[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Jarosław
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czuwaj Przemyśl 30 67 21 4 5 76-34 11 3 1 41-14 10 1 4 35-20
2.  Wólczanka Wólka Pełkińska 30 62 19 5 6 65-26 11 2 2 40-12 8 3 4 25-14
3.  Sokół Sieniawa 30 57 17 6 7 69-26 10 2 3 42-13 7 4 4 27-13
4.  KS Wiązownica 30 55 17 4 9 57-39 7 1 7 24-19 10 3 2 33-20
5.  Granica Stubno 30 50 15 5 10 47-37 9 3 3 28-17 6 2 7 19-20 2 6 2 0 0 2-0
6.  Pogórze Rokietnica 30 50 15 5 10 56-38 9 3 3 36-17 6 2 7 20-21 2 0 0 0 2 0-2
7.  Syrenka Roźwienica 30 47 14 5 11 48-38 9 3 3 29-15 5 2 8 19-23 2 6 2 0 0 5-1
8.  Huragan Gniewczyna 30 47 13 8 9 53-43 8 3 4 32-23 5 5 5 21-20 2 0 0 0 2 1-5
9.  Bizon Medyka 30 44 14 2 14 52-52 11 0 4 28-15 3 2 10 24-37
10.  LKS Skołoszów 30 43 11 10 9 36-27 5 4 6 18-13 6 6 3 18-14 2 3 1 0 1 1-1
11.  MKS Radymno 30 43 13 4 13 44-39 8 1 6 26-15 5 3 7 18-24 2 3 1 0 1 1-1
12.  Pogoń Małkowice 30 42 12 6 12 41-39 8 4 3 26-17 4 2 9 15-22
13.  Błękitni Grzęska 30 31 9 4 17 46-60 6 3 6 28-24 3 1 11 18-36
14.  Budowlani Szówsko 30 25 5 10 15 30-63 3 6 6 15-23 2 4 9 15-40
15.  Pogoń-Sokół Lubaczów 30 12 3 3 24 25-92 2 2 11 12-39 1 1 13 13-53
16.  Roztocze Narol 30 4 1 1 28 26-118 0 1 14 13-57 1 0 14 13-61

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Czuwaj Przemyśl    2-0 0-0 5-0 2-1 1-0 6-2 1-1 6-3 1-4 2-2 2-0 2-0 1-0 5-1 5-0 
 2 Wólczanka Wólka Pełkińska1-0     3-2 0-1 3-1 3-0 1-0 1-1 2-1 1-1 3-1 1-0 1-2 8-0 4-0 8-2 
 3 Sokół Sieniawa0-1 3-3     1-1 1-0 4-0 0-1 1-2 4-2 4-0 4-0 3-1 4-1 3-0 2-0 8-1 
 4 KS Wiązownica3-2 0-1 0-4     1-0 1-2 1-1 0-2 2-1 0-1 0-2 2-0 3-0 1-2 6-1 4-0 
 5 Granica Stubno1-1 1-1 0-2 1-2     1-0 0-2 2-1 2-1 2-2 3-2 1-0 2-0 4-1 3-1 5-1 
 6 Pogórze Rokietnica4-1 0-1 1-2 1-1 0-1     2-1 3-1 3-0* 0-0 2-2 2-0 5-1 4-2 5-2 4-2 
 7 Syrenka Roźwienica2-4 0-2 1-1 3-0 3-1 1-1     3-0 5-2 0-1 2-0 0-0 2-1 3-0 2-1 2-1 
 8 Huragan Gniewczyna2-3 2-1 1-1 3-6 1-1 3-0 1-2     4-2 0-0 0-1 3-2 2-1 3-1 3-1 4-1 
 9 Bizon Medyka1-0 1-4 3-0* 1-4 2-0 0-3 2-1 1-2     2-0 3-0 1-0 3-0 3-0 3-0 2-1 
 10 LKS Skołoszów0-2 0-1 0-2 1-2 0-0 3-1 2-0 1-1 0-1     0-1 1-1 2-0 1-1 3-0 4-0 
 11 MKS Radymno1-2 1-0 1-0 0-3 1-2 0-1 1-0 1-1 2-1 0-1     0-2 3-1 3-0 8-0 4-1 
 12 Pogoń Małkowice1-2 1-1 0-0 0-3 4-1 0-0 3-1 2-1 2-0 2-1 1-4     3-0 2-2 3-1 2-0 
 13 Błękitni Grzęska2-3 2-0 0-1 2-2 1-3 3-1 1-1 2-1 2-2 1-2 2-1 2-5     0-2 3-0 5-0 
 14 Budowlani Szówsko0-4 0-2 2-1 1-2 0-3* 1-2 1-0 1-1 1-1 1-1 1-1 3-1 1-1     1-1 1-2 
 15 Pogoń-Sokół Lubaczów1-6 1-3 1-5 1-3 0-1 0-3 1-4 0-3 1-3 0-0 1-0 1-2 1-5 0-0     3-1 
 16 Roztocze Narol1-4 0-5 0-6 0-3 1-4 0-6 1-3 1-3 1-4 0-4 0-1 0-1 2-5 4-4 2-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Syrenka Roźwienica 1-1 Pogórze Rokietnica 7 sierpnia, 11:00
Sokół Sieniawa 8-1 Roztocze Narol 7 sierpnia, 11:00
Pogoń Małkowice 2-1 LKS Skołoszów 8 sierpnia, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 4-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 8 sierpnia, 17:00
Granica Stubno 2-0 Błękitni Grzęska 8 sierpnia, 17:00
Bizon Medyka 3-0 MKS Radymno 8 sierpnia, 17:00
KS Wiązownica 1-2 Budowlani Szówsko 8 sierpnia, 17:00
Huragan Gniewczyna 2-3 Czuwaj Przemyśl 8 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Pogórze Rokietnica 4-1 Czuwaj Przemyśl 15 sierpnia, 17:00
Budowlani Szówsko 1-1 Huragan Gniewczyna 15 sierpnia, 17:00
MKS Radymno 0-3 KS Wiązownica 14 sierpnia, 17:00
Błękitni Grzęska 2-2 Bizon Medyka 15 sierpnia, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-1 Granica Stubno 14 sierpnia, 17:00
LKS Skołoszów 0-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 15 sierpnia, 17:00
Syrenka Roźwienica 1-1 Sokół Sieniawa 14 sierpnia, 11:00
Pogoń Małkowice 2-0 Roztocze Narol 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Sokół Sieniawa 4-0 Pogórze Rokietnica 22 sierpnia, 17:00
Pogoń Małkowice 3-1 Syrenka Roźwienica 22 sierpnia, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 8-2 Roztocze Narol 22 sierpnia, 16:00
Granica Stubno 2-2 LKS Skołoszów 22 sierpnia, 17:00
Bizon Medyka 3-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 22 sierpnia, 13:00
KS Wiązownica 3-0 Błękitni Grzęska 22 sierpnia, 15:00
Huragan Gniewczyna 0-1 MKS Radymno 22 sierpnia, 14:00
Budowlani Szówsko 0-4 Czuwaj Przemyśl 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25 sierpnia

Pogórze Rokietnica 4-2 Budowlani Szówsko 25 sierpnia, 17:00
MKS Radymno 1-2 Czuwaj Przemyśl 25 sierpnia, 17:00
Błękitni Grzęska 2-1 Huragan Gniewczyna 25 sierpnia, 17:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-3 KS Wiązownica 18 sierpnia, 17:00
LKS Skołoszów 0-1 Bizon Medyka 25 sierpnia, 17:00
Roztocze Narol 1-4 Granica Stubno 25 sierpnia, 17:00
Syrenka Roźwienica 0-2 Wólczanka Wólka Pełkińska 25 sierpnia, 17:00
Sokół Sieniawa 3-1 Pogoń Małkowice 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 28-29 sierpnia

Pogoń Małkowice 0-0 Pogórze Rokietnica 29 sierpnia, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 3-2 Sokół Sieniawa 29 sierpnia, 16:00
Granica Stubno 0-2 Syrenka Roźwienica 29 sierpnia, 16:00
Bizon Medyka 2-1 Roztocze Narol 29 sierpnia, 17:00
KS Wiązownica 0-1 LKS Skołoszów 29 sierpnia, 16:00
Huragan Gniewczyna 3-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 29 sierpnia, 14:00
Budowlani Szówsko 1-1 MKS Radymno 29 sierpnia, 17:00
Błękitni Grzęska 2-3 Czuwaj Przemyśl 28 sierpnia, 10:00

Kolejka 6 - 4-5 września

Pogórze Rokietnica 2-2 MKS Radymno 5 września, 16:00
Błękitni Grzęska 0-2 Budowlani Szówsko 5 września, 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-6 Czuwaj Przemyśl 22 września, 16:30
w pierwotnym terminie (4 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Skołoszów 1-1 Huragan Gniewczyna 5 września, 16:00
Roztocze Narol 0-3 KS Wiązownica 5 września, 16:00
Syrenka Roźwienica 5-2 Bizon Medyka 4 września, 16:30
Sokół Sieniawa 1-0 Granica Stubno 22 września, 16:30
w pierwotnym terminie (5 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Małkowice 1-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 5 września, 16:00

Kolejka 7 - 11-12 września

Wólczanka Wólka Pełkińska 3-0 Pogórze Rokietnica 12 września, 16:00
Granica Stubno 1-0 Pogoń Małkowice 12 września, 16:00
Bizon Medyka 3-0 Sokół Sieniawa 11 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-6; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
KS Wiązownica 1-1 Syrenka Roźwienica 12 września, 16:00
Huragan Gniewczyna 4-1 Roztocze Narol 12 września, 16:00
Budowlani Szówsko 1-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 12 września, 15:00
MKS Radymno 3-1 Błękitni Grzęska 11 września, 16:00
LKS Skołoszów 0-2 Czuwaj Przemyśl 12 września, 16:00

Kolejka 8 - 18-19 września

Pogórze Rokietnica 5-1 Błękitni Grzęska 22 września, 16:30
w pierwotnym terminie (19 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-0 MKS Radymno 18 września, 15:00
LKS Skołoszów 1-1 Budowlani Szówsko 18 września, 15:00
Roztocze Narol 1-4 Czuwaj Przemyśl 19 września, 15:00
Syrenka Roźwienica 3-0 Huragan Gniewczyna 19 września, 16:30
Sokół Sieniawa 1-1 KS Wiązownica 19 września, 15:00
Pogoń Małkowice 2-0 Bizon Medyka 19 września, 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 3-1 Granica Stubno 19 września, 15:00

Kolejka 9 - 25-26 września

Granica Stubno 1-0 Pogórze Rokietnica 26 września, 15:00
Bizon Medyka 1-4 Wólczanka Wólka Pełkińska 26 września, 15:00
KS Wiązownica 2-0 Pogoń Małkowice 26 września, 15:00
Huragan Gniewczyna 1-1 Sokół Sieniawa 26 września, 15:00
Budowlani Szówsko 1-2 Roztocze Narol 26 września, 15:00
MKS Radymno 0-1 LKS Skołoszów 26 września, 14:00
Błękitni Grzęska 3-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 26 września, 14:00
Syrenka Roźwienica 2-4 Czuwaj Przemyśl 25 września, 11:00

Kolejka 10 - 2-3 października

Pogórze Rokietnica 5-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 3 października, 15:00
LKS Skołoszów 2-0 Błękitni Grzęska 3 października, 14:00
Roztocze Narol 0-1 MKS Radymno 3 października, 15:00
Syrenka Roźwienica 3-0 Budowlani Szówsko 3 października, 15:30
Sokół Sieniawa 0-1 Czuwaj Przemyśl 3 października, 15:00
Pogoń Małkowice 2-1 Huragan Gniewczyna 3 października, 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-1 KS Wiązownica 3 października, 15:00
Granica Stubno 2-1 Bizon Medyka 3 października, 15:00

Kolejka 11 - 9-10 października

Bizon Medyka 0-3 Pogórze Rokietnica 10 października, 15:00
KS Wiązownica 1-0 Granica Stubno 10 października, 15:00
Huragan Gniewczyna 2-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 10 października, 15:00
Budowlani Szówsko 2-1 Sokół Sieniawa 10 października, 15:00
MKS Radymno 1-0 Syrenka Roźwienica 9 października, 15:00
Błękitni Grzęska 5-0 Roztocze Narol 10 października, 14:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-0 LKS Skołoszów 9 października, 15:00
Pogoń Małkowice 1-2 Czuwaj Przemyśl 10 października, 15:00

Kolejka 12 - 16-17 października

Pogórze Rokietnica 0-0 LKS Skołoszów 17 października, 14:00
Roztocze Narol 2-4 Pogoń-Sokół Lubaczów 17 października, 15:00
Syrenka Roźwienica 2-1 Błękitni Grzęska 16 października, 15:30
Sokół Sieniawa 4-0 MKS Radymno 17 października, 15:00
Pogoń Małkowice 2-2 Budowlani Szówsko 17 października, 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-0 Czuwaj Przemyśl 17 października, 14:00
Granica Stubno 2-1 Huragan Gniewczyna 17 października, 15:00
Bizon Medyka 1-4 KS Wiązownica 17 października, 15:00

Kolejka 13 - 23-24 października

KS Wiązownica 1-2 Pogórze Rokietnica 24 października, 14:00
Huragan Gniewczyna 4-2 Bizon Medyka 24 października, 15:00
Budowlani Szówsko 0-2 Wólczanka Wólka Pełkińska 24 października, 14:00
MKS Radymno 0-2 Pogoń Małkowice 23 października, 14:00
Błękitni Grzęska 0-1 Sokół Sieniawa 24 października, 14:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-4 Syrenka Roźwienica 24 października, 14:00
LKS Skołoszów 4-0 Roztocze Narol 24 października, 14:00
Granica Stubno 1-1 Czuwaj Przemyśl 24 października, 15:00

Kolejka 14 - 30-31 października

Pogórze Rokietnica 4-2 Roztocze Narol 31 października, 14:00
Syrenka Roźwienica 0-1 LKS Skołoszów 30 października, 11:00
Sokół Sieniawa 2-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 31 października, 14:00
Pogoń Małkowice 3-0 Błękitni Grzęska 31 października, 14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 3-1 MKS Radymno 31 października, 14:00
Granica Stubno 4-1 Budowlani Szówsko 31 października, 14:00
Bizon Medyka 1-0 Czuwaj Przemyśl 31 października, 14:00
KS Wiązownica 0-2 Huragan Gniewczyna 31 października, 14:00

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Huragan Gniewczyna 3-0 Pogórze Rokietnica 7 listopada, 14:00
Budowlani Szówsko 1-1 Bizon Medyka 7 listopada, 13:00
MKS Radymno 1-2 Granica Stubno 6 listopada, 12:00
Błękitni Grzęska 2-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 6 listopada, 13:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-2 Pogoń Małkowice 7 listopada, 13:00
LKS Skołoszów 0-2 Sokół Sieniawa 6 listopada, 13:30
Roztocze Narol 1-3 Syrenka Roźwienica 7 listopada, 14:00
KS Wiązownica 3-2 Czuwaj Przemyśl 7 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Pogórze Rokietnica 2-1 Syrenka Roźwienica 6 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Roztocze Narol 0-6 Sokół Sieniawa 6 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Skołoszów 1-1 Pogoń Małkowice 20 marca, 14:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 20 marca, 14:00
w Dachnowie
Błękitni Grzęska 1-3 Granica Stubno 6 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Radymno 2-1 Bizon Medyka 19 marca, 15:00
Budowlani Szówsko 1-2 KS Wiązownica 20 marca, 15:00
Czuwaj Przemyśl 1-1 Huragan Gniewczyna 6 kwietnia, 17:00
w Bolestraszycach / w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 26-27 marca

Roztocze Narol 0-1 Pogoń Małkowice 27 marca, 15:00
Czuwaj Przemyśl 1-0 Pogórze Rokietnica 13 kwietnia, 17:00
w Bolestraszycach / w pierwotnym terminie (26 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huragan Gniewczyna 3-1 Budowlani Szówsko 27 marca, 13:00
KS Wiązownica 0-2 MKS Radymno 27 marca, 15:00
Bizon Medyka 3-0 Błękitni Grzęska 27 marca, 14:00
Granica Stubno 3-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 27 marca, 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-1 LKS Skołoszów 27 marca, 15:00
Sokół Sieniawa 0-1 Syrenka Roźwienica 27 marca, 14:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Czuwaj Przemyśl 1-0 Budowlani Szówsko 2 kwietnia, 16:00
w Bolestraszycach
Pogórze Rokietnica 1-2 Sokół Sieniawa 3 kwietnia, 14:00
Syrenka Roźwienica 0-0 Pogoń Małkowice 3 kwietnia, 15:30
Roztocze Narol 0-5 Wólczanka Wólka Pełkińska 3 kwietnia, 16:00
LKS Skołoszów 0-0 Granica Stubno 3 kwietnia, 13:45
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-3 Bizon Medyka 2 kwietnia, 16:00
Błękitni Grzęska 2-2 KS Wiązownica 2 kwietnia, 16:30
MKS Radymno 1-1 Huragan Gniewczyna 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Budowlani Szówsko 1-2 Pogórze Rokietnica 10 kwietnia, 15:00
Czuwaj Przemyśl 2-2 MKS Radymno 9 kwietnia, 16:00
w Bolestraszycach
Huragan Gniewczyna 2-1 Błękitni Grzęska 10 kwietnia, 16:30
KS Wiązownica 6-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 10 kwietnia, 16:30
Bizon Medyka 2-0 LKS Skołoszów 10 kwietnia, 14:00
Granica Stubno 5-1 Roztocze Narol 9 kwietnia, 16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-0 Syrenka Roźwienica 10 kwietnia, 16:00
Pogoń Małkowice 0-0 Sokół Sieniawa 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Czuwaj Przemyśl 2-0 Błękitni Grzęska 16 kwietnia, 16:00
w Bolestraszycach
Pogórze Rokietnica 2-0 Pogoń Małkowice 17 kwietnia, 15:00
Sokół Sieniawa 3-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 17 kwietnia, 15:00
Syrenka Roźwienica 3-1 Granica Stubno 16 kwietnia, 17:00
Roztocze Narol 1-4 Bizon Medyka 17 kwietnia, 16:00
LKS Skołoszów 1-2 KS Wiązownica 17 kwietnia, 14:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-3 Huragan Gniewczyna 16 kwietnia, 16:00
MKS Radymno 3-0 Budowlani Szówsko 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 23 kwietnia

MKS Radymno 0-1 Pogórze Rokietnica 23 kwietnia, 12:00
Budowlani Szówsko 1-1 Błękitni Grzęska 23 kwietnia, 12:00
Czuwaj Przemyśl 5-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 23 kwietnia, 12:00
w Bolestraszycach
Huragan Gniewczyna 0-0 LKS Skołoszów 23 kwietnia, 12:00
KS Wiązownica 4-0 Roztocze Narol 23 kwietnia, 12:00
Bizon Medyka 2-1 Syrenka Roźwienica 11 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu śmierci członka zarządu drużyny gości
Granica Stubno 0-2 Sokół Sieniawa 23 kwietnia, 12:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-0 Pogoń Małkowice 23 kwietnia, 12:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Czuwaj Przemyśl 1-4 LKS Skołoszów 30 kwietnia, 17:00
Pogórze Rokietnica 0-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 30 kwietnia, 14:30
Pogoń Małkowice 4-1 Granica Stubno 30 kwietnia, 17:00
Sokół Sieniawa 4-2 Bizon Medyka 30 kwietnia, 17:00
Syrenka Roźwienica 3-0 KS Wiązownica 30 kwietnia, 17:00
Roztocze Narol 1-3 Huragan Gniewczyna 30 kwietnia, 17:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-0 Budowlani Szówsko 30 kwietnia, 17:00
Błękitni Grzęska 2-1 MKS Radymno 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 3 maja

Błękitni Grzęska 3-1 Pogórze Rokietnica 3 maja, 17:00
MKS Radymno 8-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 3 maja, 16:00
Budowlani Szówsko 1-1 LKS Skołoszów 3 maja, 11:00
Czuwaj Przemyśl 5-0 Roztocze Narol 3 maja, 17:00
Huragan Gniewczyna 1-2 Syrenka Roźwienica 3 maja, 17:00
KS Wiązownica 0-4 Sokół Sieniawa 3 maja, 17:00
w Sieniawie; KS gospodarzem
Bizon Medyka 1-0 Pogoń Małkowice 3 maja, 17:00
Granica Stubno 1-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

Czuwaj Przemyśl 6-2 Syrenka Roźwienica 7 maja, 16:00
w Bolestraszycach
Pogórze Rokietnica 0-1 Granica Stubno 8 maja, 16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 2-1 Bizon Medyka 7 maja, 17:00
Pogoń Małkowice 0-3 KS Wiązownica 8 maja, 16:00
Sokół Sieniawa 1-2 Huragan Gniewczyna 8 maja, 15:00
Roztocze Narol 4-4 Budowlani Szówsko 8 maja, 17:00
LKS Skołoszów 0-1 MKS Radymno 8 maja, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-5 Błękitni Grzęska 7 maja, 17:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Pogoń-Sokół Lubaczów 0-3 Pogórze Rokietnica 14 maja, 17:00
Błękitni Grzęska 1-2 LKS Skołoszów 14 maja, 17:00
MKS Radymno 4-1 Roztocze Narol 15 maja, 16:00
Budowlani Szówsko 1-0 Syrenka Roźwienica 15 maja, 17:00
Czuwaj Przemyśl 0-0 Sokół Sieniawa 14 maja, 16:00
w Bolestraszycach
Huragan Gniewczyna 3-2 Pogoń Małkowice 15 maja, 16:00
KS Wiązownica 0-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 14 maja, 17:45
Bizon Medyka 2-0 Granica Stubno 14 maja, 17:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Czuwaj Przemyśl 2-0 Pogoń Małkowice 21 maja, 16:00
w Bolestraszycach
Pogórze Rokietnica 3-0 Bizon Medyka 22 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-3; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Granica Stubno 1-2 KS Wiązownica 22 maja, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-1 Huragan Gniewczyna 22 maja, 17:00
Sokół Sieniawa 3-0 Budowlani Szówsko 22 maja, 16:00
Syrenka Roźwienica 2-0 MKS Radymno 22 maja, 17:00
Roztocze Narol 2-5 Błękitni Grzęska 22 maja, 17:00
LKS Skołoszów 3-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 22 maja, 17:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

LKS Skołoszów 3-1 Pogórze Rokietnica 29 maja, 17:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 3-1 Roztocze Narol 29 maja, 16:00
Błękitni Grzęska 1-1 Syrenka Roźwienica 29 maja, 17:00
MKS Radymno 1-0 Sokół Sieniawa 28 maja, 17:00
Budowlani Szówsko 3-1 Pogoń Małkowice 29 maja, 17:00
Czuwaj Przemyśl 2-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 28 maja, 16:00
w Bolestraszycach
Huragan Gniewczyna 1-1 Granica Stubno 28 maja, 17:00
KS Wiązownica 2-1 Bizon Medyka 29 maja, 16:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Czuwaj Przemyśl 2-1 Granica Stubno 4 czerwca, 11:00
w Bolestraszycach
Pogórze Rokietnica 1-1 KS Wiązownica 5 czerwca, 17:00
Bizon Medyka 1-2 Huragan Gniewczyna 5 czerwca, 16:30
Wólczanka Wólka Pełkińska 8-0 Budowlani Szówsko 4 czerwca, 17:00
Pogoń Małkowice 1-4 MKS Radymno 5 czerwca, 16:00
Sokół Sieniawa 4-1 Błękitni Grzęska 5 czerwca, 17:00
Syrenka Roźwienica 2-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 5 czerwca, 17:00
Roztocze Narol 0-4 LKS Skołoszów 5 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Roztocze Narol 0-6 Pogórze Rokietnica 12 czerwca, 17:00
LKS Skołoszów 2-0 Syrenka Roźwienica 12 czerwca, 17:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-5 Sokół Sieniawa 11 czerwca, 17:00
Błękitni Grzęska 2-5 Pogoń Małkowice 12 czerwca, 17:00
MKS Radymno 1-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 11 czerwca, 17:00
Budowlani Szówsko 0-3 Granica Stubno 12 czerwca, 17:00
(wo)
nie odbył się
Czuwaj Przemyśl 6-3 Bizon Medyka 11 czerwca, 16:00
w Bolestraszycach
Huragan Gniewczyna 3-6 KS Wiązownica 12 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Czuwaj Przemyśl 5-0 KS Wiązownica 18 czerwca, 11:00
w Bolestraszycach
Pogórze Rokietnica 3-1 Huragan Gniewczyna 19 czerwca, 17:00
Bizon Medyka 3-0 Budowlani Szówsko 18 czerwca, 17:00
goście nie dojechali
Granica Stubno 3-2 MKS Radymno 19 czerwca, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-2 Błękitni Grzęska 18 czerwca, 14:00
Pogoń Małkowice 3-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 19 czerwca, 16:00
Sokół Sieniawa 4-0 LKS Skołoszów 19 czerwca, 17:00
Syrenka Roźwienica 2-1 Roztocze Narol 19 czerwca, 17:00

IV liga 2010/2011 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Dębica)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Krosno)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Stalowa Wola)

Klasa A 2010/2011 (Jarosław)
Klasa A 2010/2011 (Lubaczów)
Klasa A 2010/2011 (Przemyśl)
Klasa A 2010/2011 (Przeworsk)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas