[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Przemyśl
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tęcza Kosienice 30 66 20 6 4 87-47 9 4 2 49-22 11 2 2 38-25
2.  Pogórze Dubiecko 30 63 18 9 3 78-40 10 3 2 44-22 8 6 1 34-18
3.  Polonia II Przemyśl 30 61 18 7 5 68-35 13 2 0 39-8 5 5 5 29-27
4.  Leśnik Bircza 30 54 15 9 6 58-43 10 4 1 36-22 5 5 5 22-21
5.  Czarni Bolestraszyce 30 51 15 6 9 66-60 8 3 4 33-27 7 3 5 33-33
6.  San Hurko/Hureczko 30 44 13 5 12 61-53 7 2 6 33-26 6 3 6 28-27
7.  San Ostrów 30 42 13 3 14 50-38 8 1 6 28-20 5 2 8 22-18
8.  Viking Orły 30 41 12 5 13 53-61 6 3 6 29-26 6 2 7 24-35
9.  Wiar Huwniki 30 38 11 5 14 36-56 8 2 5 22-24 3 3 9 14-32
10.  Fort Jaksmanice 30 37 11 4 15 62-75 8 3 4 39-27 3 1 11 23-48
11.  Wiar Krówniki 30 36 10 6 14 48-59 7 3 5 29-30 3 3 9 19-29
12.  Biało-Czerwoni Kaszyce 30 34 10 4 16 40-52 5 3 7 23-22 5 1 9 17-30
13.  ULKS Hermanowice 30 32 8 8 14 39-54 4 5 6 20-23 4 3 8 19-31 2 4 1 1 0 1-0
14.  LKS Ujkowice 30 32 8 8 14 51-57 5 4 6 28-23 3 4 8 23-34 2 1 0 1 1 0-1
15.  LKS Nakło 30 28 7 7 16 41-53 3 5 7 18-24 4 2 9 23-29
16.  Orzeł Torki 30 13 3 4 23 27-82 2 1 12 13-36 1 3 11 14-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Tęcza Kosienice    1-1 2-5 1-1 2-1 2-0 2-2 6-0 4-1 9-3 1-1 6-0 4-1 3-4 4-1 2-1 
 2 Pogórze Dubiecko1-2     4-1 0-1 7-2 3-2 1-0 1-1 5-1 2-1 2-1 4-3 1-0 3-3 2-2 8-2 
 3 Polonia II Przemyśl4-0 1-1     0-0 4-2 2-1 2-1 1-0 3-1 5-0 2-1 3-0 2-0 4-1 1-0 5-0 
 4 Leśnik Bircza2-2 3-2 1-1     3-3 2-6 1-0 3-2 3-1 3-0 3-1 2-1 5-1 2-0 2-1 1-1 
 5 Czarni Bolestraszyce3-4 1-4 3-1 2-0     0-1 3-2 2-3 1-0 4-2 2-1 4-2 3-3 3-2 2-2 0-0 
 6 San Hurko/Hureczko4-3 2-3 1-2 0-2 1-2     1-0 0-2 2-2 4-0 5-3 0-2 4-0 1-1 4-3 4-1 
 7 San Ostrów0-1 1-4 2-4 3-1 7-1 0-1     0-4 4-0 3-0 2-0 0-1 2-2 1-0 2-1 1-0 
 8 Viking Orły1-2 1-1 2-1 3-2 0-3* 3-4 0-3     1-1 2-1 2-0 1-1 0-4 5-0 0-2 8-1 
 9 Wiar Huwniki2-8 2-3 0-0 0-2 0-2 0-2 1-0 1-0     4-1 3-3 2-1 2-0 1-0 2-1 2-1 
 10 Fort Jaksmanice1-3 2-2 4-1 2-1 2-4 1-3 1-2 3-3 3-0     1-0 2-1 2-2 5-3 4-1 6-1 
 11 Wiar Krówniki1-3 2-3 0-7 4-2 2-4 2-1 0-2 3-0 1-0 1-1     3-0* 2-0 2-2 3-2 3-3 
 12 Biało-Czerwoni Kaszyce1-2 1-3 0-0 2-3 0-1 2-2 3-1 3-4 2-1 3-0 1-1     3-1 2-0 0-1 0-2 
 13 ULKS Hermanowice1-1 0-3 2-2 1-1 1-1 5-3 0-4 0-1 1-2 3-0* 1-2 0-1     0-0 3-2 2-0 
 14 LKS Ujkowice2-3 1-1 4-1 2-2 3-1 1-1 2-1 8-2 1-1 1-2 1-2 1-2 0-1     0-3* 1-0 
 15 LKS Nakło1-2 0-0 1-1 0-0 1-1 3-0* 1-1 1-2 1-2 3-7 1-0 0-1 1-3 1-3     3-1 
 16 Orzeł Torki1-2 0-3 1-2 1-4 0-5 1-1 0-3 3-0* 0-1 1-5 2-3 2-1 0-1 1-4 0-1     

Kolejka 1 - 8 sierpnia

Tęcza Kosienice 2-1 Czarni Bolestraszyce
Biało-Czerwoni Kaszyce 1-1 Wiar Krówniki
San Hurko/Hureczko 4-1 Orzeł Torki
Fort Jaksmanice 4-1 LKS Nakło
Leśnik Bircza 1-0 San Ostrów
ULKS Hermanowice 0-3 Pogórze Dubiecko
LKS Ujkowice 4-1 Polonia II Przemyśl 11 sierpnia, 17:30
Wiar Huwniki 1-0 Viking Orły

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Czarni Bolestraszyce 2-3 Viking Orły
Polonia II Przemyśl 3-1 Wiar Huwniki
Pogórze Dubiecko 3-3 LKS Ujkowice
San Ostrów 2-2 ULKS Hermanowice
LKS Nakło 0-0 Leśnik Bircza
Orzeł Torki 1-5 Fort Jaksmanice
Wiar Krówniki 2-1 San Hurko/Hureczko
Tęcza Kosienice 6-0 Biało-Czerwoni Kaszyce

Kolejka 3 - 22 sierpnia

Biało-Czerwoni Kaszyce 0-1 Czarni Bolestraszyce
San Hurko/Hureczko 4-3 Tęcza Kosienice
Fort Jaksmanice 1-0 Wiar Krówniki
Leśnik Bircza 1-1 Orzeł Torki
ULKS Hermanowice 3-2 LKS Nakło
LKS Ujkowice 2-1 San Ostrów
Wiar Huwniki 2-3 Pogórze Dubiecko
Viking Orły 2-1 Polonia II Przemyśl

Kolejka 4 - 25 sierpnia

Czarni Bolestraszyce 3-1 Polonia II Przemyśl
Pogórze Dubiecko 1-1 Viking Orły
San Ostrów 4-0 Wiar Huwniki
LKS Nakło 1-3 LKS Ujkowice
Orzeł Torki 0-1 ULKS Hermanowice
Wiar Krówniki 4-2 Leśnik Bircza
Tęcza Kosienice 9-3 Fort Jaksmanice
Biało-Czerwoni Kaszyce 2-2 San Hurko/Hureczko

Kolejka 5 - 29 sierpnia

San Hurko/Hureczko 1-2 Czarni Bolestraszyce
Fort Jaksmanice 2-1 Biało-Czerwoni Kaszyce
Leśnik Bircza 2-2 Tęcza Kosienice
ULKS Hermanowice 1-2 Wiar Krówniki
LKS Ujkowice 1-0 Orzeł Torki
Wiar Huwniki 2-1 LKS Nakło
Viking Orły 0-3 San Ostrów
Polonia II Przemyśl 1-1 Pogórze Dubiecko

Kolejka 6 - 5 września

Czarni Bolestraszyce 1-4 Pogórze Dubiecko
San Ostrów 2-4 Polonia II Przemyśl
LKS Nakło 1-2 Viking Orły
Orzeł Torki 0-1 Wiar Huwniki
Wiar Krówniki 2-2 LKS Ujkowice 8 września
Tęcza Kosienice 4-1 ULKS Hermanowice 16 września
w pierwotnym terminie (5 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Biało-Czerwoni Kaszyce 2-3 Leśnik Bircza
San Hurko/Hureczko 4-0 Fort Jaksmanice

Kolejka 7 - 12 września

Fort Jaksmanice 2-4 Czarni Bolestraszyce
Leśnik Bircza 2-6 San Hurko/Hureczko
ULKS Hermanowice 0-1 Biało-Czerwoni Kaszyce
LKS Ujkowice 2-3 Tęcza Kosienice
Wiar Huwniki 3-3 Wiar Krówniki
Viking Orły 8-1 Orzeł Torki
Polonia II Przemyśl 1-0 LKS Nakło
Pogórze Dubiecko 1-0 San Ostrów

Kolejka 8 - 19 września

Czarni Bolestraszyce 3-2 San Ostrów
LKS Nakło 0-0 Pogórze Dubiecko
Orzeł Torki 1-2 Polonia II Przemyśl
Wiar Krówniki 3-0 Viking Orły
Tęcza Kosienice 4-1 Wiar Huwniki 29 września
w pierwotnym terminie (19 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Biało-Czerwoni Kaszyce 2-0 LKS Ujkowice
San Hurko/Hureczko 4-0 ULKS Hermanowice
Fort Jaksmanice 2-1 Leśnik Bircza

Kolejka 9 - 26 września

Leśnik Bircza 3-3 Czarni Bolestraszyce
ULKS Hermanowice 3-0 Fort Jaksmanice
(wo)
mecz przerwany w 65. minucie przy stanie 3-1
LKS Ujkowice 1-1 San Hurko/Hureczko
Wiar Huwniki 2-1 Biało-Czerwoni Kaszyce
Viking Orły 1-2 Tęcza Kosienice
Polonia II Przemyśl 2-1 Wiar Krówniki
Pogórze Dubiecko 8-2 Orzeł Torki
San Ostrów 2-1 LKS Nakło

Kolejka 10 - 3 października

Czarni Bolestraszyce 2-2 LKS Nakło
Orzeł Torki 0-3 San Ostrów
Wiar Krówniki 2-3 Pogórze Dubiecko
Tęcza Kosienice 2-5 Polonia II Przemyśl
Biało-Czerwoni Kaszyce 3-4 Viking Orły
San Hurko/Hureczko 2-2 Wiar Huwniki
Fort Jaksmanice 5-3 LKS Ujkowice
Leśnik Bircza 5-1 ULKS Hermanowice

Kolejka 11 - 10 października

ULKS Hermanowice 1-1 Czarni Bolestraszyce
LKS Ujkowice 2-2 Leśnik Bircza
Wiar Huwniki 4-1 Fort Jaksmanice
Viking Orły 3-4 San Hurko/Hureczko
Polonia II Przemyśl 3-0 Biało-Czerwoni Kaszyce
Pogórze Dubiecko 1-2 Tęcza Kosienice
San Ostrów 2-0 Wiar Krówniki
LKS Nakło 3-1 Orzeł Torki

Kolejka 12 - 17 października

Czarni Bolestraszyce 0-0 Orzeł Torki
Wiar Krówniki 3-2 LKS Nakło
Tęcza Kosienice 2-2 San Ostrów
Biało-Czerwoni Kaszyce 1-3 Pogórze Dubiecko
San Hurko/Hureczko 1-2 Polonia II Przemyśl
Fort Jaksmanice 3-3 Viking Orły
Leśnik Bircza 3-1 Wiar Huwniki
ULKS Hermanowice 0-0 LKS Ujkowice

Kolejka 13 - 24 października

LKS Ujkowice 3-1 Czarni Bolestraszyce
Wiar Huwniki 2-0 ULKS Hermanowice
Viking Orły 3-2 Leśnik Bircza
Polonia II Przemyśl 5-0 Fort Jaksmanice
Pogórze Dubiecko 3-2 San Hurko/Hureczko
San Ostrów 0-1 Biało-Czerwoni Kaszyce
LKS Nakło 1-2 Tęcza Kosienice
Orzeł Torki 2-3 Wiar Krówniki

Kolejka 14 - 31 października

Czarni Bolestraszyce 2-1 Wiar Krówniki
Tęcza Kosienice 2-1 Orzeł Torki
Biało-Czerwoni Kaszyce 0-1 LKS Nakło
San Hurko/Hureczko 1-0 San Ostrów
Fort Jaksmanice 2-2 Pogórze Dubiecko
Leśnik Bircza 1-1 Polonia II Przemyśl
ULKS Hermanowice 0-1 Viking Orły
LKS Ujkowice 1-1 Wiar Huwniki

Kolejka 15 - 7 listopada

Wiar Huwniki 0-2 Czarni Bolestraszyce
Viking Orły 5-0 LKS Ujkowice
Polonia II Przemyśl 2-0 ULKS Hermanowice
Pogórze Dubiecko 0-1 Leśnik Bircza
San Ostrów 3-0 Fort Jaksmanice
LKS Nakło 3-0 San Hurko/Hureczko
(wo)
na boisku 0-4; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Orzeł Torki 2-1 Biało-Czerwoni Kaszyce
Wiar Krówniki 1-3 Tęcza Kosienice

Kolejka 16 - 20 marca

Czarni Bolestraszyce 3-4 Tęcza Kosienice
Wiar Krówniki 3-0 Biało-Czerwoni Kaszyce
(wo)
na boisku 2-3; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Orzeł Torki 1-1 San Hurko/Hureczko
LKS Nakło 3-7 Fort Jaksmanice
San Ostrów 3-1 Leśnik Bircza
Pogórze Dubiecko 1-0 ULKS Hermanowice 6 kwietnia
w pierwotnym terminie (20 marca) odwołany
Polonia II Przemyśl 4-1 LKS Ujkowice
Viking Orły 1-1 Wiar Huwniki

Kolejka 17 - 27 marca

Viking Orły 0-3 Czarni Bolestraszyce
(wo)
na boisku 0-0; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Wiar Huwniki 0-0 Polonia II Przemyśl
LKS Ujkowice 1-1 Pogórze Dubiecko
ULKS Hermanowice 0-4 San Ostrów
Leśnik Bircza 2-1 LKS Nakło
Fort Jaksmanice 6-1 Orzeł Torki
San Hurko/Hureczko 5-3 Wiar Krówniki
Biało-Czerwoni Kaszyce 1-2 Tęcza Kosienice

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Czarni Bolestraszyce 4-2 Biało-Czerwoni Kaszyce
Tęcza Kosienice 2-0 San Hurko/Hureczko
Wiar Krówniki 1-1 Fort Jaksmanice
Orzeł Torki 1-4 Leśnik Bircza
LKS Nakło 1-3 ULKS Hermanowice
San Ostrów 1-0 LKS Ujkowice
Pogórze Dubiecko 5-1 Wiar Huwniki
Polonia II Przemyśl 1-0 Viking Orły

Kolejka 19 - 10 kwietnia

Polonia II Przemyśl 4-2 Czarni Bolestraszyce
Viking Orły 1-1 Pogórze Dubiecko
Wiar Huwniki 1-0 San Ostrów
LKS Ujkowice 0-3 LKS Nakło
(wo)
na boisku 1-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
ULKS Hermanowice 2-0 Orzeł Torki
Leśnik Bircza 3-1 Wiar Krówniki
Fort Jaksmanice 1-3 Tęcza Kosienice
San Hurko/Hureczko 0-2 Biało-Czerwoni Kaszyce

Kolejka 20 - 17 kwietnia

Czarni Bolestraszyce 0-1 San Hurko/Hureczko
Biało-Czerwoni Kaszyce 3-0 Fort Jaksmanice
Tęcza Kosienice 1-1 Leśnik Bircza
Wiar Krówniki 2-0 ULKS Hermanowice
Orzeł Torki 1-4 LKS Ujkowice
LKS Nakło 1-2 Wiar Huwniki
San Ostrów 0-4 Viking Orły
Pogórze Dubiecko 4-1 Polonia II Przemyśl

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Pogórze Dubiecko 7-2 Czarni Bolestraszyce
Polonia II Przemyśl 2-1 San Ostrów
Viking Orły 0-2 LKS Nakło
Wiar Huwniki 2-1 Orzeł Torki 20 kwietnia
LKS Ujkowice 1-2 Wiar Krówniki
ULKS Hermanowice 1-1 Tęcza Kosienice
Leśnik Bircza 2-1 Biało-Czerwoni Kaszyce
Fort Jaksmanice 1-3 San Hurko/Hureczko 20 kwietnia

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Czarni Bolestraszyce 4-2 Fort Jaksmanice
San Hurko/Hureczko 0-2 Leśnik Bircza
Biało-Czerwoni Kaszyce 3-1 ULKS Hermanowice
Tęcza Kosienice 3-4 LKS Ujkowice
Wiar Krówniki 1-0 Wiar Huwniki 10 maja
Orzeł Torki 3-0 Viking Orły
(wo)
goście nie dojechali
LKS Nakło 1-1 Polonia II Przemyśl
San Ostrów 1-4 Pogórze Dubiecko

Kolejka 23 - 3 maja

San Ostrów 7-1 Czarni Bolestraszyce
Pogórze Dubiecko 2-2 LKS Nakło
Polonia II Przemyśl 5-0 Orzeł Torki
Viking Orły 2-0 Wiar Krówniki
Wiar Huwniki 2-8 Tęcza Kosienice
LKS Ujkowice 1-2 Biało-Czerwoni Kaszyce
ULKS Hermanowice 5-3 San Hurko/Hureczko
Leśnik Bircza 3-0 Fort Jaksmanice

Kolejka 24 - 8 maja

Czarni Bolestraszyce 2-0 Leśnik Bircza
Fort Jaksmanice 2-2 ULKS Hermanowice
San Hurko/Hureczko 1-1 LKS Ujkowice
Biało-Czerwoni Kaszyce 2-1 Wiar Huwniki
Tęcza Kosienice 6-0 Viking Orły
Wiar Krówniki 0-7 Polonia II Przemyśl
Orzeł Torki 0-3 Pogórze Dubiecko
LKS Nakło 1-1 San Ostrów

Kolejka 25 - 15 maja

LKS Nakło 1-1 Czarni Bolestraszyce
San Ostrów 1-0 Orzeł Torki 14 maja
Pogórze Dubiecko 2-1 Wiar Krówniki
Polonia II Przemyśl 4-0 Tęcza Kosienice
Viking Orły 1-1 Biało-Czerwoni Kaszyce
Wiar Huwniki 0-2 San Hurko/Hureczko
LKS Ujkowice 1-2 Fort Jaksmanice 18 maja
ULKS Hermanowice 1-1 Leśnik Bircza

Kolejka 26 - 22 maja

Czarni Bolestraszyce 3-3 ULKS Hermanowice
Leśnik Bircza 2-0 LKS Ujkowice
Fort Jaksmanice 3-0 Wiar Huwniki
San Hurko/Hureczko 0-2 Viking Orły 21 maja
Biało-Czerwoni Kaszyce 0-0 Polonia II Przemyśl
Tęcza Kosienice 1-1 Pogórze Dubiecko
Wiar Krówniki 0-2 San Ostrów
Orzeł Torki 0-1 LKS Nakło

Kolejka 27 - 29 maja

Orzeł Torki 0-5 Czarni Bolestraszyce
LKS Nakło 1-0 Wiar Krówniki
San Ostrów 0-1 Tęcza Kosienice
Pogórze Dubiecko 4-3 Biało-Czerwoni Kaszyce
Polonia II Przemyśl 2-1 San Hurko/Hureczko
Viking Orły 2-1 Fort Jaksmanice
Wiar Huwniki 0-2 Leśnik Bircza
LKS Ujkowice 0-1 ULKS Hermanowice

Kolejka 28 - 5 czerwca

Czarni Bolestraszyce 3-2 LKS Ujkowice
ULKS Hermanowice 1-2 Wiar Huwniki
Leśnik Bircza 3-2 Viking Orły
Fort Jaksmanice 4-1 Polonia II Przemyśl
San Hurko/Hureczko 2-3 Pogórze Dubiecko
Biało-Czerwoni Kaszyce 3-1 San Ostrów
Tęcza Kosienice 4-1 LKS Nakło
Wiar Krówniki 3-3 Orzeł Torki

Kolejka 29 - 12 czerwca

Wiar Krówniki 2-4 Czarni Bolestraszyce 11 czerwca
Orzeł Torki 1-2 Tęcza Kosienice
LKS Nakło 0-1 Biało-Czerwoni Kaszyce
San Ostrów 0-1 San Hurko/Hureczko
Pogórze Dubiecko 2-1 Fort Jaksmanice
Polonia II Przemyśl 0-0 Leśnik Bircza 10 czerwca
Viking Orły 0-4 ULKS Hermanowice
Wiar Huwniki 1-0 LKS Ujkowice

Kolejka 30 - 19 czerwca

Czarni Bolestraszyce 1-0 Wiar Huwniki 18 czerwca
LKS Ujkowice 8-2 Viking Orły
ULKS Hermanowice 2-2 Polonia II Przemyśl
Leśnik Bircza 3-2 Pogórze Dubiecko
Fort Jaksmanice 1-2 San Ostrów
San Hurko/Hureczko 4-3 LKS Nakło
Biało-Czerwoni Kaszyce 0-2 Orzeł Torki
Tęcza Kosienice 1-1 Wiar Krówniki

Klasa okręgowa 2010/2011 (Jarosław)

Klasa A 2010/2011 (Jarosław)
Klasa A 2010/2011 (Lubaczów)
Klasa A 2010/2011 (Przeworsk)

Klasa B 2010/2011 (Przemyśl)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas