[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Rzeszów I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisłok Strzyżów 26 61 19 4 3 82-31 11 0 2 43-16 8 4 1 39-15
2.  Głogovia Głogów Małopolski 26 58 18 4 4 68-24 11 1 1 37-7 7 3 3 31-17
3.  LKS Przybyszówka 26 52 15 7 4 72-25 7 6 0 28-8 8 1 4 44-17
4.  Novi Nosówka 26 49 15 4 7 54-35 7 4 2 32-16 8 0 5 22-19
5.  Bratek Bratkowice 26 45 14 3 9 80-55 8 1 4 37-30 6 2 5 43-25
6.  LKS Hermanowa 26 42 12 6 8 48-26 8 3 2 29-11 4 3 6 19-15
7.  Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 26 36 11 3 12 61-50 7 0 6 35-25 4 3 6 26-25
8.  Jedność Niechobrz 26 35 9 8 9 57-40 7 4 2 35-13 2 4 7 22-27
9.  Zimowit Rzeszów 26 34 10 4 12 65-65 4 3 6 41-38 6 1 6 24-27
10.  Granit Wysoka Strzyżowska 26 32 10 2 14 34-62 6 2 5 20-25 4 0 9 14-37
11.  Sokół Sokołów Małopolski 26 28 8 4 14 40-58 5 0 8 23-34 3 4 6 17-24
12.  LKS Jasionka 26 24 6 6 14 32-67 4 4 5 18-29 2 2 9 14-38
13.  Świlczanka Świlcza 26 22 7 1 18 37-88 5 0 8 20-39 2 1 10 17-49
14.  Płomyk Lutoryż 26 0 0 0 26 14-118 0 0 13 6-49 0 0 13 8-69
Płomyk Lutoryż wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Beniaminek klasy A Orzeł Lubla przeniósł się po sezonie do grupy krośnieńskiej, w związku z czym dodatkowo utrzymał się LKS Jasionka.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wisłok Strzyżów    1-2 2-1 4-1 4-2 3-1 6-1 2-1 1-0 2-0 1-3 3-0 6-2 8-2 
 2 Głogovia Głogów Małopolski0-3     2-1 3-2 6-0 0-0 1-0 2-0 3-0 3-0 1-0 4-1 9-0 3-0* 
 3 LKS Przybyszówka5-1 0-0     2-0 3-1 0-0 2-2 2-2 1-1 4-0 0-0 3-0 3-1 3-0* 
 4 Novi Nosówka1-1 1-1 0-1     1-6 2-2 2-1 1-0 4-1 4-0* 4-1 2-2 2-0 8-0 
 5 Bratek Bratkowice0-6 2-1 3-4 0-3     1-0 1-0 4-1 1-5 4-1 2-2 5-1 5-1 9-5 
 6 LKS Hermanowa0-0 3-0 2-1 0-1 2-2     3-1 3-3 1-2 6-0 2-0 2-1 2-0 3-0* 
 7 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)1-3 2-5 2-9 0-1 3-2 0-1     4-2 0-1 3-0 7-1 6-0 4-0 3-0* 
 8 Jedność Niechobrz4-4 1-1 2-2 3-0 0-3 2-0 1-2     9-0 5-0 1-0 4-1 0-0 3-0* 
 9 Zimowit Rzeszów1-6 1-3 0-3 2-3 1-4 3-2 2-2 4-2     2-4 4-4 2-2 6-3 13-0 
 10 Granit Wysoka Strzyżowska0-1 1-3 3-1 2-1 2-0 2-1 2-8 1-1 0-3     1-1 1-3 4-2 1-0 
 11 Sokół Sokołów Małopolski1-3 2-0 0-1 1-2 1-9 0-5 2-1 3-1 0-5 1-3     3-0 0-3 9-1 
 12 LKS Jasionka0-0 1-4 0-10 1-3 1-1 0-3 2-2 1-1 2-1 0-3 1-0     6-1 3-0* 
 13 Świlczanka Świlcza2-8 0-5 1-2 1-2 1-10 1-0 1-4 0-4 5-2 3-0 0-2 2-0     3-0* 
 14 Płomyk Lutoryż0-3* 2-6 0-8 0-3* 0-3* 1-4 0-2 0-4 0-3* 0-3* 0-3* 1-3 2-4     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Sokół Sokołów Małopolski 0-5 LKS Hermanowa 15 sierpnia, 17:00
w Górnie
Świlczanka Świlcza 0-4 Jedność Niechobrz 15 sierpnia, 14:00
Novi Nosówka 1-6 Bratek Bratkowice 15 sierpnia, 14:00
LKS Przybyszówka 0-0 Głogovia Głogów Małopolski 14 sierpnia, 16:00
Granit Wysoka Strzyżowska 0-1 Wisłok Strzyżów 15 sierpnia, 16:00
Płomyk Lutoryż 0-2 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 15 sierpnia, 14:00
LKS Jasionka 2-1 Zimowit Rzeszów 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 22 sierpnia

LKS Hermanowa 1-2 Zimowit Rzeszów 22 sierpnia, 15:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 6-0 LKS Jasionka 22 sierpnia, 16:00
Wisłok Strzyżów 8-2 Płomyk Lutoryż 22 sierpnia, 18:00
Głogovia Głogów Małopolski 3-0 Granit Wysoka Strzyżowska 22 sierpnia, 11:00
w Zabajce
Bratek Bratkowice 3-4 LKS Przybyszówka 22 sierpnia, 14:00
w Świlczy
Jedność Niechobrz 3-0 Novi Nosówka 22 sierpnia, 11:00
w Boguchwale; na stadionie Motoru
Sokół Sokołów Małopolski 0-3 Świlczanka Świlcza 22 sierpnia, 11:00
w Górnie

Kolejka 3 - 29 sierpnia

Świlczanka Świlcza 1-0 LKS Hermanowa 29 sierpnia, 14:00
Novi Nosówka 4-1 Sokół Sokołów Małopolski 29 sierpnia, 14:00
LKS Przybyszówka 2-2 Jedność Niechobrz 29 sierpnia, 11:00
Granit Wysoka Strzyżowska 2-0 Bratek Bratkowice 29 sierpnia, 16:00
Płomyk Lutoryż 2-6 Głogovia Głogów Małopolski 29 sierpnia, 14:00
LKS Jasionka 0-0 Wisłok Strzyżów 28 sierpnia, 17:00
Zimowit Rzeszów 2-2 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 29 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 15 września

LKS Hermanowa 3-1 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 15 września, 16:30
w pierwotnym terminie (1 września, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisłok Strzyżów 1-0 Zimowit Rzeszów 16 września, 16:30
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Głogovia Głogów Małopolski 4-1 LKS Jasionka 15 września, 16:30
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bratek Bratkowice 9-5 Płomyk Lutoryż 15 września, 16:30
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) w Lutoryżu odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Świlczy
Jedność Niechobrz 5-0 Granit Wysoka Strzyżowska 15 września, 16:30
w Boguchwale; na stadionie Motoru / w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Sokołów Małopolski 0-1 LKS Przybyszówka 15 września, 16:30
w Górnie / w pierwotnym terminie (2 września, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Świlczanka Świlcza 1-2 Novi Nosówka 15 września, 16:30
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 5 - 5 września

Novi Nosówka 2-2 LKS Hermanowa 5 września, 14:00
LKS Przybyszówka 3-1 Świlczanka Świlcza 5 września, 11:00
Granit Wysoka Strzyżowska 1-1 Sokół Sokołów Małopolski 5 września, 14:00
Płomyk Lutoryż 0-4 Jedność Niechobrz 22 września, 16:00
w pierwotnym terminie (5 września, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Jasionka 1-1 Bratek Bratkowice 5 września, 16:00
Zimowit Rzeszów 1-3 Głogovia Głogów Małopolski 5 września, 11:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 1-3 Wisłok Strzyżów 5 września, 16:00

Kolejka 6 - 12 września

LKS Hermanowa 0-0 Wisłok Strzyżów 12 września, 15:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 12 września, 11:00
Bratek Bratkowice 1-5 Zimowit Rzeszów 12 września, 14:00
w Świlczy
Jedność Niechobrz 4-1 LKS Jasionka 12 września, 11:00
w Boguchwale; na stadionie Motoru
Sokół Sokołów Małopolski 9-1 Płomyk Lutoryż 12 września, 11:00
w Górnie
Świlczanka Świlcza 3-0 Granit Wysoka Strzyżowska 12 września, 11:00
Novi Nosówka 0-1 LKS Przybyszówka 12 września, 14:00

Kolejka 7 - 19 września

LKS Przybyszówka 0-0 LKS Hermanowa 19 września, 11:00
Granit Wysoka Strzyżowska 2-1 Novi Nosówka 19 września, 14:00
Płomyk Lutoryż 2-4 Świlczanka Świlcza 19 września, 14:00
LKS Jasionka 1-0 Sokół Sokołów Małopolski 19 września, 16:00
Zimowit Rzeszów 4-2 Jedność Niechobrz 19 września, 14:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 3-2 Bratek Bratkowice 19 września, 15:00
Wisłok Strzyżów 1-2 Głogovia Głogów Małopolski 19 września, 15:00

Kolejka 8 - 26 września

LKS Hermanowa 3-0 Głogovia Głogów Małopolski 26 września, 15:00
Bratek Bratkowice 0-6 Wisłok Strzyżów 26 września, 11:00
w Świlczy
Jedność Niechobrz 1-2 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 26 września, 11:00
w Boguchwale; na stadionie Motoru
Sokół Sokołów Małopolski 0-5 Zimowit Rzeszów 26 września, 11:00
w Górnie
Świlczanka Świlcza 2-0 LKS Jasionka 26 września, 14:00
Novi Nosówka 8-0 Płomyk Lutoryż 26 września, 14:00
LKS Przybyszówka 4-0 Granit Wysoka Strzyżowska 26 września, 11:00

Kolejka 9 - 3 października

Granit Wysoka Strzyżowska 2-1 LKS Hermanowa 3 października, 14:00
Płomyk Lutoryż 0-8 LKS Przybyszówka 3 października, 14:45
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem z powodu złego stanu boiska
LKS Jasionka 1-3 Novi Nosówka 3 października, 11:00
Zimowit Rzeszów 6-3 Świlczanka Świlcza 3 października, 14:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 7-1 Sokół Sokołów Małopolski 3 października, 15:00
Wisłok Strzyżów 2-1 Jedność Niechobrz 3 października, 14:00
Głogovia Głogów Małopolski 6-0 Bratek Bratkowice 3 października, 11:00

Kolejka 10 - 10 października

LKS Hermanowa 2-2 Bratek Bratkowice 10 października, 15:00
Jedność Niechobrz 1-1 Głogovia Głogów Małopolski 10 października, 11:00
w Boguchwale; na stadionie Motoru
Sokół Sokołów Małopolski 1-3 Wisłok Strzyżów 10 października, 11:00
w Górnie
Świlczanka Świlcza 1-4 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 10 października, 14:00
Novi Nosówka 4-1 Zimowit Rzeszów 10 października, 14:00
LKS Przybyszówka 3-0 LKS Jasionka 10 października, 16:00
Granit Wysoka Strzyżowska 1-0 Płomyk Lutoryż 10 października, 14:00

Kolejka 11 - 17 października

Płomyk Lutoryż 1-4 LKS Hermanowa 17 października, 14:00
LKS Jasionka 0-3 Granit Wysoka Strzyżowska 17 października, 11:00
Zimowit Rzeszów 0-3 LKS Przybyszówka 17 października, 14:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 0-1 Novi Nosówka 17 października, 14:00
Wisłok Strzyżów 6-2 Świlczanka Świlcza 17 października, 14:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-0 Sokół Sokołów Małopolski 17 października, 11:00
Bratek Bratkowice 4-1 Jedność Niechobrz 17 października, 14:00
w Świlczy

Kolejka 12 - 24 października

LKS Hermanowa 3-3 Jedność Niechobrz 24 października, 14:00
Sokół Sokołów Małopolski 1-9 Bratek Bratkowice 24 października, 14:00
w Górnie
Świlczanka Świlcza 0-5 Głogovia Głogów Małopolski 24 października, 14:00
Novi Nosówka 1-1 Wisłok Strzyżów 24 października, 14:00
LKS Przybyszówka 2-2 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 24 października, 11:00
Granit Wysoka Strzyżowska 0-3 Zimowit Rzeszów 24 października, 14:00
Płomyk Lutoryż 1-3 LKS Jasionka 24 października, 14:00

Kolejka 13 - 31 października

LKS Jasionka 0-3 LKS Hermanowa 31 października, 11:00
Zimowit Rzeszów 13-0 Płomyk Lutoryż 31 października, 14:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 3-0 Granit Wysoka Strzyżowska 31 października, 13:00
Wisłok Strzyżów 2-1 LKS Przybyszówka 31 października, 11:00
Głogovia Głogów Małopolski 3-2 Novi Nosówka 31 października, 11:00
Bratek Bratkowice 5-1 Świlczanka Świlcza 31 października, 14:00
w Świlczy
Jedność Niechobrz 1-0 Sokół Sokołów Małopolski 31 października, 14:00
w Boguchwale; na stadionie Motoru

Kolejka 14 - 27 marca

LKS Hermanowa 2-0 Sokół Sokołów Małopolski 27 marca, 11:00
Jedność Niechobrz 0-0 Świlczanka Świlcza 27 marca, 11:00
w Boguchwale; na stadionie Motoru
Bratek Bratkowice 0-3 Novi Nosówka 27 marca, 14:00
w Świlczy
Głogovia Głogów Małopolski 2-1 LKS Przybyszówka 27 marca, 11:00
Wisłok Strzyżów 2-0 Granit Wysoka Strzyżowska 27 marca, 14:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 3-0 Płomyk Lutoryż
(wo)
Zimowit Rzeszów 2-2 LKS Jasionka 27 marca, 11:00

Kolejka 15 - 3 kwietnia

Zimowit Rzeszów 3-2 LKS Hermanowa 3 kwietnia, 11:00
LKS Jasionka 2-2 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 3 kwietnia, 11:00
Płomyk Lutoryż 0-3 Wisłok Strzyżów
(wo)
Granit Wysoka Strzyżowska 1-3 Głogovia Głogów Małopolski 3 kwietnia, 14:00
LKS Przybyszówka 3-1 Bratek Bratkowice 3 kwietnia, 11:00
Novi Nosówka 1-0 Jedność Niechobrz 3 kwietnia, 11:00
Świlczanka Świlcza 0-2 Sokół Sokołów Małopolski 3 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 10 kwietnia

LKS Hermanowa 2-0 Świlczanka Świlcza 10 kwietnia, 11:00
Sokół Sokołów Małopolski 1-2 Novi Nosówka 10 kwietnia, 11:00
Jedność Niechobrz 2-2 LKS Przybyszówka 10 kwietnia, 11:00
w Boguchwale; na stadionie Motoru
Bratek Bratkowice 4-1 Granit Wysoka Strzyżowska 10 kwietnia, 14:00
w Świlczy
Głogovia Głogów Małopolski 3-0 Płomyk Lutoryż
(wo)
Wisłok Strzyżów 3-0 LKS Jasionka 10 kwietnia, 14:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 0-1 Zimowit Rzeszów 10 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 17 kwietnia

Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 0-1 LKS Hermanowa 17 kwietnia, 13:00
Zimowit Rzeszów 1-6 Wisłok Strzyżów 17 kwietnia, 11:00
LKS Jasionka 1-4 Głogovia Głogów Małopolski 17 kwietnia, 11:00
Płomyk Lutoryż 0-3 Bratek Bratkowice
(wo)
Granit Wysoka Strzyżowska 1-1 Jedność Niechobrz 17 kwietnia, 14:00
LKS Przybyszówka 0-0 Sokół Sokołów Małopolski 16 kwietnia, 16:00
Novi Nosówka 2-0 Świlczanka Świlcza 17 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 1 maja

LKS Hermanowa 0-1 Novi Nosówka 1 maja, 11:00
Świlczanka Świlcza 1-2 LKS Przybyszówka 1 maja, 17:00
Sokół Sokołów Małopolski 1-3 Granit Wysoka Strzyżowska 1 maja, 16:00
Jedność Niechobrz 3-0 Płomyk Lutoryż
(wo)
Bratek Bratkowice 5-1 LKS Jasionka 1 maja, 14:00
w Świlczy
Głogovia Głogów Małopolski 3-0 Zimowit Rzeszów 1 maja, 11:00
Wisłok Strzyżów 6-1 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 1 maja, 15:00

Kolejka 19 - 8 maja

Wisłok Strzyżów 3-1 LKS Hermanowa 8 maja, 15:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 2-5 Głogovia Głogów Małopolski 8 maja, 15:00
Zimowit Rzeszów 1-4 Bratek Bratkowice 8 maja, 11:00
LKS Jasionka 1-1 Jedność Niechobrz 8 maja, 11:00
Płomyk Lutoryż 0-3 Sokół Sokołów Małopolski
(wo)
Granit Wysoka Strzyżowska 4-2 Świlczanka Świlcza 8 maja, 14:00
LKS Przybyszówka 2-0 Novi Nosówka 7 maja, 17:00

Kolejka 20 - 15 maja

LKS Hermanowa 2-1 LKS Przybyszówka 15 maja, 11:00
Novi Nosówka 4-0 Granit Wysoka Strzyżowska 15 maja, 11:00
(wo)
na boisku 4-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Świlczanka Świlcza 3-0 Płomyk Lutoryż
(wo)
Sokół Sokołów Małopolski 3-0 LKS Jasionka 15 maja, 16:00
Jedność Niechobrz 9-0 Zimowit Rzeszów 15 maja, 14:00
w Boguchwale; na stadionie Motoru
Bratek Bratkowice 1-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 15 maja, 14:00
w Świlczy
Głogovia Głogów Małopolski 0-3 Wisłok Strzyżów 15 maja, 11:00

Kolejka 21 - 22 maja

Głogovia Głogów Małopolski 0-0 LKS Hermanowa 22 maja, 11:00
Wisłok Strzyżów 4-2 Bratek Bratkowice 22 maja, 16:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 4-2 Jedność Niechobrz 22 maja, 15:00
Zimowit Rzeszów 4-4 Sokół Sokołów Małopolski 22 maja, 11:00
LKS Jasionka 6-1 Świlczanka Świlcza 22 maja, 11:00
Płomyk Lutoryż 0-3 Novi Nosówka
(wo)
Granit Wysoka Strzyżowska 3-1 LKS Przybyszówka 22 maja, 14:00

Kolejka 22 - 29 maja

LKS Hermanowa 6-0 Granit Wysoka Strzyżowska 29 maja, 15:00
LKS Przybyszówka 3-0 Płomyk Lutoryż
(wo)
Novi Nosówka 2-2 LKS Jasionka 29 maja, 11:00
Świlczanka Świlcza 5-2 Zimowit Rzeszów 29 maja, 17:00
Sokół Sokołów Małopolski 2-1 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 28 maja, 18:00
Jedność Niechobrz 4-4 Wisłok Strzyżów 29 maja, 14:00
w Boguchwale; na stadionie Motoru
Bratek Bratkowice 2-1 Głogovia Głogów Małopolski 29 maja, 14:00
w Świlczy

Kolejka 23 - 5 czerwca

Bratek Bratkowice 1-0 LKS Hermanowa 5 czerwca, 14:00
w Świlczy
Głogovia Głogów Małopolski 2-0 Jedność Niechobrz 5 czerwca, 11:00
Wisłok Strzyżów 1-3 Sokół Sokołów Małopolski 5 czerwca, 16:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 4-0 Świlczanka Świlcza 5 czerwca, 16:00
Zimowit Rzeszów 2-3 Novi Nosówka 5 czerwca, 11:00
LKS Jasionka 0-10 LKS Przybyszówka 5 czerwca, 11:00
Płomyk Lutoryż 0-3 Granit Wysoka Strzyżowska
(wo)

Kolejka 24 - 12 czerwca

LKS Hermanowa 3-0 Płomyk Lutoryż
(wo)
Granit Wysoka Strzyżowska 1-3 LKS Jasionka 12 czerwca, 14:00
LKS Przybyszówka 1-1 Zimowit Rzeszów 11 czerwca, 16:00
Novi Nosówka 2-1 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 12 czerwca, 11:00
Świlczanka Świlcza 2-8 Wisłok Strzyżów 12 czerwca, 17:00
Sokół Sokołów Małopolski 2-0 Głogovia Głogów Małopolski 12 czerwca, 16:00
Jedność Niechobrz 0-3 Bratek Bratkowice 12 czerwca, 14:00
w Boguchwale; na stadionie Motoru

Kolejka 25 - 19 czerwca

Jedność Niechobrz 2-0 LKS Hermanowa 19 czerwca, 11:00
w Boguchwale; na stadionie Motoru
Bratek Bratkowice 2-2 Sokół Sokołów Małopolski 19 czerwca, 11:00
w Świlczy
Głogovia Głogów Małopolski 9-0 Świlczanka Świlcza 19 czerwca, 11:00
Wisłok Strzyżów 4-1 Novi Nosówka 19 czerwca, 11:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 2-9 LKS Przybyszówka 19 czerwca, 11:00
Zimowit Rzeszów 2-4 Granit Wysoka Strzyżowska 19 czerwca, 11:00
LKS Jasionka 3-0 Płomyk Lutoryż
(wo)

Kolejka 26 - 26 czerwca

LKS Hermanowa 2-1 LKS Jasionka 26 czerwca, 11:00
Płomyk Lutoryż 0-3 Zimowit Rzeszów
(wo)
Granit Wysoka Strzyżowska 2-8 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 26 czerwca, 11:00
LKS Przybyszówka 5-1 Wisłok Strzyżów 26 czerwca, 11:00
Novi Nosówka 1-1 Głogovia Głogów Małopolski 26 czerwca, 11:00
Świlczanka Świlcza 1-10 Bratek Bratkowice 26 czerwca, 11:00
Sokół Sokołów Małopolski 3-1 Jedność Niechobrz 26 czerwca, 11:00

Klasa okręgowa 2010/2011 (Rzeszów)

Klasa A 2010/2011 (Rzeszów II - Łańcut)

Klasa B 2010/2011 (Rzeszów I)
Klasa B 2010/2011 (Rzeszów II - Strzyżów)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas