[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Dębica
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Nagoszyn 30 68 22 2 6 86-37 13 1 1 55-19 9 1 5 31-18
2.  Monis Bielowy 30 67 21 4 5 59-26 10 2 3 33-15 11 2 2 26-11
3.  Borowiec Straszęcin 30 47 13 8 9 52-39 7 5 3 32-18 6 3 6 20-21
4.  Victoria Ocieka 30 46 13 7 10 45-43 8 3 4 23-18 5 4 6 22-25 2 3 1 0 1 2-1
5.  LKS Brzeźnica 30 46 14 4 12 50-45 9 1 5 35-20 5 3 7 15-25 2 3 1 0 1 1-2
6.  LKS Pustków 30 44 13 5 12 58-53 9 0 6 29-17 4 5 6 29-36
7.  Strażak Lubzina 30 42 12 6 12 53-55 8 3 4 28-23 4 3 8 25-32 2 3 1 0 1 4-3
8.  Brzostowianka Brzostek 30 42 12 6 12 45-46 8 5 2 26-18 4 1 10 19-28 2 3 1 0 1 3-4
9.  LKS Łęki Górne 30 41 11 8 11 45-40 7 3 5 27-19 4 5 6 18-21
10.  LKS Łopuchowa 30 39 11 6 13 51-63 8 3 4 27-21 3 3 9 24-42
11.  Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 30 37 11 4 15 45-63 6 2 7 21-22 5 2 8 24-41 2 3 1 0 1 3-2
12.  Kłos Kawęczyn 30 37 9 10 11 56-51 6 3 6 32-22 3 7 5 24-29 2 3 1 0 1 2-3
13.  Orły Borowa 30 35 11 2 17 54-79 7 1 7 30-28 4 1 10 24-51
14.  Ostra Gumniska 30 31 7 10 13 50-52 2 6 7 28-28 5 4 6 22-24
15.  Dragon Korzeniów 30 28 8 4 18 49-74 6 3 6 35-36 2 1 12 14-38
16.  LKS Żyraków 30 22 4 10 16 26-58 2 7 6 17-22 2 3 10 9-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Nagoszyn    1-2 3-0 5-2 7-1 3-2 4-2 3-2 2-1 3-0 5-0 5-1 6-2 5-2 2-1 1-1 
 2 Monis Bielowy0-3     2-1 2-1 2-0 3-0 4-1 1-3 0-0 3-2 0-1 3-2 5-0* 1-1 4-0 3-0 
 3 Borowiec Straszęcin1-2 2-1     1-1 6-0 0-4 2-1 1-0 2-2 4-0 5-0 1-1 2-3 1-1 3-1 1-1 
 4 Victoria Ocieka1-6 1-0 2-1     0-1 2-1 4-0 2-0 2-1 3-0* 1-3 0-0 0-3* 1-1 3-0 1-1 
 5 LKS Brzeźnica2-1 0-1 3-1 0-2     0-2 2-1 0-2 2-2 3-2 5-0 3-0 3-1 1-3 4-2 7-0 
 6 LKS Pustków2-1 2-3 0-1 3-1 0-1     2-0 3-1 1-2 2-3 3-0 0-1 5-2 2-1 3-0 1-0 
 7 Strażak Lubzina2-1 0-4 1-2 1-1 0-1 3-3     3-1 2-1 1-0 4-2 1-1 3-2 2-4 3-0 2-0 
 8 Brzostowianka Brzostek2-1 1-1 0-3 2-2 2-0 3-2 2-1     0-0 2-2 1-3 2-2 3-0 3-1 2-0 1-0 
 9 LKS Łęki Górne1-3 0-1 0-2 1-1 0-3 1-1 1-0 4-0     4-1 4-3 3-2 5-0 0-0 3-1 0-1 
 10 LKS Łopuchowa0-2 0-2 0-0 0-2 1-1 6-1 1-1 4-2 2-0     3-0 2-6 2-1 2-1 3-2 1-0 
 11 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa)2-1 2-4 0-1 1-2 1-0 1-2 0-0 1-2 1-4 5-2     0-1 1-1 2-0 2-1 2-1 
 12 Kłos Kawęczyn2-3 0-1 3-1 4-0 1-1 6-2 2-2 1-0 0-1 0-3 1-3     3-1 0-3 1-1 8-0 
 13 Orły Borowa1-2 1-3 0-1 2-1 2-1 3-3 2-6 1-4 2-3 4-0 3-2 2-0     3-0 4-1 0-1 
 14 Ostra Gumniska1-2 1-2 1-1 0-2 0-3 2-3 2-4 0-0 0-0 3-3 1-1 2-2 9-2     1-2 5-1 
 15 Dragon Korzeniów0-2 0-1 3-2 2-1 2-1 2-2 3-4 2-1 3-1 1-2 5-5 4-4 4-5 1-3     3-2 
 16 LKS Żyraków1-1 0-0 3-3 1-3 1-1 1-1 1-2 2-1 2-0 4-4 0-1 1-1 0-1 0-1 0-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Monis Bielowy 1-1 Ostra Gumniska 15 sierpnia, 17:00
LKS Pustków 0-1 LKS Brzeźnica 15 sierpnia, 15:00
LKS Łęki Górne 4-0 Brzostowianka Brzostek 15 sierpnia, 17:00
Strażak Lubzina 1-2 Borowiec Straszęcin 15 sierpnia, 15:00
Orły Borowa 4-0 LKS Łopuchowa 15 sierpnia, 17:00
LKS Nagoszyn 5-0 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 15 sierpnia, 17:00
LKS Żyraków 0-2 Dragon Korzeniów 15 sierpnia, 17:00
Kłos Kawęczyn 4-0 Victoria Ocieka 15 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 22 sierpnia

Ostra Gumniska 0-2 Victoria Ocieka 22 sierpnia, 13:30
Dragon Korzeniów 4-4 Kłos Kawęczyn 22 sierpnia, 11:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 2-1 LKS Żyraków 22 sierpnia, 14:00
LKS Łopuchowa 0-2 LKS Nagoszyn 22 sierpnia, 17:00
Borowiec Straszęcin 2-3 Orły Borowa 22 sierpnia, 17:00
Brzostowianka Brzostek 2-1 Strażak Lubzina 22 sierpnia, 14:00
LKS Brzeźnica 2-2 LKS Łęki Górne 22 sierpnia, 14:00
Monis Bielowy 3-0 LKS Pustków 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

LKS Pustków 2-1 Ostra Gumniska 25 sierpnia, 17:30
LKS Łęki Górne 0-1 Monis Bielowy 25 sierpnia, 17:30
Strażak Lubzina 0-1 LKS Brzeźnica 25 sierpnia, 17:30
Orły Borowa 1-4 Brzostowianka Brzostek 25 sierpnia, 17:30
LKS Nagoszyn 3-0 Borowiec Straszęcin 25 sierpnia, 17:30
LKS Żyraków 4-4 LKS Łopuchowa 25 sierpnia, 17:30
Kłos Kawęczyn 1-3 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 25 sierpnia, 17:30
Victoria Ocieka 3-0 Dragon Korzeniów 25 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Ostra Gumniska 1-2 Dragon Korzeniów 29 sierpnia, 13:30
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 1-2 Victoria Ocieka 29 sierpnia, 14:00
LKS Łopuchowa 2-6 Kłos Kawęczyn 29 sierpnia, 17:00
Borowiec Straszęcin 1-1 LKS Żyraków 29 sierpnia, 17:00
Brzostowianka Brzostek 2-1 LKS Nagoszyn 29 sierpnia, 14:00
LKS Brzeźnica 3-1 Orły Borowa 29 sierpnia, 14:00
Monis Bielowy 4-1 Strażak Lubzina 29 sierpnia, 16:00
LKS Pustków 1-2 LKS Łęki Górne 29 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 5 września

LKS Łęki Górne 0-0 Ostra Gumniska 5 września, 17:00
Strażak Lubzina 3-3 LKS Pustków 5 września, 17:00
Orły Borowa 1-3 Monis Bielowy 22 września, 16:00
w pierwotnym terminie (5 września, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Nagoszyn 7-1 LKS Brzeźnica 5 września, 15:00
LKS Żyraków 2-1 Brzostowianka Brzostek 22 września, 16:00
w pierwotnym terminie (5 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kłos Kawęczyn 3-1 Borowiec Straszęcin 5 września, 14:00
Victoria Ocieka 3-0 LKS Łopuchowa 5 września, 15:00
(wo)
na boisku 1-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Dragon Korzeniów 5-5 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 3 września, 17:30

Kolejka 6 - 12 września

Ostra Gumniska 1-1 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 12 września, 13:30
LKS Łopuchowa 3-2 Dragon Korzeniów 12 września, 14:00
Borowiec Straszęcin 1-1 Victoria Ocieka 12 września, 17:00
Brzostowianka Brzostek 2-2 Kłos Kawęczyn 12 września, 16:00
LKS Brzeźnica 7-0 LKS Żyraków 12 września, 14:00
Monis Bielowy 0-3 LKS Nagoszyn 12 września, 16:00
LKS Pustków 5-2 Orły Borowa 12 września, 15:00
LKS Łęki Górne 1-0 Strażak Lubzina 12 września, 14:00

Kolejka 7 - 15 września

Strażak Lubzina 2-4 Ostra Gumniska 15 września, 17:00
Orły Borowa 2-3 LKS Łęki Górne 15 września, 17:00
LKS Nagoszyn 3-2 LKS Pustków 15 września, 17:00
LKS Żyraków 0-0 Monis Bielowy 15 września, 17:00
Kłos Kawęczyn 1-1 LKS Brzeźnica 15 września, 17:00
Victoria Ocieka 2-0 Brzostowianka Brzostek 15 września, 17:00
Dragon Korzeniów 3-2 Borowiec Straszęcin 15 września, 17:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 5-2 LKS Łopuchowa 15 września, 17:00

Kolejka 8 - 19 września

Ostra Gumniska 3-3 LKS Łopuchowa 19 września, 13:30
Borowiec Straszęcin 5-0 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 19 września, 16:00
Brzostowianka Brzostek 2-0 Dragon Korzeniów 19 września, 14:00
LKS Brzeźnica 0-2 Victoria Ocieka 19 września, 14:00
Monis Bielowy 3-2 Kłos Kawęczyn 19 września, 16:00
LKS Pustków 1-0 LKS Żyraków 19 września, 15:00
LKS Łęki Górne 1-3 LKS Nagoszyn 19 września, 14:00
Strażak Lubzina 3-2 Orły Borowa 19 września, 16:00

Kolejka 9 - 26 września

Orły Borowa 3-0 Ostra Gumniska 26 września, 14:00
LKS Nagoszyn 4-2 Strażak Lubzina 26 września, 15:00
LKS Żyraków 2-0 LKS Łęki Górne 26 września, 14:00
Kłos Kawęczyn 6-2 LKS Pustków 26 września, 14:00
Victoria Ocieka 1-0 Monis Bielowy 26 września, 13:00
Dragon Korzeniów 2-1 LKS Brzeźnica 26 września, 11:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 1-2 Brzostowianka Brzostek 26 września, 14:00
LKS Łopuchowa 0-0 Borowiec Straszęcin 26 września, 14:00

Kolejka 10 - 3 października

Ostra Gumniska 1-1 Borowiec Straszęcin 3 października, 13:30
Brzostowianka Brzostek 2-2 LKS Łopuchowa 3 października, 14:00
LKS Brzeźnica 5-0 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 3 października, 13:00
Monis Bielowy 4-0 Dragon Korzeniów 3 października, 15:00
LKS Pustków 3-1 Victoria Ocieka 3 października, 14:00
LKS Łęki Górne 3-2 Kłos Kawęczyn 3 października, 14:00
Strażak Lubzina 2-0 LKS Żyraków 3 października, 16:00
Orły Borowa 1-2 LKS Nagoszyn 3 października, 14:00

Kolejka 11 - 10 października

LKS Nagoszyn 5-2 Ostra Gumniska 10 października, 14:00
LKS Żyraków 0-1 Orły Borowa 10 października, 14:00
Kłos Kawęczyn 2-2 Strażak Lubzina 10 października, 14:00
Victoria Ocieka 2-1 LKS Łęki Górne 10 października, 13:00
Dragon Korzeniów 2-2 LKS Pustków 10 października, 11:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 2-4 Monis Bielowy 10 października, 14:00
LKS Łopuchowa 1-1 LKS Brzeźnica 10 października, 14:00
Borowiec Straszęcin 1-0 Brzostowianka Brzostek 10 października, 14:00

Kolejka 12 - 17 października

Ostra Gumniska 0-0 Brzostowianka Brzostek 17 października, 13:30
LKS Brzeźnica 3-1 Borowiec Straszęcin 17 października, 11:00
w Paszczynie
Monis Bielowy 3-2 LKS Łopuchowa 17 października, 15:00
LKS Pustków 3-0 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 17 października, 15:00
LKS Łęki Górne 3-1 Dragon Korzeniów 17 października, 14:00
Strażak Lubzina 1-1 Victoria Ocieka 17 października, 15:00
Orły Borowa 2-0 Kłos Kawęczyn 17 października, 14:00
LKS Nagoszyn 1-1 LKS Żyraków 17 października, 14:00

Kolejka 13 - 24 października

LKS Żyraków 0-1 Ostra Gumniska 24 października, 14:00
Kłos Kawęczyn 2-3 LKS Nagoszyn 24 października, 14:00
Victoria Ocieka 0-3 Orły Borowa 24 października, 13:00
(wo)
na boisku 2-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Dragon Korzeniów 3-4 Strażak Lubzina 24 października, 11:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 1-4 LKS Łęki Górne 24 października, 14:00
LKS Łopuchowa 6-1 LKS Pustków 24 października, 14:00
Borowiec Straszęcin 2-1 Monis Bielowy 24 października, 14:00
Brzostowianka Brzostek 2-0 LKS Brzeźnica 24 października, 14:00

Kolejka 14 - 31 października

Ostra Gumniska 0-3 LKS Brzeźnica 31 października, 13:30
Monis Bielowy 1-3 Brzostowianka Brzostek 31 października, 14:00
LKS Pustków 0-1 Borowiec Straszęcin 31 października, 14:00
LKS Łęki Górne 4-1 LKS Łopuchowa 31 października, 14:00
Strażak Lubzina 4-2 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 31 października, 14:00
Orły Borowa 4-1 Dragon Korzeniów 31 października, 14:00
LKS Nagoszyn 5-2 Victoria Ocieka 31 października, 14:00
LKS Żyraków 1-1 Kłos Kawęczyn 30 października, 15:00

Kolejka 15 - 7 listopada

Kłos Kawęczyn 0-3 Ostra Gumniska 7 listopada, 14:00
Victoria Ocieka 1-1 LKS Żyraków 7 listopada, 13:00
Dragon Korzeniów 0-2 LKS Nagoszyn 7 listopada, 11:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 1-1 Orły Borowa 7 listopada, 14:00
LKS Łopuchowa 1-1 Strażak Lubzina 6 listopada, 14:00
Borowiec Straszęcin 2-2 LKS Łęki Górne 7 listopada, 14:00
Brzostowianka Brzostek 3-2 LKS Pustków 7 listopada, 14:00
LKS Brzeźnica 0-1 Monis Bielowy 7 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 20 marca

Ostra Gumniska 1-2 Monis Bielowy 20 marca, 12:30
LKS Brzeźnica 0-2 LKS Pustków 20 marca, 14:00
w Pustkowie; LKS Brzeźnica gospodarzem
Brzostowianka Brzostek 0-0 LKS Łęki Górne 20 marca, 16:00
Borowiec Straszęcin 2-1 Strażak Lubzina 20 marca, 15:00
LKS Łopuchowa 2-1 Orły Borowa 20 marca, 14:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 2-1 LKS Nagoszyn 20 marca, 14:00
Dragon Korzeniów 3-2 LKS Żyraków 20 marca, 11:00
Victoria Ocieka 0-0 Kłos Kawęczyn 20 marca, 14:00

Kolejka 17 - 27 marca

Victoria Ocieka 1-1 Ostra Gumniska 27 marca, 14:00
Kłos Kawęczyn 1-1 Dragon Korzeniów 27 marca, 14:00
LKS Żyraków 0-1 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 27 marca, 14:00
LKS Nagoszyn 3-0 LKS Łopuchowa 27 marca, 15:00
Orły Borowa 0-1 Borowiec Straszęcin 27 marca, 13:30
Strażak Lubzina 3-1 Brzostowianka Brzostek 25 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (27 marca, 17:00) na boisku 2-1; w drugim terminie powtórzony
LKS Łęki Górne 0-3 LKS Brzeźnica 27 marca, 14:00
LKS Pustków 2-3 Monis Bielowy 27 marca, 14:00

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Ostra Gumniska 2-3 LKS Pustków 3 kwietnia, 12:30
Monis Bielowy 0-0 LKS Łęki Górne 3 kwietnia, 16:00
LKS Brzeźnica 2-1 Strażak Lubzina 3 kwietnia, 16:30
w Lubzinie; Brzeźnica gospodarzem
Brzostowianka Brzostek 3-0 Orły Borowa 3 kwietnia, 16:00
Borowiec Straszęcin 1-2 LKS Nagoszyn 3 kwietnia, 11:00
LKS Łopuchowa 1-0 LKS Żyraków 3 kwietnia, 14:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 0-1 Kłos Kawęczyn 3 kwietnia, 14:00
Dragon Korzeniów 2-1 Victoria Ocieka 3 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 10 kwietnia

Dragon Korzeniów 1-3 Ostra Gumniska 10 kwietnia, 11:00
Victoria Ocieka 1-3 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 10 kwietnia, 14:00
Kłos Kawęczyn 0-3 LKS Łopuchowa 10 kwietnia, 14:00
LKS Żyraków 3-3 Borowiec Straszęcin 10 kwietnia, 14:00
LKS Nagoszyn 3-2 Brzostowianka Brzostek 10 kwietnia, 15:00
Orły Borowa 2-1 LKS Brzeźnica 10 kwietnia, 13:30
Strażak Lubzina 0-4 Monis Bielowy 10 kwietnia, 17:00
LKS Łęki Górne 1-1 LKS Pustków 10 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 17 kwietnia

Ostra Gumniska 0-0 LKS Łęki Górne 17 kwietnia, 12:30
LKS Pustków 2-0 Strażak Lubzina 17 kwietnia, 14:00
Monis Bielowy 5-0 Orły Borowa 17 kwietnia, 16:00
(wo)
mecz przerwany w 40. minucie przy stanie 5-0 - goście opuścili plac gry; wynik z boiska został utrzymany
LKS Brzeźnica 2-1 LKS Nagoszyn 17 kwietnia, 16:00
w Nagoszynie; LKS Brzeźnica gospodarzem
Brzostowianka Brzostek 1-0 LKS Żyraków 17 kwietnia, 16:00
Borowiec Straszęcin 1-1 Kłos Kawęczyn 17 kwietnia, 11:00
LKS Łopuchowa 0-2 Victoria Ocieka 17 kwietnia, 14:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 2-1 Dragon Korzeniów 17 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 2-0 Ostra Gumniska 23 kwietnia, 12:00
Dragon Korzeniów 1-2 LKS Łopuchowa 23 kwietnia, 11:00
Victoria Ocieka 2-1 Borowiec Straszęcin 23 kwietnia, 14:30
Kłos Kawęczyn 1-0 Brzostowianka Brzostek 23 kwietnia, 14:00
LKS Żyraków 1-1 LKS Brzeźnica 23 kwietnia, 11:00
LKS Nagoszyn 1-2 Monis Bielowy 23 kwietnia, 14:00
Orły Borowa 3-3 LKS Pustków 23 kwietnia, 12:30
Strażak Lubzina 2-1 LKS Łęki Górne 23 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Ostra Gumniska 2-4 Strażak Lubzina 30 kwietnia, 11:00
LKS Łęki Górne 5-0 Orły Borowa 30 kwietnia, 17:00
LKS Pustków 2-1 LKS Nagoszyn 30 kwietnia, 16:00
Monis Bielowy 3-0 LKS Żyraków 30 kwietnia, 17:00
LKS Brzeźnica 3-0 Kłos Kawęczyn 30 kwietnia, 14:00
w Paszczynie
Brzostowianka Brzostek 2-2 Victoria Ocieka 30 kwietnia, 16:00
Borowiec Straszęcin 3-1 Dragon Korzeniów 30 kwietnia, 11:00
LKS Łopuchowa 3-0 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 3 maja

LKS Łopuchowa 2-1 Ostra Gumniska 3 maja, 14:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 0-1 Borowiec Straszęcin 3 maja, 14:00
Dragon Korzeniów 2-1 Brzostowianka Brzostek 3 maja, 11:00
Victoria Ocieka 0-1 LKS Brzeźnica 3 maja, 15:00
Kłos Kawęczyn 0-1 Monis Bielowy 3 maja, 16:00
LKS Żyraków 1-1 LKS Pustków 3 maja, 16:00
LKS Nagoszyn 2-1 LKS Łęki Górne 3 maja, 16:00
Orły Borowa 2-6 Strażak Lubzina 3 maja, 11:00

Kolejka 24 - 8 maja

Ostra Gumniska 9-2 Orły Borowa 8 maja, 16:00
Strażak Lubzina 2-1 LKS Nagoszyn 8 maja, 17:00
LKS Łęki Górne 0-1 LKS Żyraków 8 maja, 17:00
LKS Pustków 0-1 Kłos Kawęczyn 8 maja, 16:00
Monis Bielowy 2-1 Victoria Ocieka 8 maja, 17:00
LKS Brzeźnica 4-2 Dragon Korzeniów 8 maja, 14:00
Brzostowianka Brzostek 1-3 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 8 maja, 17:00
Borowiec Straszęcin 4-0 LKS Łopuchowa 8 maja, 11:00

Kolejka 25 - 15 maja

Borowiec Straszęcin 1-1 Ostra Gumniska 15 maja, 11:00
LKS Łopuchowa 4-2 Brzostowianka Brzostek 15 maja, 17:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 1-0 LKS Brzeźnica 15 maja, 14:00
Dragon Korzeniów 0-1 Monis Bielowy 15 maja, 11:00
Victoria Ocieka 2-1 LKS Pustków 15 maja, 15:00
Kłos Kawęczyn 0-1 LKS Łęki Górne 15 maja, 16:00
LKS Żyraków 1-2 Strażak Lubzina 15 maja, 14:00
LKS Nagoszyn 6-2 Orły Borowa 15 maja, 16:00

Kolejka 26 - 22 maja

Ostra Gumniska 1-2 LKS Nagoszyn 22 maja, 16:00
Orły Borowa 0-1 LKS Żyraków 22 maja, 13:30
Strażak Lubzina 1-1 Kłos Kawęczyn 22 maja, 17:00
LKS Łęki Górne 1-1 Victoria Ocieka 22 maja, 17:00
LKS Pustków 3-0 Dragon Korzeniów 22 maja, 16:00
Monis Bielowy 0-1 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 22 maja, 17:00
LKS Brzeźnica 3-2 LKS Łopuchowa 22 maja, 14:00
Brzostowianka Brzostek 0-3 Borowiec Straszęcin 22 maja, 17:00

Kolejka 27 - 29 maja

Brzostowianka Brzostek 3-1 Ostra Gumniska 29 maja, 17:00
Borowiec Straszęcin 6-0 LKS Brzeźnica 29 maja, 11:00
LKS Łopuchowa 0-2 Monis Bielowy 29 maja, 17:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 1-2 LKS Pustków 29 maja, 14:00
Dragon Korzeniów 3-1 LKS Łęki Górne 29 maja, 11:00
Victoria Ocieka 4-0 Strażak Lubzina 28 maja, 17:00
Kłos Kawęczyn 3-1 Orły Borowa 29 maja, 16:00
LKS Żyraków 1-1 LKS Nagoszyn 29 maja, 17:00

Kolejka 28 - 5 czerwca

Ostra Gumniska 5-1 LKS Żyraków 5 czerwca, 16:00
LKS Nagoszyn 5-1 Kłos Kawęczyn 5 czerwca, 16:00
Orły Borowa 2-1 Victoria Ocieka 5 czerwca, 13:30
Strażak Lubzina 3-0 Dragon Korzeniów 5 czerwca, 17:00
LKS Łęki Górne 4-3 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 5 czerwca, 17:00
LKS Pustków 2-3 LKS Łopuchowa 5 czerwca, 15:00
Monis Bielowy 2-1 Borowiec Straszęcin 5 czerwca, 17:00
LKS Brzeźnica 0-2 Brzostowianka Brzostek 5 czerwca, 14:00

Kolejka 29 - 12 czerwca

LKS Brzeźnica 1-3 Ostra Gumniska 12 czerwca, 17:00
w Paszczynie
Brzostowianka Brzostek 1-1 Monis Bielowy 12 czerwca, 17:00
Borowiec Straszęcin 0-4 LKS Pustków 12 czerwca, 17:00
LKS Łopuchowa 2-0 LKS Łęki Górne 12 czerwca, 17:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 0-0 Strażak Lubzina 12 czerwca, 17:00
Dragon Korzeniów 4-5 Orły Borowa 12 czerwca, 17:00
Victoria Ocieka 1-6 LKS Nagoszyn 12 czerwca, 17:00
Kłos Kawęczyn 8-0 LKS Żyraków 12 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 19 czerwca

Ostra Gumniska 2-2 Kłos Kawęczyn 19 czerwca, 17:00
LKS Żyraków 1-3 Victoria Ocieka 19 czerwca, 17:00
LKS Nagoszyn 2-1 Dragon Korzeniów 19 czerwca, 17:00
Orły Borowa 3-2 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 19 czerwca, 17:00
Strażak Lubzina 1-0 LKS Łopuchowa 19 czerwca, 17:00
LKS Łęki Górne 0-2 Borowiec Straszęcin 19 czerwca, 17:00
LKS Pustków 3-1 Brzostowianka Brzostek 19 czerwca, 17:00
Monis Bielowy 2-0 LKS Brzeźnica 19 czerwca, 17:00
w Strzegocicach

Baraże o udział w klasie okręgowej (Dębica)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Dębica)

Klasa A 2010/2011 (Rzeszów III - Mielec)

Klasa B 2010/2011 (Dębica I)
Klasa B 2010/2011 (Dębica II)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas