[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2010/2011, grupa: Dębica II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Głowaczowa 20 57 19 0 1 57-17 10 0 0 31-6 9 0 1 26-11
2.  Kamieniarz Golemki 20 37 12 1 7 38-25 8 0 2 24-12 4 1 5 14-13
3.  Jamnica Dulcza Wielka 20 34 11 1 8 57-28 6 0 4 28-12 5 1 4 29-16
4.  LKS Jodłowa 20 32 10 2 8 42-30 4 2 4 24-18 6 0 4 18-12
5.  Dąbrówka Stara Jastrząbka 20 31 10 1 9 38-29 6 1 3 18-10 4 0 6 20-19
6.  Dąb Żdżary 20 29 8 5 7 34-41 7 0 3 18-13 1 5 4 16-28
7.  LKS Góra Motyczna 20 28 9 1 10 38-41 5 1 4 24-21 4 0 6 14-20 2 4 1 1 0 5-3
8.  LKS Wiewiórka 20 28 8 4 8 37-36 5 2 3 25-16 3 2 5 12-20 2 1 0 1 1 3-5
9.  LKS Bobrowa 20 27 8 3 9 35-39 5 2 3 19-15 3 1 6 16-24
10.  LKS Zasów-Mokre 20 8 2 2 16 28-67 2 2 6 20-25 0 0 10 8-42 2 3 1 0 1 7-4
11.  Bodzos Podgrodzie 20 8 2 2 16 17-68 2 1 7 9-33 0 1 9 8-35 2 3 1 0 1 4-7
KS Machowa wycofał się z rozgrywek po 2. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 LKS Głowaczowa    1-0 4-3 2-1 1-0 2-0 2-0 5-1 4-0 8-1 2-0 
 2 Kamieniarz Golemki1-2     3-2 2-1 3-0 1-2 3-0* 3-2 3-1 2-1 3-1 
 3 Jamnica Dulcza Wielka2-3 2-1     3-0 0-2 5-2 1-2 3-0 0-1 6-1 6-0 
 4 LKS Jodłowa1-3 1-0 1-5     0-3 1-1 3-0 1-2 2-2 9-2 5-0 
 5 Dąbrówka Stara Jastrząbka0-1 0-1 1-0 1-2     3-0 5-3 0-0 4-3 2-0 2-0 
 6 Dąb Żdżary0-2 0-2 1-4 1-0 1-0     3-2 2-0 3-1 4-0 3-2 
 7 LKS Góra Motyczna2-5 1-0 0-2 1-2 1-4 7-2     3-3 2-0 4-1 3-2 
 8 LKS Wiewiórka4-3 1-1 1-3 1-2 5-2 3-3 0-2     3-0 3-0 4-0 
 9 LKS Bobrowa0-2 3-1 4-3 1-2 4-1 1-1 0-1 3-2     2-1 1-1 
 10 LKS Zasów-Mokre0-3* 4-5 1-1 0-2 4-3 1-1 1-3 0-1 3-4     6-2 
 11 Bodzos Podgrodzie1-2 0-3 0-6 0-6 0-5 4-4 2-1 0-1 0-4 2-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 22 sierpnia

Jamnica Dulcza Wielka 1-2 LKS Góra Motyczna 22 sierpnia, 14:00
Dąb Żdżary 3-1 LKS Bobrowa 22 sierpnia, 14:00
Kamieniarz Golemki 3-0 Dąbrówka Stara Jastrząbka 22 sierpnia, 14:00
LKS Zasów-Mokre 6-2 Bodzos Podgrodzie 22 sierpnia, 16:00
LKS Głowaczowa - KS Machowa 22 sierpnia, 11:00
goście nie dojechali
LKS Wiewiórka 1-2 LKS Jodłowa 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 29 sierpnia

LKS Wiewiórka 1-3 Jamnica Dulcza Wielka 29 sierpnia, 17:00
KS Machowa - LKS Jodłowa 29 sierpnia, 14:00
gospodarze nie stawili się na mecz
Bodzos Podgrodzie 1-2 LKS Głowaczowa 29 sierpnia, 11:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 2-0 LKS Zasów-Mokre 29 sierpnia, 11:30
LKS Bobrowa 3-1 Kamieniarz Golemki 29 sierpnia, 16:00
LKS Góra Motyczna 7-2 Dąb Żdżary 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 5 września

Pauza: LKS Wiewiórka.
 
Jamnica Dulcza Wielka 5-2 Dąb Żdżary 7 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (5 września, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kamieniarz Golemki 3-0 LKS Góra Motyczna 7 listopada, 13:00
(wo)
w pierwotnym terminie (5 września, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie mecz przerwany w 88. minucie przy stanie 2-1 z powodu wtargnięcia kibiców na boisko
LKS Zasów-Mokre 3-4 LKS Bobrowa 7 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (5 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Głowaczowa 1-0 Dąbrówka Stara Jastrząbka 5 września, 11:00
Bodzos Podgrodzie 0-6 LKS Jodłowa 5 września, 11:00

Kolejka 4 - 12 września

Pauza: Jamnica Dulcza Wielka.
 
Bodzos Podgrodzie 0-1 LKS Wiewiórka 12 września, 11:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1-2 LKS Jodłowa 12 września, 11:00
LKS Bobrowa 0-2 LKS Głowaczowa 8 września, 14:00
LKS Góra Motyczna 4-1 LKS Zasów-Mokre 12 września, 16:00
Dąb Żdżary 0-2 Kamieniarz Golemki 12 września, 14:00

Kolejka 5 - 19 września

Pauza: Bodzos Podgrodzie.
 
Jamnica Dulcza Wielka 2-1 Kamieniarz Golemki 19 września, 14:00
LKS Zasów-Mokre 1-1 Dąb Żdżary 19 września, 16:00
LKS Głowaczowa 2-0 LKS Góra Motyczna 19 września, 11:00
LKS Wiewiórka 5-2 Dąbrówka Stara Jastrząbka 19 września, 16:00
LKS Bobrowa 1-2 LKS Jodłowa 19 września, 14:00

Kolejka 6 - 26 września

Pauza: Dąbrówka Stara Jastrząbka.
 
Bodzos Podgrodzie 0-6 Jamnica Dulcza Wielka 26 września, 11:00
LKS Bobrowa 3-2 LKS Wiewiórka 26 września, 14:00
LKS Góra Motyczna 1-2 LKS Jodłowa 26 września, 14:00
Dąb Żdżary 0-2 LKS Głowaczowa 26 września, 14:00
Kamieniarz Golemki 2-1 LKS Zasów-Mokre 26 września, 14:00

Kolejka 7 - 3 października

Pauza: LKS Bobrowa.
 
Jamnica Dulcza Wielka 6-1 LKS Zasów-Mokre 3 października, 14:00
LKS Głowaczowa 1-0 Kamieniarz Golemki 3 października, 11:00
LKS Wiewiórka 0-2 LKS Góra Motyczna 3 października, 14:00
Bodzos Podgrodzie 0-5 Dąbrówka Stara Jastrząbka 3 października, 11:00
Dąb Żdżary 1-0 LKS Jodłowa 3 października, 14:00

Kolejka 8 - 10 października

Pauza: LKS Góra Motyczna.
 
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1-0 Jamnica Dulcza Wielka 10 października, 11:00
LKS Bobrowa 1-1 Bodzos Podgrodzie 10 października, 14:00
Dąb Żdżary 2-0 LKS Wiewiórka 10 października, 14:00
Kamieniarz Golemki 2-1 LKS Jodłowa 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (10 października, 14:00) odwołany
LKS Zasów-Mokre 0-3 LKS Głowaczowa 10 października, 14:00
(wo)
przerwany w 78. minucie przy stanie 1-2 z powodu wtargnięcia kibiców na boisko

Kolejka 9 - 17 października

Pauza: Dąb Żdżary.
 
Jamnica Dulcza Wielka 2-3 LKS Głowaczowa 17 października, 14:00
LKS Wiewiórka 1-1 Kamieniarz Golemki 17 października, 14:00
Bodzos Podgrodzie 2-1 LKS Góra Motyczna 17 października, 11:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 4-3 LKS Bobrowa 17 października, 14:00
LKS Zasów-Mokre 0-2 LKS Jodłowa 17 października, 14:00

Kolejka 10 - 24 października

Pauza: Kamieniarz Golemki.
 
LKS Góra Motyczna 1-4 Dąbrówka Stara Jastrząbka 24 października, 14:00
Dąb Żdżary 3-2 Bodzos Podgrodzie 24 października, 14:00
LKS Zasów-Mokre 0-1 LKS Wiewiórka 24 października, 14:00
LKS Głowaczowa 2-1 LKS Jodłowa 24 października, 11:00
Jamnica Dulcza Wielka 0-1 LKS Bobrowa 24 października, 14:00

Kolejka 11 - 31 października

Pauza: LKS Zasów-Mokre.
 
Jamnica Dulcza Wielka 3-0 LKS Jodłowa 31 października, 14:00
LKS Wiewiórka 4-3 LKS Głowaczowa 31 października, 14:00
Bodzos Podgrodzie 0-3 Kamieniarz Golemki 31 października, 11:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 3-0 Dąb Żdżary 31 października, 14:00
LKS Bobrowa 0-1 LKS Góra Motyczna 31 października, 14:00

Kolejka 12 - 3 kwietnia

Pauza: LKS Głowaczowa.
 
LKS Jodłowa 1-2 LKS Wiewiórka 3 kwietnia, 14:00
w Podgrodziu
LKS Góra Motyczna 0-2 Jamnica Dulcza Wielka 3 kwietnia, 14:00
LKS Bobrowa 1-1 Dąb Żdżary 3 kwietnia, 14:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 0-1 Kamieniarz Golemki 3 kwietnia, 12:00
w Żdżarach
Bodzos Podgrodzie 2-1 LKS Zasów-Mokre 3 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 10 kwietnia

Pauza: LKS Jodłowa.
 
Jamnica Dulcza Wielka 3-0 LKS Wiewiórka 10 kwietnia, 14:00
LKS Głowaczowa 2-0 Bodzos Podgrodzie 10 kwietnia, 11:00
w Straszęcinie
LKS Zasów-Mokre 4-3 Dąbrówka Stara Jastrząbka 10 kwietnia, 14:00
Kamieniarz Golemki 3-1 LKS Bobrowa 10 kwietnia, 14:00
Dąb Żdżary 3-2 LKS Góra Motyczna 10 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 17 kwietnia

Pauza: LKS Wiewiórka.
 
LKS Jodłowa 5-0 Bodzos Podgrodzie 17 kwietnia, 11:00
w Podgrodziu; LKS Jodłowa gospodarzem
Dąb Żdżary 1-4 Jamnica Dulcza Wielka 17 kwietnia, 14:30
LKS Góra Motyczna 1-0 Kamieniarz Golemki 17 kwietnia, 14:00
LKS Bobrowa 2-1 LKS Zasów-Mokre 17 kwietnia, 14:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 0-1 LKS Głowaczowa 17 kwietnia, 11:30

Kolejka 15 - 3 maja

Pauza: Jamnica Dulcza Wielka.
 
LKS Wiewiórka 4-0 Bodzos Podgrodzie 3 maja, 15:00
LKS Jodłowa 0-3 Dąbrówka Stara Jastrząbka 3 maja, 11:00
w Podgrodziu
LKS Głowaczowa 4-0 LKS Bobrowa 3 maja, 11:00
w Straszęcinie
LKS Zasów-Mokre 1-3 LKS Góra Motyczna 3 maja, 16:00
Kamieniarz Golemki 1-2 Dąb Żdżary 3 maja, 16:00

Kolejka 16 - 8 maja

Pauza: Bodzos Podgrodzie.
 
LKS Jodłowa 2-2 LKS Bobrowa 11 maja, 17:30
w Podgrodziu
Kamieniarz Golemki 3-2 Jamnica Dulcza Wielka 8 maja, 14:00
Dąb Żdżary 4-0 LKS Zasów-Mokre 8 maja, 16:00
LKS Góra Motyczna 2-5 LKS Głowaczowa 8 maja, 14:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 0-0 LKS Wiewiórka 8 maja, 11:30

Kolejka 17 - 15 maja

Pauza: Dąbrówka Stara Jastrząbka.
 
Jamnica Dulcza Wielka 6-0 Bodzos Podgrodzie 15 maja, 11:00
LKS Wiewiórka 3-0 LKS Bobrowa 15 maja, 16:00
LKS Jodłowa 3-0 LKS Góra Motyczna 15 maja, 11:00
w Podgrodziu
LKS Głowaczowa 2-0 Dąb Żdżary 15 maja, 11:00
w Straszęcinie
LKS Zasów-Mokre 4-5 Kamieniarz Golemki 15 maja, 16:00

Kolejka 18 - 22 maja

Pauza: LKS Bobrowa.
 
LKS Jodłowa 1-1 Dąb Żdżary 22 maja, 11:00
w Podgrodziu
LKS Zasów-Mokre 1-1 Jamnica Dulcza Wielka 22 maja, 16:00
Kamieniarz Golemki 1-2 LKS Głowaczowa 22 maja, 14:00
LKS Góra Motyczna 3-3 LKS Wiewiórka 22 maja, 16:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 2-0 Bodzos Podgrodzie 22 maja, 11:30

Kolejka 19 - 29 maja

Pauza: LKS Góra Motyczna.
 
Jamnica Dulcza Wielka 0-2 Dąbrówka Stara Jastrząbka 29 maja, 14:00
Bodzos Podgrodzie 0-4 LKS Bobrowa 29 maja, 11:00
LKS Wiewiórka 3-3 Dąb Żdżary 29 maja, 16:00
LKS Jodłowa 1-0 Kamieniarz Golemki 29 maja, 14:00
w Podgrodziu
LKS Głowaczowa 8-1 LKS Zasów-Mokre 29 maja, 11:00
w Straszęcinie

Kolejka 20 - 5 czerwca

Pauza: Dąb Żdżary.
 
LKS Jodłowa 9-2 LKS Zasów-Mokre 5 czerwca, 11:00
LKS Głowaczowa 4-3 Jamnica Dulcza Wielka 5 czerwca, 11:00
Kamieniarz Golemki 3-2 LKS Wiewiórka 5 czerwca, 14:00
LKS Góra Motyczna 3-2 Bodzos Podgrodzie 5 czerwca, 16:00
LKS Bobrowa 4-1 Dąbrówka Stara Jastrząbka 5 czerwca, 14:00

Kolejka 21 - 12 czerwca

Pauza: Kamieniarz Golemki.
 
LKS Bobrowa 4-3 Jamnica Dulcza Wielka 12 czerwca, 14:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 5-3 LKS Góra Motyczna 12 czerwca, 14:00
w Żdżarach
Bodzos Podgrodzie 4-4 Dąb Żdżary 12 czerwca, 11:00
LKS Wiewiórka 3-0 LKS Zasów-Mokre 12 czerwca, 14:00
LKS Jodłowa 1-3 LKS Głowaczowa 12 czerwca, 14:00
w Podegrodziu

REKLAMA

Kolejka 22 - 19 czerwca

Pauza: LKS Zasów-Mokre.
 
LKS Jodłowa 1-5 Jamnica Dulcza Wielka 19 czerwca, 14:00
w Podegrodziu
LKS Głowaczowa 5-1 LKS Wiewiórka 19 czerwca, 14:00
w Straszęcinie
Kamieniarz Golemki 3-1 Bodzos Podgrodzie 19 czerwca, 14:00
w Jaźwinach
Dąb Żdżary 1-0 Dąbrówka Stara Jastrząbka 19 czerwca, 14:00
LKS Góra Motyczna 2-0 LKS Bobrowa 18 czerwca, 17:30

Klasa A 2010/2011 (Dębica)

Klasa B 2010/2011 (Dębica I)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas