[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Rzeszów I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Budy Głogowskie 26 65 21 2 3 91-29 12 0 1 46-11 9 2 2 45-18
2.  KP Zabajka 26 63 20 3 3 126-27 12 0 1 81-14 8 3 2 45-13
3.  Junak Słocina (Rzeszów) 26 51 16 3 7 105-48 8 3 2 57-17 8 0 5 48-31
4.  KS II Zaczernie 26 48 15 3 8 80-49 8 1 4 44-29 7 2 4 36-20
5.  Grunwald Budziwój (Rzeszów) 26 46 14 4 8 62-34 7 2 4 42-16 7 2 4 20-18
6.  Iskra Zgłobień 26 43 13 4 9 77-44 9 1 3 45-22 4 3 6 32-22
7.  Trzcianka Trzciana 26 42 13 3 10 60-49 7 3 3 29-16 6 0 7 31-33
8.  Plon Klęczany 26 41 13 2 11 85-58 6 1 6 43-30 7 1 5 42-28
9.  Rudzik Rudna Mała 26 38 10 8 8 51-51 6 5 2 30-27 4 3 6 21-24
10.  Mrowlanka Mrowla 26 27 7 6 13 42-59 3 3 7 21-33 4 3 6 21-26 2 4 1 1 0 4-3
11.  Staroniwa Rzeszów 26 27 8 3 15 52-56 6 1 6 28-21 2 2 9 24-35 2 1 0 1 1 3-4
12.  LKS Biała (k. Rzeszowa) 26 19 6 1 19 45-101 4 1 8 29-43 2 0 11 16-58
13.  Dąb Dąbrowa 26 12 4 0 22 31-98 3 0 10 15-42 1 0 12 16-56
14.  Rudnianka Rudna Wielka 26 3 1 0 25 23-227 1 0 12 11-88 0 0 13 12-139

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Victoria Budy Głogowskie    1-2 8-0 1-0 2-1 1-0 4-1 4-2 3-1 3-2 2-0 6-1 6-1 5-0 
 2 KP Zabajka5-1     3-2 3-4 5-0 6-0 8-3 2-1 2-0 4-1 3-0 11-0 6-2 23-0 
 3 Junak Słocina (Rzeszów)3-2 2-2     0-1 1-1 1-1 5-1 7-2 4-1 0-3* 3-1 7-2 8-0 16-0 
 4 KS II Zaczernie3-3 0-3 2-5     3-0 0-5 0-2 4-1 2-1 5-0 4-3 6-3 4-2 11-1 
 5 Grunwald Budziwój (Rzeszów)1-2 1-1 1-2 0-1     1-1 4-1 0-2 4-0 3-1 5-1 3-2 3-2 16-0 
 6 Iskra Zgłobień1-2 2-0 5-3 0-3* 2-1     2-4 4-1 1-1 6-2 5-1 4-2 5-1 8-1 
 7 Trzcianka Trzciana0-6 2-2 1-2 3-0 0-1 2-1     0-0 3-0* 2-2 3-1 6-0 2-0 5-1 
 8 Plon Klęczany1-6 0-2 4-5 6-1 1-2 3-2 2-1     1-4 1-1 3-1 2-3 3-0 16-2 
 9 Rudzik Rudna Mała1-1 1-6 2-1 2-1 1-1 3-3 2-1 2-7     1-1 1-1 1-0 7-0 6-4 
 10 Mrowlanka Mrowla0-5 1-8 1-5 1-1 1-4 1-0 0-1 1-2 0-0     3-3 5-0 0-3 7-1 
 11 Staroniwa Rzeszów2-3 3-0 3-1 0-0 0-1 2-4 2-1 2-6 0-3 0-1     2-0 4-0 8-1 
 12 LKS Biała (k. Rzeszowa)0-5 0-4* 1-3 2-4 1-2 0-4 3-6 1-9 2-2 1-0 3-2     3-1 12-1 
 13 Dąb Dąbrowa0-2 0-3 0-8 2-6 0-3 1-0 1-5 0-5 1-4 0-3 0-3 4-0     6-0 
 14 Rudnianka Rudna Wielka1-7 0-12 0-11 0-14 1-3 1-11 0-4 1-4 1-4 0-4 0-7 1-3 5-4     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Junak Słocina (Rzeszów) 3-1 Staroniwa Rzeszów
KP Zabajka 5-0 Grunwald Budziwój (Rzeszów)
KS II Zaczernie 0-5 Iskra Zgłobień
Victoria Budy Głogowskie 3-1 Rudzik Rudna Mała
Trzcianka Trzciana 5-1 Rudnianka Rudna Wielka
Plon Klęczany 1-1 Mrowlanka Mrowla
LKS Biała (k. Rzeszowa) 3-1 Dąb Dąbrowa

Kolejka 2 - 22 sierpnia

Staroniwa Rzeszów 4-0 Dąb Dąbrowa
Mrowlanka Mrowla 5-0 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Rudnianka Rudna Wielka 1-4 Plon Klęczany
Rudzik Rudna Mała 2-1 Trzcianka Trzciana
Iskra Zgłobień 1-2 Victoria Budy Głogowskie
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 0-1 KS II Zaczernie
Junak Słocina (Rzeszów) 2-2 KP Zabajka

Kolejka 3 - 29 sierpnia

KP Zabajka 3-0 Staroniwa Rzeszów
KS II Zaczernie 2-5 Junak Słocina (Rzeszów)
Victoria Budy Głogowskie 2-1 Grunwald Budziwój (Rzeszów)
Trzcianka Trzciana 2-1 Iskra Zgłobień
Plon Klęczany 1-4 Rudzik Rudna Mała
LKS Biała (k. Rzeszowa) 12-1 Rudnianka Rudna Wielka
Dąb Dąbrowa 0-3 Mrowlanka Mrowla

Kolejka 4 - 8 września

Staroniwa Rzeszów 0-1 Mrowlanka Mrowla
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rudnianka Rudna Wielka 5-4 Dąb Dąbrowa
w Mrowli / w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rudzik Rudna Mała 1-0 LKS Biała (k. Rzeszowa)
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Zgłobień 4-1 Plon Klęczany
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 4-1 Trzcianka Trzciana
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Junak Słocina (Rzeszów) 3-2 Victoria Budy Głogowskie
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
KP Zabajka 3-4 KS II Zaczernie
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 5 - 5 września

KS II Zaczernie 4-3 Staroniwa Rzeszów
Victoria Budy Głogowskie 1-2 KP Zabajka
Trzcianka Trzciana 1-2 Junak Słocina (Rzeszów)
Plon Klęczany 1-2 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 15 września
w pierwotnym terminie (5 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Biała (k. Rzeszowa) 0-4 Iskra Zgłobień 15 września
w pierwotnym terminie (5 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb Dąbrowa 1-4 Rudzik Rudna Mała
Mrowlanka Mrowla 7-1 Rudnianka Rudna Wielka

Kolejka 6 - 12 września

Staroniwa Rzeszów 8-1 Rudnianka Rudna Wielka
Rudzik Rudna Mała 1-1 Mrowlanka Mrowla
Iskra Zgłobień 5-1 Dąb Dąbrowa
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 3-2 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Junak Słocina (Rzeszów) 7-2 Plon Klęczany
KP Zabajka 8-3 Trzcianka Trzciana
KS II Zaczernie 3-3 Victoria Budy Głogowskie

Kolejka 7 - 19 września

Victoria Budy Głogowskie 2-0 Staroniwa Rzeszów
Trzcianka Trzciana 3-0 KS II Zaczernie
Plon Klęczany 0-2 KP Zabajka 13 października
w pierwotnym terminie (19 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-3 Junak Słocina (Rzeszów)
Dąb Dąbrowa 0-3 Grunwald Budziwój (Rzeszów)
Mrowlanka Mrowla 1-0 Iskra Zgłobień
Rudnianka Rudna Wielka 1-4 Rudzik Rudna Mała

Kolejka 8 - 26 września

Staroniwa Rzeszów 0-3 Rudzik Rudna Mała
Iskra Zgłobień 8-1 Rudnianka Rudna Wielka
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 3-1 Mrowlanka Mrowla
Junak Słocina (Rzeszów) 8-0 Dąb Dąbrowa
KP Zabajka 11-0 LKS Biała (k. Rzeszowa)
KS II Zaczernie 4-1 Plon Klęczany
Victoria Budy Głogowskie 4-1 Trzcianka Trzciana

Kolejka 9 - 3 października

Trzcianka Trzciana 3-1 Staroniwa Rzeszów
Plon Klęczany 1-6 Victoria Budy Głogowskie 20 października
w pierwotnym terminie (3 października) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Biała (k. Rzeszowa) 2-4 KS II Zaczernie
Dąb Dąbrowa 0-3 KP Zabajka
Mrowlanka Mrowla 1-5 Junak Słocina (Rzeszów)
Rudnianka Rudna Wielka 1-3 Grunwald Budziwój (Rzeszów)
Rudzik Rudna Mała 3-3 Iskra Zgłobień

Kolejka 10 - 10 października

Staroniwa Rzeszów 2-4 Iskra Zgłobień
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 4-0 Rudzik Rudna Mała
Junak Słocina (Rzeszów) 16-0 Rudnianka Rudna Wielka
KP Zabajka 4-1 Mrowlanka Mrowla
KS II Zaczernie 4-2 Dąb Dąbrowa
Victoria Budy Głogowskie 6-1 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Trzcianka Trzciana 0-0 Plon Klęczany

Kolejka 11 - 17 października

Plon Klęczany 3-1 Staroniwa Rzeszów
LKS Biała (k. Rzeszowa) 3-6 Trzcianka Trzciana
Dąb Dąbrowa 0-2 Victoria Budy Głogowskie
Mrowlanka Mrowla 1-1 KS II Zaczernie
Rudnianka Rudna Wielka 0-12 KP Zabajka
Rudzik Rudna Mała 2-1 Junak Słocina (Rzeszów)
Iskra Zgłobień 2-1 Grunwald Budziwój (Rzeszów)

Kolejka 12 - 24 października

Staroniwa Rzeszów 0-1 Grunwald Budziwój (Rzeszów)
Junak Słocina (Rzeszów) 1-1 Iskra Zgłobień
KP Zabajka 2-0 Rudzik Rudna Mała
KS II Zaczernie 11-1 Rudnianka Rudna Wielka
Victoria Budy Głogowskie 3-2 Mrowlanka Mrowla
Trzcianka Trzciana 2-0 Dąb Dąbrowa
Plon Klęczany 2-3 LKS Biała (k. Rzeszowa)

Kolejka 13 - 31 października

LKS Biała (k. Rzeszowa) 3-2 Staroniwa Rzeszów
Dąb Dąbrowa 0-5 Plon Klęczany
Mrowlanka Mrowla 0-1 Trzcianka Trzciana
Rudnianka Rudna Wielka 1-7 Victoria Budy Głogowskie
Rudzik Rudna Mała 2-1 KS II Zaczernie
Iskra Zgłobień 2-0 KP Zabajka
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 1-2 Junak Słocina (Rzeszów)

Kolejka 14 - 27 marca

Staroniwa Rzeszów 3-1 Junak Słocina (Rzeszów)
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 1-1 KP Zabajka
Iskra Zgłobień 0-3 KS II Zaczernie
(wo)
na boisku 3-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Rudzik Rudna Mała 1-1 Victoria Budy Głogowskie
Rudnianka Rudna Wielka 0-4 Trzcianka Trzciana
w Rudnej Małej
Mrowlanka Mrowla 1-2 Plon Klęczany
Dąb Dąbrowa 4-0 LKS Biała (k. Rzeszowa)

Kolejka 15 - 3 kwietnia

Dąb Dąbrowa 0-3 Staroniwa Rzeszów
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-0 Mrowlanka Mrowla
Plon Klęczany 16-2 Rudnianka Rudna Wielka
Trzcianka Trzciana 3-0 Rudzik Rudna Mała
(wo)
na boisku 1-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Victoria Budy Głogowskie 1-0 Iskra Zgłobień
KS II Zaczernie 3-0 Grunwald Budziwój (Rzeszów)
KP Zabajka 3-2 Junak Słocina (Rzeszów)

Kolejka 16 - 10 kwietnia

Staroniwa Rzeszów 3-0 KP Zabajka
Junak Słocina (Rzeszów) 0-1 KS II Zaczernie
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 1-2 Victoria Budy Głogowskie
Iskra Zgłobień 2-4 Trzcianka Trzciana
Rudzik Rudna Mała 2-7 Plon Klęczany
Rudnianka Rudna Wielka 1-3 LKS Biała (k. Rzeszowa)
w Rudnej Małej
Mrowlanka Mrowla 0-3 Dąb Dąbrowa

Kolejka 17 - 17 kwietnia

Mrowlanka Mrowla 3-3 Staroniwa Rzeszów
Dąb Dąbrowa 6-0 Rudnianka Rudna Wielka
LKS Biała (k. Rzeszowa) 2-2 Rudzik Rudna Mała
Plon Klęczany 3-2 Iskra Zgłobień
Trzcianka Trzciana 0-1 Grunwald Budziwój (Rzeszów)
Victoria Budy Głogowskie 8-0 Junak Słocina (Rzeszów)
KS II Zaczernie 0-3 KP Zabajka

Kolejka 18 - 1 maja

Staroniwa Rzeszów 0-0 KS II Zaczernie 30 kwietnia
KP Zabajka 5-1 Victoria Budy Głogowskie
Junak Słocina (Rzeszów) 5-1 Trzcianka Trzciana
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 0-2 Plon Klęczany
Iskra Zgłobień 4-2 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Rudzik Rudna Mała 7-0 Dąb Dąbrowa 30 kwietnia
Rudnianka Rudna Wielka 0-4 Mrowlanka Mrowla
w Rudnej Małej

Kolejka 19 - 8 maja

Rudnianka Rudna Wielka 0-7 Staroniwa Rzeszów
w Rudnej Małej
Mrowlanka Mrowla 0-0 Rudzik Rudna Mała
Dąb Dąbrowa 1-0 Iskra Zgłobień
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-2 Grunwald Budziwój (Rzeszów)
Plon Klęczany 4-5 Junak Słocina (Rzeszów)
Trzcianka Trzciana 2-2 KP Zabajka
Victoria Budy Głogowskie 1-0 KS II Zaczernie

Kolejka 20 - 15 maja

Staroniwa Rzeszów 2-3 Victoria Budy Głogowskie
KS II Zaczernie 0-2 Trzcianka Trzciana 14 maja
KP Zabajka 2-1 Plon Klęczany
Junak Słocina (Rzeszów) 7-2 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 3-2 Dąb Dąbrowa
Iskra Zgłobień 6-2 Mrowlanka Mrowla
Rudzik Rudna Mała 6-4 Rudnianka Rudna Wielka

Kolejka 21 - 22 maja

Rudzik Rudna Mała 1-1 Staroniwa Rzeszów
Rudnianka Rudna Wielka 1-11 Iskra Zgłobień
w Rudnej Małej
Mrowlanka Mrowla 1-4 Grunwald Budziwój (Rzeszów)
Dąb Dąbrowa 0-8 Junak Słocina (Rzeszów)
LKS Biała (k. Rzeszowa) 0-4 KP Zabajka
(wo)
przerwany w 35. minucie przy stanie 0-4
Plon Klęczany 6-1 KS II Zaczernie
Trzcianka Trzciana 0-6 Victoria Budy Głogowskie

Kolejka 22 - 29 maja

Staroniwa Rzeszów 2-1 Trzcianka Trzciana
Victoria Budy Głogowskie 4-2 Plon Klęczany
KS II Zaczernie 6-3 LKS Biała (k. Rzeszowa)
KP Zabajka 6-2 Dąb Dąbrowa
Junak Słocina (Rzeszów) 0-3 Mrowlanka Mrowla
(wo)
na boisku 5-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 16-0 Rudnianka Rudna Wielka
Iskra Zgłobień 1-1 Rudzik Rudna Mała

Kolejka 23 - 5 czerwca

Iskra Zgłobień 5-1 Staroniwa Rzeszów
Rudzik Rudna Mała 1-1 Grunwald Budziwój (Rzeszów)
Rudnianka Rudna Wielka 0-11 Junak Słocina (Rzeszów)
w Rudnej Małej
Mrowlanka Mrowla 1-8 KP Zabajka
Dąb Dąbrowa 2-6 KS II Zaczernie
LKS Biała (k. Rzeszowa) 0-5 Victoria Budy Głogowskie
Plon Klęczany 2-1 Trzcianka Trzciana

Kolejka 24 - 12 czerwca

Staroniwa Rzeszów 2-6 Plon Klęczany
Trzcianka Trzciana 6-0 LKS Biała (k. Rzeszowa) 23 czerwca
Victoria Budy Głogowskie 6-1 Dąb Dąbrowa
KS II Zaczernie 5-0 Mrowlanka Mrowla
KP Zabajka 23-0 Rudnianka Rudna Wielka
Junak Słocina (Rzeszów) 4-1 Rudzik Rudna Mała
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 1-1 Iskra Zgłobień

Kolejka 25 - 19 czerwca

Grunwald Budziwój (Rzeszów) 5-1 Staroniwa Rzeszów
Iskra Zgłobień 5-3 Junak Słocina (Rzeszów)
Rudzik Rudna Mała 1-6 KP Zabajka
Rudnianka Rudna Wielka 0-14 KS II Zaczernie
w Zaczerniu; Rudnianka gospodarzem
Mrowlanka Mrowla 0-5 Victoria Budy Głogowskie
Dąb Dąbrowa 1-5 Trzcianka Trzciana
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-9 Plon Klęczany

Kolejka 26 - 26 czerwca

Staroniwa Rzeszów 2-0 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Plon Klęczany 3-0 Dąb Dąbrowa
Trzcianka Trzciana 2-2 Mrowlanka Mrowla
Victoria Budy Głogowskie 5-0 Rudnianka Rudna Wielka
KS II Zaczernie 2-1 Rudzik Rudna Mała
KP Zabajka 6-0 Iskra Zgłobień
Junak Słocina (Rzeszów) 1-1 Grunwald Budziwój (Rzeszów)

Klasa A 2010/2011 (Rzeszów I)

Klasa B 2010/2011 (Rzeszów II - Strzyżów)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas