk 30 kwietnia, 16:00 (300)
Strumyk Malawa 2-0 Rzemieślnik Pilzno 30 kwietnia, 17:00
Stal Nowa Dęba 3-0 Sokół Nisko 1 maja, 16:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

Stal Nowa Dęba 3-1 Żurawianka Żurawica 7 maja, 16:00 (150)
Sokół Nisko 0-1 Strumyk Malawa 7 maja, 16:00 (150)
Rzemieślnik Pilzno 3-1 Wisłoka Dębica 8 maja, 17:00 (750)
Pogoń Leżajsk 0-1 KS Zaczernie 7 maja, 17:00 (100)
Orzeł Przeworsk 2-0 Crasnovia Krasne 7 maja, 17:00 (400)
MKS Kańczuga 1-2 Rafineria/Czarni Jasło 7 maja, 17:00
mecz bez udziału publiczności
Lechia Sędziszów Małopolski 0-0 JKS 1909 Jarosław 8 maja, 17:00 (150)
Piast Tuczempy 6-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 7 maja, 17:00 (200)

Kolejka 24 - 14-15 maja

Lechia Sędziszów Małopolski 2-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 14 maja, 17:00 (250)
Żurawianka Żurawica 1-2 Piast Tuczempy 14 maja, 16:00 (300)
JKS 1909 Jarosław 3-2 MKS Kańczuga 14 maja, 17:00 (300)
Rafineria/Czarni Jasło 1-2 Orzeł Przeworsk 14 maja, 17:00 (700)
Crasnovia Krasne 0-2 Pogoń Leżajsk 14 maja, 16:00 (100)
KS Zaczernie 2-1 Rzemieślnik Pilzno 14 maja, 15:00 (150)
Wisłoka Dębica 2-1 Sokół Nisko 14 maja, 17:00 (300)
Strumyk Malawa 1-0 Stal Nowa Dęba 15 maja, 11:30 (150)

Kolejka 25 - 21-22 maja

Strumyk Malawa 0-0 Żurawianka Żurawica 21 maja, 17:00
Stal Nowa Dęba 1-2 Wisłoka Dębica 22 maja, 16:00
Sokół Nisko 3-2 KS Zaczernie 21 maja, 14:00
Rzemieślnik Pilzno 2-0 Crasnovia Krasne 22 maja, 17:00
Pogoń Leżajsk 4-1 Rafineria/Czarni Jasło 21 maja, 17:00 (200)
Orzeł Przeworsk 1-1 JKS 1909 Jarosław 21 maja, 17:00
MKS Kańczuga 1-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 22 maja, 17:30
Lechia Sędziszów Małopolski 1-4 Piast Tuczempy 21 maja, 17:00

Kolejka 26 - 28-29 maja

Lechia Sędziszów Małopolski 0-1 Żurawianka Żurawica 28 maja, 17:00 (150)
Strumyk Malawa 2-0 Wisłoka Dębica 29 maja, 17:00 (500)
Piast Tuczempy 2-0 MKS Kańczuga 29 maja, 17:00 (300)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-5 Orzeł Przeworsk 29 maja, 17:00 (300)
JKS 1909 Jarosław 0-0 Pogoń Leżajsk 28 maja, 17:00 (350)
Rafineria/Czarni Jasło 0-0 Rzemieślnik Pilzno 28 maja, 17:00 (400)
Crasnovia Krasne 2-0 Sokół Nisko 28 maja, 16:00 (150)
KS Zaczernie 3-0 Stal Nowa Dęba 28 maja, 16:00 (300)

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Lechia Sędziszów Małopolski 3-3 MKS Kańczuga 4 czerwca, 17:00 (120)
Wisłoka Dębica 3-0 Żurawianka Żurawica 4 czerwca, 17:00 (200)
Strumyk Malawa 1-1 KS Zaczernie 5 czerwca, 11:30 (500)
Stal Nowa Dęba 1-0 Crasnovia Krasne 4 czerwca, 16:00 (200)
Sokół Nisko 1-3 Rafineria/Czarni Jasło 4 czerwca, 11:00 (100)
Rzemieślnik Pilzno 0-0 JKS 1909 Jarosław 4 czerwca, 17:00 (200)
Pogoń Leżajsk 6-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 4 czerwca, 17:00 (150)
Orzeł Przeworsk 1-0 Piast Tuczempy 4 czerwca, 17:00 (400)

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Żurawianka Żurawica 2-0 MKS Kańczuga 11 czerwca, 17:00 (200)
Lechia Sędziszów Małopolski 2-1 Orzeł Przeworsk 11 czerwca, 17:00 (300)
Piast Tuczempy 2-1 Pogoń Leżajsk 12 czerwca, 17:00 (400)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-0 Rzemieślnik Pilzno 12 czerwca, 17:00 (200)
JKS 1909 Jarosław 3-0 Sokół Nisko 11 czerwca, 17:00 (350)
Rafineria/Czarni Jasło 1-0 Stal Nowa Dęba 11 czerwca, 17:00 (400)
Crasnovia Krasne 1-1 Strumyk Malawa 12 czerwca, 17:00 (500)
KS Zaczernie 3-0 Wisłoka Dębica 11 czerwca, 16:00 (400)

Kolejka 29 - 18 czerwca

Lechia Sędziszów Małopolski 0-2 Pogoń Leżajsk 18 czerwca, 17:00 (200)
KS Zaczernie 4-0 Żurawianka Żurawica 18 czerwca, 17:00 (350)
Wisłoka Dębica 0-0 Crasnovia Krasne 18 czerwca, 17:00 (250)
Strumyk Malawa 2-1 Rafineria/Czarni Jasło 18 czerwca, 17:00 (350)
Stal Nowa Dęba 3-2 JKS 1909 Jarosław 18 czerwca, 17:00 (500)
Sokół Nisko 1-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 18 czerwca, 17:00 (200)
Rzemieślnik Pilzno 5-1 Piast Tuczempy 18 czerwca, 17:00 (100)
Orzeł Przeworsk 2-1 MKS Kańczuga 18 czerwca, 17:00 (400)

Kolejka 30 - 26 czerwca

Żurawianka Żurawica 0-6 Orzeł Przeworsk 26 czerwca, 17:00
MKS Kańczuga 1-3 Pogoń Leżajsk 26 czerwca, 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1-2 Rzemieślnik Pilzno 26 czerwca, 17:00 (100)
Piast Tuczempy 0-0 Sokół Nisko 26 czerwca, 17:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-1 Stal Nowa Dęba 26 czerwca, 17:00 (400)
JKS 1909 Jarosław 1-2 Strumyk Malawa 26 czerwca, 17:00 (1200)
Rafineria/Czarni Jasło 2-0 Wisłoka Dębica 26 czerwca, 17:00
Crasnovia Krasne 1-1 KS Zaczernie 26 czerwca, 17:00

III liga 2010/2011 (lubelsko-podkarpacka)

IV liga 2010/2011 (lubelska)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Dębica)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Krosno)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Stalowa Wola)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas