[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Dębica
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Igloopol Dębica 30 71 22 5 3 65-14 11 3 1 27-4 11 2 2 38-10
2.  Błękitni Ropczyce 30 65 20 5 5 78-21 11 2 2 48-8 9 3 3 30-13
3.  Wisłok Wiśniowa 30 55 14 13 3 60-33 9 4 2 37-20 5 9 1 23-13
4.  Start Wola Mielecka 30 54 16 6 8 49-34 9 3 3 22-11 7 3 5 27-23
5.  Zryw Dzikowiec 30 51 15 6 9 50-30 9 3 3 32-14 6 3 6 18-16
6.  Chemik Pustków 30 45 14 3 13 47-48 8 1 6 23-21 6 2 7 24-27
7.  Raniżovia Raniżów 30 43 12 7 11 55-53 3 3 9 21-37 9 4 2 34-16
8.  Sokół Kolbuszowa Dolna 30 42 11 9 10 46-45 5 5 5 25-26 6 4 5 21-19
9.  Czarnovia Czarna 30 41 12 5 13 36-50 7 2 6 17-19 5 3 7 19-31
10.  Stal II Mielec 30 36 11 3 16 43-41 5 2 8 15-15 6 1 8 28-26 4 7 2 1 1 7-5
11.  Ikarus Tuszów Narodowy 30 36 10 6 14 34-44 7 3 5 21-19 3 3 9 13-25 4 7 2 1 1 5-4
12.  Pogórze Wielopole Skrzyńskie 30 36 10 6 14 46-49 6 5 4 30-24 4 1 10 16-25 4 3 1 0 3 4-7
13.  Kaskada Kamionka 30 35 10 5 15 41-53 6 2 7 25-25 4 3 8 16-28
14.  Jutrzenka Ławnica 30 24 5 9 16 28-57 3 4 8 15-30 2 5 8 13-27
15.  Strzelec Frysztak 30 22 5 7 18 35-74 3 5 7 21-29 2 2 11 14-45
16.  Piast Wadowice Górne 30 15 4 3 23 19-86 2 2 11 8-43 2 1 12 11-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Igloopol Dębica    2-0 1-1 1-0 1-1 3-0 1-0 2-0 0-1 2-0 3-1 0-0 1-0 3-0 4-0 3-0 
 2 Błękitni Ropczyce2-1     0-0 8-1 2-1 1-0 1-3 0-0 8-1 3-0 2-0 3-0 4-0 0-1 11-0 3-0 
 3 Wisłok Wiśniowa1-1 2-2     3-1 0-3 2-0 1-1 4-1 3-3 5-1 4-0 4-2 0-2 2-1 3-1 3-1 
 4 Start Wola Mielecka3-1 1-0 1-1     3-0* 2-1 0-2 0-3 2-0 2-1 0-0 1-0 0-0 3-0 4-1 0-1 
 5 Zryw Dzikowiec0-2 0-1 1-1 0-2     3-0 3-3 2-2 3-0 4-0 3-0 2-1 1-0 4-1 4-0 2-1 
 6 Chemik Pustków0-3 0-1 2-1 0-2 0-0     0-2 5-1 1-0 4-3 3-2 2-0 2-1 1-0 2-3 1-2 
 7 Raniżovia Raniżów0-4 1-3 2-5 0-3 1-3 1-4     0-3 1-2 0-4 1-1 3-0 2-2 1-1 3-1 5-1 
 8 Sokół Kolbuszowa Dolna2-5 1-2 0-0 2-2 2-1 3-0 3-4     0-0 1-1 1-3 2-1 0-0 2-0 2-5 4-2 
 9 Czarnovia Czarna0-2 2-1 0-2 2-0 2-1 1-0 1-5 1-1     0-2 1-2 0-2 2-1 0-0 3-0 2-0 
 10 Stal II Mielec0-1 1-2 0-0 0-1 0-2 1-2 2-1 0-1 2-0     1-1 3-1 0-1 1-2 3-0* 1-0 
 11 Ikarus Tuszów Narodowy0-2 1-1 0-1 3-3 2-1 1-2 0-3 2-0 0-1 2-1     1-0 6-3 1-0 1-0 1-1 
 12 Pogórze Wielopole Skrzyńskie1-2 1-3 3-3 1-0 0-2 1-1 3-3 1-1 2-1 1-2 2-1     3-1 3-1 2-2 6-1 
 13 Kaskada Kamionka1-3 0-2 2-3 2-2 2-0 2-3 0-1 0-3* 1-3 1-0 1-0 4-2     2-2 1-0 6-1 
 14 Jutrzenka Ławnica0-0 1-1 0-0 0-4 1-2 2-4 0-3 0-2 5-2 0-6 2-0 0-3 1-2     1-1 2-0 
 15 Strzelec Frysztak0-4 0-3 1-1 1-3 0-0 2-5 1-1 1-0 3-3 1-2 0-2 0-2 4-0 3-3     4-0 
 16 Piast Wadowice Górne0-7 0-8 0-4 0-3* 0-1 2-2 0-2 1-3 0-2 0-5 1-0 0-2 2-3 1-1 1-0     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Piast Wadowice Górne 0-3 Start Wola Mielecka 15 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Strzelec Frysztak 0-3 Błękitni Ropczyce 14 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Ławnica 5-2 Czarnovia Czarna 15 sierpnia, 17:00
Ikarus Tuszów Narodowy 2-1 Stal II Mielec 14 sierpnia, 17:00
Raniżovia Raniżów 3-0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 15 sierpnia, 16:00
Chemik Pustków 2-1 Kaskada Kamionka 14 sierpnia, 18:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-5 Igloopol Dębica 14 sierpnia, 17:00
Zryw Dzikowiec 1-1 Wisłok Wiśniowa 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Start Wola Mielecka 1-1 Wisłok Wiśniowa 18 sierpnia, 17:30
w Mielcu; na bocznym boisku Stali
Igloopol Dębica 1-1 Zryw Dzikowiec 18 sierpnia, 17:30
Kaskada Kamionka 0-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 18 sierpnia, 17:30
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-1 Chemik Pustków 18 sierpnia, 17:30
Stal II Mielec 2-1 Raniżovia Raniżów 18 sierpnia, 17:30
Czarnovia Czarna 1-2 Ikarus Tuszów Narodowy 19 sierpnia, 17:30
w Dębicy; na stadionie Igloopolu
Błękitni Ropczyce 0-1 Jutrzenka Ławnica 18 sierpnia, 17:30
Piast Wadowice Górne 1-0 Strzelec Frysztak 18 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Strzelec Frysztak 1-3 Start Wola Mielecka 22 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Ławnica 2-0 Piast Wadowice Górne 21 sierpnia, 17:00
Ikarus Tuszów Narodowy 1-1 Błękitni Ropczyce 22 sierpnia, 14:00
Raniżovia Raniżów 1-2 Czarnovia Czarna 22 sierpnia, 16:00
Chemik Pustków 4-3 Stal II Mielec 21 sierpnia, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 21 sierpnia, 17:00
Zryw Dzikowiec 1-0 Kaskada Kamionka 22 sierpnia, 17:00
Wisłok Wiśniowa 1-1 Igloopol Dębica 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Start Wola Mielecka 3-1 Igloopol Dębica 29 sierpnia, 13:30
w Mielcu; na bocznym boisku Stali
Kaskada Kamionka 2-3 Wisłok Wiśniowa 28 sierpnia, 17:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0-2 Zryw Dzikowiec 29 sierpnia, 17:00
Stal II Mielec 0-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 29 sierpnia, 11:00
Czarnovia Czarna 1-0 Chemik Pustków 29 sierpnia, 17:00
Błękitni Ropczyce 1-3 Raniżovia Raniżów 28 sierpnia, 17:00
Piast Wadowice Górne 1-0 Ikarus Tuszów Narodowy 29 sierpnia, 14:00
Strzelec Frysztak 3-3 Jutrzenka Ławnica 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Jutrzenka Ławnica 0-4 Start Wola Mielecka 22 września, 16:00
w pierwotnym terminie (4 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ikarus Tuszów Narodowy 1-0 Strzelec Frysztak 4 września, 17:00
Raniżovia Raniżów 5-1 Piast Wadowice Górne 5 września, 16:00
Chemik Pustków 0-1 Błękitni Ropczyce 4 września, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-0 Czarnovia Czarna 4 września, 16:00
Zryw Dzikowiec 4-0 Stal II Mielec 5 września, 16:00
Wisłok Wiśniowa 4-2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 5 września, 17:00
Igloopol Dębica 1-0 Kaskada Kamionka 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 8 września

Start Wola Mielecka 0-0 Kaskada Kamionka 8 września, 17:00
w Mielcu; na bocznym boisku Stali
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-2 Igloopol Dębica 8 września, 17:00
Stal II Mielec 0-0 Wisłok Wiśniowa 8 września, 17:00
Czarnovia Czarna 2-1 Zryw Dzikowiec 8 września, 17:00
Błękitni Ropczyce 0-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 8 września, 17:00
Piast Wadowice Górne 2-2 Chemik Pustków 8 września, 17:00
Strzelec Frysztak 1-1 Raniżovia Raniżów 8 września, 17:00
Jutrzenka Ławnica 2-0 Ikarus Tuszów Narodowy 29 września, 16:00
w pierwotnym terminie (1 września, 17:30) odwołany

Kolejka 7 - 11-12 września

Ikarus Tuszów Narodowy 3-3 Start Wola Mielecka 11 września, 17:00
Raniżovia Raniżów 1-1 Jutrzenka Ławnica 12 września, 16:00
Chemik Pustków 2-3 Strzelec Frysztak 11 września, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 4-2 Piast Wadowice Górne 12 września, 16:00
Zryw Dzikowiec 0-1 Błękitni Ropczyce 12 września, 16:00
Wisłok Wiśniowa 3-3 Czarnovia Czarna 12 września, 16:00
Igloopol Dębica 2-0 Stal II Mielec 11 września, 17:00
Kaskada Kamionka 4-2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 11 września, 16:30

Kolejka 8 - 18-19 września

Start Wola Mielecka 1-0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 19 września, 13:30
w Mielcu; na bocznym boisku Stali
Stal II Mielec 0-1 Kaskada Kamionka 19 września, 11:00
Czarnovia Czarna 0-2 Igloopol Dębica 18 września, 16:00
Błękitni Ropczyce 0-0 Wisłok Wiśniowa 18 września, 16:00
Piast Wadowice Górne 0-1 Zryw Dzikowiec 19 września, 14:00
Strzelec Frysztak 1-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 19 września, 16:30
Jutrzenka Ławnica 2-4 Chemik Pustków 18 września, 16:00
Ikarus Tuszów Narodowy 0-3 Raniżovia Raniżów 18 września, 16:00

Kolejka 9 - 25-26 września

Raniżovia Raniżów 0-3 Start Wola Mielecka 26 września, 16:00
Chemik Pustków 3-2 Ikarus Tuszów Narodowy 25 września, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0 Jutrzenka Ławnica 25 września, 16:00
Zryw Dzikowiec 4-0 Strzelec Frysztak 26 września, 14:00
Wisłok Wiśniowa 3-1 Piast Wadowice Górne 26 września, 16:00
Igloopol Dębica 2-0 Błękitni Ropczyce 25 września, 16:00
Kaskada Kamionka 1-3 Czarnovia Czarna 25 września, 16:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-2 Stal II Mielec 26 września, 16:00

Kolejka 10 - 2-3 października

Start Wola Mielecka 2-1 Stal II Mielec 3 października, 13:30
w Mielcu; na bocznym boisku Stali
Czarnovia Czarna 0-2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3 października, 15:00
Błękitni Ropczyce 4-0 Kaskada Kamionka 2 października, 16:00
Piast Wadowice Górne 0-7 Igloopol Dębica 3 października, 14:00
Strzelec Frysztak 1-1 Wisłok Wiśniowa 3 października, 15:00
Jutrzenka Ławnica 1-2 Zryw Dzikowiec 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (3 października, 15:00) odwołany
Ikarus Tuszów Narodowy 2-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 2 października, 14:00
Raniżovia Raniżów 1-4 Chemik Pustków 3 października, 15:00

Kolejka 11 - 9-10 października

Chemik Pustków 0-2 Start Wola Mielecka 9 października, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-4 Raniżovia Raniżów 9 października, 14:00
Zryw Dzikowiec 3-0 Ikarus Tuszów Narodowy 10 października, 14:00
Wisłok Wiśniowa 2-1 Jutrzenka Ławnica 10 października, 15:00
Igloopol Dębica 4-0 Strzelec Frysztak 10 października, 14:00
Kaskada Kamionka 6-1 Piast Wadowice Górne 9 października, 16:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-3 Błękitni Ropczyce 10 października, 15:00
Stal II Mielec 2-0 Czarnovia Czarna 10 października, 11:00

Kolejka 12 - 16-17 października

Start Wola Mielecka 2-0 Czarnovia Czarna 16 października, 14:30
w Mielcu; na stadionie Gryfa
Błękitni Ropczyce 3-0 Stal II Mielec 16 października, 15:00
Piast Wadowice Górne 0-2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 17 października, 14:00
Strzelec Frysztak 4-0 Kaskada Kamionka 17 października, 15:00
Jutrzenka Ławnica 0-0 Igloopol Dębica 16 października, 15:00
Ikarus Tuszów Narodowy 0-1 Wisłok Wiśniowa 16 października, 15:00
Raniżovia Raniżów 1-3 Zryw Dzikowiec 17 października, 15:00
Chemik Pustków 5-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 16 października, 15:30

Kolejka 13 - 23-24 października

Sokół Kolbuszowa Dolna 2-2 Start Wola Mielecka 24 października, 11:30
Zryw Dzikowiec 3-0 Chemik Pustków 24 października, 14:00
Wisłok Wiśniowa 1-1 Raniżovia Raniżów 24 października, 15:00
Igloopol Dębica 3-1 Ikarus Tuszów Narodowy 23 października, 14:00
Kaskada Kamionka 2-2 Jutrzenka Ławnica 23 października, 15:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2-2 Strzelec Frysztak 23 października, 14:00
Stal II Mielec 1-0 Piast Wadowice Górne 24 października, 14:00
Czarnovia Czarna 2-1 Błękitni Ropczyce 24 października, 14:00

Kolejka 14 - 30-31 października

Start Wola Mielecka 1-0 Błękitni Ropczyce 30 października, 14:00
w Mielcu; na stadionie Stali
Piast Wadowice Górne 0-2 Czarnovia Czarna 31 października, 14:00
Strzelec Frysztak 1-2 Stal II Mielec 30 października, 13:00
Jutrzenka Ławnica 0-3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 30 października, 14:00
Ikarus Tuszów Narodowy 6-3 Kaskada Kamionka 31 października, 14:00
Raniżovia Raniżów 0-4 Igloopol Dębica 31 października, 14:00
Chemik Pustków 2-1 Wisłok Wiśniowa 30 października, 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-1 Zryw Dzikowiec 30 października, 14:00

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Zryw Dzikowiec 0-2 Start Wola Mielecka 7 listopada, 14:00
Wisłok Wiśniowa 4-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 7 listopada, 14:00
Igloopol Dębica 3-0 Chemik Pustków 6 listopada, 13:00
Kaskada Kamionka 0-1 Raniżovia Raniżów 6 listopada, 14:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2-1 Ikarus Tuszów Narodowy 7 listopada, 14:00
Stal II Mielec 1-2 Jutrzenka Ławnica 7 listopada, 11:00
Czarnovia Czarna 3-0 Strzelec Frysztak 7 listopada, 14:00
Błękitni Ropczyce 3-0 Piast Wadowice Górne 6 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Start Wola Mielecka 0-1 Piast Wadowice Górne 20 marca, 14:00
w Wadowicach Górnych; Start gospodarzem
Błękitni Ropczyce 11-0 Strzelec Frysztak 19 marca, 15:00
Czarnovia Czarna 0-0 Jutrzenka Ławnica 20 marca, 14:00
Stal II Mielec 1-1 Ikarus Tuszów Narodowy 20 marca, 11:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3-3 Raniżovia Raniżów 20 marca, 13:00
Kaskada Kamionka 2-3 Chemik Pustków 19 marca, 14:30
Igloopol Dębica 2-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 19 marca, 15:00
Wisłok Wiśniowa 0-3 Zryw Dzikowiec 20 marca, 14:00
w Dębicy; na Euroboisku

Kolejka 17 - 26-27 marca

Wisłok Wiśniowa 3-1 Start Wola Mielecka 26 marca, 15:00
Zryw Dzikowiec 0-2 Igloopol Dębica 26 marca, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-0 Kaskada Kamionka 26 marca, 15:00
Chemik Pustków 2-0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 26 marca, 16:00
Raniżovia Raniżów 0-4 Stal II Mielec 27 marca, 15:00
Ikarus Tuszów Narodowy 0-1 Czarnovia Czarna 27 marca, 14:00
Jutrzenka Ławnica 1-1 Błękitni Ropczyce 27 marca, 14:00
Strzelec Frysztak 4-0 Piast Wadowice Górne 27 marca, 12:00
w Lubli

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Start Wola Mielecka 4-1 Strzelec Frysztak 3 kwietnia, 16:00
w Książnicach
Piast Wadowice Górne 1-1 Jutrzenka Ławnica 3 kwietnia, 14:00
Błękitni Ropczyce 2-0 Ikarus Tuszów Narodowy 2 kwietnia, 16:00
Czarnovia Czarna 1-5 Raniżovia Raniżów 3 kwietnia, 15:00
Stal II Mielec 1-2 Chemik Pustków 3 kwietnia, 11:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 3 kwietnia, 15:00
Kaskada Kamionka 2-0 Zryw Dzikowiec 2 kwietnia, 16:00
Igloopol Dębica 1-1 Wisłok Wiśniowa 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Igloopol Dębica 1-0 Start Wola Mielecka 9 kwietnia, 16:00
Wisłok Wiśniowa 0-2 Kaskada Kamionka 10 kwietnia, 15:00
Zryw Dzikowiec 2-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 10 kwietnia, 12:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-1 Stal II Mielec 9 kwietnia, 16:00
Chemik Pustków 1-0 Czarnovia Czarna 10 kwietnia, 15:00
Raniżovia Raniżów 1-3 Błękitni Ropczyce 10 kwietnia, 16:00
Ikarus Tuszów Narodowy 1-1 Piast Wadowice Górne 9 kwietnia, 15:00
Jutrzenka Ławnica 1-1 Strzelec Frysztak 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Start Wola Mielecka 3-0 Jutrzenka Ławnica 17 kwietnia, 16:00
w Książnicach
Strzelec Frysztak 0-2 Ikarus Tuszów Narodowy 16 kwietnia, 16:00
w Lubli
Piast Wadowice Górne 0-2 Raniżovia Raniżów 17 kwietnia, 14:00
Błękitni Ropczyce 1-0 Chemik Pustków 16 kwietnia, 16:00
Czarnovia Czarna 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 17 kwietnia, 16:00
Stal II Mielec 0-2 Zryw Dzikowiec 17 kwietnia, 11:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3-3 Wisłok Wiśniowa 17 kwietnia, 14:00
Kaskada Kamionka 1-3 Igloopol Dębica 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Kaskada Kamionka 2-2 Start Wola Mielecka 23 kwietnia, 11:00
Igloopol Dębica 0-0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 23 kwietnia, 11:00
Wisłok Wiśniowa 5-1 Stal II Mielec 23 kwietnia, 15:00
Zryw Dzikowiec 3-0 Czarnovia Czarna 23 kwietnia, 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-2 Błękitni Ropczyce 23 kwietnia, 13:30
Chemik Pustków 1-2 Piast Wadowice Górne 23 kwietnia, 16:00
Raniżovia Raniżów 3-1 Strzelec Frysztak 23 kwietnia, 16:00
Ikarus Tuszów Narodowy 1-0 Jutrzenka Ławnica 23 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Start Wola Mielecka 0-0 Ikarus Tuszów Narodowy 30 kwietnia, 16:00
w Książnicach
Jutrzenka Ławnica 0-3 Raniżovia Raniżów 30 kwietnia, 16:00
Strzelec Frysztak 2-5 Chemik Pustków 30 kwietnia, 16:00
w Lubli
Piast Wadowice Górne 1-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 30 kwietnia, 16:00
Błękitni Ropczyce 2-1 Zryw Dzikowiec 30 kwietnia, 16:00
Czarnovia Czarna 0-2 Wisłok Wiśniowa 30 kwietnia, 16:00
Stal II Mielec 0-1 Igloopol Dębica 30 kwietnia, 16:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3-1 Kaskada Kamionka 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 3 maja

Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-0 Start Wola Mielecka 3 maja, 16:00
Kaskada Kamionka 1-0 Stal II Mielec 3 maja, 17:00
Igloopol Dębica 0-1 Czarnovia Czarna 3 maja, 17:00
Wisłok Wiśniowa 2-2 Błękitni Ropczyce 3 maja, 16:00
Zryw Dzikowiec 2-1 Piast Wadowice Górne 3 maja, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-5 Strzelec Frysztak 3 maja, 17:00
Chemik Pustków 1-0 Jutrzenka Ławnica 3 maja, 17:00
Raniżovia Raniżów 1-1 Ikarus Tuszów Narodowy 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

Start Wola Mielecka 0-2 Raniżovia Raniżów 8 maja, 16:00
w Książnicach
Ikarus Tuszów Narodowy 1-2 Chemik Pustków 8 maja, 14:00
Jutrzenka Ławnica 0-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 7 maja, 17:00
Strzelec Frysztak 0-0 Zryw Dzikowiec 7 maja, 17:00
w Lubli
Piast Wadowice Górne 0-4 Wisłok Wiśniowa 8 maja, 14:00
Błękitni Ropczyce 2-1 Igloopol Dębica 7 maja, 17:00
Czarnovia Czarna 2-1 Kaskada Kamionka 8 maja, 17:00
Stal II Mielec 3-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 8 maja, 11:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Stal II Mielec 0-1 Start Wola Mielecka 15 maja, 16:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2-1 Czarnovia Czarna 17 maja, 17:00
Kaskada Kamionka 0-2 Błękitni Ropczyce 13 maja, 18:00
Igloopol Dębica 3-0 Piast Wadowice Górne 14 maja, 17:00
Wisłok Wiśniowa 3-1 Strzelec Frysztak 14 maja, 16:30
Zryw Dzikowiec 4-1 Jutrzenka Ławnica 15 maja, 12:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-3 Ikarus Tuszów Narodowy 14 maja, 17:00
Chemik Pustków 0-2 Raniżovia Raniżów 14 maja, 17:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Start Wola Mielecka 2-1 Chemik Pustków 22 maja, 16:00
w Książnicach
Raniżovia Raniżów 0-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 22 maja, 12:00
Ikarus Tuszów Narodowy 2-1 Zryw Dzikowiec 22 maja, 14:00
Jutrzenka Ławnica 0-0 Wisłok Wiśniowa 22 maja, 14:00
Strzelec Frysztak 0-4 Igloopol Dębica 21 maja, 17:00
w Lubli
Piast Wadowice Górne 2-3 Kaskada Kamionka 22 maja, 14:00
Błękitni Ropczyce 3-0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 24 maja, 17:00
Czarnovia Czarna 0-2 Stal II Mielec 21 maja, 16:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

Czarnovia Czarna 2-0 Start Wola Mielecka 28 maja, 17:00
Stal II Mielec 1-2 Błękitni Ropczyce 29 maja, 11:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 6-1 Piast Wadowice Górne 29 maja, 17:00
Kaskada Kamionka 1-0 Strzelec Frysztak 28 maja, 17:00
Igloopol Dębica 3-0 Jutrzenka Ławnica 28 maja, 11:00
Wisłok Wiśniowa 4-0 Ikarus Tuszów Narodowy 29 maja, 17:00
Zryw Dzikowiec 3-3 Raniżovia Raniżów 29 maja, 12:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-0 Chemik Pustków 28 maja, 17:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Start Wola Mielecka 0-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 4 czerwca, 18:00
w Książnicach
Chemik Pustków 0-0 Zryw Dzikowiec 4 czerwca, 18:00
Raniżovia Raniżów 2-5 Wisłok Wiśniowa 5 czerwca, 16:00
Ikarus Tuszów Narodowy 0-2 Igloopol Dębica 4 czerwca, 17:00
w Brzyściu
Jutrzenka Ławnica 1-2 Kaskada Kamionka 5 czerwca, 11:00
Strzelec Frysztak 0-2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 4 czerwca, 17:00
w Lubli
Piast Wadowice Górne 0-5 Stal II Mielec 5 czerwca, 14:00
Błękitni Ropczyce 8-1 Czarnovia Czarna 4 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11 czerwca

Błękitni Ropczyce 8-1 Start Wola Mielecka 11 czerwca, 17:00
Czarnovia Czarna 2-0 Piast Wadowice Górne 11 czerwca, 17:00
Stal II Mielec 3-0 Strzelec Frysztak 11 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3-1 Jutrzenka Ławnica 11 czerwca, 17:00
Kaskada Kamionka 1-0 Ikarus Tuszów Narodowy 11 czerwca, 17:00
Igloopol Dębica 1-0 Raniżovia Raniżów 11 czerwca, 17:00
Wisłok Wiśniowa 2-0 Chemik Pustków 11 czerwca, 17:00
Zryw Dzikowiec 2-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 11 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 18 czerwca

Start Wola Mielecka 3-0 Zryw Dzikowiec 18 czerwca, 17:00
(wo)
w Książnicach / goście nie dojechali
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-0 Wisłok Wiśniowa 18 czerwca, 17:00
Chemik Pustków 0-3 Igloopol Dębica 18 czerwca, 17:00
Raniżovia Raniżów 2-2 Kaskada Kamionka 18 czerwca, 17:00
Ikarus Tuszów Narodowy 1-0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 18 czerwca, 17:00
w Brzyściu
Jutrzenka Ławnica 0-6 Stal II Mielec 18 czerwca, 17:00
Strzelec Frysztak 3-3 Czarnovia Czarna 18 czerwca, 17:00
w Lubli
Piast Wadowice Górne 0-8 Błękitni Ropczyce 18 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Dębica)

IV liga 2010/2011 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Krosno)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Stalowa Wola)

Klasa A 2010/2011 (Dębica)
Klasa A 2010/2011 (Rzeszów III - Mielec)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas