[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Przemyśl
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Grom Wyszatyce 22 53 17 2 3 57-20 9 1 1 30-7 8 1 2 27-13
2.  Fenix Leszno 22 49 15 4 3 66-32 9 1 1 40-15 6 3 2 26-17
3.  LKS Batycze 22 45 14 3 5 52-19 9 0 2 31-6 5 3 3 21-13
4.  Korona Trójczyce 22 38 11 5 6 38-30 5 4 2 22-18 6 1 4 16-12
5.  Wesoła Zadąbrowie 22 34 11 1 10 59-49 6 1 4 36-24 5 0 6 23-25
6.  Korona Olszany 22 31 9 4 9 41-41 4 2 5 18-19 5 2 4 23-22
7.  Jawor Nehrybka 22 29 8 5 9 41-50 4 2 5 20-19 4 3 4 21-31
8.  Walawianka Walawa 22 26 6 8 8 36-37 2 6 3 14-11 4 2 5 22-26
9.  Motor Grochowce 22 23 6 5 11 27-46 4 2 5 16-20 2 3 6 11-26
10.  Rada Orzechowce 22 19 5 4 13 32-52 3 2 6 23-30 2 2 7 9-22
11.  Cresovia Kalników 22 13 4 1 17 26-72 4 1 6 17-28 0 0 11 9-44 2 3 1 0 1 5-4
12.  Artmax Pikulice 22 13 3 4 15 31-58 3 1 7 19-23 0 3 8 12-35 2 3 1 0 1 4-5

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Grom Wyszatyce    0-0 0-1 3-0 6-2 3-1 4-0 4-1 3-0 4-1 2-1 1-0 
 2 Fenix Leszno2-3     0-0 4-1 3-2 6-2 3-0 5-1 3-1 4-2 8-2 2-1 
 3 LKS Batycze2-1 1-2     2-1 1-0 0-1 7-1 3-0 2-0 2-0 2-0 9-0 
 4 Korona Trójczyce2-0 3-6 0-0     5-1 1-4 2-2 1-1 2-0 0-0 2-1 4-3 
 5 Wesoła Zadąbrowie2-3 4-6 3-0 0-3     2-0 6-2 3-7 8-1 1-0 6-1 1-1 
 6 Korona Olszany0-5 0-2 4-2 0-2 1-2     1-3 2-1 0-0 0-0 8-2 2-0 
 7 Jawor Nehrybka1-3 1-2 1-0 0-1 2-4 0-1     2-2 3-3 4-1 2-1 4-1 
 8 Walawianka Walawa0-2 0-0 1-2 0-0 2-1 1-1 0-0     2-2 0-1 6-0 2-2 
 9 Motor Grochowce2-2 3-1 0-2 2-1 1-3 2-1 2-4 1-3     0-2 2-0 1-1 
 10 Rada Orzechowce0-3 3-2 3-3 0-1 0-4 5-6 3-3 2-3 0-2     3-1 4-2 
 11 Cresovia Kalników2-4 1-1 0-8 0-3 1-0 1-5 2-3 1-0 1-2 3-1     5-1 
 12 Artmax Pikulice0-1 1-4 1-3 1-3 3-4 1-1 1-3 2-3 2-0 4-1 3-0     

Kolejka 1 - 22 sierpnia

Grom Wyszatyce 0-0 Fenix Leszno
Artmax Pikulice 3-4 Wesoła Zadąbrowie
Korona Trójczyce 1-1 Walawianka Walawa
Rada Orzechowce 3-1 Cresovia Kalników
Jawor Nehrybka 3-3 Motor Grochowce
Korona Olszany 4-2 LKS Batycze

Kolejka 2 - 29 sierpnia

Fenix Leszno 0-0 LKS Batycze
Motor Grochowce 2-1 Korona Olszany
Cresovia Kalników 2-3 Jawor Nehrybka
Walawianka Walawa 0-1 Rada Orzechowce
Wesoła Zadąbrowie 0-3 Korona Trójczyce
Grom Wyszatyce 1-0 Artmax Pikulice

Kolejka 3 - 5 września

Artmax Pikulice 1-4 Fenix Leszno
Korona Trójczyce 2-0 Grom Wyszatyce
Rada Orzechowce 0-4 Wesoła Zadąbrowie
Jawor Nehrybka 2-2 Walawianka Walawa
Korona Olszany 8-2 Cresovia Kalników
LKS Batycze 2-0 Motor Grochowce

Kolejka 4 - 12 września

Fenix Leszno 3-1 Motor Grochowce
Cresovia Kalników 0-8 LKS Batycze
Walawianka Walawa 1-1 Korona Olszany
Wesoła Zadąbrowie 6-2 Jawor Nehrybka
Grom Wyszatyce 4-1 Rada Orzechowce
Artmax Pikulice 1-3 Korona Trójczyce

Kolejka 5 - 19 września

Korona Trójczyce 3-6 Fenix Leszno
Rada Orzechowce 4-2 Artmax Pikulice
Jawor Nehrybka 1-3 Grom Wyszatyce
Korona Olszany 1-2 Wesoła Zadąbrowie
LKS Batycze 3-0 Walawianka Walawa
Motor Grochowce 2-0 Cresovia Kalników

Kolejka 6 - 26 września

Fenix Leszno 8-2 Cresovia Kalników
Walawianka Walawa 2-2 Motor Grochowce
Wesoła Zadąbrowie 3-0 LKS Batycze
Grom Wyszatyce 3-1 Korona Olszany
Artmax Pikulice 1-3 Jawor Nehrybka
Korona Trójczyce 0-0 Rada Orzechowce

Kolejka 7 - 3 października

Rada Orzechowce 3-2 Fenix Leszno
Jawor Nehrybka 0-1 Korona Trójczyce
Korona Olszany 2-0 Artmax Pikulice
LKS Batycze 2-1 Grom Wyszatyce
Motor Grochowce 1-3 Wesoła Zadąbrowie
Cresovia Kalników 1-0 Walawianka Walawa

Kolejka 8 - 10 października

Fenix Leszno 5-1 Walawianka Walawa
Wesoła Zadąbrowie 6-1 Cresovia Kalników
Grom Wyszatyce 3-0 Motor Grochowce
Artmax Pikulice 1-3 LKS Batycze
Korona Trójczyce 1-4 Korona Olszany
Rada Orzechowce 3-3 Jawor Nehrybka

Kolejka 9 - 17 października

Jawor Nehrybka 1-2 Fenix Leszno
Korona Olszany 0-0 Rada Orzechowce
LKS Batycze 2-1 Korona Trójczyce
Motor Grochowce 1-1 Artmax Pikulice
Cresovia Kalników 2-4 Grom Wyszatyce
Walawianka Walawa 2-1 Wesoła Zadąbrowie

Kolejka 10 - 24 października

Fenix Leszno 3-2 Wesoła Zadąbrowie
Grom Wyszatyce 4-1 Walawianka Walawa
Artmax Pikulice 3-0 Cresovia Kalników
Korona Trójczyce 2-0 Motor Grochowce
Rada Orzechowce 3-3 LKS Batycze
Jawor Nehrybka 0-1 Korona Olszany

Kolejka 11 - 31 października

Korona Olszany 0-2 Fenix Leszno
LKS Batycze 7-1 Jawor Nehrybka
Motor Grochowce 0-2 Rada Orzechowce
Cresovia Kalników 0-3 Korona Trójczyce
Walawianka Walawa 2-2 Artmax Pikulice
Wesoła Zadąbrowie 2-3 Grom Wyszatyce

Kolejka 12 - 3 kwietnia

Fenix Leszno 2-3 Grom Wyszatyce
Wesoła Zadąbrowie 1-1 Artmax Pikulice
Walawianka Walawa 0-0 Korona Trójczyce
Cresovia Kalników 3-1 Rada Orzechowce
Motor Grochowce 2-4 Jawor Nehrybka
LKS Batycze 0-1 Korona Olszany

Kolejka 13 - 10 kwietnia

LKS Batycze 1-2 Fenix Leszno
Korona Olszany 0-0 Motor Grochowce
Jawor Nehrybka 2-1 Cresovia Kalników
Rada Orzechowce 2-3 Walawianka Walawa
Korona Trójczyce 5-1 Wesoła Zadąbrowie
Artmax Pikulice 0-1 Grom Wyszatyce

Kolejka 14 - 17 kwietnia

Fenix Leszno 2-1 Artmax Pikulice
Grom Wyszatyce 3-0 Korona Trójczyce
Wesoła Zadąbrowie 1-0 Rada Orzechowce
Walawianka Walawa 0-0 Jawor Nehrybka
Cresovia Kalników 1-5 Korona Olszany
Motor Grochowce 0-2 LKS Batycze

Kolejka 15 - 3 maja

Motor Grochowce 3-1 Fenix Leszno
LKS Batycze 2-0 Cresovia Kalników
Korona Olszany 2-1 Walawianka Walawa
Jawor Nehrybka 2-4 Wesoła Zadąbrowie
Rada Orzechowce 0-3 Grom Wyszatyce
Korona Trójczyce 4-3 Artmax Pikulice

Kolejka 16 - 8 maja

Fenix Leszno 4-1 Korona Trójczyce 7 maja
Artmax Pikulice 4-1 Rada Orzechowce
Grom Wyszatyce 4-0 Jawor Nehrybka
Wesoła Zadąbrowie 2-0 Korona Olszany
Walawianka Walawa 1-2 LKS Batycze
Cresovia Kalników 1-2 Motor Grochowce

Kolejka 17 - 15 maja

Cresovia Kalników 1-1 Fenix Leszno 14 maja
Motor Grochowce 1-3 Walawianka Walawa
LKS Batycze 1-0 Wesoła Zadąbrowie
Korona Olszany 0-5 Grom Wyszatyce 14 maja
Jawor Nehrybka 4-1 Artmax Pikulice
Rada Orzechowce 0-1 Korona Trójczyce

Kolejka 18 - 22 maja

Fenix Leszno 4-2 Rada Orzechowce
Korona Trójczyce 2-2 Jawor Nehrybka
Artmax Pikulice 1-1 Korona Olszany
Grom Wyszatyce 0-1 LKS Batycze
Wesoła Zadąbrowie 8-1 Motor Grochowce
Walawianka Walawa 6-0 Cresovia Kalników

Kolejka 19 - 29 maja

Walawianka Walawa 0-0 Fenix Leszno
Cresovia Kalników 1-0 Wesoła Zadąbrowie
Motor Grochowce 2-2 Grom Wyszatyce
LKS Batycze 9-0 Artmax Pikulice
Korona Olszany 0-2 Korona Trójczyce
Jawor Nehrybka 4-1 Rada Orzechowce

Kolejka 20 - 5 czerwca

Fenix Leszno 3-0 Jawor Nehrybka
Rada Orzechowce 5-6 Korona Olszany
Korona Trójczyce 0-0 LKS Batycze
Artmax Pikulice 2-0 Motor Grochowce
Grom Wyszatyce 2-1 Cresovia Kalników
Wesoła Zadąbrowie 3-7 Walawianka Walawa

Kolejka 21 - 12 czerwca

Wesoła Zadąbrowie 4-6 Fenix Leszno
Walawianka Walawa 0-2 Grom Wyszatyce
Cresovia Kalników 5-1 Artmax Pikulice
Motor Grochowce 2-1 Korona Trójczyce
LKS Batycze 2-0 Rada Orzechowce
Korona Olszany 1-3 Jawor Nehrybka

Kolejka 22 - 19 czerwca

Fenix Leszno 6-2 Korona Olszany
Jawor Nehrybka 1-0 LKS Batycze
Rada Orzechowce 0-2 Motor Grochowce
Korona Trójczyce 2-1 Cresovia Kalników
Artmax Pikulice 2-3 Walawianka Walawa 18 czerwca
Grom Wyszatyce 6-2 Wesoła Zadąbrowie

Klasa A 2010/2011 (Przemyśl)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas