[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Lubaczów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Miękisz Nowy 26 64 20 4 2 91-28 10 3 0 53-13 10 1 2 38-15
2.  Zdrój Horyniec 26 57 18 3 5 71-34 11 1 1 40-12 7 2 4 31-22
3.  Santos Piwoda 26 43 14 1 11 69-42 8 0 5 43-22 6 1 6 26-20
4.  Ursus Dachnów 26 40 12 4 10 55-51 7 2 4 27-19 5 2 6 28-32 2 3 1 0 1 4-3
5.  Roztocze Ruda Różaniecka 26 40 12 4 10 56-55 9 1 3 37-26 3 3 7 19-29 2 3 1 0 1 3-4
6.  Graniczni Krowica 26 37 11 4 11 46-51 8 1 4 27-18 3 3 7 19-33
7.  Juwenia Cieszanów 26 35 9 8 9 51-43 5 5 3 21-16 4 3 6 30-27
8.  Huragan Basznia Dolna 26 34 9 7 10 35-45 4 2 7 16-23 5 5 3 19-22
9.  Błękitni Futory 26 33 9 6 11 50-56 6 4 3 30-23 3 2 8 20-33
10.  Zryw Młodów 26 32 10 2 14 35-46 7 1 5 22-17 3 1 9 13-29
11.  Start Lisie Jamy 26 31 9 4 13 43-65 6 2 5 27-32 3 2 8 16-33
12.  Czarni Oleszyce 26 30 8 6 12 45-55 4 4 5 26-27 4 2 7 19-28
13.  LKS Ryszkowa Wola 26 25 7 4 15 28-59 4 4 5 17-20 3 0 10 11-39
14.  Victoria Stary Dzików 26 14 3 5 18 27-72 3 1 9 14-34 0 4 9 13-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Miękisz Nowy    1-0 5-1 5-1 2-2 4-4 3-2 6-0 6-0 7-0 3-1 1-1 6-0 4-1 
 2 Zdrój Horyniec2-3     1-0 1-0 4-0 5-2 3-1 1-1 2-1 3-0 4-0 2-1 5-1 7-2 
 3 Santos Piwoda1-2 0-2     4-6 2-1 3-0 6-1 0-1 3-7 2-0 7-0 2-1 6-0 7-1 
 4 Ursus Dachnów2-1 3-4 2-1     2-0 1-2 2-1 4-1 2-1 3-0 0-1 2-2 1-2 3-3 
 5 Roztocze Ruda Różaniecka3-2 3-6 2-1 3-2     3-0 4-2 3-3 2-5 1-0 3-2 2-3 5-0 3-0 
 6 Graniczni Krowica1-5 3-1 1-1 2-0 1-2     4-1 0-1 5-1 3-1 2-1 2-1 0-1 3-2 
 7 Juwenia Cieszanów0-0 4-2 1-3 4-1 2-0 3-3     1-1 0-0 0-1 1-0 1-2 3-2 1-1 
 8 Huragan Basznia Dolna2-5 0-2 1-2 1-2 2-0 1-2 0-0     2-1 0-3 2-2 0-3 2-1 3-0 
 9 Błękitni Futory1-4 2-4 1-3 3-3 6-3 3-0* 1-1 1-1     0-0 2-1 5-1 2-0 3-2 
 10 Zryw Młodów1-3 1-0 1-3 1-2 3-2 2-1 1-1 3-1 1-2     4-0 1-2 2-0 1-0 
 11 Start Lisie Jamy1-4 1-1 2-4 5-2 2-5 3-1 1-8 1-3 3-0 3-2     2-1 3-1 0-0 
 12 Czarni Oleszyce1-2 4-6 1-0 1-1 2-2 1-1 1-4 2-2 3-1 4-2 2-3     1-2 3-1 
 13 LKS Ryszkowa Wola0-3 0-0 0-6 2-4 0-0 2-0 1-4 0-2 3-0 3-0 1-1 5-0     0-0 
 14 Victoria Stary Dzików0-4 0-3 2-1 0-4 1-2 2-3 0-4 0-2 1-1 0-4 2-4 3-1 3-1     

Kolejka 1 - 8 sierpnia

Victoria Stary Dzików 1-2 Roztocze Ruda Różaniecka
LKS Miękisz Nowy 5-1 Ursus Dachnów 7 sierpnia
Zryw Młodów 1-0 Zdrój Horyniec
Huragan Basznia Dolna 0-0 Juwenia Cieszanów
Błękitni Futory 2-0 LKS Ryszkowa Wola 18 sierpnia
w pierwotnym terminie (8 sierpnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Santos Piwoda 3-0 Graniczni Krowica
Czarni Oleszyce 2-3 Start Lisie Jamy

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Roztocze Ruda Różaniecka 3-2 Start Lisie Jamy
Graniczni Krowica 2-1 Czarni Oleszyce
LKS Ryszkowa Wola 0-6 Santos Piwoda
Juwenia Cieszanów 0-0 Błękitni Futory
Zdrój Horyniec 1-1 Huragan Basznia Dolna
Ursus Dachnów 3-0 Zryw Młodów
Victoria Stary Dzików 0-4 LKS Miękisz Nowy

Kolejka 3 - 22 sierpnia

LKS Miękisz Nowy 2-2 Roztocze Ruda Różaniecka
Zryw Młodów 1-0 Victoria Stary Dzików
Huragan Basznia Dolna 1-2 Ursus Dachnów
Błękitni Futory 2-4 Zdrój Horyniec
Santos Piwoda 6-1 Juwenia Cieszanów
Czarni Oleszyce 1-2 LKS Ryszkowa Wola
Start Lisie Jamy 3-1 Graniczni Krowica

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Roztocze Ruda Różaniecka 3-0 Graniczni Krowica
LKS Ryszkowa Wola 1-1 Start Lisie Jamy
Juwenia Cieszanów 1-2 Czarni Oleszyce
Zdrój Horyniec 1-0 Santos Piwoda
Ursus Dachnów 2-1 Błękitni Futory
Victoria Stary Dzików 0-2 Huragan Basznia Dolna
LKS Miękisz Nowy 7-0 Zryw Młodów

Kolejka 5 - 5 września

Zryw Młodów 3-2 Roztocze Ruda Różaniecka
Huragan Basznia Dolna 2-5 LKS Miękisz Nowy 16 września
w pierwotnym terminie (5 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Futory 3-2 Victoria Stary Dzików 22 września
w Oleszycach / w pierwotnym (5 września) i drugim (16 września) terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Santos Piwoda 4-6 Ursus Dachnów
Czarni Oleszyce 4-6 Zdrój Horyniec
Start Lisie Jamy 1-8 Juwenia Cieszanów
Graniczni Krowica 0-1 LKS Ryszkowa Wola

Kolejka 6 - 12 września

Roztocze Ruda Różaniecka 5-0 LKS Ryszkowa Wola
Juwenia Cieszanów 3-3 Graniczni Krowica
Zdrój Horyniec 4-0 Start Lisie Jamy
Ursus Dachnów 2-2 Czarni Oleszyce
Victoria Stary Dzików 2-1 Santos Piwoda
LKS Miękisz Nowy 6-0 Błękitni Futory
Zryw Młodów 3-1 Huragan Basznia Dolna

Kolejka 7 - 19 września

Huragan Basznia Dolna 2-0 Roztocze Ruda Różaniecka
Santos Piwoda 1-2 LKS Miękisz Nowy
Czarni Oleszyce 3-1 Victoria Stary Dzików
Start Lisie Jamy 5-2 Ursus Dachnów
Graniczni Krowica 3-1 Zdrój Horyniec
LKS Ryszkowa Wola 1-4 Juwenia Cieszanów
Zryw Młodów 1-2 Błękitni Futory

Kolejka 8 - 26 września

Roztocze Ruda Różaniecka 4-2 Juwenia Cieszanów
Zdrój Horyniec 5-1 LKS Ryszkowa Wola
Ursus Dachnów 1-2 Graniczni Krowica
Victoria Stary Dzików 2-4 Start Lisie Jamy
LKS Miękisz Nowy 1-1 Czarni Oleszyce
Zryw Młodów 1-3 Santos Piwoda
Huragan Basznia Dolna 2-1 Błękitni Futory

Kolejka 9 - 3 października

Błękitni Futory 6-3 Roztocze Ruda Różaniecka
Santos Piwoda 0-1 Huragan Basznia Dolna
Czarni Oleszyce 4-2 Zryw Młodów
Start Lisie Jamy 1-4 LKS Miękisz Nowy
Graniczni Krowica 3-2 Victoria Stary Dzików
LKS Ryszkowa Wola 2-4 Ursus Dachnów
Juwenia Cieszanów 4-2 Zdrój Horyniec

Kolejka 10 - 10 października

Roztocze Ruda Różaniecka 3-6 Zdrój Horyniec
Ursus Dachnów 2-1 Juwenia Cieszanów
Victoria Stary Dzików 3-1 LKS Ryszkowa Wola
LKS Miękisz Nowy 4-4 Graniczni Krowica
Zryw Młodów 4-0 Start Lisie Jamy
Huragan Basznia Dolna 0-3 Czarni Oleszyce
Błękitni Futory 1-3 Santos Piwoda

Kolejka 11 - 17 października

Santos Piwoda 2-1 Roztocze Ruda Różaniecka
Czarni Oleszyce 3-1 Błękitni Futory
Start Lisie Jamy 1-3 Huragan Basznia Dolna
Graniczni Krowica 3-1 Zryw Młodów
LKS Ryszkowa Wola 0-3 LKS Miękisz Nowy
Juwenia Cieszanów 1-1 Victoria Stary Dzików
Zdrój Horyniec 1-0 Ursus Dachnów

Kolejka 12 - 24 października

Roztocze Ruda Różaniecka 3-2 Ursus Dachnów
Victoria Stary Dzików 0-3 Zdrój Horyniec
LKS Miękisz Nowy 3-2 Juwenia Cieszanów
Zryw Młodów 2-0 LKS Ryszkowa Wola
Huragan Basznia Dolna 1-2 Graniczni Krowica
Błękitni Futory 2-1 Start Lisie Jamy
Santos Piwoda 2-1 Czarni Oleszyce

Kolejka 13 - 31 października

Czarni Oleszyce 2-2 Roztocze Ruda Różaniecka
Start Lisie Jamy 2-4 Santos Piwoda
Graniczni Krowica 5-1 Błękitni Futory
LKS Ryszkowa Wola 0-2 Huragan Basznia Dolna
Juwenia Cieszanów 0-1 Zryw Młodów
Zdrój Horyniec 2-3 LKS Miękisz Nowy
Ursus Dachnów 3-3 Victoria Stary Dzików

Kolejka 14 - 27 marca

Roztocze Ruda Różaniecka 3-0 Victoria Stary Dzików
Ursus Dachnów 2-1 LKS Miękisz Nowy
Zdrój Horyniec 3-0 Zryw Młodów
Juwenia Cieszanów 1-1 Huragan Basznia Dolna
LKS Ryszkowa Wola 3-0 Błękitni Futory
Graniczni Krowica 1-1 Santos Piwoda
Start Lisie Jamy 2-1 Czarni Oleszyce

Kolejka 15 - 3 kwietnia

Start Lisie Jamy 2-5 Roztocze Ruda Różaniecka
Czarni Oleszyce 1-1 Graniczni Krowica
Santos Piwoda 6-0 LKS Ryszkowa Wola
Błękitni Futory 1-1 Juwenia Cieszanów
Huragan Basznia Dolna 0-2 Zdrój Horyniec
Zryw Młodów 1-2 Ursus Dachnów
LKS Miękisz Nowy 4-1 Victoria Stary Dzików

Kolejka 16 - 10 kwietnia

Roztocze Ruda Różaniecka 3-2 LKS Miękisz Nowy
Victoria Stary Dzików 0-4 Zryw Młodów
Ursus Dachnów 4-1 Huragan Basznia Dolna
Zdrój Horyniec 2-1 Błękitni Futory
Juwenia Cieszanów 1-3 Santos Piwoda
LKS Ryszkowa Wola 5-0 Czarni Oleszyce
Graniczni Krowica 2-1 Start Lisie Jamy

Kolejka 17 - 17 kwietnia

Graniczni Krowica 1-2 Roztocze Ruda Różaniecka
Start Lisie Jamy 3-1 LKS Ryszkowa Wola
Czarni Oleszyce 1-4 Juwenia Cieszanów
Santos Piwoda 0-2 Zdrój Horyniec
Błękitni Futory 3-3 Ursus Dachnów
Huragan Basznia Dolna 3-0 Victoria Stary Dzików
Zryw Młodów 1-3 LKS Miękisz Nowy

Kolejka 18 - 30 kwietnia

Roztocze Ruda Różaniecka 1-0 Zryw Młodów
LKS Miękisz Nowy 6-0 Huragan Basznia Dolna
Victoria Stary Dzików 1-1 Błękitni Futory
Ursus Dachnów 2-1 Santos Piwoda
Zdrój Horyniec 2-1 Czarni Oleszyce
Juwenia Cieszanów 1-0 Start Lisie Jamy
LKS Ryszkowa Wola 2-0 Graniczni Krowica

Kolejka 19 - 3 maja

LKS Ryszkowa Wola 0-0 Roztocze Ruda Różaniecka
Graniczni Krowica 4-1 Juwenia Cieszanów
Start Lisie Jamy 1-1 Zdrój Horyniec
Czarni Oleszyce 1-1 Ursus Dachnów
Santos Piwoda 7-1 Victoria Stary Dzików
Błękitni Futory 1-4 LKS Miękisz Nowy
Huragan Basznia Dolna 0-3 Zryw Młodów 23 kwietnia

Kolejka 20 - 8 maja

Błękitni Futory 0-0 Zryw Młodów
Roztocze Ruda Różaniecka 3-3 Huragan Basznia Dolna
LKS Miękisz Nowy 5-1 Santos Piwoda
Victoria Stary Dzików 3-1 Czarni Oleszyce
Ursus Dachnów 0-1 Start Lisie Jamy
Zdrój Horyniec 5-2 Graniczni Krowica
Juwenia Cieszanów 3-2 LKS Ryszkowa Wola

Kolejka 21 - 15 maja

Juwenia Cieszanów 2-0 Roztocze Ruda Różaniecka
LKS Ryszkowa Wola 0-0 Zdrój Horyniec
Graniczni Krowica 2-0 Ursus Dachnów
Start Lisie Jamy 0-0 Victoria Stary Dzików
Czarni Oleszyce 1-2 LKS Miękisz Nowy
Santos Piwoda 2-0 Zryw Młodów
Błękitni Futory 1-1 Huragan Basznia Dolna

Kolejka 22 - 22 maja

Roztocze Ruda Różaniecka 2-5 Błękitni Futory
Huragan Basznia Dolna 1-2 Santos Piwoda
Zryw Młodów 1-2 Czarni Oleszyce
LKS Miękisz Nowy 3-1 Start Lisie Jamy
Victoria Stary Dzików 2-3 Graniczni Krowica
Ursus Dachnów 1-2 LKS Ryszkowa Wola
Zdrój Horyniec 3-1 Juwenia Cieszanów

Kolejka 23 - 29 maja

Zdrój Horyniec 4-0 Roztocze Ruda Różaniecka
Juwenia Cieszanów 4-1 Ursus Dachnów
LKS Ryszkowa Wola 0-0 Victoria Stary Dzików
Graniczni Krowica 1-5 LKS Miękisz Nowy
Start Lisie Jamy 3-2 Zryw Młodów
w Wólce Krowickiej
Czarni Oleszyce 2-2 Huragan Basznia Dolna
Santos Piwoda 3-7 Błękitni Futory

Kolejka 24 - 5 czerwca

Roztocze Ruda Różaniecka 2-1 Santos Piwoda
Błękitni Futory 5-1 Czarni Oleszyce
Huragan Basznia Dolna 2-2 Start Lisie Jamy
Zryw Młodów 2-1 Graniczni Krowica
LKS Miękisz Nowy 6-0 LKS Ryszkowa Wola
Victoria Stary Dzików 0-4 Juwenia Cieszanów
Ursus Dachnów 3-4 Zdrój Horyniec

Kolejka 25 - 12 czerwca

Ursus Dachnów 2-0 Roztocze Ruda Różaniecka
Zdrój Horyniec 7-2 Victoria Stary Dzików
Juwenia Cieszanów 0-0 LKS Miękisz Nowy
LKS Ryszkowa Wola 3-0 Zryw Młodów
Graniczni Krowica 0-1 Huragan Basznia Dolna
Start Lisie Jamy 3-0 Błękitni Futory
Czarni Oleszyce 1-0 Santos Piwoda

Kolejka 26 - 19 czerwca

Roztocze Ruda Różaniecka 2-3 Czarni Oleszyce
Santos Piwoda 7-0 Start Lisie Jamy
Błękitni Futory 3-0 Graniczni Krowica
(wo)
na boisku 3-5; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Huragan Basznia Dolna 2-1 LKS Ryszkowa Wola
Zryw Młodów 1-1 Juwenia Cieszanów
LKS Miękisz Nowy 1-0 Zdrój Horyniec
Victoria Stary Dzików 0-4 Ursus Dachnów

Klasa okręgowa 2010/2011 (Jarosław)

Klasa A 2010/2011 (Jarosław)
Klasa A 2010/2011 (Przemyśl)
Klasa A 2010/2011 (Przeworsk)

Klasa B 2010/2011 (Lubaczów)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas