[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Lubaczów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gwiazda Wielkie Oczy 22 53 17 2 3 75-25 9 1 1 38-8 8 1 2 37-17
2.  Rolnik Wólka Krowicka 22 47 15 2 5 68-37 7 2 2 44-20 8 0 3 24-17
3.  Unia Łukawiec 22 46 15 1 6 66-32 7 0 4 33-20 8 1 2 33-12
4.  Walter Opaka 22 42 12 6 4 57-29 7 2 2 28-12 5 4 2 29-17
5.  Czerwoni Cewków 22 41 13 2 7 83-40 9 1 1 63-17 4 1 6 20-23
6.  Zalew Stary Lubliniec 22 40 12 4 6 45-34 4 3 4 26-22 8 1 2 19-12
7.  Błękitni Zalesie 22 30 8 6 8 59-35 5 2 4 29-16 3 4 4 30-19
8.  Tanew Wola Wielka 22 24 8 0 14 43-79 7 0 4 27-14 1 0 10 16-65
9.  Dąb Cetula 22 21 7 0 15 36-57 5 0 6 18-16 2 0 9 18-41 2 3 1 0 1 8-5
10.  Leśnik Płazów 22 21 6 3 13 43-65 5 1 5 25-29 1 2 8 18-36 2 3 1 0 1 5-8
11.  LKS Zabiała-Stare Sioło 22 17 5 2 15 25-66 3 2 6 13-27 2 0 9 12-39
12.  Orkan Załuże 22 0 0 0 22 7-108 0 0 11 5-57 0 0 11 2-51
Orkan Załuże wycofał się z rozgrywek po 12. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Gwiazda Wielkie Oczy    1-2 1-0 2-2 3-2 3-0 3-0 9-1 8-1 3-0 2-0 3-0* 
 2 Rolnik Wólka Krowicka2-5     3-3 3-1 3-0 1-2 1-1 12-2 5-3 4-1 3-1 7-1 
 3 Unia Łukawiec0-4 2-3     1-5 5-1 0-3* 6-3 4-0 2-0 4-1 6-0 3-0* 
 4 Walter Opaka2-0 0-1 2-3     2-1 1-1 1-0 4-0 1-0 4-4 3-2 8-0 
 5 Czerwoni Cewków2-2 3-0 0-3 2-1     4-1 2-1 13-1 8-2 8-3 9-2 12-1 
 6 Zalew Stary Lubliniec1-3 1-2 1-2 2-2 1-5     3-3 5-2 3-2 1-1 3-0* 5-0 
 7 Błękitni Zalesie2-4 2-4 1-2 1-1 3-3 0-1     6-0 3-0 2-1 6-0 3-0* 
 8 Tanew Wola Wielka6-2 3-0* 2-0 1-3 0-1 0-2 2-4     5-1 2-1 3-0* 3-0* 
 9 Dąb Cetula0-1 1-2 0-2 0-2 1-0 1-2 1-3 3-1     5-1 3-2 3-0* 
 10 Leśnik Płazów0-6 4-1 1-3 2-6 4-2 2-3 0-0 4-3 4-3     1-2 3-0* 
 11 LKS Zabiała-Stare Sioło0-5 0-6 0-6 3-3 1-2 0-1 0-0 3-0 2-3 3-1     1-0 
 12 Orkan Załuże2-5 0-3* 1-9 0-3* 0-3* 0-3* 0-15 2-6 0-3 0-4 0-3*     

Kolejka 1 - 22 sierpnia

Błękitni Zalesie 2-1 Leśnik Płazów
LKS Zabiała-Stare Sioło 1-2 Czerwoni Cewków
Orkan Załuże 2-6 Tanew Wola Wielka
Gwiazda Wielkie Oczy 2-2 Walter Opaka
Zalew Stary Lubliniec 3-2 Dąb Cetula
Unia Łukawiec 2-3 Rolnik Wólka Krowicka

Kolejka 2 - 29 sierpnia

Leśnik Płazów 4-1 Rolnik Wólka Krowicka
Dąb Cetula 0-2 Unia Łukawiec
Walter Opaka 1-1 Zalew Stary Lubliniec
Tanew Wola Wielka 6-2 Gwiazda Wielkie Oczy
Czerwoni Cewków 12-1 Orkan Załuże
Błękitni Zalesie 6-0 LKS Zabiała-Stare Sioło

Kolejka 3 - 5 września

LKS Zabiała-Stare Sioło 3-1 Leśnik Płazów 16 września
w pierwotnym terminie (5 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orkan Załuże 0-15 Błękitni Zalesie
Gwiazda Wielkie Oczy 3-2 Czerwoni Cewków
Zalew Stary Lubliniec 5-2 Tanew Wola Wielka
Unia Łukawiec 1-5 Walter Opaka
Rolnik Wólka Krowicka 5-3 Dąb Cetula

Kolejka 4 - 12 września

Leśnik Płazów 4-3 Dąb Cetula
Walter Opaka 0-1 Rolnik Wólka Krowicka
Tanew Wola Wielka 2-0 Unia Łukawiec
Czerwoni Cewków 4-1 Zalew Stary Lubliniec
Błękitni Zalesie 2-4 Gwiazda Wielkie Oczy
LKS Zabiała-Stare Sioło 1-0 Orkan Załuże

Kolejka 5 - 19 września

Orkan Załuże 0-4 Leśnik Płazów
Gwiazda Wielkie Oczy 2-0 LKS Zabiała-Stare Sioło
Zalew Stary Lubliniec 3-3 Błękitni Zalesie
Unia Łukawiec 5-1 Czerwoni Cewków
Rolnik Wólka Krowicka 12-2 Tanew Wola Wielka
Dąb Cetula 0-2 Walter Opaka

Kolejka 6 - 26 września

Leśnik Płazów 2-6 Walter Opaka
Tanew Wola Wielka 5-1 Dąb Cetula
Czerwoni Cewków 3-0 Rolnik Wólka Krowicka
Błękitni Zalesie 1-2 Unia Łukawiec
LKS Zabiała-Stare Sioło 0-1 Zalew Stary Lubliniec
Orkan Załuże 2-5 Gwiazda Wielkie Oczy

Kolejka 7 - 3 października

Gwiazda Wielkie Oczy 3-0 Leśnik Płazów
Zalew Stary Lubliniec 5-0 Orkan Załuże
Unia Łukawiec 6-0 LKS Zabiała-Stare Sioło
Rolnik Wólka Krowicka 1-1 Błękitni Zalesie
Dąb Cetula 1-0 Czerwoni Cewków
Walter Opaka 4-0 Tanew Wola Wielka

Kolejka 8 - 10 października

Leśnik Płazów 4-3 Tanew Wola Wielka
Czerwoni Cewków 2-1 Walter Opaka
Błękitni Zalesie 3-0 Dąb Cetula
LKS Zabiała-Stare Sioło 0-6 Rolnik Wólka Krowicka
Orkan Załuże 1-9 Unia Łukawiec
Gwiazda Wielkie Oczy 3-0 Zalew Stary Lubliniec

Kolejka 9 - 17 października

Zalew Stary Lubliniec 1-1 Leśnik Płazów
Unia Łukawiec 0-4 Gwiazda Wielkie Oczy
Rolnik Wólka Krowicka 7-1 Orkan Załuże
Dąb Cetula 3-2 LKS Zabiała-Stare Sioło
Walter Opaka 1-0 Błękitni Zalesie
Tanew Wola Wielka 0-1 Czerwoni Cewków

Kolejka 10 - 24 października

Leśnik Płazów 4-2 Czerwoni Cewków
Błękitni Zalesie 6-0 Tanew Wola Wielka
LKS Zabiała-Stare Sioło 3-3 Walter Opaka
Orkan Załuże 0-3 Dąb Cetula
Gwiazda Wielkie Oczy 1-2 Rolnik Wólka Krowicka
Zalew Stary Lubliniec 1-2 Unia Łukawiec

Kolejka 11 - 31 października

Unia Łukawiec 4-1 Leśnik Płazów
Rolnik Wólka Krowicka 1-2 Zalew Stary Lubliniec
Dąb Cetula 0-1 Gwiazda Wielkie Oczy
Walter Opaka 8-0 Orkan Załuże
Tanew Wola Wielka 3-0 LKS Zabiała-Stare Sioło
(wo)
przerwany w II połowie przy stanie 1-0; goście zeszli z boiska
Czerwoni Cewków 2-1 Błękitni Zalesie

Kolejka 12 - 3 kwietnia

Leśnik Płazów 0-0 Błękitni Zalesie
Czerwoni Cewków 9-2 LKS Zabiała-Stare Sioło
Tanew Wola Wielka 3-0 Orkan Załuże
(wo)
goście nie dojechali
Walter Opaka 2-0 Gwiazda Wielkie Oczy
Dąb Cetula 1-2 Zalew Stary Lubliniec
Rolnik Wólka Krowicka 3-3 Unia Łukawiec

Kolejka 13 - 10 kwietnia

Rolnik Wólka Krowicka 4-1 Leśnik Płazów
Unia Łukawiec 2-0 Dąb Cetula
Zalew Stary Lubliniec 2-2 Walter Opaka
Gwiazda Wielkie Oczy 9-1 Tanew Wola Wielka
Orkan Załuże 0-3 Czerwoni Cewków
(wo)
LKS Zabiała-Stare Sioło 0-0 Błękitni Zalesie 30 kwietnia
w pierwotnym terminie (10 kwietnia) odwołany na wniosek gospodarzy

Kolejka 14 - 17 kwietnia

Leśnik Płazów 1-2 LKS Zabiała-Stare Sioło
Błękitni Zalesie 3-0 Orkan Załuże
(wo)
Czerwoni Cewków 2-2 Gwiazda Wielkie Oczy
Tanew Wola Wielka 0-2 Zalew Stary Lubliniec
Walter Opaka 2-3 Unia Łukawiec
Dąb Cetula 1-2 Rolnik Wólka Krowicka

Kolejka 15 - 3 maja

Dąb Cetula 5-1 Leśnik Płazów
Rolnik Wólka Krowicka 3-1 Walter Opaka
Unia Łukawiec 4-0 Tanew Wola Wielka
Zalew Stary Lubliniec 1-5 Czerwoni Cewków
Gwiazda Wielkie Oczy 3-0 Błękitni Zalesie
Orkan Załuże 0-3 LKS Zabiała-Stare Sioło
(wo)

Kolejka 16 - 8 maja

Leśnik Płazów 3-0 Orkan Załuże
(wo)
LKS Zabiała-Stare Sioło 0-5 Gwiazda Wielkie Oczy
Błękitni Zalesie 0-1 Zalew Stary Lubliniec
Czerwoni Cewków 0-3 Unia Łukawiec
Tanew Wola Wielka 3-0 Rolnik Wólka Krowicka
(wo)
na boisku 0-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Walter Opaka 1-0 Dąb Cetula

Kolejka 17 - 15 maja

Walter Opaka 4-4 Leśnik Płazów
Dąb Cetula 3-1 Tanew Wola Wielka
Rolnik Wólka Krowicka 3-0 Czerwoni Cewków
Unia Łukawiec 6-3 Błękitni Zalesie
Zalew Stary Lubliniec 3-0 LKS Zabiała-Stare Sioło
(wo)
goście nie dojechali
Gwiazda Wielkie Oczy 3-0 Orkan Załuże
(wo)

Kolejka 18 - 22 maja

Leśnik Płazów 0-6 Gwiazda Wielkie Oczy
Orkan Załuże 0-3 Zalew Stary Lubliniec
(wo)
LKS Zabiała-Stare Sioło 0-6 Unia Łukawiec
Błękitni Zalesie 2-4 Rolnik Wólka Krowicka
Czerwoni Cewków 8-2 Dąb Cetula
Tanew Wola Wielka 1-3 Walter Opaka

Kolejka 19 - 29 maja

Tanew Wola Wielka 2-1 Leśnik Płazów
Walter Opaka 2-1 Czerwoni Cewków
Dąb Cetula 1-3 Błękitni Zalesie
Rolnik Wólka Krowicka 3-1 LKS Zabiała-Stare Sioło
Unia Łukawiec 3-0 Orkan Załuże
(wo)
Zalew Stary Lubliniec 1-3 Gwiazda Wielkie Oczy

Kolejka 20 - 5 czerwca

Leśnik Płazów 2-3 Zalew Stary Lubliniec
Gwiazda Wielkie Oczy 1-0 Unia Łukawiec
Orkan Załuże 0-3 Rolnik Wólka Krowicka
(wo)
LKS Zabiała-Stare Sioło 2-3 Dąb Cetula
Błękitni Zalesie 1-1 Walter Opaka
Czerwoni Cewków 13-1 Tanew Wola Wielka

Kolejka 21 - 12 czerwca

Czerwoni Cewków 8-3 Leśnik Płazów
Tanew Wola Wielka 2-4 Błękitni Zalesie
Walter Opaka 3-2 LKS Zabiała-Stare Sioło
Dąb Cetula 3-0 Orkan Załuże
(wo)
Rolnik Wólka Krowicka 2-5 Gwiazda Wielkie Oczy
Unia Łukawiec 0-3 Zalew Stary Lubliniec
(wo)
na boisku 1-0; udział nieuprawnionego do gry zawodnika

Kolejka 22 - 19 czerwca

Leśnik Płazów 1-3 Unia Łukawiec
Zalew Stary Lubliniec 1-2 Rolnik Wólka Krowicka
Gwiazda Wielkie Oczy 8-1 Dąb Cetula
Orkan Załuże 0-3 Walter Opaka
(wo)
LKS Zabiała-Stare Sioło 3-0 Tanew Wola Wielka
Błękitni Zalesie 3-3 Czerwoni Cewków

Klasa A 2010/2011 (Lubaczów)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas