[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Rzeszów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Resovia II 30 77 25 2 3 83-18 15 0 0 43-3 10 2 3 40-15
2.  Górnovia Górno 30 54 15 9 6 55-30 9 4 2 29-13 6 5 4 26-17
3.  Sawa Sonina 30 51 14 9 7 34-24 9 4 2 17-8 5 5 5 17-16
4.  Stal II Rzeszów 30 45 13 6 11 47-47 8 4 3 32-14 5 2 8 15-33
5.  Błażowianka Błażowa 30 44 12 8 10 41-34 9 4 2 23-9 3 4 8 18-25 4 12 4 0 0 10-4
6.  Dynovia Dynów 30 44 14 2 14 52-51 7 2 6 25-23 7 0 8 27-28 4 3 1 0 3 6-9
7.  KS Dąbrówki 30 44 12 8 10 41-40 6 4 5 22-23 6 4 5 19-17 4 3 1 0 3 5-8
8.  ŁKS Łańcut 30 42 12 6 12 49-53 6 3 6 27-24 6 3 6 22-29
9.  Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 40 10 10 10 42-40 5 5 5 25-24 5 5 5 17-16 2 4 1 1 0 2-1
10.  Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 40 11 7 12 45-36 8 4 3 33-15 3 3 9 12-21 2 1 0 1 1 1-2
11.  Strug Tyczyn 30 39 12 3 15 50-46 10 1 4 39-18 2 2 11 11-28 2 3 1 0 1 5-2
12.  Korona Rzeszów 30 39 11 6 13 37-52 4 4 7 17-27 7 2 6 20-25 2 3 1 0 1 2-5
13.  LKS Trzebownisko 30 38 10 8 12 45-57 6 3 6 25-22 4 5 6 20-35 2 6 2 0 0 5-0
14.  Izolator II Boguchwała 30 38 11 5 14 44-46 7 3 5 31-15 4 2 9 13-31 2 0 0 0 2 0-5
15.  Włókniarz Rakszawa 30 24 5 9 16 35-57 2 5 8 13-23 3 4 8 22-34
16.  LKS Łąka (k. Łańcuta) 30 11 3 2 25 24-93 3 0 12 13-49 0 2 13 11-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Resovia II    1-0 3-0 3-0 1-0 3-0 7-1 6-0 2-0 1-0 1-0 2-0 5-0 2-0 3-1 3-1 
 2 Górnovia Górno3-5     2-0 2-0 3-2 1-0 1-1 7-0 2-1 1-0 0-1 0-0 1-1 2-1 1-1 3-0 
 3 Sawa Sonina2-1 3-3     1-0 1-1 0-1 1-0 1-0 0-0 1-0 1-1 0-1 2-0 1-0 2-0 1-0 
 4 Stal II Rzeszów2-0 1-1 0-3     1-0 5-1 0-0 0-3* 0-2 5-2 3-0 4-0 1-1 7-0 1-1 2-0 
 5 Błażowianka Błażowa2-0 0-3 0-1 3-0     3-1 1-0 0-0 2-1 1-1 1-0 2-1 0-0 3-0 0-0 5-1 
 6 Dynovia Dynów0-3 1-2 0-3* 1-1 1-3     2-0 2-1 1-1 1-2 1-0 1-2 5-4 2-0 3-1 4-0 
 7 KS Dąbrówki2-4 2-1 1-0 1-1 2-3 3-2     0-2 3-1 1-1 3-1 1-3 1-1 0-0 0-3 2-0 
 8 ŁKS Łańcut1-5 0-2 1-1 1-2 3-0 3-7 0-1     1-0 2-0 4-0 3-4 1-1 1-1 2-0 4-0 
 9 Grodziszczanka Grodzisko Dolne0-0 1-1 2-2 0-2 1-0 3-0 3-4 1-2     1-0 4-3 2-2 1-2 2-3 1-1 3-2 
 10 Orzeł Wólka Niedźwiedzka0-0 0-1 2-0 1-2 3-2 2-0 1-1 2-2 1-1     2-0 3-0 8-0 3-0 1-4 4-2 
 11 Strug Tyczyn1-2 3-2 3-2 7-0 1-1 0-1 1-0 1-0 2-3 2-1     4-0 6-1 1-2 4-1 3-2 
 12 Korona Rzeszów0-4 2-2 0-1 0-1 1-1 2-3 0-5 0-2 0-0 1-0 2-1     0-2 2-1 5-2 2-2 
 13 LKS Trzebownisko0-1 0-5 0-0 3-5 5-1 0-3* 0-1 1-1 0-0 1-2 2-1 3-2     2-0 3-0 5-0 
 14 Izolator II Boguchwała0-1 0-1 1-1 5-0 0-0 3-2 0-0 6-1 0-3 2-0 3-1 0-1 0-3*     8-0 3-1 
 15 Włókniarz Rakszawa1-5 2-2 1-1 1-0 2-1 0-2 0-1 2-3 1-2 0-0 0-0 0-1 1-2 2-3     0-0 
 16 LKS Łąka (k. Łańcuta)1-9 1-0 0-2 4-1 0-3 0-4 0-4 0-5 1-2 1-3 1-2 0-3 3-2 1-2 0-7     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Korona Rzeszów 0-1 Stal II Rzeszów 14 sierpnia, 11:00
Resovia II 1-0 Górnovia Górno 15 sierpnia, 17:00
Izolator II Boguchwała 0-3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 15 sierpnia, 11:00
LKS Łąka (k. Łańcuta) 0-4 Dynovia Dynów 14 sierpnia, 17:00
LKS Trzebownisko 3-0 Włókniarz Rakszawa 15 sierpnia, 17:00
KS Dąbrówki 2-3 Błażowianka Błażowa 15 sierpnia, 14:00
Strug Tyczyn 1-0 ŁKS Łańcut 15 sierpnia, 17:00
Sawa Sonina 1-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Stal II Rzeszów 5-2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 22 sierpnia, 17:00
ŁKS Łańcut 1-1 Sawa Sonina 21 sierpnia, 17:30
Błażowianka Błażowa 1-0 Strug Tyczyn 22 sierpnia, 17:00
Włókniarz Rakszawa 0-1 KS Dąbrówki 22 sierpnia, 18:00
Dynovia Dynów 5-4 LKS Trzebownisko 22 sierpnia, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-2 LKS Łąka (k. Łańcuta) 21 sierpnia, 18:00
w Giedlarowej
Górnovia Górno 2-1 Izolator II Boguchwała 22 sierpnia, 17:00
Korona Rzeszów 0-4 Resovia II 21 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Resovia II 3-0 Stal II Rzeszów 29 sierpnia, 17:00
Izolator II Boguchwała 0-1 Korona Rzeszów 28 sierpnia, 11:00
LKS Łąka (k. Łańcuta) 1-0 Górnovia Górno 28 sierpnia, 17:00
LKS Trzebownisko 0-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 29 sierpnia, 17:00
KS Dąbrówki 3-2 Dynovia Dynów 28 sierpnia, 16:30
Strug Tyczyn 4-1 Włókniarz Rakszawa 29 sierpnia, 17:00
Sawa Sonina 1-1 Błażowianka Błażowa 29 sierpnia, 17:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-2 ŁKS Łańcut 29 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 22 września

Stal II Rzeszów 0-3 ŁKS Łańcut 22 września, 16:30
(wo)
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na boisku 1-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Błażowianka Błażowa 1-1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 22 września, 16:30
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Włókniarz Rakszawa 1-1 Sawa Sonina 22 września, 16:30
w pierwotnym terminie (1 września, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dynovia Dynów 1-0 Strug Tyczyn 22 września, 16:30
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-4 KS Dąbrówki 22 września, 16:30
w Giedlarowej / w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnovia Górno 1-1 LKS Trzebownisko 22 września, 16:30
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Rzeszów 2-2 LKS Łąka (k. Łańcuta) 22 września, 16:30
w pierwotnym terminie (1 września, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Resovia II 2-0 Izolator II Boguchwała 22 września, 16:30
w pierwotnym terminie (1 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 5 - 4-5 września

Izolator II Boguchwała 5-0 Stal II Rzeszów 5 września, 11:00
LKS Łąka (k. Łańcuta) 1-9 Resovia II 29 września, 16:00
w pierwotnym terminie (4 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Jasionce
LKS Trzebownisko 3-2 Korona Rzeszów 5 września, 17:00
KS Dąbrówki 2-1 Górnovia Górno 5 września, 14:00
Strug Tyczyn 2-3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 5 września, 17:00
Sawa Sonina 0-1 Dynovia Dynów 5 września, 17:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-4 Włókniarz Rakszawa 5 września, 15:00
ŁKS Łańcut 3-0 Błażowianka Błażowa 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 11-12 września

Włókniarz Rakszawa 2-3 ŁKS Łańcut 29 września, 16:30
w pierwotnym terminie (12 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dynovia Dynów 1-2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 12 września, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-2 Sawa Sonina 11 września, 17:00
w Wierzawicach
Górnovia Górno 0-1 Strug Tyczyn 12 września, 17:00
Korona Rzeszów 0-5 KS Dąbrówki 11 września, 11:00
Resovia II 5-0 LKS Trzebownisko 12 września, 11:00
Izolator II Boguchwała 3-1 LKS Łąka (k. Łańcuta) 11 września, 11:00
Błażowianka Błażowa 3-0 Stal II Rzeszów 12 września, 13:30

Kolejka 7 - 15 września

LKS Łąka (k. Łańcuta) 4-1 Stal II Rzeszów 15 września, 16:30
w Rzeszowie; na stadionie Korony
LKS Trzebownisko 2-0 Izolator II Boguchwała 15 września, 16:00
KS Dąbrówki 2-4 Resovia II 15 września, 16:00
Strug Tyczyn 4-0 Korona Rzeszów 15 września, 17:00
Sawa Sonina 3-3 Górnovia Górno 15 września, 17:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 15 września, 16:30
ŁKS Łańcut 3-7 Dynovia Dynów 15 września, 16:30
Błażowianka Błażowa 0-0 Włókniarz Rakszawa 15 września, 17:00

Kolejka 8 - 18-19 września

Stal II Rzeszów 1-1 Włókniarz Rakszawa 19 września, 16:00
Dynovia Dynów 1-3 Błażowianka Błażowa 19 września, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-2 ŁKS Łańcut 18 września, 17:00
w Giedlarowej
Górnovia Górno 1-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 19 września, 17:00
Korona Rzeszów 0-1 Sawa Sonina 18 września, 16:00
Resovia II 1-0 Strug Tyczyn 19 września, 16:00
Izolator II Boguchwała 0-0 KS Dąbrówki 19 września, 11:00
LKS Łąka (k. Łańcuta) 3-2 LKS Trzebownisko 18 września, 16:30
w Jasionce

Kolejka 9 - 25-26 września

LKS Trzebownisko 3-5 Stal II Rzeszów 25 września, 16:00
KS Dąbrówki 2-0 LKS Łąka (k. Łańcuta) 26 września, 14:00
Strug Tyczyn 1-2 Izolator II Boguchwała 26 września, 14:00
Sawa Sonina 2-1 Resovia II 25 września, 17:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3-0 Korona Rzeszów 26 września, 15:00
ŁKS Łańcut 0-2 Górnovia Górno 25 września, 16:00
Błażowianka Błażowa 2-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 26 września, 16:00
Włókniarz Rakszawa 0-2 Dynovia Dynów 26 września, 17:00

Kolejka 10 - 2-3 października

Stal II Rzeszów 5-1 Dynovia Dynów 3 października, 16:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-1 Włókniarz Rakszawa 2 października, 16:00
w Gniewczynie
Górnovia Górno 3-2 Błażowianka Błażowa 3 października, 15:00
Korona Rzeszów 0-2 ŁKS Łańcut 2 października, 11:00
Resovia II 1-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3 października, 11:00
Izolator II Boguchwała 1-1 Sawa Sonina 3 października, 11:00
LKS Łąka (k. Łańcuta) 1-2 Strug Tyczyn 2 października, 15:00
w Jasionce
LKS Trzebownisko 0-1 KS Dąbrówki 3 października, 16:00

Kolejka 11 - 9-10 października

KS Dąbrówki 1-1 Stal II Rzeszów 10 października, 14:00
Strug Tyczyn 6-1 LKS Trzebownisko 9 października, 16:00
Sawa Sonina 1-0 LKS Łąka (k. Łańcuta) 10 października, 15:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3-0 Izolator II Boguchwała 9 października, 15:30
ŁKS Łańcut 1-5 Resovia II 9 października, 15:30
Błażowianka Błażowa 2-1 Korona Rzeszów 10 października, 11:00
Włókniarz Rakszawa 2-2 Górnovia Górno 10 października, 16:00
Dynovia Dynów 1-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 10 października, 15:00

Kolejka 12 - 16-17 października

Stal II Rzeszów 0-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 17 października, 11:00
Górnovia Górno 1-0 Dynovia Dynów 17 października, 15:00
Korona Rzeszów 5-2 Włókniarz Rakszawa 16 października, 15:00
Resovia II 1-0 Błażowianka Błażowa 17 października, 11:00
Izolator II Boguchwała 6-1 ŁKS Łańcut 17 października, 11:00
LKS Łąka (k. Łańcuta) 1-3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 16 października, 14:00
LKS Trzebownisko 0-0 Sawa Sonina 17 października, 15:00
KS Dąbrówki 3-1 Strug Tyczyn 16 października, 15:00

Kolejka 13 - 23-24 października

Strug Tyczyn 7-0 Stal II Rzeszów 23 października, 14:00
Sawa Sonina 1-0 KS Dąbrówki 24 października, 15:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 8-0 LKS Trzebownisko 24 października, 15:00
ŁKS Łańcut 4-0 LKS Łąka (k. Łańcuta) 23 października, 15:00
Błażowianka Błażowa 3-0 Izolator II Boguchwała 23 października, 15:00
Włókniarz Rakszawa 1-5 Resovia II 23 października, 15:00
Dynovia Dynów 1-2 Korona Rzeszów 24 października, 15:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-1 Górnovia Górno 23 października, 11:00
w Wierzawicach

Kolejka 14 - 30-31 października

Stal II Rzeszów 1-1 Górnovia Górno 31 października, 14:00
Korona Rzeszów 0-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 października, 14:00
Resovia II 3-0 Dynovia Dynów 31 października, 11:00
Izolator II Boguchwała 8-0 Włókniarz Rakszawa 31 października, 11:00
LKS Łąka (k. Łańcuta) 0-3 Błażowianka Błażowa 30 października, 14:00
LKS Trzebownisko 1-1 ŁKS Łańcut 31 października, 14:00
KS Dąbrówki 1-1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 października, 14:30
Strug Tyczyn 3-2 Sawa Sonina 31 października, 14:00

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Sawa Sonina 1-0 Stal II Rzeszów 6 listopada, 13:30
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-0 Strug Tyczyn 7 listopada, 14:00
ŁKS Łańcut 0-1 KS Dąbrówki 7 listopada, 13:30
Błażowianka Błażowa 0-0 LKS Trzebownisko 7 listopada, 14:00
Włókniarz Rakszawa 0-0 LKS Łąka (k. Łańcuta) 7 listopada, 13:30
Dynovia Dynów 2-0 Izolator II Boguchwała 6 listopada, 14:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-0 Resovia II 6 listopada, 13:00
w Wierzawicach
Górnovia Górno 0-0 Korona Rzeszów 6 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 26-27 marca

Stal II Rzeszów 4-0 Korona Rzeszów 27 marca, 11:00
Górnovia Górno 3-5 Resovia II 26 marca, 14:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-3 Izolator II Boguchwała 26 marca, 15:00
Dynovia Dynów 4-0 LKS Łąka (k. Łańcuta) 27 marca, 14:00
Włókniarz Rakszawa 1-2 LKS Trzebownisko 27 marca, 15:00
Błażowianka Błażowa 1-0 KS Dąbrówki 27 marca, 14:00
ŁKS Łańcut 4-0 Strug Tyczyn 27 marca, 15:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-0 Sawa Sonina 27 marca, 15:00

Kolejka 17 - 2-3 kwietnia

Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-2 Stal II Rzeszów 2 kwietnia, 14:00
Sawa Sonina 1-0 ŁKS Łańcut 3 kwietnia, 15:30
Strug Tyczyn 1-1 Błażowianka Błażowa 3 kwietnia, 14:00
KS Dąbrówki 0-3 Włókniarz Rakszawa 3 kwietnia, 15:00
LKS Trzebownisko 0-3 Dynovia Dynów 2 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LKS Łąka (k. Łańcuta) 1-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3 kwietnia, 11:00
Izolator II Boguchwała 0-1 Górnovia Górno 2 kwietnia, 15:00
Resovia II 2-0 Korona Rzeszów 3 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

Stal II Rzeszów 2-0 Resovia II 10 kwietnia, 16:00
Korona Rzeszów 2-1 Izolator II Boguchwała 9 kwietnia, 16:00
Górnovia Górno 3-0 LKS Łąka (k. Łańcuta) 10 kwietnia, 14:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-2 LKS Trzebownisko 9 kwietnia, 17:00
Dynovia Dynów 2-0 KS Dąbrówki 10 kwietnia, 14:00
Włókniarz Rakszawa 0-0 Strug Tyczyn 10 kwietnia, 16:00
Błażowianka Błażowa 0-1 Sawa Sonina 10 kwietnia, 14:00
ŁKS Łańcut 2-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 16-17 kwietnia

ŁKS Łańcut 1-2 Stal II Rzeszów 16 kwietnia, 17:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3-2 Błażowianka Błażowa 17 kwietnia, 16:00
Sawa Sonina 2-0 Włókniarz Rakszawa 17 kwietnia, 15:30
Strug Tyczyn 0-1 Dynovia Dynów 16 kwietnia, 16:00
KS Dąbrówki 3-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 17 kwietnia, 16:00
LKS Trzebownisko 0-5 Górnovia Górno 16 kwietnia, 17:00
LKS Łąka (k. Łańcuta) 0-3 Korona Rzeszów 17 kwietnia, 11:00
Izolator II Boguchwała 0-1 Resovia II 16 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 23 kwietnia

Stal II Rzeszów 7-0 Izolator II Boguchwała 23 kwietnia, 14:00
Resovia II 3-1 LKS Łąka (k. Łańcuta) 23 kwietnia, 15:00
Korona Rzeszów 0-2 LKS Trzebownisko 23 kwietnia, 12:00
Górnovia Górno 1-1 KS Dąbrówki 23 kwietnia, 15:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4-3 Strug Tyczyn 23 kwietnia, 12:00
Dynovia Dynów 0-3 Sawa Sonina 23 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 3-0; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Włókniarz Rakszawa 0-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 23 kwietnia, 11:00
Błażowianka Błażowa 0-0 ŁKS Łańcut 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 30 kwietnia

Stal II Rzeszów 1-0 Błażowianka Błażowa 30 kwietnia, 14:00
ŁKS Łańcut 2-0 Włókniarz Rakszawa 30 kwietnia, 17:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-0 Dynovia Dynów 30 kwietnia, 16:00
Sawa Sonina 0-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 kwietnia, 15:30
Strug Tyczyn 3-2 Górnovia Górno 30 kwietnia, 15:00
KS Dąbrówki 1-3 Korona Rzeszów 30 kwietnia, 16:00
LKS Trzebownisko 0-1 Resovia II 30 kwietnia, 17:00
LKS Łąka (k. Łańcuta) 1-2 Izolator II Boguchwała 30 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 3 maja

Stal II Rzeszów 2-0 LKS Łąka (k. Łańcuta) 3 maja, 11:00
Izolator II Boguchwała 0-3 LKS Trzebownisko 3 maja, 11:00
(wo)
na boisku 1-0; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Resovia II 7-1 KS Dąbrówki 3 maja, 11:00
Korona Rzeszów 2-1 Strug Tyczyn 3 maja, 11:00
Górnovia Górno 2-0 Sawa Sonina 3 maja, 16:30
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3 maja, 16:00
Dynovia Dynów 2-1 ŁKS Łańcut 3 maja, 15:00
Włókniarz Rakszawa 2-1 Błażowianka Błażowa 3 maja, 16:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

Włókniarz Rakszawa 1-0 Stal II Rzeszów 7 maja, 17:00
Błażowianka Błażowa 3-1 Dynovia Dynów 7 maja, 17:00
ŁKS Łańcut 1-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 7 maja, 17:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-1 Górnovia Górno 8 maja, 16:00
Sawa Sonina 0-1 Korona Rzeszów 8 maja, 17:00
Strug Tyczyn 1-2 Resovia II 7 maja, 15:00
KS Dąbrówki 0-0 Izolator II Boguchwała 7 maja, 16:00
LKS Trzebownisko 5-0 LKS Łąka (k. Łańcuta) 8 maja, 17:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Stal II Rzeszów 1-1 LKS Trzebownisko 14 maja, 16:00
LKS Łąka (k. Łańcuta) 0-4 KS Dąbrówki 15 maja, 11:00
Izolator II Boguchwała 3-1 Strug Tyczyn 15 maja, 11:00
Resovia II 3-0 Sawa Sonina 15 maja, 11:00
Korona Rzeszów 1-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 14 maja, 17:00
Górnovia Górno 7-0 ŁKS Łańcut 15 maja, 16:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-0 Błażowianka Błażowa 14 maja, 17:00
Dynovia Dynów 3-1 Włókniarz Rakszawa 15 maja, 15:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

Dynovia Dynów 1-1 Stal II Rzeszów 22 maja, 16:00
Włókniarz Rakszawa 1-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 22 maja, 16:00
Błażowianka Błażowa 0-3 Górnovia Górno 21 maja, 17:00
ŁKS Łańcut 3-4 Korona Rzeszów 21 maja, 18:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-0 Resovia II 22 maja, 16:00
Sawa Sonina 1-0 Izolator II Boguchwała 21 maja, 17:00
Strug Tyczyn 3-2 LKS Łąka (k. Łańcuta) 22 maja, 15:00
KS Dąbrówki 1-1 LKS Trzebownisko 22 maja, 16:00

Kolejka 26 - 28-29 maja

Stal II Rzeszów 0-0 KS Dąbrówki 28 maja, 17:00
LKS Trzebownisko 2-1 Strug Tyczyn 29 maja, 17:00
LKS Łąka (k. Łańcuta) 0-2 Sawa Sonina 29 maja, 11:00
Izolator II Boguchwała 2-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 29 maja, 11:00
Resovia II 6-0 ŁKS Łańcut 29 maja, 11:00
Korona Rzeszów 1-1 Błażowianka Błażowa 28 maja, 17:00
Górnovia Górno 1-1 Włókniarz Rakszawa 29 maja, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-0 Dynovia Dynów 29 maja, 16:00

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-2 Stal II Rzeszów 5 czerwca, 16:00
Dynovia Dynów 1-2 Górnovia Górno 5 czerwca, 16:00
Włókniarz Rakszawa 0-1 Korona Rzeszów 5 czerwca, 16:00
Błażowianka Błażowa 2-0 Resovia II 5 czerwca, 14:00
ŁKS Łańcut 1-1 Izolator II Boguchwała 5 czerwca, 18:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4-2 LKS Łąka (k. Łańcuta) 5 czerwca, 16:00
Sawa Sonina 2-0 LKS Trzebownisko 5 czerwca, 17:00
Strug Tyczyn 1-0 KS Dąbrówki 5 czerwca, 16:00

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Stal II Rzeszów 3-0 Strug Tyczyn 11 czerwca, 17:00
KS Dąbrówki 1-0 Sawa Sonina 12 czerwca, 16:00
LKS Trzebownisko 1-2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 12 czerwca, 17:00
LKS Łąka (k. Łańcuta) 0-5 ŁKS Łańcut 12 czerwca, 11:00
Izolator II Boguchwała 0-0 Błażowianka Błażowa 12 czerwca, 11:00
Resovia II 3-1 Włókniarz Rakszawa 12 czerwca, 11:00
Korona Rzeszów 2-3 Dynovia Dynów 11 czerwca, 17:00
Górnovia Górno 2-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 12 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 19 czerwca

Górnovia Górno 2-0 Stal II Rzeszów 19 czerwca, 16:00
w Sokołowie
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-2 Korona Rzeszów 19 czerwca, 16:00
Dynovia Dynów 0-3 Resovia II 19 czerwca, 16:00
Włókniarz Rakszawa 2-3 Izolator II Boguchwała 19 czerwca, 16:00
Błażowianka Błażowa 5-1 LKS Łąka (k. Łańcuta) 19 czerwca, 16:00
ŁKS Łańcut 1-1 LKS Trzebownisko 19 czerwca, 16:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-1 KS Dąbrówki 19 czerwca, 16:00
Sawa Sonina 1-1 Strug Tyczyn 19 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 25 czerwca

Stal II Rzeszów 0-3 Sawa Sonina 25 czerwca, 17:00
w Soninie; Stal II gospodarzem
Strug Tyczyn 2-1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 25 czerwca, 17:00
KS Dąbrówki 0-2 ŁKS Łańcut 25 czerwca, 17:00
LKS Trzebownisko 5-1 Błażowianka Błażowa 25 czerwca, 17:00
LKS Łąka (k. Łańcuta) 0-7 Włókniarz Rakszawa 25 czerwca, 17:00
Izolator II Boguchwała 3-2 Dynovia Dynów 25 czerwca, 17:00
Resovia II 2-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 25 czerwca, 17:00
Korona Rzeszów 2-2 Górnovia Górno 25 czerwca, 17:00

IV liga 2010/2011 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Dębica)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Krosno)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Stalowa Wola)

Klasa A 2010/2011 (Rzeszów I)
Klasa A 2010/2011 (Rzeszów II - Łańcut)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas