[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2010/2011, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Pakoszówka 24 60 19 3 2 84-22 10 2 0 51-11 9 1 2 33-11
2.  LKS Hłudno 24 56 18 2 4 87-32 10 1 1 50-15 8 1 3 37-17
3.  Partyzant II Targowiska 24 48 16 0 8 83-39 10 0 2 46-11 6 0 6 37-28
4.  Iskra Iskrzynia 24 45 14 3 7 59-39 10 0 2 38-19 4 3 5 21-20
5.  LKS II Izdebki 24 43 14 1 9 56-38 9 0 3 35-14 5 1 6 21-24 2 3 1 0 1 4-2
6.  LKS Górki 24 43 14 1 9 54-41 9 0 3 35-16 5 1 6 19-25 2 3 1 0 1 2-4
7.  Victoria Niebocko 24 33 10 3 11 41-53 5 1 6 23-29 5 2 5 18-24
8.  LKS Odrzechowa 24 30 9 3 12 49-49 5 2 5 23-22 4 1 7 26-27
9.  Zryw Dydnia 24 27 9 0 15 43-73 6 0 6 26-31 3 0 9 17-42
10.  Beskid Posada Górna 24 24 7 3 14 33-64 5 2 5 18-16 2 1 9 15-48 2 6 2 0 0 7-3
11.  LKS Wzdów 24 24 8 0 16 33-71 5 0 7 19-23 3 0 9 14-48 2 0 0 0 2 3-7
12.  LKS Wesoła 24 17 5 2 17 43-78 4 1 7 32-39 1 1 10 11-39
13.  Tyrawia Tyrawa Solna 24 6 1 3 20 20-86 1 3 8 14-29 0 0 12 6-57

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Victoria Pakoszówka    3-0 7-2 3-3 3-1 6-0 2-0 3-3 2-0 6-0 8-1 3-0* 5-1 
 2 LKS Hłudno0-4     5-2 4-1 2-2 4-1 3-1 4-1 7-2 2-0 7-0 3-1 9-0 
 3 Partyzant II Targowiska1-2 3-1     1-0 1-0 2-1 5-0 1-3 6-3 3-0 5-1 8-0 10-0 
 4 Iskra Iskrzynia0-3 4-3 2-1     2-0 0-4 3-2 3-0 9-1 3-2 3-0 4-2 5-1 
 5 LKS II Izdebki5-4 1-2 2-1 5-0     3-0 1-2 3-1 4-2 4-0 0-1 4-1 3-0* 
 6 LKS Górki2-1 1-4 2-1 0-1 2-1     2-4 2-1 4-1 7-0 5-2 3-0 5-0* 
 7 Victoria Niebocko0-2 0-5 2-5 0-3 5-2 0-0     2-6 3-0 2-1 1-2 4-1 4-2 
 8 LKS Odrzechowa0-2 0-1 2-6 1-1 4-1 4-1 2-2     0-2 2-4 3-1 2-1 3-0 
 9 Zryw Dydnia0-4* 0-9 2-6 3-2 2-4 0-1 2-0 0-2     5-2 5-1 4-0 3-0 
 10 Beskid Posada Górna2-2 0-3 3-2 0-0 0-1 0-1 1-2 1-0 2-1     3-0 2-4 4-0 
 11 LKS Wzdów0-3 1-2 0-5 2-1 2-3 1-3 1-2 1-0 4-0 3-4     1-0 3-0 
 12 LKS Wesoła1-4 2-5 0-3 1-6 1-3 1-6 1-1 5-4 1-2 9-0 7-3     3-2 
 13 Tyrawia Tyrawa Solna0-2 2-2 1-3 0-3 0-3 4-1 1-2 2-5 0-3 2-2 1-2 1-1     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Pauza: Zryw Dydnia.
 
LKS Hłudno 0-4 Victoria Pakoszówka 15 sierpnia, 13:00
Iskra Iskrzynia 5-1 Tyrawia Tyrawa Solna 15 sierpnia, 13:00
Partyzant II Targowiska 5-1 LKS Wzdów 15 sierpnia, 13:00
LKS Odrzechowa 4-1 LKS Górki 15 sierpnia, 13:00
Beskid Posada Górna 0-1 LKS II Izdebki 15 sierpnia, 13:00
w Klimkówce
Victoria Niebocko 4-1 LKS Wesoła 15 sierpnia, 13:00
w Grabówce

Kolejka 2 - 22 sierpnia

Pauza: LKS II Izdebki.
 
Victoria Pakoszówka 2-0 Victoria Niebocko 22 sierpnia, 13:00
w Pobiednie
LKS Wesoła 9-0 Beskid Posada Górna 22 sierpnia, 13:00
Zryw Dydnia 0-2 LKS Odrzechowa 22 sierpnia, 16:30
LKS Górki 2-1 Partyzant II Targowiska 22 sierpnia, 16:30
LKS Wzdów 2-1 Iskra Iskrzynia 22 sierpnia, 13:00
Tyrawia Tyrawa Solna 2-2 LKS Hłudno 22 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 29 sierpnia

Pauza: LKS Wesoła.
 
Tyrawia Tyrawa Solna 0-2 Victoria Pakoszówka 29 sierpnia, 13:00
LKS Hłudno 7-0 LKS Wzdów 29 sierpnia, 13:00
Iskra Iskrzynia 0-4 LKS Górki 29 sierpnia, 13:00
Partyzant II Targowiska 6-3 Zryw Dydnia 29 sierpnia, 13:00
LKS Odrzechowa 4-1 LKS II Izdebki 29 sierpnia, 13:00
Beskid Posada Górna 1-2 Victoria Niebocko 29 sierpnia, 13:00
w Klimkówce

Kolejka 4 - 5 września

Pauza: Victoria Niebocko.
 
Victoria Pakoszówka 6-0 Beskid Posada Górna 5 września, 13:00
w Pobiednie
LKS Wesoła 5-4 LKS Odrzechowa 5 września, 13:00
LKS II Izdebki 2-1 Partyzant II Targowiska 5 września, 13:00
w Nozdrzcu
LKS Górki 1-4 LKS Hłudno 5 września, 16:30
LKS Wzdów 3-0 Tyrawia Tyrawa Solna 5 września, 13:00
Iskra Iskrzynia 9-1 Zryw Dydnia 5 września, 16:30

Kolejka 5 - 12 września

Pauza: Beskid Posada Górna.
 
LKS Wzdów 0-3 Victoria Pakoszówka 12 września, 13:00
Tyrawia Tyrawa Solna 4-1 LKS Górki 12 września, 13:00
LKS Hłudno 7-2 Zryw Dydnia 12 września, 13:00
Iskra Iskrzynia 2-0 LKS II Izdebki 12 września, 13:00
Partyzant II Targowiska 8-0 LKS Wesoła 12 września, 13:00
LKS Odrzechowa 2-2 Victoria Niebocko 12 września, 13:00

Kolejka 6 - 19 września

Pauza: Victoria Pakoszówka.
 
Beskid Posada Górna 1-0 LKS Odrzechowa 19 września, 13:00
w Klimkówce
Victoria Niebocko 2-5 Partyzant II Targowiska 19 września, 16:30
w Grabówce
LKS Wesoła 1-6 Iskra Iskrzynia 19 września, 13:00
LKS II Izdebki 1-2 LKS Hłudno 19 września, 13:00
w Nozdrzcu
Zryw Dydnia 3-0 Tyrawia Tyrawa Solna 19 września, 16:30
LKS Górki 5-2 LKS Wzdów 19 września, 16:30

Kolejka 7 - 26 września

Pauza: LKS Odrzechowa.
 
LKS Górki 2-1 Victoria Pakoszówka 26 września, 15:30
LKS Wzdów 4-0 Zryw Dydnia 26 września, 13:00
Tyrawia Tyrawa Solna 0-3 LKS II Izdebki 26 września, 13:00
LKS Hłudno 3-1 LKS Wesoła 26 września, 13:00
Iskra Iskrzynia 3-2 Victoria Niebocko 26 września, 13:00
Partyzant II Targowiska 3-0 Beskid Posada Górna 26 września, 13:00

Kolejka 8 - 3 października

Pauza: Partyzant II Targowiska.
 
Victoria Pakoszówka 3-3 LKS Odrzechowa 3 października, 13:00
w Pobiednie
Beskid Posada Górna 0-0 Iskra Iskrzynia 3 października, 13:00
w Klimkówce
Victoria Niebocko 0-5 LKS Hłudno 3 października, 13:00
LKS Wesoła 3-2 Tyrawia Tyrawa Solna 3 października, 13:00
LKS II Izdebki 0-1 LKS Wzdów 3 października, 13:00
w Nozdrzcu
Zryw Dydnia 0-1 LKS Górki 3 października, 15:30

Kolejka 9 - 10 października

Pauza: Iskra Iskrzynia.
 
Zryw Dydnia 0-4 Victoria Pakoszówka 10 października, 14:00
(wo)
na boisku 0-4; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LKS Górki 2-1 LKS II Izdebki 10 października, 14:00
LKS Wzdów 1-0 LKS Wesoła 10 października, 13:00
Tyrawia Tyrawa Solna 1-2 Victoria Niebocko 10 października, 13:00
LKS Hłudno 2-0 Beskid Posada Górna 10 października, 13:00
Partyzant II Targowiska 1-3 LKS Odrzechowa 10 października, 13:00

Kolejka 10 - 17 października

Pauza: LKS Hłudno.
 
Victoria Pakoszówka 7-2 Partyzant II Targowiska 17 października, 13:00
w Pobiednie
LKS Odrzechowa 1-1 Iskra Iskrzynia 17 października, 13:00
Beskid Posada Górna 4-0 Tyrawia Tyrawa Solna 17 października, 13:00
w Klimkówce
Victoria Niebocko 1-2 LKS Wzdów 17 października, 13:00
LKS Wesoła 1-6 LKS Górki 17 października, 13:00
LKS II Izdebki 4-2 Zryw Dydnia 17 października, 13:00
w Nozdrzcu

Kolejka 11 - 24 października

Pauza: Tyrawia Tyrawa Solna.
 
LKS II Izdebki 5-4 Victoria Pakoszówka 24 października, 13:00
w Nozdrzcu
Zryw Dydnia 4-0 LKS Wesoła 24 października, 14:00
LKS Górki 2-4 Victoria Niebocko 24 października, 14:00
LKS Wzdów 3-4 Beskid Posada Górna 24 października, 13:00
LKS Hłudno 4-1 LKS Odrzechowa 24 października, 13:00
Iskra Iskrzynia 2-1 Partyzant II Targowiska 24 października, 13:00

Kolejka 12 - 31 października

Pauza: LKS Wzdów.
 
Partyzant II Targowiska 3-1 LKS Hłudno 31 października, 13:00
LKS Odrzechowa 3-0 Tyrawia Tyrawa Solna 31 października, 13:00
Beskid Posada Górna 0-1 LKS Górki 31 października, 13:00
w Klimkówce
Victoria Niebocko 3-0 Zryw Dydnia 31 października, 13:00
LKS Wesoła 1-3 LKS II Izdebki 31 października, 13:00
Iskra Iskrzynia 0-3 Victoria Pakoszówka 31 października, 13:00

Kolejka 13 - 7 listopada

Pauza: LKS Górki.
 
LKS II Izdebki 1-2 Victoria Niebocko 7 listopada, 12:00
w Nozdrzcu
Zryw Dydnia 5-2 Beskid Posada Górna 7 listopada, 12:00
LKS Wzdów 1-0 LKS Odrzechowa 7 listopada, 12:00
Tyrawia Tyrawa Solna 1-3 Partyzant II Targowiska 7 listopada, 12:00
LKS Hłudno 4-1 Iskra Iskrzynia 7 listopada, 12:00
Victoria Pakoszówka 3-0 LKS Wesoła 7 listopada, 12:00
(wo)
w Pobiednie / goście nie dojechali

Kolejka 14 - 27 marca

Pauza: Zryw Dydnia.
 
Victoria Pakoszówka 3-0 LKS Hłudno 27 marca, 13:00
w Pobiednie
Tyrawia Tyrawa Solna 0-3 Iskra Iskrzynia 27 marca, 13:00
LKS Wzdów 0-5 Partyzant II Targowiska 27 marca, 16:00
LKS Górki 2-1 LKS Odrzechowa 27 marca, 16:30
LKS II Izdebki 4-0 Beskid Posada Górna 27 marca, 13:00
w Nozdrzcu
LKS Wesoła 1-1 Victoria Niebocko 27 marca, 13:00

Kolejka 15 - 3 kwietnia

Pauza: LKS II Izdebki.
 
Victoria Niebocko 0-2 Victoria Pakoszówka 3 kwietnia, 13:00
Beskid Posada Górna 2-4 LKS Wesoła 3 kwietnia, 13:00
LKS Odrzechowa 0-2 Zryw Dydnia 3 kwietnia, 13:00
Partyzant II Targowiska 2-1 LKS Górki 3 kwietnia, 13:00
Iskra Iskrzynia 3-0 LKS Wzdów 3 kwietnia, 13:00
mecz przerwany w 46. minucie przy stanie 3-0 - goście opuścili plac gry
LKS Hłudno 9-0 Tyrawia Tyrawa Solna 3 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 10 kwietnia

Pauza: LKS Wesoła.
 
Victoria Pakoszówka 5-1 Tyrawia Tyrawa Solna 10 kwietnia, 13:00
LKS Wzdów 1-2 LKS Hłudno 10 kwietnia, 13:00
LKS Górki 0-1 Iskra Iskrzynia 10 kwietnia, 16:30
Zryw Dydnia 2-6 Partyzant II Targowiska 10 kwietnia, 16:30
LKS II Izdebki 3-1 LKS Odrzechowa 10 kwietnia, 13:00
w Nozdrzcu
Victoria Niebocko 2-1 Beskid Posada Górna 10 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 17 kwietnia

Pauza: Victoria Niebocko.
 
Zryw Dydnia 3-2 Iskra Iskrzynia 17 kwietnia, 16:30
Beskid Posada Górna 2-2 Victoria Pakoszówka 17 kwietnia, 13:00
LKS Odrzechowa 2-1 LKS Wesoła 17 kwietnia, 13:00
Partyzant II Targowiska 1-0 LKS II Izdebki 17 kwietnia, 13:00
LKS Hłudno 4-1 LKS Górki 17 kwietnia, 13:00
Tyrawia Tyrawa Solna 1-2 LKS Wzdów 17 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 1 maja

Pauza: Beskid Posada Górna.
 
Victoria Pakoszówka 8-1 LKS Wzdów 1 maja, 13:00
w Pobiednie
LKS Górki 5-0 Tyrawia Tyrawa Solna 1 maja, 16:30
(wo)
na boisku 5-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Zryw Dydnia 0-9 LKS Hłudno 1 maja, 16:30
LKS II Izdebki 5-0 Iskra Iskrzynia 1 maja, 13:00
w Nozdrzcu
LKS Wesoła 0-3 Partyzant II Targowiska 1 maja, 13:00
Victoria Niebocko 2-6 LKS Odrzechowa 1 maja, 13:00

Kolejka 19 - 8 maja

Pauza: Victoria Pakoszówka.
 
LKS Odrzechowa 2-4 Beskid Posada Górna 8 maja, 13:00
Partyzant II Targowiska 5-0 Victoria Niebocko 8 maja, 13:00
Iskra Iskrzynia 4-2 LKS Wesoła 8 maja, 13:00
LKS Hłudno 2-2 LKS II Izdebki 8 maja, 13:00
Tyrawia Tyrawa Solna 0-3 Zryw Dydnia 8 maja, 13:00
LKS Wzdów 1-3 LKS Górki 8 maja, 13:00

Kolejka 20 - 15 maja

Pauza: LKS Odrzechowa.
 
Victoria Pakoszówka 6-0 LKS Górki 15 maja, 13:00
w Pobiednie
Zryw Dydnia 5-1 LKS Wzdów 15 maja, 16:30
LKS II Izdebki 3-0 Tyrawia Tyrawa Solna 15 maja, 13:00
(wo)
w Nozdrzcu / goście nie dojechali
LKS Wesoła 2-5 LKS Hłudno 15 maja, 13:00
Victoria Niebocko 0-3 Iskra Iskrzynia 15 maja, 13:00
Beskid Posada Górna 3-2 Partyzant II Targowiska 15 maja, 13:00

Kolejka 21 - 22 maja

Pauza: Partyzant II Targowiska.
 
LKS Odrzechowa 0-2 Victoria Pakoszówka 22 maja, 13:00
Iskra Iskrzynia 3-2 Beskid Posada Górna 22 maja, 13:00
LKS Hłudno 3-1 Victoria Niebocko 22 maja, 13:00
Tyrawia Tyrawa Solna 1-1 LKS Wesoła 22 maja, 13:00
LKS Wzdów 2-3 LKS II Izdebki 22 maja, 13:00
LKS Górki 4-1 Zryw Dydnia 22 maja, 16:30

Kolejka 22 - 29 maja

Pauza: Iskra Iskrzynia.
 
Victoria Pakoszówka 2-0 Zryw Dydnia 29 maja, 13:00
LKS II Izdebki 3-0 LKS Górki 29 maja, 13:00
w Nozdrzcu
LKS Wesoła 7-3 LKS Wzdów 29 maja, 13:00
Victoria Niebocko 4-2 Tyrawia Tyrawa Solna 29 maja, 13:00
Beskid Posada Górna 0-3 LKS Hłudno 29 maja, 13:00
LKS Odrzechowa 2-6 Partyzant II Targowiska 29 maja, 13:00

Kolejka 23 - 5 czerwca

Pauza: LKS Hłudno.
 
Partyzant II Targowiska 1-2 Victoria Pakoszówka 5 czerwca, 13:00
Iskra Iskrzynia 3-0 LKS Odrzechowa 5 czerwca, 13:00
Tyrawia Tyrawa Solna 2-2 Beskid Posada Górna 5 czerwca, 13:00
LKS Wzdów 1-2 Victoria Niebocko 5 czerwca, 13:00
LKS Górki 3-0 LKS Wesoła 5 czerwca, 16:30
Zryw Dydnia 2-4 LKS II Izdebki 5 czerwca, 16:30

Kolejka 24 - 12 czerwca

Pauza: Tyrawia Tyrawa Solna.
 
Victoria Pakoszówka 3-1 LKS II Izdebki 12 czerwca, 13:00
w Pobiednie
LKS Wesoła 1-2 Zryw Dydnia 12 czerwca, 13:00
Victoria Niebocko 0-0 LKS Górki 12 czerwca, 13:00
Beskid Posada Górna 3-0 LKS Wzdów 12 czerwca, 13:00
LKS Odrzechowa 0-1 LKS Hłudno 12 czerwca, 13:00
Partyzant II Targowiska 1-0 Iskra Iskrzynia 12 czerwca, 13:00

Kolejka 25 - 19 czerwca

Pauza: LKS Wzdów.
 
Victoria Pakoszówka 3-3 Iskra Iskrzynia 19 czerwca, 13:00
w Pobiednie
LKS Hłudno 5-2 Partyzant II Targowiska 19 czerwca, 13:00
Tyrawia Tyrawa Solna 2-5 LKS Odrzechowa 19 czerwca, 13:00
LKS Górki 7-0 Beskid Posada Górna 19 czerwca, 13:00
Zryw Dydnia 2-0 Victoria Niebocko 19 czerwca, 13:00
LKS II Izdebki 4-1 LKS Wesoła 19 czerwca, 13:00
w Nozdrzcu

Kolejka 26 - 26 czerwca

Pauza: LKS Górki.
 
LKS Wesoła 1-4 Victoria Pakoszówka 26 czerwca, 13:00
Victoria Niebocko 5-2 LKS II Izdebki 23 czerwca, 15:00
Beskid Posada Górna 2-1 Zryw Dydnia 26 czerwca, 13:00
LKS Odrzechowa 3-1 LKS Wzdów 26 czerwca, 13:00
Partyzant II Targowiska 10-0 Tyrawia Tyrawa Solna 26 czerwca, 13:00
Iskra Iskrzynia 4-3 LKS Hłudno 26 czerwca, 13:00

Klasa B 2010/2011 (Krosno I)
Klasa B 2010/2011 (Krosno II)
Klasa B 2010/2011 (Krosno III)

Klasa C 2010/2011 (Krosno I)
Klasa C 2010/2011 (Krosno III)
Klasa C 2010/2011 (Krosno IV)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas