[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal II Sanok 26 51 15 6 5 46-19 9 3 1 24-4 6 3 4 22-15
2.  Start Rymanów 26 47 14 5 7 54-29 7 5 1 28-10 7 0 6 26-19
3.  Wisłok Sieniawa 26 44 13 5 8 51-30 9 1 3 30-15 4 4 5 21-15
4.  Iskra Przysietnica 26 39 10 9 7 34-28 8 3 2 24-11 2 6 5 10-17
5.  LKS Izdebki 26 37 11 4 11 43-42 7 2 4 21-15 4 2 7 22-27
6.  Orion Pielnia 26 35 10 5 11 36-44 8 0 5 21-22 2 5 6 15-22 4 9 3 0 1 8-3
7.  LKS Haczów 26 35 9 8 9 30-33 3 6 4 12-12 6 2 5 18-21 4 4 1 1 2 5-4
8.  Płomień Zmiennica 26 35 10 5 11 37-46 4 4 5 20-24 6 1 6 17-22 4 4 1 1 2 5-11
9.  LKS Długie 26 33 9 6 11 36-43 6 4 3 22-15 3 2 8 14-28
10.  Brzozovia Brzozów 26 31 7 10 9 42-40 6 4 3 25-16 1 6 6 17-24 2 2 0 2 0 2-2
11.  Nelson Polańczyk 26 31 8 7 11 32-41 7 3 3 25-19 1 4 8 7-22 2 2 0 2 0 2-2
12.  Zgoda Zarszyn 26 30 8 6 12 35-47 7 3 3 23-19 1 3 9 12-28
13.  Orzeł Bażanówka 26 27 7 6 13 36-48 4 4 5 22-22 3 2 8 14-26
14.  Górnik Grabownica Starzeńska 26 26 6 8 12 28-50 4 3 6 13-26 2 5 6 15-24

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Stal II Sanok    5-0 1-0 2-0 1-0 2-1 2-0 0-1 3-0 1-1 3-0 1-1 3-0 0-0 
 2 Start Rymanów2-0     1-1 4-0 3-0 0-0 1-1 0-2 2-0 1-1 4-1 6-1 3-2 1-1 
 3 Wisłok Sieniawa0-3 0-1     1-1 2-3 3-2 5-0 2-0 3-2 3-2 1-0 1-0 5-1 4-0 
 4 Iskra Przysietnica2-1 1-2 0-0     1-0 1-1 1-2 3-2 4-1 1-1 3-0 3-0 2-0 2-1 
 5 LKS Izdebki0-1 1-0 3-1 1-1     5-1 0-2 1-2 2-3 1-0 1-0 3-2 1-1 2-1 
 6 Orion Pielnia0-3 1-2 0-6 2-0 1-0     1-0 1-2 2-0 5-3 2-1 2-1 2-1 2-3 
 7 LKS Haczów1-1 0-2 1-1 1-1 1-2 0-1     1-1 1-1 2-0 1-2 1-0 0-0 2-0 
 8 Płomień Zmiennica1-3 0-3 2-3 1-0 2-2 1-5 1-4     4-0 1-1 1-1 2-2 1-0 3-0 
 9 LKS Długie2-1 2-0 2-1 0-0 0-4 1-1 1-2 4-0     1-1 3-1 1-2 3-0 2-2 
 10 Brzozovia Brzozów2-1 1-3 1-1 0-1 7-2 2-2 3-0 1-0 3-1     0-0 3-1 1-3 1-1 
 11 Nelson Polańczyk1-1 2-0 2-1 3-1 2-5 1-1 0-2 3-0 2-1 2-2     3-1 1-2 3-2 
 12 Zgoda Zarszyn1-3 3-2 2-1 1-1 2-0 2-0 2-2 2-1 0-2 3-1 1-1     2-1 2-4 
 13 Orzeł Bażanówka2-3 3-1 0-3* 0-3 2-2 3-0 1-2 4-5 2-2 3-1 2-0 0-0     0-0 
 14 Górnik Grabownica Starzeńska1-1 0-10 0-2 1-1 3-2 1-0 3-1 0-1 0-1 0-3 0-0 2-1 2-3     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Płomień Zmiennica 1-1 Brzozovia Brzozów 15 sierpnia, 15:00
Stal II Sanok 3-0 Orzeł Bażanówka 15 sierpnia, 10:00
LKS Długie 0-4 LKS Izdebki 15 sierpnia, 16:30
w Zarszynie
Górnik Grabownica Starzeńska 1-1 Iskra Przysietnica 15 sierpnia, 16:30
Nelson Polańczyk 2-1 Wisłok Sieniawa 15 sierpnia, 16:30
LKS Haczów 0-2 Start Rymanów 15 sierpnia, 16:30
Orion Pielnia 2-1 Zgoda Zarszyn 15 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 22 sierpnia

Brzozovia Brzozów 2-2 Orion Pielnia 22 sierpnia, 16:30
Zgoda Zarszyn 2-2 LKS Haczów 22 sierpnia, 16:30
Start Rymanów 4-1 Nelson Polańczyk 22 sierpnia, 16:30
Wisłok Sieniawa 4-0 Górnik Grabownica Starzeńska 22 sierpnia, 15:00
Iskra Przysietnica 4-1 LKS Długie 22 sierpnia, 11:00
w Izdebkach
LKS Izdebki 0-1 Stal II Sanok 22 sierpnia, 15:00
Orzeł Bażanówka 4-5 Płomień Zmiennica 22 sierpnia, 16:30

Kolejka 3 - 29 sierpnia

Orzeł Bażanówka 3-1 Brzozovia Brzozów 29 sierpnia, 16:30
Płomień Zmiennica 2-2 LKS Izdebki 29 sierpnia, 15:00
Stal II Sanok 2-0 Iskra Przysietnica 29 sierpnia, 11:00
LKS Długie 2-1 Wisłok Sieniawa 29 sierpnia, 16:30
w Zarszynie
Górnik Grabownica Starzeńska 0-10 Start Rymanów 29 sierpnia, 16:30
Nelson Polańczyk 3-1 Zgoda Zarszyn 29 sierpnia, 16:30
LKS Haczów 0-1 Orion Pielnia 29 sierpnia, 16:30

Kolejka 4 - 5 września

Brzozovia Brzozów 3-0 LKS Haczów 5 września, 16:30
Orion Pielnia 2-1 Nelson Polańczyk 5 września, 16:30
Zgoda Zarszyn 2-4 Górnik Grabownica Starzeńska 5 września, 16:30
Start Rymanów 2-0 LKS Długie 5 września, 16:30
Wisłok Sieniawa 0-3 Stal II Sanok 5 września, 15:00
Iskra Przysietnica 3-2 Płomień Zmiennica 5 września, 16:30
LKS Izdebki 1-1 Orzeł Bażanówka 5 września, 15:00

Kolejka 5 - 12 września

LKS Izdebki 1-0 Brzozovia Brzozów 12 września, 15:00
Orzeł Bażanówka 0-3 Iskra Przysietnica 12 września, 16:30
Płomień Zmiennica 2-3 Wisłok Sieniawa 12 września, 15:00
Stal II Sanok 5-0 Start Rymanów 12 września, 11:00
LKS Długie 1-2 Zgoda Zarszyn 12 września, 16:30
w Zarszynie
Górnik Grabownica Starzeńska 1-0 Orion Pielnia 12 września, 16:30
Nelson Polańczyk 0-2 LKS Haczów 12 września, 16:30

Kolejka 6 - 19 września

Brzozovia Brzozów 0-0 Nelson Polańczyk 19 września, 16:30
LKS Haczów 2-0 Górnik Grabownica Starzeńska 19 września, 16:30
Orion Pielnia 2-0 LKS Długie 19 września, 16:30
Zgoda Zarszyn 1-3 Stal II Sanok 19 września, 16:30
Start Rymanów 0-2 Płomień Zmiennica 19 września, 16:30
Wisłok Sieniawa 5-1 Orzeł Bażanówka 19 września, 13:00
Iskra Przysietnica 1-0 LKS Izdebki 19 września, 16:30

Kolejka 7 - 26 września

Iskra Przysietnica 1-1 Brzozovia Brzozów 26 września, 15:30
LKS Izdebki 3-1 Wisłok Sieniawa 26 września, 15:00
Orzeł Bażanówka 3-1 Start Rymanów 26 września, 15:30
Płomień Zmiennica 2-2 Zgoda Zarszyn 26 września, 15:00
Stal II Sanok 2-1 Orion Pielnia 26 września, 11:00
LKS Długie 1-2 LKS Haczów 26 września, 15:30
w Zarszynie
Górnik Grabownica Starzeńska 0-0 Nelson Polańczyk 26 września, 15:30

Kolejka 8 - 3 października

Brzozovia Brzozów 1-1 Górnik Grabownica Starzeńska 3 października, 15:30
Nelson Polańczyk 2-1 LKS Długie 3 października, 15:30
LKS Haczów 1-1 Stal II Sanok 3 października, 15:30
Orion Pielnia 1-2 Płomień Zmiennica 3 października, 15:30
Zgoda Zarszyn 2-1 Orzeł Bażanówka 3 października, 15:30
Start Rymanów 3-0 LKS Izdebki 3 października, 15:30
Wisłok Sieniawa 1-1 Iskra Przysietnica 3 października, 13:00

Kolejka 9 - 10 października

Wisłok Sieniawa 3-2 Brzozovia Brzozów 10 października, 14:00
Iskra Przysietnica 1-2 Start Rymanów 10 października, 14:00
LKS Izdebki 3-2 Zgoda Zarszyn 10 października, 14:00
Orzeł Bażanówka 3-0 Orion Pielnia 10 października, 14:00
Płomień Zmiennica 1-4 LKS Haczów 10 października, 14:00
Stal II Sanok 3-0 Nelson Polańczyk 10 października, 11:00
LKS Długie 2-2 Górnik Grabownica Starzeńska 10 października, 14:00
w Zarszynie

Kolejka 10 - 17 października

Brzozovia Brzozów 3-1 LKS Długie 17 października, 14:00
Górnik Grabownica Starzeńska 1-1 Stal II Sanok 17 października, 14:00
Nelson Polańczyk 3-0 Płomień Zmiennica 17 października, 14:00
LKS Haczów 0-0 Orzeł Bażanówka 17 października, 14:00
Orion Pielnia 1-0 LKS Izdebki 17 października, 14:00
Zgoda Zarszyn 1-1 Iskra Przysietnica 17 października, 14:00
Start Rymanów 1-1 Wisłok Sieniawa 17 października, 14:00

Kolejka 11 - 24 października

Start Rymanów 1-1 Brzozovia Brzozów 24 października, 14:00
Wisłok Sieniawa 1-0 Zgoda Zarszyn 24 października, 14:00
Iskra Przysietnica 1-1 Orion Pielnia 24 października, 14:00
LKS Izdebki 0-2 LKS Haczów 24 października, 14:00
Orzeł Bażanówka 2-0 Nelson Polańczyk 24 października, 14:00
Płomień Zmiennica 3-0 Górnik Grabownica Starzeńska 24 października, 14:00
Stal II Sanok 3-0 LKS Długie 24 października, 11:00

Kolejka 12 - 31 października

LKS Długie 4-0 Płomień Zmiennica 31 października, 11:00
w Zarszynie
Górnik Grabownica Starzeńska 2-3 Orzeł Bażanówka 31 października, 14:00
Nelson Polańczyk 2-5 LKS Izdebki 31 października, 14:00
LKS Haczów 1-1 Iskra Przysietnica 31 października, 14:00
Orion Pielnia 0-6 Wisłok Sieniawa 31 października, 14:00
Zgoda Zarszyn 3-2 Start Rymanów 31 października, 14:00
Stal II Sanok 1-1 Brzozovia Brzozów 31 października, 11:00

Kolejka 13 - 7 listopada

Start Rymanów 0-0 Orion Pielnia 7 listopada, 12:00
Wisłok Sieniawa 5-0 LKS Haczów 7 listopada, 12:00
Iskra Przysietnica 3-0 Nelson Polańczyk 7 listopada, 12:00
LKS Izdebki 2-1 Górnik Grabownica Starzeńska 7 listopada, 12:00
Orzeł Bażanówka 2-2 LKS Długie 7 listopada, 12:00
Płomień Zmiennica 1-3 Stal II Sanok 7 listopada, 12:00
Brzozovia Brzozów 3-1 Zgoda Zarszyn 7 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 27 marca

Brzozovia Brzozów 1-0 Płomień Zmiennica 27 marca, 16:30
Orzeł Bażanówka 2-3 Stal II Sanok 27 marca, 11:30
LKS Izdebki 2-3 LKS Długie 27 marca, 15:00
Iskra Przysietnica 2-1 Górnik Grabownica Starzeńska 27 marca, 16:30
Wisłok Sieniawa 1-0 Nelson Polańczyk 27 marca, 15:00
Start Rymanów 1-1 LKS Haczów 27 marca, 11:00
Zgoda Zarszyn 2-0 Orion Pielnia 27 marca, 16:30

Kolejka 15 - 3 kwietnia

Orion Pielnia 5-3 Brzozovia Brzozów 3 kwietnia, 16:30
LKS Haczów 1-0 Zgoda Zarszyn 3 kwietnia, 16:30
Nelson Polańczyk 2-0 Start Rymanów 3 kwietnia, 16:30
Górnik Grabownica Starzeńska 0-2 Wisłok Sieniawa 3 kwietnia, 16:30
LKS Długie 0-0 Iskra Przysietnica 3 kwietnia, 16:30
w Zarszynie
Stal II Sanok 1-0 LKS Izdebki 3 kwietnia, 11:00
Płomień Zmiennica 1-0 Orzeł Bażanówka 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 10 kwietnia

Brzozovia Brzozów 1-3 Orzeł Bażanówka 10 kwietnia, 16:30
LKS Izdebki 1-2 Płomień Zmiennica 10 kwietnia, 15:00
Iskra Przysietnica 2-1 Stal II Sanok 10 kwietnia, 16:30
Wisłok Sieniawa 3-2 LKS Długie 10 kwietnia, 15:00
Start Rymanów 1-1 Górnik Grabownica Starzeńska 10 kwietnia, 11:00
Zgoda Zarszyn 1-1 Nelson Polańczyk 10 kwietnia, 16:30
Orion Pielnia 1-0 LKS Haczów 10 kwietnia, 16:30

Kolejka 17 - 17 kwietnia

LKS Haczów 2-0 Brzozovia Brzozów 17 kwietnia, 16:30
Nelson Polańczyk 1-1 Orion Pielnia 17 kwietnia, 16:30
Górnik Grabownica Starzeńska 2-1 Zgoda Zarszyn 17 kwietnia, 16:30
LKS Długie 2-0 Start Rymanów 17 kwietnia, 16:30
w Zarszynie
Stal II Sanok 1-0 Wisłok Sieniawa 17 kwietnia, 11:00
Płomień Zmiennica 1-0 Iskra Przysietnica 17 kwietnia, 15:00
Orzeł Bażanówka 2-2 LKS Izdebki 17 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 23 kwietnia

Brzozovia Brzozów 7-2 LKS Izdebki 23 kwietnia, 12:00
Iskra Przysietnica 2-0 Orzeł Bażanówka 23 kwietnia, 12:00
Wisłok Sieniawa 2-0 Płomień Zmiennica 23 kwietnia, 12:00
Start Rymanów 2-0 Stal II Sanok 23 kwietnia, 12:00
Zgoda Zarszyn 0-2 LKS Długie 23 kwietnia, 12:00
Orion Pielnia 2-3 Górnik Grabownica Starzeńska 23 kwietnia, 12:00
LKS Haczów 1-2 Nelson Polańczyk 23 kwietnia, 12:00

Kolejka 19 - 1 maja

Nelson Polańczyk 2-2 Brzozovia Brzozów 1 maja, 16:30
Górnik Grabownica Starzeńska 3-1 LKS Haczów 1 maja, 16:30
LKS Długie 1-1 Orion Pielnia 1 maja, 16:30
w Zarszynie
Stal II Sanok 1-1 Zgoda Zarszyn 1 maja, 11:00
Płomień Zmiennica 0-3 Start Rymanów 1 maja, 15:00
Orzeł Bażanówka 0-3 Wisłok Sieniawa 1 maja, 16:30
(wo)
na boisku 2-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LKS Izdebki 1-1 Iskra Przysietnica 1 maja, 15:00

Kolejka 20 - 8 maja

Brzozovia Brzozów 0-1 Iskra Przysietnica 8 maja, 16:30
Wisłok Sieniawa 2-3 LKS Izdebki 8 maja, 13:00
Start Rymanów 3-2 Orzeł Bażanówka 8 maja, 11:00
Zgoda Zarszyn 2-1 Płomień Zmiennica 8 maja, 16:30
Orion Pielnia 0-3 Stal II Sanok 8 maja, 16:30
LKS Haczów 1-1 LKS Długie 8 maja, 16:30
Nelson Polańczyk 3-2 Górnik Grabownica Starzeńska 8 maja, 16:30

Kolejka 21 - 15 maja

Górnik Grabownica Starzeńska 0-3 Brzozovia Brzozów 15 maja, 16:30
LKS Długie 3-1 Nelson Polańczyk 15 maja, 16:30
w Zarszynie
Stal II Sanok 2-0 LKS Haczów 15 maja, 11:00
Płomień Zmiennica 1-5 Orion Pielnia 15 maja, 15:00
Orzeł Bażanówka 0-0 Zgoda Zarszyn 15 maja, 16:30
LKS Izdebki 1-0 Start Rymanów 15 maja, 15:00
Iskra Przysietnica 0-0 Wisłok Sieniawa 15 maja, 16:30

Kolejka 22 - 22 maja

Brzozovia Brzozów 1-1 Wisłok Sieniawa 22 maja, 16:30
Start Rymanów 4-0 Iskra Przysietnica 22 maja, 11:00
Zgoda Zarszyn 2-0 LKS Izdebki 22 maja, 16:30
Orion Pielnia 2-1 Orzeł Bażanówka 22 maja, 16:30
LKS Haczów 1-1 Płomień Zmiennica 22 maja, 16:30
Nelson Polańczyk 1-1 Stal II Sanok 22 maja, 16:30
Górnik Grabownica Starzeńska 0-1 LKS Długie 22 maja, 16:30

Kolejka 23 - 29 maja

LKS Długie 1-1 Brzozovia Brzozów 29 maja, 16:30
w Zarszynie
Stal II Sanok 0-0 Górnik Grabownica Starzeńska 29 maja, 11:00
Płomień Zmiennica 1-1 Nelson Polańczyk 29 maja, 15:00
Orzeł Bażanówka 1-2 LKS Haczów 29 maja, 16:30
LKS Izdebki 5-1 Orion Pielnia 29 maja, 15:00
Iskra Przysietnica 3-0 Zgoda Zarszyn 29 maja, 16:30
Wisłok Sieniawa 0-1 Start Rymanów 29 maja, 15:00

Kolejka 24 - 5 czerwca

Brzozovia Brzozów 1-3 Start Rymanów 5 czerwca, 16:30
Zgoda Zarszyn 2-1 Wisłok Sieniawa 5 czerwca, 16:30
Orion Pielnia 2-0 Iskra Przysietnica 5 czerwca, 16:30
LKS Haczów 1-2 LKS Izdebki 5 czerwca, 16:30
Nelson Polańczyk 1-2 Orzeł Bażanówka 5 czerwca, 16:30
Górnik Grabownica Starzeńska 0-1 Płomień Zmiennica 5 czerwca, 16:30
LKS Długie 2-1 Stal II Sanok 5 czerwca, 13:00
w Zarszynie

Kolejka 25 - 12 czerwca

Brzozovia Brzozów 2-1 Stal II Sanok 12 czerwca, 16:30
Płomień Zmiennica 4-0 LKS Długie 12 czerwca, 16:30
Orzeł Bażanówka 0-0 Górnik Grabownica Starzeńska 12 czerwca, 16:30
LKS Izdebki 1-0 Nelson Polańczyk 12 czerwca, 16:30
Iskra Przysietnica 1-2 LKS Haczów 12 czerwca, 16:30
Wisłok Sieniawa 3-2 Orion Pielnia 12 czerwca, 16:30
Start Rymanów 6-1 Zgoda Zarszyn 12 czerwca, 16:30

Kolejka 26 - 19 czerwca

Zgoda Zarszyn 3-1 Brzozovia Brzozów 19 czerwca, 16:30
Orion Pielnia 1-2 Start Rymanów 19 czerwca, 16:30
LKS Haczów 1-1 Wisłok Sieniawa 19 czerwca, 16:30
Nelson Polańczyk 3-1 Iskra Przysietnica 19 czerwca, 16:30
Górnik Grabownica Starzeńska 3-2 LKS Izdebki 19 czerwca, 16:30
LKS Długie 3-0 Orzeł Bażanówka 19 czerwca, 16:30
w Bażanówce; Alces gospodarzem
Stal II Sanok 0-1 Płomień Zmiennica 19 czerwca, 16:30

Klasa okręgowa 2010/2011 (Krosno)

Klasa A 2010/2011 (Krosno II)

Klasa B 2010/2011 (Krosno I)
Klasa B 2010/2011 (Krosno II)
Klasa B 2010/2011 (Krosno III)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas