[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Dębica I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Baszta Zawada 22 52 16 4 2 70-31 8 3 0 42-14 8 1 2 28-17
2.  Borkovia Borek Wielki 22 50 16 2 4 70-25 9 0 2 43-11 7 2 2 27-14
3.  Huragan Przedbórz 22 42 13 3 6 57-39 7 2 2 32-13 6 1 4 25-26
4.  Inter Gnojnica 22 40 12 4 6 43-37 8 2 1 26-11 4 2 5 17-26
5.  Paszczyniak Paszczyna 22 39 12 3 7 41-32 8 1 2 24-12 4 2 5 17-20
6.  Gród Będziemyśl 22 31 10 1 11 39-38 7 0 4 19-12 3 1 7 20-26
7.  Korona Góra Ropczycka 22 28 8 4 10 34-34 5 0 6 19-18 3 4 4 15-16
8.  LKS Ostrów 22 21 5 6 11 42-54 4 3 4 26-25 1 3 7 16-29
9.  LZS Mała 22 20 5 5 12 32-53 3 4 4 22-21 2 1 8 10-32 4 7 2 1 1 8-4
10.  Olimpia Nockowa 22 20 6 2 14 28-50 4 1 6 18-22 2 1 8 10-28 4 6 2 0 2 5-8
11.  LKS Stasiówka 22 20 5 5 12 35-49 2 4 5 22-24 3 1 7 13-25 4 4 1 1 2 5-6
12.  Olchovia Olchowa 22 13 4 1 17 22-71 4 0 7 10-27 0 1 10 12-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Baszta Zawada    3-1 3-3 1-1 2-0 4-1 1-1 4-3 5-2 5-1 4-1 10-0 
 2 Borkovia Borek Wielki1-2     6-3 6-1 1-2 2-0 3-0 5-2 4-0 6-1 3-0 6-0 
 3 Huragan Przedbórz2-4 2-2     2-2 5-1 5-0 0-1 3-0 4-2 3-0 3-0 3-1 
 4 Inter Gnojnica1-2 1-0 4-2     1-1 3-1 3-1 1-1 6-0 2-1 3-2 1-0 
 5 Paszczyniak Paszczyna2-1 1-4 3-0 4-1     4-0 0-2 1-1 2-1 3-1 2-0 2-1 
 6 Gród Będziemyśl2-0 0-2 0-1 2-0 4-1     0-3 3-1 2-1 0-3 3-0 3-0 
 7 Korona Góra Ropczycka0-2 2-3 0-2 0-2 2-0 0-3*     3-2 6-0 2-0 2-4 2-0 
 8 LKS Ostrów3-4 1-3 2-3 5-2 2-1 4-3 2-2     1-2 0-0 1-1 5-4 
 9 LZS Mała1-3 0-0 3-5 4-0* 0-3 1-1 2-2 3-2     5-1 1-2 2-2 
 10 Olimpia Nockowa2-2 1-2 2-3 1-2 1-2 0-6 2-1 3-0 0-1     2-1 4-2 
 11 LKS Stasiówka3-5 3-4 0-1 0-2 1-1 3-2 1-1 3-3 1-1 1-2     6-2 
 12 Olchovia Olchowa0-3 0-6 3-2 1-4 1-5 0-3 2-1 0-1 1-0 1-0 1-2     

Kolejka 1 - 22 sierpnia

LKS Stasiówka 3-5 Baszta Zawada 22 sierpnia, 17:00
w Zawadzie; LKS Stasiówka gospodarzem
LKS Ostrów 1-3 Borkovia Borek Wielki 22 sierpnia, 14:00
Gród Będziemyśl 2-0 Inter Gnojnica 22 sierpnia, 14:00
Huragan Przedbórz 3-0 Olimpia Nockowa 25 sierpnia, 17:30
LZS Mała 2-2 Olchovia Olchowa 22 sierpnia, 14:00
w Łopuchowej
Paszczyniak Paszczyna 0-2 Korona Góra Ropczycka 22 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 29 sierpnia

Baszta Zawada 1-1 Korona Góra Ropczycka 29 sierpnia, 17:00
Olchovia Olchowa 1-5 Paszczyniak Paszczyna 29 sierpnia, 14:00
Olimpia Nockowa 0-1 LZS Mała 29 sierpnia, 14:00
Inter Gnojnica 4-2 Huragan Przedbórz 29 sierpnia, 14:00
Borkovia Borek Wielki 2-0 Gród Będziemyśl 29 sierpnia, 14:00
LKS Stasiówka 3-3 LKS Ostrów 29 sierpnia, 14:00
w Ostrowie; LKS Stasiówka gospodarzem

Kolejka 3 - 5 września

LKS Ostrów 3-4 Baszta Zawada 5 września, 17:30
w Kamionce
Gród Będziemyśl 3-0 LKS Stasiówka 5 września, 17:00
w Olchowej
Huragan Przedbórz 2-2 Borkovia Borek Wielki 5 września, 14:00
LZS Mała 4-0 Inter Gnojnica 5 września, 16:00
(wo)
w Łopuchowej / mecz przerwany w 90. minucie przy stanie 4-1 - zawodnik gości znieważył sędziego
Paszczyniak Paszczyna 3-1 Olimpia Nockowa 5 września, 16:00
Korona Góra Ropczycka 2-0 Olchovia Olchowa 5 września, 14:00

Kolejka 4 - 12 września

Baszta Zawada 10-0 Olchovia Olchowa 12 września, 17:00
Olimpia Nockowa 2-1 Korona Góra Ropczycka 12 września, 14:00
Inter Gnojnica 1-1 Paszczyniak Paszczyna 12 września, 14:00
Borkovia Borek Wielki 4-0 LZS Mała 12 września, 14:00
LKS Ostrów 4-3 Gród Będziemyśl 12 września, 14:00
Huragan Przedbórz 3-0 LKS Stasiówka 12 września, 14:00

Kolejka 5 - 19 września

Gród Będziemyśl 2-0 Baszta Zawada 19 września, 17:00
Huragan Przedbórz 3-0 LKS Ostrów 19 września, 14:00
LZS Mała 1-2 LKS Stasiówka 19 września, 16:00
w Łopuchowej
Paszczyniak Paszczyna 1-4 Borkovia Borek Wielki 19 września, 16:00
Korona Góra Ropczycka 0-2 Inter Gnojnica 19 września, 14:00
Olchovia Olchowa 1-0 Olimpia Nockowa 19 września, 14:00

Kolejka 6 - 26 września

Baszta Zawada 5-1 Olimpia Nockowa 26 września, 16:00
Inter Gnojnica 1-0 Olchovia Olchowa 26 września, 14:00
Borkovia Borek Wielki 3-0 Korona Góra Ropczycka 26 września, 14:00
LKS Ostrów 1-2 LZS Mała 26 września, 14:00
Gród Będziemyśl 0-1 Huragan Przedbórz 26 września, 14:00
Paszczyniak Paszczyna 2-0 LKS Stasiówka 26 września, 14:00

Kolejka 7 - 3 października

Huragan Przedbórz 2-4 Baszta Zawada 3 października, 14:00
LZS Mała 1-1 Gród Będziemyśl 3 października, 14:00
Paszczyniak Paszczyna 1-1 LKS Ostrów 3 października, 16:00
Korona Góra Ropczycka 2-4 LKS Stasiówka 3 października, 14:00
Olchovia Olchowa 0-6 Borkovia Borek Wielki 3 października, 14:00
Olimpia Nockowa 1-2 Inter Gnojnica 3 października, 14:00

Kolejka 8 - 10 października

Baszta Zawada 1-1 Inter Gnojnica 10 października, 14:00
Borkovia Borek Wielki 6-1 Olimpia Nockowa 10 października, 14:00
LKS Ostrów 2-2 Korona Góra Ropczycka 10 października, 14:00
Gród Będziemyśl 4-1 Paszczyniak Paszczyna 10 października, 14:00
Huragan Przedbórz 4-2 LZS Mała 10 października, 14:00
Olchovia Olchowa 1-2 LKS Stasiówka 10 października, 14:00

Kolejka 9 - 17 października

LZS Mała 1-3 Baszta Zawada 17 października, 14:00
w Łopuchowej
Paszczyniak Paszczyna 3-0 Huragan Przedbórz 17 października, 14:00
Korona Góra Ropczycka 0-3 Gród Będziemyśl 17 października, 14:00
(wo)
przerwany w 74. minucie przy stanie 0-0; zawodnik gospodarzy popchnął sędziego
Olchovia Olchowa 0-1 LKS Ostrów 17 października, 14:00
Olimpia Nockowa 2-1 LKS Stasiówka 17 października, 14:00
Inter Gnojnica 1-0 Borkovia Borek Wielki 17 października, 14:00

Kolejka 10 - 24 października

Baszta Zawada 3-1 Borkovia Borek Wielki 24 października, 14:00
LKS Stasiówka 0-2 Inter Gnojnica 24 października, 14:00
w Gnojnicy; Inter gospodarzem
LKS Ostrów 0-0 Olimpia Nockowa 24 października, 14:00
Gród Będziemyśl 3-0 Olchovia Olchowa 24 października, 11:00
Huragan Przedbórz 0-1 Korona Góra Ropczycka 24 października, 14:00
LZS Mała 0-3 Paszczyniak Paszczyna 24 października, 11:00
w Łopuchowej

Kolejka 11 - 31 października

Paszczyniak Paszczyna 2-1 Baszta Zawada 31 października, 14:00
Korona Góra Ropczycka 6-0 LZS Mała 31 października, 14:00
Olchovia Olchowa 3-2 Huragan Przedbórz 31 października, 14:00
Olimpia Nockowa 0-6 Gród Będziemyśl 31 października, 14:00
Inter Gnojnica 1-1 LKS Ostrów 31 października, 14:00
Borkovia Borek Wielki 3-0 LKS Stasiówka 31 października, 14:00

Kolejka 12 - 3 kwietnia

Baszta Zawada 4-1 LKS Stasiówka 3 kwietnia, 14:00
w Stasiówce; Baszta gospodarzem
Borkovia Borek Wielki 5-2 LKS Ostrów 3 kwietnia, 14:00
Inter Gnojnica 3-1 Gród Będziemyśl 3 kwietnia, 14:00
Olimpia Nockowa 2-3 Huragan Przedbórz 3 kwietnia, 14:00
Olchovia Olchowa 1-0 LZS Mała 3 kwietnia, 14:00
Korona Góra Ropczycka 2-0 Paszczyniak Paszczyna 3 kwietnia, 14:00

Kolejka 13 - 10 kwietnia

Korona Góra Ropczycka 0-2 Baszta Zawada 10 kwietnia, 14:00
Paszczyniak Paszczyna 2-1 Olchovia Olchowa 10 kwietnia, 13:00
LZS Mała 5-1 Olimpia Nockowa 10 kwietnia, 16:00
Huragan Przedbórz 2-2 Inter Gnojnica 10 kwietnia, 14:00
Gród Będziemyśl 0-2 Borkovia Borek Wielki 10 kwietnia, 14:00
LKS Ostrów 1-1 LKS Stasiówka 10 kwietnia, 14:00
w Stasiówce; LKS Ostrów gospodarzem

Kolejka 14 - 17 kwietnia

Baszta Zawada 4-3 LKS Ostrów 17 kwietnia, 14:00
LKS Stasiówka 3-2 Gród Będziemyśl 17 kwietnia, 14:00
Borkovia Borek Wielki 6-3 Huragan Przedbórz 17 kwietnia, 14:00
Inter Gnojnica 6-0 LZS Mała 17 kwietnia, 14:00
Olimpia Nockowa 1-2 Paszczyniak Paszczyna 17 kwietnia, 14:00
Olchovia Olchowa 2-1 Korona Góra Ropczycka 17 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 3 maja

LKS Stasiówka 0-1 Huragan Przedbórz 3 maja, 13:00
Olchovia Olchowa 0-3 Baszta Zawada 3 maja, 14:00
Korona Góra Ropczycka 2-0 Olimpia Nockowa 3 maja, 14:00
Paszczyniak Paszczyna 4-1 Inter Gnojnica 3 maja, 14:00
LZS Mała 0-0 Borkovia Borek Wielki 3 maja, 15:00
Gród Będziemyśl 3-1 LKS Ostrów 3 maja, 16:00

Kolejka 16 - 8 maja

Baszta Zawada 4-1 Gród Będziemyśl 8 maja, 14:00
LKS Ostrów 2-3 Huragan Przedbórz 8 maja, 15:00
LKS Stasiówka 1-1 LZS Mała 8 maja, 14:00
Borkovia Borek Wielki 1-2 Paszczyniak Paszczyna 8 maja, 14:00
Inter Gnojnica 3-1 Korona Góra Ropczycka 8 maja, 14:00
Olimpia Nockowa 4-2 Olchovia Olchowa 8 maja, 14:00

Kolejka 17 - 15 maja

LKS Stasiówka 1-1 Paszczyniak Paszczyna 15 maja, 15:00
Olimpia Nockowa 2-2 Baszta Zawada 14 maja, 16:00
Olchovia Olchowa 1-4 Inter Gnojnica 15 maja, 14:00
Korona Góra Ropczycka 2-3 Borkovia Borek Wielki 15 maja, 14:00
LZS Mała 3-2 LKS Ostrów 15 maja, 15:00
Huragan Przedbórz 5-0 Gród Będziemyśl 15 maja, 14:00

Kolejka 18 - 22 maja

Baszta Zawada 3-3 Huragan Przedbórz 22 maja, 16:00
Gród Będziemyśl 2-1 LZS Mała 22 maja, 14:00
LKS Ostrów 2-1 Paszczyniak Paszczyna 22 maja, 16:00
LKS Stasiówka 1-1 Korona Góra Ropczycka 22 maja, 16:00
Borkovia Borek Wielki 6-0 Olchovia Olchowa 22 maja, 14:00
Inter Gnojnica 2-1 Olimpia Nockowa 1 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (22 maja, 14:00) odwołany z powodu śmierci zawodnika gospodarzy

Kolejka 19 - 29 maja

LKS Stasiówka 6-2 Olchovia Olchowa 29 maja, 14:00
Inter Gnojnica 1-2 Baszta Zawada 29 maja, 16:00
Olimpia Nockowa 1-2 Borkovia Borek Wielki 29 maja, 14:00
Korona Góra Ropczycka 3-2 LKS Ostrów 29 maja, 14:00
Paszczyniak Paszczyna 4-0 Gród Będziemyśl 29 maja, 14:00
LZS Mała 3-5 Huragan Przedbórz 28 maja, 17:00

Kolejka 20 - 5 czerwca

Baszta Zawada 5-2 LZS Mała 5 czerwca, 17:00
Huragan Przedbórz 5-1 Paszczyniak Paszczyna 5 czerwca, 14:00
Gród Będziemyśl 0-3 Korona Góra Ropczycka 5 czerwca, 14:00
LKS Ostrów 5-4 Olchovia Olchowa 5 czerwca, 17:00
LKS Stasiówka 1-2 Olimpia Nockowa 5 czerwca, 14:00
Borkovia Borek Wielki 6-1 Inter Gnojnica 5 czerwca, 14:00

Kolejka 21 - 12 czerwca

Borkovia Borek Wielki 1-2 Baszta Zawada 12 czerwca, 14:00
w Kamionce
Inter Gnojnica 3-2 LKS Stasiówka 12 czerwca, 14:00
Olimpia Nockowa 3-0 LKS Ostrów 12 czerwca, 14:00
Olchovia Olchowa 0-3 Gród Będziemyśl 12 czerwca, 14:00
Korona Góra Ropczycka 0-2 Huragan Przedbórz 12 czerwca, 14:00
Paszczyniak Paszczyna 2-1 LZS Mała 12 czerwca, 14:00

Kolejka 22 - 19 czerwca

Baszta Zawada 2-0 Paszczyniak Paszczyna 19 czerwca, 14:00
LZS Mała 2-2 Korona Góra Ropczycka 19 czerwca, 14:00
Huragan Przedbórz 3-1 Olchovia Olchowa 19 czerwca, 14:00
Gród Będziemyśl 0-3 Olimpia Nockowa 19 czerwca, 14:00
w Olchowej
LKS Ostrów 5-2 Inter Gnojnica 19 czerwca, 14:00
LKS Stasiówka 3-4 Borkovia Borek Wielki 19 czerwca, 14:00

Klasa A 2010/2011 (Dębica)

Klasa B 2010/2011 (Dębica II)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas