[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Krosno
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cosmos Nowotaniec 30 71 22 5 3 90-32 11 4 0 49-16 11 1 3 41-16
2.  GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 30 62 18 8 4 62-37 10 3 2 28-18 8 5 2 34-19
3.  Górnik Strachocina 30 54 16 6 8 52-38 9 2 4 27-17 7 4 4 25-21
4.  Bieszczady Ustrzyki Dolne 30 45 12 9 9 45-29 8 5 2 24-8 4 4 7 21-21
5.  Przełom Besko 30 44 13 5 12 54-44 5 4 6 23-22 8 1 6 31-22 2 6 2 0 0 5-0
6.  Przełęcz Dukla 30 44 13 5 12 40-44 9 1 5 24-15 4 4 7 16-29 2 0 0 0 2 0-5
7.  Iwonka Iwonicz 30 43 13 4 13 56-61 8 2 5 35-36 5 2 8 21-25 2 3 1 0 1 4-3
8.  LKS Skołyszyn 30 43 13 4 13 42-44 7 4 4 23-19 6 0 9 19-25 2 3 1 0 1 3-4
9.  Sanovia Lesko 30 40 12 4 14 44-47 6 1 8 22-24 6 3 6 22-23
10.  Szarotka Uherce 30 39 10 9 11 41-46 7 3 5 22-18 3 6 6 19-28
11.  Nafta Jedlicze 30 36 10 6 14 47-56 6 2 7 22-22 4 4 7 25-34
12.  LKS Pisarowce 30 33 9 6 15 62-77 6 3 6 44-39 3 3 9 18-38 4 8 2 2 0 9-6
13.  Leśnik Baligród 30 33 9 6 15 46-53 5 3 7 21-28 4 3 8 25-25 4 6 1 3 0 8-6
14.  Wisłoka Nowy Żmigród 30 33 9 6 15 43-56 5 2 8 24-27 4 4 7 19-29 4 1 0 1 3 6-11
15.  Piast Miejsce Piastowe 30 28 8 4 18 40-63 4 4 7 24-25 4 0 11 16-38
16.  Rafineria/Czarni II Jasło 30 28 9 1 20 31-68 4 1 10 15-34 5 0 10 16-34
Rafineria/Czarni II Jasło wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Cosmos Nowotaniec    2-2 3-1 3-1 3-1 4-0 3-0 4-2 0-0 1-1 3-3 7-2 2-1 7-1 4-1 3-0* 
 2 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny0-2     1-1 2-1 4-1 0-0 2-1 2-0 4-1 1-1 1-5 3-1 2-1 1-0 3-2 2-1 
 3 Górnik Strachocina1-0 3-4     2-0 1-2 2-0 2-1 1-0 0-1 2-2 2-0 2-1 2-1 1-1 4-1 2-3 
 4 Bieszczady Ustrzyki Dolne0-0 1-1 0-0     2-1 1-1 3-1 0-1 1-0 1-0 3-1 4-0 1-1 0-1 4-0 3-0* 
 5 Przełom Besko2-0 1-1 2-1 0-0     2-0 0-0 1-2 5-1 1-1 1-3 1-2 1-6 0-1 5-1 1-3 
 6 Przełęcz Dukla2-1 0-1 1-0 1-0 0-3*     1-1 2-0 2-1 4-1 2-3 4-0 2-0 2-3 1-0 0-1 
 7 Iwonka Iwonicz1-4 3-2 6-3 0-0 0-4 1-2     3-1 0-7 5-2 4-5 2-2 2-1 3-2 2-1 3-0* 
 8 LKS Skołyszyn1-3 1-2 1-2 2-1 0-0 2-2 2-1     0-0 3-0 1-0 2-1 2-1 3-3 1-2 2-1 
 9 Sanovia Lesko3-4 1-4 1-2 1-3 2-1 3-0 0-1 4-3     2-1 2-0 0-2 0-2 0-0 0-1 3-0* 
 10 Szarotka Uherce1-4 1-1 1-2 2-2 0-1 0-2 1-0 2-0 0-1     2-1 3-0 1-0 1-1 3-2 4-1 
 11 Nafta Jedlicze0-5 0-2 1-1 2-0 4-1 2-1 2-4 2-0 0-2 1-2     1-1 1-2 3-0 0-1 3-0* 
 12 LKS Pisarowce0-5 3-1 2-2 1-3 3-8 7-2 1-3 1-3 2-5 2-2 9-1     2-2 4-2 4-0 3-0* 
 13 Leśnik Baligród1-5 0-6 2-3 0-5 1-3 3-0 2-1 0-1 1-1 0-1 0-0 1-1     2-0 5-1 3-0* 
 14 Wisłoka Nowy Żmigród1-2 2-2 0-3 1-3 1-2 2-3 1-2 2-1 3-0* 3-0 2-1 1-2 3-3     2-0 0-3 
 15 Piast Miejsce Piastowe2-4 1-2 0-1 1-1 1-0 0-0 0-3 1-2 4-0 2-2 1-1 5-2 2-3 2-1     2-3 
 16 Rafineria/Czarni II Jasło1-2 0-3* 0-3* 3-1 0-3* 0-3* 5-2 0-3* 1-2 0-3* 1-1 2-1 2-1 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Szarotka Uherce 4-1 Rafineria/Czarni II Jasło 15 sierpnia, 16:30
Przełęcz Dukla 0-3 Przełom Besko 15 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Iwonka Iwonicz 3-2 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 15 sierpnia, 11:00
LKS Pisarowce 4-0 Piast Miejsce Piastowe 15 sierpnia, 16:30
Cosmos Nowotaniec 7-1 Wisłoka Nowy Żmigród 15 sierpnia, 11:00
Leśnik Baligród 2-3 Górnik Strachocina 15 sierpnia, 16:30
Sanovia Lesko 4-3 LKS Skołyszyn 15 sierpnia, 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-1 Nafta Jedlicze 15 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Rafineria/Czarni II Jasło 3-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 22 sierpnia, 11:00
Nafta Jedlicze 0-2 Sanovia Lesko 22 sierpnia, 16:30
LKS Skołyszyn 2-1 Leśnik Baligród 22 sierpnia, 15:00
Górnik Strachocina 1-0 Cosmos Nowotaniec 22 sierpnia, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 1-2 LKS Pisarowce 22 sierpnia, 16:30
Piast Miejsce Piastowe 0-3 Iwonka Iwonicz 22 sierpnia, 16:30
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 0-0 Przełęcz Dukla 22 sierpnia, 11:00
Przełom Besko 1-1 Szarotka Uherce 22 sierpnia, 16:30
w Nowosielcach

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Przełom Besko 1-3 Rafineria/Czarni II Jasło 29 sierpnia, 16:30
w Nowosielcach
Szarotka Uherce 1-1 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 29 sierpnia, 16:30
Przełęcz Dukla 1-0 Piast Miejsce Piastowe 29 sierpnia, 11:00
Iwonka Iwonicz 3-2 Wisłoka Nowy Żmigród 29 sierpnia, 11:00
LKS Pisarowce 2-2 Górnik Strachocina 29 sierpnia, 16:30
Cosmos Nowotaniec 4-2 LKS Skołyszyn 29 sierpnia, 15:00
Leśnik Baligród 0-0 Nafta Jedlicze 29 sierpnia, 11:00
Sanovia Lesko 1-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne 29 sierpnia, 16:30

Kolejka 4 - 4-5 września

Rafineria/Czarni II Jasło 1-2 Sanovia Lesko 5 września, 11:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-1 Leśnik Baligród 5 września, 15:00
Nafta Jedlicze 0-5 Cosmos Nowotaniec 5 września, 16:30
LKS Skołyszyn 2-1 LKS Pisarowce 5 września, 15:00
Górnik Strachocina 2-1 Iwonka Iwonicz 5 września, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 2-3 Przełęcz Dukla 5 września, 16:30
Piast Miejsce Piastowe 2-2 Szarotka Uherce 15 września, 16:30
w pierwotnym terminie (5 września, 16:30) odwołany
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 4-1 Przełom Besko 5 września, 11:00

Kolejka 5 - 11-12 września

GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 2-1 Rafineria/Czarni II Jasło 12 września, 11:00
Przełom Besko 5-1 Piast Miejsce Piastowe 12 września, 16:30
w Nowosielcach
Szarotka Uherce 1-1 Wisłoka Nowy Żmigród 12 września, 16:30
Przełęcz Dukla 1-0 Górnik Strachocina 12 września, 11:00
Iwonka Iwonicz 3-1 LKS Skołyszyn 12 września, 11:00
LKS Pisarowce 9-1 Nafta Jedlicze 12 września, 16:30
Cosmos Nowotaniec 3-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 12 września, 15:00
Leśnik Baligród 1-1 Sanovia Lesko 12 września, 16:30

Kolejka 6 - 18-19 września

Rafineria/Czarni II Jasło 2-1 Leśnik Baligród 19 września, 11:00
Sanovia Lesko 3-4 Cosmos Nowotaniec 19 września, 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 4-0 LKS Pisarowce 19 września, 15:00
Nafta Jedlicze 2-4 Iwonka Iwonicz 19 września, 11:00
LKS Skołyszyn 2-2 Przełęcz Dukla 19 września, 15:00
Górnik Strachocina 2-2 Szarotka Uherce 19 września, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 1-2 Przełom Besko 19 września, 16:30
Piast Miejsce Piastowe 1-2 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 19 września, 16:30

Kolejka 7 - 25-26 września

Piast Miejsce Piastowe 2-3 Rafineria/Czarni II Jasło 26 września, 15:30
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 1-0 Wisłoka Nowy Żmigród 26 września, 11:00
Przełom Besko 2-1 Górnik Strachocina 26 września, 15:30
w Nowosielcach
Szarotka Uherce 2-0 LKS Skołyszyn 26 września, 15:30
Przełęcz Dukla 2-3 Nafta Jedlicze 26 września, 11:00
Iwonka Iwonicz 0-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 25 września, 11:00
LKS Pisarowce 2-5 Sanovia Lesko 26 września, 15:30
Cosmos Nowotaniec 2-1 Leśnik Baligród 26 września, 15:00

Kolejka 8 - 2-3 października

Rafineria/Czarni II Jasło 1-2 Cosmos Nowotaniec 3 października, 11:00
Leśnik Baligród 1-1 LKS Pisarowce 3 października, 15:30
Sanovia Lesko 0-1 Iwonka Iwonicz 3 października, 15:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-1 Przełęcz Dukla 3 października, 15:00
Nafta Jedlicze 1-2 Szarotka Uherce 3 października, 11:00
LKS Skołyszyn 0-0 Przełom Besko 3 października, 15:00
Górnik Strachocina 3-4 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 3 października, 15:30
Wisłoka Nowy Żmigród 2-0 Piast Miejsce Piastowe 3 października, 15:30

Kolejka 9 - 9-10 października

Wisłoka Nowy Żmigród 0-3 Rafineria/Czarni II Jasło 10 października, 14:00
Piast Miejsce Piastowe 0-1 Górnik Strachocina 10 października, 14:00
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 2-0 LKS Skołyszyn 10 października, 11:00
Przełom Besko 1-3 Nafta Jedlicze 10 października, 14:00
w Nowosielcach
Szarotka Uherce 2-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 10 października, 14:00
Przełęcz Dukla 2-1 Sanovia Lesko 10 października, 11:00
Iwonka Iwonicz 2-1 Leśnik Baligród 10 października, 11:00
LKS Pisarowce 0-5 Cosmos Nowotaniec 10 października, 14:00

Kolejka 10 - 16-17 października

Rafineria/Czarni II Jasło 2-1 LKS Pisarowce 17 października, 11:00
Cosmos Nowotaniec 3-0 Iwonka Iwonicz 17 października, 14:00
Leśnik Baligród 3-0 Przełęcz Dukla 17 października, 14:00
Sanovia Lesko 2-1 Szarotka Uherce 17 października, 14:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-1 Przełom Besko 17 października, 14:00
Nafta Jedlicze 0-2 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 17 października, 11:00
LKS Skołyszyn 1-2 Piast Miejsce Piastowe 17 października, 14:00
Górnik Strachocina 1-1 Wisłoka Nowy Żmigród 17 października, 14:00

Kolejka 11 - 23-24 października

Górnik Strachocina 2-3 Rafineria/Czarni II Jasło 24 października, 14:00
Wisłoka Nowy Żmigród 2-1 LKS Skołyszyn 24 października, 14:00
Piast Miejsce Piastowe 1-1 Nafta Jedlicze 23 października, 14:00
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 2-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 24 października, 11:00
Przełom Besko 5-1 Sanovia Lesko 24 października, 14:00
w Nowosielcach
Szarotka Uherce 1-0 Leśnik Baligród 24 października, 14:00
Przełęcz Dukla 2-1 Cosmos Nowotaniec 24 października, 11:00
Iwonka Iwonicz 2-2 LKS Pisarowce 24 października, 11:00

Kolejka 12 - 30-31 października

Rafineria/Czarni II Jasło 5-2 Iwonka Iwonicz 31 października, 11:00
LKS Pisarowce 7-2 Przełęcz Dukla 31 października, 14:00
Cosmos Nowotaniec 1-1 Szarotka Uherce 31 października, 14:00
Leśnik Baligród 1-3 Przełom Besko 31 października, 14:00
Sanovia Lesko 1-4 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 31 października, 14:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 4-0 Piast Miejsce Piastowe 30 października, 12:00
Nafta Jedlicze 3-0 Wisłoka Nowy Żmigród 31 października, 11:00
LKS Skołyszyn 1-2 Górnik Strachocina 31 października, 14:00

Kolejka 13 - 6-7 listopada

LKS Skołyszyn 2-1 Rafineria/Czarni II Jasło 7 listopada, 11:00
Górnik Strachocina 2-0 Nafta Jedlicze 7 listopada, 12:00
Wisłoka Nowy Żmigród 1-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne 7 listopada, 12:00
Piast Miejsce Piastowe 4-0 Sanovia Lesko 7 listopada, 12:00
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 2-1 Leśnik Baligród 7 listopada, 11:00
Przełom Besko 2-0 Cosmos Nowotaniec 7 listopada, 12:00
w Nowosielcach
Szarotka Uherce 3-0 LKS Pisarowce 7 listopada, 12:00
Przełęcz Dukla 1-1 Iwonka Iwonicz 6 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Iwonka Iwonicz 5-2 Szarotka Uherce 11 listopada, 11:00
LKS Pisarowce 3-8 Przełom Besko 11 listopada, 12:00
Cosmos Nowotaniec 2-2 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 11 listopada, 12:00
Leśnik Baligród 5-1 Piast Miejsce Piastowe 11 listopada, 12:00
Sanovia Lesko 0-0 Wisłoka Nowy Żmigród 11 listopada, 12:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-0 Górnik Strachocina 11 listopada, 12:00
Nafta Jedlicze 2-0 LKS Skołyszyn 11 listopada, 13:00
Przełęcz Dukla 0-1 Rafineria/Czarni II Jasło 11 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 13-14 listopada

LKS Skołyszyn 2-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 13 listopada, 12:00
Górnik Strachocina 0-1 Sanovia Lesko 13 listopada, 12:00
Wisłoka Nowy Żmigród 3-3 Leśnik Baligród 14 listopada, 12:00
Piast Miejsce Piastowe 2-4 Cosmos Nowotaniec 14 listopada, 12:00
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 3-1 LKS Pisarowce 14 listopada, 11:00
Przełom Besko 0-0 Iwonka Iwonicz 14 listopada, 12:00
w Nowosielcach
Szarotka Uherce 0-2 Przełęcz Dukla 14 listopada, 12:00
Rafineria/Czarni II Jasło 1-1 Nafta Jedlicze 14 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 26-27 marca

Rafineria/Czarni II Jasło 0-3 Szarotka Uherce
(wo)
Przełom Besko 2-0 Przełęcz Dukla 27 marca, 15:00
w Nowosielcach
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 2-1 Iwonka Iwonicz 27 marca, 11:00
w Dukli; na boisku Ośrodka Kultury
Piast Miejsce Piastowe 5-2 LKS Pisarowce 27 marca, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 1-2 Cosmos Nowotaniec 27 marca, 16:30
Górnik Strachocina 2-1 Leśnik Baligród 27 marca, 16:30
LKS Skołyszyn 0-0 Sanovia Lesko 26 marca, 15:00
Nafta Jedlicze 2-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 27 marca, 16:30

Kolejka 17 - 2-3 kwietnia

Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-0 Rafineria/Czarni II Jasło
(wo)
Sanovia Lesko 2-0 Nafta Jedlicze 3 kwietnia, 16:30
Leśnik Baligród 0-1 LKS Skołyszyn 3 kwietnia, 16:30
Cosmos Nowotaniec 3-1 Górnik Strachocina 3 kwietnia, 15:00
LKS Pisarowce 4-2 Wisłoka Nowy Żmigród 3 kwietnia, 16:30
Iwonka Iwonicz 2-1 Piast Miejsce Piastowe 2 kwietnia, 16:30
Przełęcz Dukla 0-1 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 2 kwietnia, 16:30
Szarotka Uherce 0-1 Przełom Besko 3 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

Rafineria/Czarni II Jasło 0-3 Przełom Besko
(wo)
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 1-1 Szarotka Uherce 10 kwietnia, 11:00
Piast Miejsce Piastowe 0-0 Przełęcz Dukla 10 kwietnia, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 1-2 Iwonka Iwonicz 10 kwietnia, 16:30
Górnik Strachocina 2-1 LKS Pisarowce 10 kwietnia, 16:30
LKS Skołyszyn 1-3 Cosmos Nowotaniec 10 kwietnia, 15:00
Nafta Jedlicze 1-2 Leśnik Baligród 10 kwietnia, 16:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-0 Sanovia Lesko 10 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 16-17 kwietnia

Sanovia Lesko 3-0 Rafineria/Czarni II Jasło
(wo)
Leśnik Baligród 0-5 Bieszczady Ustrzyki Dolne 17 kwietnia, 16:30
Cosmos Nowotaniec 3-3 Nafta Jedlicze 17 kwietnia, 15:00
LKS Pisarowce 1-3 LKS Skołyszyn 17 kwietnia, 16:30
Iwonka Iwonicz 6-3 Górnik Strachocina 16 kwietnia, 17:00
Przełęcz Dukla 2-3 Wisłoka Nowy Żmigród 16 kwietnia, 17:00
Szarotka Uherce 3-2 Piast Miejsce Piastowe 17 kwietnia, 16:30
Przełom Besko 1-1 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 17 kwietnia, 16:30
w Nowosielcach

Kolejka 20 - 23 kwietnia

Rafineria/Czarni II Jasło 0-3 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny
(wo)
Piast Miejsce Piastowe 1-0 Przełom Besko 23 kwietnia, 12:00
Wisłoka Nowy Żmigród 3-0 Szarotka Uherce 23 kwietnia, 12:00
Górnik Strachocina 2-0 Przełęcz Dukla 23 kwietnia, 12:00
LKS Skołyszyn 2-1 Iwonka Iwonicz 23 kwietnia, 12:00
Nafta Jedlicze 1-1 LKS Pisarowce 23 kwietnia, 12:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-0 Cosmos Nowotaniec 23 kwietnia, 12:00
Sanovia Lesko 0-2 Leśnik Baligród 23 kwietnia, 12:00

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

Leśnik Baligród 3-0 Rafineria/Czarni II Jasło
(wo)
Cosmos Nowotaniec 0-0 Sanovia Lesko 1 maja, 15:00
LKS Pisarowce 1-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne 1 maja, 16:30
Iwonka Iwonicz 4-5 Nafta Jedlicze 1 maja, 11:00
Przełęcz Dukla 2-0 LKS Skołyszyn 30 kwietnia, 17:00
Szarotka Uherce 1-2 Górnik Strachocina 1 maja, 16:30
Przełom Besko 0-1 Wisłoka Nowy Żmigród 1 maja, 16:30
w Nowosielcach
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 3-2 Piast Miejsce Piastowe 1 maja, 16:30

Kolejka 22 - 7-8 maja

Rafineria/Czarni II Jasło 0-3 Piast Miejsce Piastowe
(wo)
Wisłoka Nowy Żmigród 2-2 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 8 maja, 16:30
Górnik Strachocina 1-2 Przełom Besko 8 maja, 16:30
LKS Skołyszyn 3-0 Szarotka Uherce 8 maja, 15:00
Nafta Jedlicze 2-1 Przełęcz Dukla 8 maja, 16:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-1 Iwonka Iwonicz 8 maja, 15:00
Sanovia Lesko 0-2 LKS Pisarowce 8 maja, 16:30
Leśnik Baligród 1-5 Cosmos Nowotaniec 8 maja, 16:30

Kolejka 23 - 14-15 maja

Cosmos Nowotaniec 3-0 Rafineria/Czarni II Jasło
(wo)
LKS Pisarowce 2-2 Leśnik Baligród 15 maja, 16:30
Iwonka Iwonicz 0-7 Sanovia Lesko 14 maja, 16:30
Przełęcz Dukla 1-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 14 maja, 16:30
Szarotka Uherce 2-1 Nafta Jedlicze 15 maja, 16:30
Przełom Besko 1-2 LKS Skołyszyn 15 maja, 16:30
w Nowosielcach
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 1-1 Górnik Strachocina 15 maja, 11:00
Piast Miejsce Piastowe 2-1 Wisłoka Nowy Żmigród 15 maja, 16:30

Kolejka 24 - 21-22 maja

Rafineria/Czarni II Jasło 0-3 Wisłoka Nowy Żmigród
(wo)
Górnik Strachocina 4-1 Piast Miejsce Piastowe 22 maja, 16:30
LKS Skołyszyn 1-2 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 22 maja, 15:00
Nafta Jedlicze 4-1 Przełom Besko 22 maja, 16:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-0 Szarotka Uherce 8 czerwca, 16:30
w pierwotnym terminie (22 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sanovia Lesko 3-0 Przełęcz Dukla 22 maja, 16:30
Leśnik Baligród 2-1 Iwonka Iwonicz 22 maja, 16:30
Cosmos Nowotaniec 7-2 LKS Pisarowce 22 maja, 15:00

Kolejka 25 - 28-29 maja

LKS Pisarowce 3-0 Rafineria/Czarni II Jasło
(wo)
Iwonka Iwonicz 1-4 Cosmos Nowotaniec 28 maja, 17:00
Przełęcz Dukla 2-0 Leśnik Baligród 28 maja, 17:00
Szarotka Uherce 0-1 Sanovia Lesko 29 maja, 16:30
Przełom Besko 0-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 29 maja, 16:30
w Nowosielcach
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 1-5 Nafta Jedlicze 29 maja, 11:00
Piast Miejsce Piastowe 1-2 LKS Skołyszyn 29 maja, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 0-3 Górnik Strachocina 29 maja, 16:30

Kolejka 26 - 4-5 czerwca

Rafineria/Czarni II Jasło 0-3 Górnik Strachocina
(wo)
LKS Skołyszyn 3-3 Wisłoka Nowy Żmigród 5 czerwca, 15:00
Nafta Jedlicze 0-1 Piast Miejsce Piastowe 5 czerwca, 16:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-1 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 5 czerwca, 15:00
Sanovia Lesko 2-1 Przełom Besko 5 czerwca, 16:30
Leśnik Baligród 0-1 Szarotka Uherce 5 czerwca, 16:30
Cosmos Nowotaniec 4-0 Przełęcz Dukla 5 czerwca, 15:00
LKS Pisarowce 1-3 Iwonka Iwonicz 5 czerwca, 16:30

Kolejka 27 - 11-12 czerwca

Iwonka Iwonicz 3-0 Rafineria/Czarni II Jasło
(wo)
Przełęcz Dukla 4-0 LKS Pisarowce 11 czerwca, 17:00
Szarotka Uherce 1-4 Cosmos Nowotaniec 12 czerwca, 16:30
Przełom Besko 1-6 Leśnik Baligród 11 czerwca, 17:00
w Nowosielcach
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 4-1 Sanovia Lesko 12 czerwca, 11:00
Piast Miejsce Piastowe 1-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 12 czerwca, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 2-1 Nafta Jedlicze 12 czerwca, 16:30
Górnik Strachocina 1-0 LKS Skołyszyn 12 czerwca, 16:30

Kolejka 28 - 18-19 czerwca

Rafineria/Czarni II Jasło 0-3 LKS Skołyszyn
(wo)
Nafta Jedlicze 1-1 Górnik Strachocina 19 czerwca, 16:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-1 Wisłoka Nowy Żmigród 19 czerwca, 15:00
Sanovia Lesko 0-1 Piast Miejsce Piastowe 19 czerwca, 16:30
Leśnik Baligród 0-6 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 19 czerwca, 16:30
Cosmos Nowotaniec 3-1 Przełom Besko 19 czerwca, 15:00
LKS Pisarowce 2-2 Szarotka Uherce 19 czerwca, 16:30
Iwonka Iwonicz 1-2 Przełęcz Dukla 18 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 23 czerwca

Rafineria/Czarni II Jasło 0-3 Przełęcz Dukla
(wo)
Szarotka Uherce 1-0 Iwonka Iwonicz 23 czerwca, 16:30
Przełom Besko 1-2 LKS Pisarowce 23 czerwca, 16:30
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 0-2 Cosmos Nowotaniec 23 czerwca, 16:30
Piast Miejsce Piastowe 2-3 Leśnik Baligród 23 czerwca, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 3-0 Sanovia Lesko 23 czerwca, 16:30
(wo)
goście nie dojechali
Górnik Strachocina 2-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 23 czerwca, 16:30
LKS Skołyszyn 1-0 Nafta Jedlicze 23 czerwca, 16:30

Kolejka 30 - 26 czerwca

Nafta Jedlicze 3-0 Rafineria/Czarni II Jasło
(wo)
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-1 LKS Skołyszyn 25 czerwca, 13:00
Sanovia Lesko 1-2 Górnik Strachocina 25 czerwca, 15:00
Leśnik Baligród 2-0 Wisłoka Nowy Żmigród 26 czerwca, 11:00
Cosmos Nowotaniec 4-1 Piast Miejsce Piastowe 26 czerwca, 16:30
LKS Pisarowce 3-1 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 26 czerwca, 16:30
Iwonka Iwonicz 0-4 Przełom Besko 26 czerwca, 16:30
Przełęcz Dukla 4-1 Szarotka Uherce 25 czerwca, 17:00

IV liga 2010/2011 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Dębica)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Stalowa Wola)

Klasa A 2010/2011 (Krosno I)
Klasa A 2010/2011 (Krosno II)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas