[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Krosno III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Kopytowa 26 60 19 3 4 78-35 12 0 1 39-10 7 3 3 39-25
2.  Tempo Nienaszów 26 54 17 3 6 86-42 11 2 0 59-17 6 1 6 27-25
3.  Victoria Dobieszyn 26 42 12 6 8 45-39 7 2 4 22-17 5 4 4 23-22 2 2 0 2 0 3-3
4.  Jasiołka Świerzowa 26 42 13 3 10 58-44 6 1 6 29-26 7 2 4 29-18 2 2 0 2 0 3-3
5.  Czardasz Osiek Jasielski 26 39 12 3 11 57-52 6 2 5 31-23 6 1 6 26-29
6.  Sparta Draganowa 26 38 11 5 10 57-49 5 3 5 34-28 6 2 5 23-21
7.  Zorza 03 Łubienko 26 36 11 3 12 60-68 4 2 7 34-38 7 1 5 26-30 2 6 2 0 0 7-4
8.  Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 26 36 11 3 12 44-49 6 1 6 18-21 5 2 6 26-28 2 0 0 0 2 4-7
9.  Sparta Osobnica 26 32 8 8 10 49-50 5 3 5 25-21 3 5 5 24-29
10.  LKS Czeluśnica 26 31 9 4 13 40-56 5 2 6 22-22 4 2 7 18-34 2 4 1 1 0 3-2
11.  Wrzos Krempna 26 31 9 4 13 46-64 6 2 5 24-23 3 2 8 22-41 2 1 0 1 1 2-3
12.  Zorza Łęki Dukielskie 26 27 9 6 11 40-55 5 6 2 27-21 4 0 9 13-34
13.  Maraton Tarnowiec 26 21 5 6 15 44-60 3 2 8 23-27 2 4 7 21-33 2 4 1 1 0 5-4
14.  Jasiołka Szebnie 26 21 6 3 17 41-82 5 2 6 34-30 1 1 11 7-52 2 1 0 1 1 4-5
Zorza Łęki Dukielskie została ukarana odjęciem sześciu punktów za umyślne wystawienie do gry nieuprawnionych zawodników w jednym z meczów poprzedniego sezonu.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Polonia Kopytowa    4-1 3-2 2-1 3-0 2-1 5-0 4-2 4-1 0-1 3-0 3-0* 5-1 1-0 
 2 Tempo Nienaszów3-0     0-0 2-1 4-3 5-3 3-1 1-1 6-2 5-0 9-2 4-2 7-2 10-0 
 3 Victoria Dobieszyn2-1 2-4     1-1 0-1 0-1 4-1 2-0 1-6 2-0 2-1 2-0 3-0* 1-1 
 4 Jasiołka Świerzowa1-2 2-1 2-2     2-1 1-2 4-6 2-3 4-1 2-4 2-3 2-0 3-0 2-1 
 5 Czardasz Osiek Jasielski1-3 0-3 2-0 1-0     4-2 3-3 2-3 1-1 4-3 2-3 0-1 3-1 8-0* 
 6 Sparta Draganowa4-5 2-4 4-2 1-2 3-2     1-2 1-1 1-1 4-1 4-4 1-2 3-1 5-1 
 7 Zorza 03 Łubienko1-7 1-5 3-4 3-4 1-3 2-2     5-3 1-1 3-0 6-3 1-2 0-3 7-1 
 8 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki3-0 2-0 5-1 0-7 1-4 1-2 1-2     1-0 1-1 0-2 1-0 2-1 0-1 
 9 Sparta Osobnica3-3 1-2 0-2 0-0 0-2 3-0 1-4 4-3     6-0 3-1 1-2 2-2 1-0 
 10 LKS Czeluśnica1-3 2-1 0-3 1-2 3-0 1-4 0-3 0-1 2-2     2-1 3-1 1-1 6-0 
 11 Wrzos Krempna2-2 3-2 0-2 2-4 5-1 0-2 3-0* 1-0 0-2 1-1     4-2 0-5 3-0 
 12 Zorza Łęki Dukielskie1-1 3-0* 2-2 3-2 3-3 0-0 1-2 0-5 2-2 2-1 3-1     1-1 6-1 
 13 Maraton Tarnowiec2-3 2-2 0-2 2-4 1-2 1-4 0-1 5-2 2-3 1-2 1-1 4-0     2-1 
 14 Jasiołka Szebnie1-9 1-2 1-1 0-1 3-4 1-0 4-1 1-2 4-2 3-4 4-0 8-1 3-3     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Maraton Tarnowiec 1-1 Wrzos Krempna 15 sierpnia, 15:00
Victoria Dobieszyn 2-0 LKS Czeluśnica 15 sierpnia, 11:00
Zorza 03 Łubienko 5-3 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 15 sierpnia, 11:00
Jasiołka Świerzowa 2-1 Jasiołka Szebnie 15 sierpnia, 11:00
Czardasz Osiek Jasielski 0-1 Zorza Łęki Dukielskie 15 sierpnia, 13:00
w Czekaju
Polonia Kopytowa 4-1 Sparta Osobnica 15 sierpnia, 13:00
Tempo Nienaszów 5-3 Sparta Draganowa 15 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 22 sierpnia

Wrzos Krempna 3-2 Tempo Nienaszów 22 sierpnia, 13:00
w Kotani
Sparta Draganowa 4-5 Polonia Kopytowa 22 sierpnia, 11:00
Sparta Osobnica 0-2 Czardasz Osiek Jasielski 22 sierpnia, 13:00
Zorza Łęki Dukielskie 3-2 Jasiołka Świerzowa 22 sierpnia, 13:00
Jasiołka Szebnie 4-1 Zorza 03 Łubienko 22 sierpnia, 13:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 5-1 Victoria Dobieszyn 22 sierpnia, 13:00
LKS Czeluśnica 1-1 Maraton Tarnowiec 22 sierpnia, 16:30

Kolejka 3 - 29 sierpnia

LKS Czeluśnica 2-1 Wrzos Krempna 29 sierpnia, 16:30
Maraton Tarnowiec 5-2 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 29 sierpnia, 16:30
Victoria Dobieszyn 1-1 Jasiołka Szebnie 29 sierpnia, 11:00
Zorza 03 Łubienko 1-2 Zorza Łęki Dukielskie 29 sierpnia, 11:00
Jasiołka Świerzowa 4-1 Sparta Osobnica 29 sierpnia, 11:00
Czardasz Osiek Jasielski 4-2 Sparta Draganowa 29 sierpnia, 13:00
w Czekaju
Polonia Kopytowa 4-1 Tempo Nienaszów 29 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 5 września

Wrzos Krempna 2-2 Polonia Kopytowa 5 września, 16:30
w Kotani
Tempo Nienaszów 4-3 Czardasz Osiek Jasielski 5 września, 16:30
Sparta Draganowa 1-2 Jasiołka Świerzowa 5 września, 11:00
Sparta Osobnica 1-4 Zorza 03 Łubienko 5 września, 13:00
Zorza Łęki Dukielskie 2-2 Victoria Dobieszyn 5 września, 13:00
Jasiołka Szebnie 3-3 Maraton Tarnowiec 5 września, 16:30
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1-1 LKS Czeluśnica 5 września, 13:00

Kolejka 5 - 12 września

Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0-2 Wrzos Krempna 12 września, 13:00
Maraton Tarnowiec 4-0 Zorza Łęki Dukielskie 12 września, 16:30
Victoria Dobieszyn 1-6 Sparta Osobnica 12 września, 11:00
Zorza 03 Łubienko 2-2 Sparta Draganowa 12 września, 11:00
Jasiołka Świerzowa 2-1 Tempo Nienaszów 12 września, 11:00
Czardasz Osiek Jasielski 1-3 Polonia Kopytowa 12 września, 13:00
w Czekaju
Jasiołka Szebnie 3-4 LKS Czeluśnica 12 września, 13:00

Kolejka 6 - 19 września

Wrzos Krempna 5-1 Czardasz Osiek Jasielski 19 września, 16:30
w Kotani
Polonia Kopytowa 2-1 Jasiołka Świerzowa 19 września, 13:00
Tempo Nienaszów 3-1 Zorza 03 Łubienko 19 września, 16:30
Sparta Draganowa 4-2 Victoria Dobieszyn 19 września, 11:00
Sparta Osobnica 2-2 Maraton Tarnowiec 19 września, 13:00
Zorza Łęki Dukielskie 2-1 LKS Czeluśnica 19 września, 13:00
Jasiołka Szebnie 1-2 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 19 września, 13:00

Kolejka 7 - 26 września

Jasiołka Szebnie 4-0 Wrzos Krempna 26 września, 13:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1-0 Zorza Łęki Dukielskie 26 września, 13:00
LKS Czeluśnica 2-2 Sparta Osobnica 26 września, 15:30
Maraton Tarnowiec 1-4 Sparta Draganowa 26 września, 15:30
Victoria Dobieszyn 2-4 Tempo Nienaszów 26 września, 11:00
Zorza 03 Łubienko 1-7 Polonia Kopytowa 26 września, 11:00
Jasiołka Świerzowa 2-1 Czardasz Osiek Jasielski 26 września, 11:00

Kolejka 8 - 3 października

Wrzos Krempna 2-4 Jasiołka Świerzowa 3 października, 13:00
w Kotani
Czardasz Osiek Jasielski 3-3 Zorza 03 Łubienko 3 października, 13:00
w Czekaju
Polonia Kopytowa 3-2 Victoria Dobieszyn 3 października, 13:00
Tempo Nienaszów 7-2 Maraton Tarnowiec 3 października, 15:30
Sparta Draganowa 4-1 LKS Czeluśnica 3 października, 15:30
Sparta Osobnica 4-3 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 3 października, 13:00
Zorza Łęki Dukielskie 6-1 Jasiołka Szebnie 3 października, 13:00

Kolejka 9 - 10 października

Zorza Łęki Dukielskie 3-1 Wrzos Krempna 10 października, 13:00
Jasiołka Szebnie 4-2 Sparta Osobnica 10 października, 13:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1-2 Sparta Draganowa 10 października, 13:00
LKS Czeluśnica 2-1 Tempo Nienaszów 10 października, 14:00
Maraton Tarnowiec 2-3 Polonia Kopytowa 10 października, 14:00
Victoria Dobieszyn 0-1 Czardasz Osiek Jasielski 10 października, 11:00
Zorza 03 Łubienko 3-4 Jasiołka Świerzowa 10 października, 11:00

Kolejka 10 - 17 października

Wrzos Krempna 3-0 Zorza 03 Łubienko 17 października, 14:00
(wo)
w Kotani / na boisku 2-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Jasiołka Świerzowa 2-2 Victoria Dobieszyn 17 października, 11:00
Czardasz Osiek Jasielski 3-1 Maraton Tarnowiec 17 października, 13:00
w Czekaju
Polonia Kopytowa 0-1 LKS Czeluśnica 17 października, 13:00
Tempo Nienaszów 1-1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 17 października, 14:00
Sparta Draganowa 5-1 Jasiołka Szebnie 17 października, 11:00
Sparta Osobnica 1-2 Zorza Łęki Dukielskie 17 października, 13:00

Kolejka 11 - 24 października

Sparta Osobnica 3-1 Wrzos Krempna 24 października, 13:00
Zorza Łęki Dukielskie 0-0 Sparta Draganowa 24 października, 13:00
Jasiołka Szebnie 1-2 Tempo Nienaszów 24 października, 13:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 3-0 Polonia Kopytowa 24 października, 13:00
LKS Czeluśnica 3-0 Czardasz Osiek Jasielski 24 października, 14:00
Maraton Tarnowiec 2-4 Jasiołka Świerzowa 24 października, 14:00
Victoria Dobieszyn 4-1 Zorza 03 Łubienko 24 października, 11:00

Kolejka 12 - 31 października

Zorza 03 Łubienko 0-3 Maraton Tarnowiec 31 października, 11:00
Jasiołka Świerzowa 2-4 LKS Czeluśnica 31 października, 11:00
Czardasz Osiek Jasielski 2-3 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 31 października, 13:00
w Czekaju
Polonia Kopytowa 1-0 Jasiołka Szebnie 31 października, 13:00
Tempo Nienaszów 4-2 Zorza Łęki Dukielskie 31 października, 14:00
Sparta Draganowa 1-1 Sparta Osobnica 31 października, 11:00
Victoria Dobieszyn 2-1 Wrzos Krempna 31 października, 11:00

Kolejka 13 - 7 listopada

Sparta Osobnica 1-2 Tempo Nienaszów 7 listopada, 12:00
Zorza Łęki Dukielskie 1-1 Polonia Kopytowa 7 listopada, 12:00
Jasiołka Szebnie 3-4 Czardasz Osiek Jasielski 7 listopada, 12:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0-7 Jasiołka Świerzowa 7 listopada, 12:00
LKS Czeluśnica 0-3 Zorza 03 Łubienko 7 listopada, 12:00
Maraton Tarnowiec 0-2 Victoria Dobieszyn 7 listopada, 12:00
Wrzos Krempna 0-2 Sparta Draganowa 7 listopada, 12:00
w Kotani

Kolejka 14 - 27 marca

Wrzos Krempna 0-5 Maraton Tarnowiec 27 marca, 16:30
w Kotani
LKS Czeluśnica 0-3 Victoria Dobieszyn 27 marca, 16:30
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1-2 Zorza 03 Łubienko 27 marca, 13:00
Jasiołka Szebnie 0-1 Jasiołka Świerzowa 27 marca, 13:00
Zorza Łęki Dukielskie 3-3 Czardasz Osiek Jasielski 27 marca, 13:00
Sparta Osobnica 3-3 Polonia Kopytowa 27 marca, 13:00
Sparta Draganowa 2-4 Tempo Nienaszów 27 marca, 11:00

Kolejka 15 - 3 kwietnia

Tempo Nienaszów 9-2 Wrzos Krempna 3 kwietnia, 16:30
Polonia Kopytowa 2-1 Sparta Draganowa 3 kwietnia, 13:00
Czardasz Osiek Jasielski 1-1 Sparta Osobnica 3 kwietnia, 13:00
w Czekaju
Jasiołka Świerzowa 2-0 Zorza Łęki Dukielskie 3 kwietnia, 11:00
Zorza 03 Łubienko 7-1 Jasiołka Szebnie 3 kwietnia, 11:00
Victoria Dobieszyn 2-0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 3 kwietnia, 11:00
w Odrzykoniu
Maraton Tarnowiec 1-2 LKS Czeluśnica 3 kwietnia, 16:30

Kolejka 16 - 10 kwietnia

Wrzos Krempna 1-1 LKS Czeluśnica 10 kwietnia, 16:30
w Kotani
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 2-1 Maraton Tarnowiec 10 kwietnia, 13:00
Jasiołka Szebnie 1-1 Victoria Dobieszyn 10 kwietnia, 13:00
Zorza Łęki Dukielskie 1-2 Zorza 03 Łubienko 10 kwietnia, 13:00
Sparta Osobnica 0-0 Jasiołka Świerzowa 10 kwietnia, 15:00
Sparta Draganowa 3-2 Czardasz Osiek Jasielski 10 kwietnia, 11:00
Tempo Nienaszów 3-0 Polonia Kopytowa 10 kwietnia, 16:30

Kolejka 17 - 17 kwietnia

Polonia Kopytowa 3-0 Wrzos Krempna 17 kwietnia, 13:00
Czardasz Osiek Jasielski 0-3 Tempo Nienaszów 17 kwietnia, 13:00
w Czekaju
Jasiołka Świerzowa 1-2 Sparta Draganowa 17 kwietnia, 11:00
Zorza 03 Łubienko 1-1 Sparta Osobnica 17 kwietnia, 11:00
Victoria Dobieszyn 2-0 Zorza Łęki Dukielskie 17 kwietnia, 11:00
w Odrzykoniu
Maraton Tarnowiec 2-1 Jasiołka Szebnie 17 kwietnia, 16:30
LKS Czeluśnica 0-1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 17 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 23 kwietnia

LKS Czeluśnica 6-0 Jasiołka Szebnie 23 kwietnia, 12:00
Wrzos Krempna 1-0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 23 kwietnia, 12:00
w Kotani
Zorza Łęki Dukielskie 1-1 Maraton Tarnowiec 23 kwietnia, 12:00
Sparta Osobnica 0-2 Victoria Dobieszyn 23 kwietnia, 12:00
Sparta Draganowa 1-2 Zorza 03 Łubienko 23 kwietnia, 12:00
Tempo Nienaszów 2-1 Jasiołka Świerzowa 23 kwietnia, 12:00
Polonia Kopytowa 3-0 Czardasz Osiek Jasielski 25 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (23 kwienia, 12:00) odwołany z powodu śmierci prezesa Czardasza

Kolejka 19 - 1 maja

Czardasz Osiek Jasielski 2-3 Wrzos Krempna 1 maja, 16:30
w Czekaju
Jasiołka Świerzowa 1-2 Polonia Kopytowa 1 maja, 11:00
Zorza 03 Łubienko 1-5 Tempo Nienaszów 1 maja, 11:00
Victoria Dobieszyn 0-1 Sparta Draganowa 1 maja, 11:00
w Odrzykoniu
Maraton Tarnowiec 2-3 Sparta Osobnica 1 maja, 16:30
LKS Czeluśnica 3-1 Zorza Łęki Dukielskie 1 maja, 16:30
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0-1 Jasiołka Szebnie 1 maja, 13:00

Kolejka 20 - 8 maja

Wrzos Krempna 3-0 Jasiołka Szebnie 8 maja, 16:30
w Kotani
Zorza Łęki Dukielskie 0-5 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 8 maja, 13:00
Sparta Osobnica 6-0 LKS Czeluśnica 8 maja, 15:00
Sparta Draganowa 3-1 Maraton Tarnowiec 8 maja, 11:00
Tempo Nienaszów 0-0 Victoria Dobieszyn 8 maja, 16:30
Polonia Kopytowa 5-0 Zorza 03 Łubienko 8 maja, 13:00
Czardasz Osiek Jasielski 1-0 Jasiołka Świerzowa 8 maja, 13:00
w Czekaju

Kolejka 21 - 15 maja

Jasiołka Świerzowa 2-3 Wrzos Krempna 14 maja, 16:30
Zorza 03 Łubienko 1-3 Czardasz Osiek Jasielski 15 maja, 11:00
Victoria Dobieszyn 2-1 Polonia Kopytowa 15 maja, 11:00
Maraton Tarnowiec 2-2 Tempo Nienaszów 15 maja, 16:30
LKS Czeluśnica 1-4 Sparta Draganowa 15 maja, 16:30
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1-0 Sparta Osobnica 15 maja, 13:00
Jasiołka Szebnie 8-1 Zorza Łęki Dukielskie 15 maja, 13:00

Kolejka 22 - 22 maja

Wrzos Krempna 4-2 Zorza Łęki Dukielskie 22 maja, 16:30
w Kotani
Sparta Osobnica 1-0 Jasiołka Szebnie 22 maja, 15:00
Sparta Draganowa 1-1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 22 maja, 11:00
Tempo Nienaszów 5-0 LKS Czeluśnica 22 maja, 16:30
Polonia Kopytowa 5-1 Maraton Tarnowiec 25 maja, 17:00
Czardasz Osiek Jasielski 2-0 Victoria Dobieszyn 22 maja, 13:00
w Czekaju
Jasiołka Świerzowa 4-6 Zorza 03 Łubienko 22 maja, 11:00

Kolejka 23 - 29 maja

Zorza 03 Łubienko 6-3 Wrzos Krempna 29 maja, 11:00
Victoria Dobieszyn 1-1 Jasiołka Świerzowa 29 maja, 11:00
Maraton Tarnowiec 1-2 Czardasz Osiek Jasielski 29 maja, 16:30
LKS Czeluśnica 1-3 Polonia Kopytowa 29 maja, 16:30
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 2-0 Tempo Nienaszów 29 maja, 13:00
Jasiołka Szebnie 1-0 Sparta Draganowa 29 maja, 13:00
Zorza Łęki Dukielskie 2-2 Sparta Osobnica 29 maja, 13:00

Kolejka 24 - 5 czerwca

Wrzos Krempna 0-2 Sparta Osobnica 5 czerwca, 16:30
w Kotani
Sparta Draganowa 1-2 Zorza Łęki Dukielskie 5 czerwca, 11:00
Tempo Nienaszów 10-0 Jasiołka Szebnie 5 czerwca, 16:30
Polonia Kopytowa 4-2 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 5 czerwca, 13:00
Czardasz Osiek Jasielski 4-3 LKS Czeluśnica 5 czerwca, 13:00
w Czekaju
Jasiołka Świerzowa 3-0 Maraton Tarnowiec 5 czerwca, 11:00
Zorza 03 Łubienko 3-4 Victoria Dobieszyn 5 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 12 czerwca

Wrzos Krempna 0-2 Victoria Dobieszyn 12 czerwca, 13:00
w Kotani
Maraton Tarnowiec 0-1 Zorza 03 Łubienko 12 czerwca, 13:00
LKS Czeluśnica 1-2 Jasiołka Świerzowa 12 czerwca, 13:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1-4 Czardasz Osiek Jasielski 12 czerwca, 13:00
Jasiołka Szebnie 1-9 Polonia Kopytowa 12 czerwca, 13:00
Zorza Łęki Dukielskie 3-0 Tempo Nienaszów 12 czerwca, 13:00
(wo)
na boisku 0-4
Sparta Osobnica 3-0 Sparta Draganowa 12 czerwca, 13:00

Kolejka 26 - 19 czerwca

Sparta Draganowa 4-4 Wrzos Krempna 19 czerwca, 13:00
Tempo Nienaszów 6-2 Sparta Osobnica 19 czerwca, 13:00
Polonia Kopytowa 3-0 Zorza Łęki Dukielskie 19 czerwca, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Czardasz Osiek Jasielski 8-0 Jasiołka Szebnie 19 czerwca, 13:00
(wo)
w Czekaju / przerwany w II połowie przy stanie 8-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Jasiołka Świerzowa 2-3 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 19 czerwca, 11:00
w Zręcinie
Zorza 03 Łubienko 3-0 LKS Czeluśnica 19 czerwca, 13:00
Victoria Dobieszyn 3-0 Maraton Tarnowiec 19 czerwca, 13:00
(wo)
przerwany w 15. minucie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości

Klasa A 2010/2011 (Krosno I)
Klasa A 2010/2011 (Krosno II)

Klasa B 2010/2011 (Krosno I)
Klasa B 2010/2011 (Krosno II)

Klasa C 2010/2011 (Krosno I)
Klasa C 2010/2011 (Krosno II)
Klasa C 2010/2011 (Krosno III)
Klasa C 2010/2011 (Krosno IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas