[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Markiewicza Krosno 26 57 18 3 5 71-35 8 1 4 34-18 10 2 1 37-17
2.  Florian Rymanów Zdrój 26 48 15 3 8 52-41 7 2 4 26-21 8 1 4 26-20 2 3 1 0 1 4-2
3.  Beskid Równe 26 48 14 6 6 47-37 6 5 2 23-14 8 1 4 24-23 2 3 1 0 1 2-4
4.  JKS Jasionów 26 46 14 4 8 64-41 8 2 3 41-18 6 2 5 23-23
5.  GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 26 39 11 6 9 45-44 6 3 4 23-19 5 3 5 22-25
6.  Sokół Domaradz 26 36 11 3 12 50-53 7 0 6 28-23 4 3 6 22-30 2 4 1 1 0 5-4
7.  LKS Lubatówka 26 36 11 3 12 49-49 7 3 3 29-17 4 0 9 20-32 2 1 0 1 1 4-5
8.  LKS Trześniów 26 34 10 4 12 52-61 5 1 7 27-36 5 3 5 25-25
9.  Błękitni Jasienica Rosielna 26 32 10 2 14 41-52 7 0 6 22-14 3 2 8 19-38 2 4 1 1 0 2-1
10.  Karpaty Klimkówka 26 32 8 8 10 40-42 4 5 4 21-20 4 3 6 19-22 2 1 0 1 1 1-2
11.  Nafta Chorkówka 26 30 8 6 12 56-56 7 2 4 39-25 1 4 8 17-31 2 4 1 1 0 7-2
12.  LKS Głębokie 26 30 8 6 12 39-61 5 4 4 21-20 3 2 8 18-41 2 1 0 1 1 2-7
13.  Guzikówka Krosno 26 26 8 2 16 46-49 6 1 6 31-19 2 1 10 15-30
14.  Cisy Jabłonica Polska 26 22 6 4 16 41-72 4 1 8 25-39 2 3 8 16-33
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymała się Guzikówka Krosno.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Markiewicza Krosno    1-2 3-0 3-1 2-0 2-3 4-1 1-1 2-3 3-1 5-2 3-1 1-2 4-1 
 2 Florian Rymanów Zdrój2-3     1-2 1-2 2-1 2-2 3-2 3-2 2-3 2-0 2-2 2-1 2-0 2-1 
 3 Beskid Równe0-1 0-3     2-2 3-1 4-1 2-0 2-1 4-1 0-0 1-1 0-0 4-2 1-1 
 4 JKS Jasionów1-1 3-4 3-0     2-2 3-1 6-1 3-4 6-1 0-1 2-0 6-1 2-0 4-2 
 5 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny0-4 1-4 4-0 1-2     1-0 1-2 3-1 2-2 1-1 0-0 4-3 3-0 2-0 
 6 Sokół Domaradz1-3 1-2 2-3 0-2 5-0     3-2 2-1 0-2 2-4 3-0 2-0 2-1 5-3 
 7 LKS Lubatówka2-2 1-2 1-3 4-1 4-1 2-2     1-1 5-1 1-0 2-0 2-3 2-1 2-0 
 8 LKS Trześniów3-6 1-3 3-0 1-0 1-2 1-4 4-2     3-0 5-4 1-8 3-4 1-1 0-2 
 9 Błękitni Jasienica Rosielna0-2 2-1 2-3 0-1 0-1 1-0 3-1 2-3     1-0 6-0 1-2 1-0 3-0 
 10 Karpaty Klimkówka2-3 1-0 2-2 2-4 0-2 0-0 3-2 1-2 1-1     2-0 1-1 4-1 2-2 
 11 Nafta Chorkówka2-4 3-1 1-3 4-1 2-2 4-1 0-2 2-5 2-1 2-2     6-1 5-1 6-1 
 12 LKS Głębokie3-2 4-1 0-3 2-2 2-5 0-1 1-2 0-0 3-1 3-1 1-1     2-1 0-0 
 13 Guzikówka Krosno0-3 1-2 0-1 2-1 1-1 8-0 1-3 4-1 3-0 2-3 2-0 5-1     2-3 
 14 Cisy Jabłonica Polska1-3 1-1 1-4 1-4 1-4 2-7 1-0 1-3 5-3 0-2 4-3 6-0 1-5     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Markiewicza Krosno 5-2 Nafta Chorkówka 15 sierpnia, 11:00
w Korczynie
LKS Trześniów 0-2 Cisy Jabłonica Polska 15 sierpnia, 11:00
Sokół Domaradz 2-4 Karpaty Klimkówka 15 sierpnia, 11:00
Beskid Równe 0-3 Florian Rymanów Zdrój 15 sierpnia, 13:00
JKS Jasionów 6-1 LKS Lubatówka 15 sierpnia, 16:30
LKS Głębokie 2-5 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 15 sierpnia, 16:30
w Sieniawie
Guzikówka Krosno 3-0 Błękitni Jasienica Rosielna 15 sierpnia, 11:00
w Głowience

Kolejka 2 - 22 sierpnia

Nafta Chorkówka 5-1 Guzikówka Krosno 22 sierpnia, 11:00
Błękitni Jasienica Rosielna 1-2 LKS Głębokie 22 sierpnia, 13:00
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 1-2 JKS Jasionów 22 sierpnia, 16:30
LKS Lubatówka 1-3 Beskid Równe 22 sierpnia, 11:00
Florian Rymanów Zdrój 2-2 Sokół Domaradz 22 sierpnia, 13:00
w Desznie
Karpaty Klimkówka 1-2 LKS Trześniów 22 sierpnia, 16:30
Cisy Jabłonica Polska 1-3 Markiewicza Krosno 22 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 29 sierpnia

Cisy Jabłonica Polska 4-3 Nafta Chorkówka 29 sierpnia, 11:00
Markiewicza Krosno 3-1 Karpaty Klimkówka 29 sierpnia, 11:00
w Korczynie
LKS Trześniów 1-3 Florian Rymanów Zdrój 29 sierpnia, 11:00
Beskid Równe 3-1 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 29 sierpnia, 13:00
JKS Jasionów 6-1 Błękitni Jasienica Rosielna 29 sierpnia, 16:30
LKS Głębokie 2-1 Guzikówka Krosno 29 sierpnia, 16:30
w Sieniawie
LKS Lubatówka 2-2 Sokół Domaradz 29 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 5 września

Nafta Chorkówka 6-1 LKS Głębokie 5 września, 11:00
Guzikówka Krosno 2-1 JKS Jasionów 5 września, 11:00
w Głowience
Błękitni Jasienica Rosielna 2-3 Beskid Równe 5 września, 11:00
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 1-0 Sokół Domaradz 5 września, 16:30
LKS Lubatówka 1-1 LKS Trześniów 5 września, 13:00
Florian Rymanów Zdrój 2-3 Markiewicza Krosno 5 września, 13:00
w Desznie
Karpaty Klimkówka 2-2 Cisy Jabłonica Polska 5 września, 16:30

Kolejka 5 - 12 września

Karpaty Klimkówka 2-0 Nafta Chorkówka 12 września, 16:30
Cisy Jabłonica Polska 1-1 Florian Rymanów Zdrój 12 września, 11:00
Markiewicza Krosno 4-1 LKS Lubatówka 12 września, 11:00
w Korczynie
LKS Trześniów 1-2 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 12 września, 11:00
Sokół Domaradz 0-2 Błękitni Jasienica Rosielna 12 września, 11:00
Beskid Równe 4-2 Guzikówka Krosno 12 września, 13:00
JKS Jasionów 6-1 LKS Głębokie 12 września, 16:30

Kolejka 6 - 19 września

Nafta Chorkówka 4-1 JKS Jasionów 19 września, 11:00
LKS Głębokie 0-3 Beskid Równe 19 września, 16:30
w Sieniawie
Guzikówka Krosno 8-0 Sokół Domaradz 19 września, 11:00
w Głowience
Błękitni Jasienica Rosielna 2-3 LKS Trześniów 19 września, 11:00
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 0-4 Markiewicza Krosno 19 września, 16:30
LKS Lubatówka 2-0 Cisy Jabłonica Polska 19 września, 13:00
Florian Rymanów Zdrój 2-0 Karpaty Klimkówka 19 września, 13:00
w Desznie

Kolejka 7 - 26 września

Florian Rymanów Zdrój 2-2 Nafta Chorkówka 26 września, 13:00
w Desznie
Karpaty Klimkówka 3-2 LKS Lubatówka 26 września, 15:30
Cisy Jabłonica Polska 1-4 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 26 września, 11:00
Markiewicza Krosno 2-3 Błękitni Jasienica Rosielna 26 września, 11:00
w Korczynie
LKS Trześniów 1-1 Guzikówka Krosno 26 września, 11:00
Sokół Domaradz 2-0 LKS Głębokie 26 września, 11:00
Beskid Równe 2-2 JKS Jasionów 26 września, 16:30

Kolejka 8 - 3 października

Nafta Chorkówka 1-3 Beskid Równe 3 października, 11:00
JKS Jasionów 3-1 Sokół Domaradz 3 października, 15:30
LKS Głębokie 0-0 LKS Trześniów 3 października, 15:30
w Sieniawie
Guzikówka Krosno 0-3 Markiewicza Krosno 3 października, 11:00
w Głowience
Błękitni Jasienica Rosielna 3-0 Cisy Jabłonica Polska 3 października, 11:00
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 1-1 Karpaty Klimkówka 3 października, 15:30
LKS Lubatówka 1-2 Florian Rymanów Zdrój 3 października, 13:00

Kolejka 9 - 10 października

LKS Lubatówka 2-0 Nafta Chorkówka 10 października, 13:00
Florian Rymanów Zdrój 2-1 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 10 października, 13:00
w Desznie
Karpaty Klimkówka 1-1 Błękitni Jasienica Rosielna 10 października, 14:00
Cisy Jabłonica Polska 1-5 Guzikówka Krosno 10 października, 11:00
Markiewicza Krosno 3-1 LKS Głębokie 10 października, 11:00
w Korczynie
LKS Trześniów 1-0 JKS Jasionów 10 października, 11:00
Sokół Domaradz 2-3 Beskid Równe 10 października, 11:00
w Jasienicy Rosielnej

Kolejka 10 - 17 października

Nafta Chorkówka 4-1 Sokół Domaradz 17 października, 11:00
Beskid Równe 2-1 LKS Trześniów 17 października, 14:00
JKS Jasionów 1-1 Markiewicza Krosno 17 października, 14:00
LKS Głębokie 0-0 Cisy Jabłonica Polska 17 października, 14:00
w Sieniawie
Guzikówka Krosno 2-3 Karpaty Klimkówka 17 października, 11:00
w Głowience
Błękitni Jasienica Rosielna 2-1 Florian Rymanów Zdrój 17 października, 11:00
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 1-2 LKS Lubatówka 17 października, 14:00

Kolejka 11 - 24 października

GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 0-0 Nafta Chorkówka 24 października, 14:00
LKS Lubatówka 5-1 Błękitni Jasienica Rosielna 24 października, 13:00
Florian Rymanów Zdrój 2-0 Guzikówka Krosno 24 października, 11:00
w Desznie
Karpaty Klimkówka 1-1 LKS Głębokie 24 października, 14:00
Cisy Jabłonica Polska 1-4 JKS Jasionów 24 października, 11:00
Markiewicza Krosno 3-0 Beskid Równe 24 października, 11:00
w Korczynie
LKS Trześniów 1-4 Sokół Domaradz 24 października, 11:00

Kolejka 12 - 31 października

Sokół Domaradz 1-3 Markiewicza Krosno 31 października, 11:00
Beskid Równe 1-1 Cisy Jabłonica Polska 31 października, 14:00
JKS Jasionów 0-1 Karpaty Klimkówka 31 października, 14:00
LKS Głębokie 4-1 Florian Rymanów Zdrój 31 października, 14:00
w Sieniawie
Guzikówka Krosno 1-3 LKS Lubatówka 31 października, 11:00
w Głowience
Błękitni Jasienica Rosielna 0-1 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 31 października, 11:00
LKS Trześniów 1-8 Nafta Chorkówka 31 października, 11:00

Kolejka 13 - 7 listopada

GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 3-0 Guzikówka Krosno 7 listopada, 12:00
LKS Lubatówka 2-3 LKS Głębokie 7 listopada, 12:00
Florian Rymanów Zdrój 1-2 JKS Jasionów 7 listopada, 11:00
w Desznie
Karpaty Klimkówka 2-2 Beskid Równe 7 listopada, 12:00
Cisy Jabłonica Polska 2-7 Sokół Domaradz 7 listopada, 11:00
Markiewicza Krosno 1-1 LKS Trześniów 7 listopada, 11:00
w Korczynie
Nafta Chorkówka 2-1 Błękitni Jasienica Rosielna 7 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 27 marca

Nafta Chorkówka 2-4 Markiewicza Krosno 27 marca, 11:00
Cisy Jabłonica Polska 1-3 LKS Trześniów 27 marca, 11:00
Karpaty Klimkówka 0-0 Sokół Domaradz 27 marca, 16:30
Florian Rymanów Zdrój 1-2 Beskid Równe 27 marca, 13:00
w Desznie
LKS Lubatówka 4-1 JKS Jasionów 27 marca, 13:00
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 4-3 LKS Głębokie 27 marca, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 1-0 Guzikówka Krosno 27 marca, 11:00

Kolejka 15 - 3 kwietnia

Guzikówka Krosno 2-0 Nafta Chorkówka 3 kwietnia, 13:00
w Głowience
LKS Głębokie 3-1 Błękitni Jasienica Rosielna 3 kwietnia, 16:30
w Sieniawie
JKS Jasionów 2-2 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 3 kwietnia, 16:30
Beskid Równe 2-0 LKS Lubatówka 3 kwietnia, 11:00
Sokół Domaradz 1-2 Florian Rymanów Zdrój 3 kwietnia, 11:00
LKS Trześniów 5-4 Karpaty Klimkówka 3 kwietnia, 11:00
Markiewicza Krosno 4-1 Cisy Jabłonica Polska 3 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 10 kwietnia

Sokół Domaradz 3-2 LKS Lubatówka 10 kwietnia, 11:00
Nafta Chorkówka 6-1 Cisy Jabłonica Polska 10 kwietnia, 11:00
Karpaty Klimkówka 2-3 Markiewicza Krosno 10 kwietnia, 16:30
Florian Rymanów Zdrój 3-2 LKS Trześniów 10 kwietnia, 11:00
w Desznie
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 4-0 Beskid Równe 10 kwietnia, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 0-1 JKS Jasionów 10 kwietnia, 11:00
Guzikówka Krosno 5-1 LKS Głębokie 10 kwietnia, 11:00
w Głowience

Kolejka 17 - 17 kwietnia

LKS Głębokie 1-1 Nafta Chorkówka 17 kwietnia, 16:30
w Sieniawie
JKS Jasionów 2-0 Guzikówka Krosno 17 kwietnia, 16:30
Beskid Równe 4-1 Błękitni Jasienica Rosielna 17 kwietnia, 13:00
Sokół Domaradz 5-0 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 17 kwietnia, 11:00
LKS Trześniów 4-2 LKS Lubatówka 17 kwietnia, 11:00
Markiewicza Krosno 1-2 Florian Rymanów Zdrój 17 kwietnia, 11:00
Cisy Jabłonica Polska 0-2 Karpaty Klimkówka 17 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 23 kwietnia

Nafta Chorkówka 2-2 Karpaty Klimkówka 23 kwietnia, 12:00
Florian Rymanów Zdrój 2-1 Cisy Jabłonica Polska 23 kwietnia, 12:00
w Desznie
LKS Lubatówka 2-2 Markiewicza Krosno 23 kwietnia, 12:00
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 3-1 LKS Trześniów 23 kwietnia, 12:00
Błękitni Jasienica Rosielna 1-0 Sokół Domaradz 23 kwietnia, 12:00
Guzikówka Krosno 0-1 Beskid Równe 23 kwietnia, 12:00
w Głowience
LKS Głębokie 2-2 JKS Jasionów 23 kwietnia, 14:30
w Sieniawie

Kolejka 19 - 1 maja

JKS Jasionów 2-0 Nafta Chorkówka 1 maja, 16:30
Beskid Równe 0-0 LKS Głębokie 1 maja, 13:00
Sokół Domaradz 2-1 Guzikówka Krosno 1 maja, 11:00
LKS Trześniów 3-0 Błękitni Jasienica Rosielna 1 maja, 11:00
Markiewicza Krosno 2-0 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 1 maja, 11:00
Cisy Jabłonica Polska 1-0 LKS Lubatówka 1 maja, 11:00
Karpaty Klimkówka 1-0 Florian Rymanów Zdrój 1 maja, 16:30

Kolejka 20 - 8 maja

Nafta Chorkówka 3-1 Florian Rymanów Zdrój 8 maja, 11:00
LKS Lubatówka 1-0 Karpaty Klimkówka 8 maja, 13:00
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 2-0 Cisy Jabłonica Polska 8 maja, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 0-2 Markiewicza Krosno 8 maja, 11:00
Guzikówka Krosno 4-1 LKS Trześniów 8 maja, 11:00
w Głowience
LKS Głębokie 0-1 Sokół Domaradz 8 maja, 16:30
w Sieniawie
JKS Jasionów 3-0 Beskid Równe 8 maja, 16:30

Kolejka 21 - 15 maja

Beskid Równe 1-1 Nafta Chorkówka 15 maja, 13:00
Sokół Domaradz 0-2 JKS Jasionów 15 maja, 11:00
LKS Trześniów 3-4 LKS Głębokie 15 maja, 11:00
Markiewicza Krosno 1-2 Guzikówka Krosno 14 maja, 17:00
Cisy Jabłonica Polska 5-3 Błękitni Jasienica Rosielna 15 maja, 11:00
Karpaty Klimkówka 0-2 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 15 maja, 16:30
Florian Rymanów Zdrój 3-2 LKS Lubatówka 15 maja, 13:00
w Desznie

Kolejka 22 - 22 maja

Nafta Chorkówka 0-2 LKS Lubatówka 22 maja, 11:00
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 1-4 Florian Rymanów Zdrój 22 maja, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 1-0 Karpaty Klimkówka 22 maja, 11:00
Guzikówka Krosno 2-3 Cisy Jabłonica Polska 22 maja, 11:00
w Głowience
LKS Głębokie 3-2 Markiewicza Krosno 22 maja, 16:30
w Sieniawie
JKS Jasionów 3-4 LKS Trześniów 22 maja, 16:30
Beskid Równe 4-1 Sokół Domaradz 22 maja, 13:00

Kolejka 23 - 29 maja

Sokół Domaradz 3-0 Nafta Chorkówka 29 maja, 11:00
LKS Trześniów 3-0 Beskid Równe 29 maja, 11:00
Markiewicza Krosno 3-1 JKS Jasionów 29 maja, 11:00
Cisy Jabłonica Polska 6-0 LKS Głębokie 29 maja, 11:00
Karpaty Klimkówka 4-1 Guzikówka Krosno 29 maja, 16:30
Florian Rymanów Zdrój 2-3 Błękitni Jasienica Rosielna 29 maja, 13:00
w Desznie
LKS Lubatówka 4-1 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 29 maja, 13:00

Kolejka 24 - 5 czerwca

Nafta Chorkówka 2-2 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 5 czerwca, 11:00
Błękitni Jasienica Rosielna 3-1 LKS Lubatówka 5 czerwca, 11:00
Guzikówka Krosno 1-2 Florian Rymanów Zdrój 5 czerwca, 11:00
w Głowience
LKS Głębokie 3-1 Karpaty Klimkówka 5 czerwca, 16:30
w Sieniawie
JKS Jasionów 4-2 Cisy Jabłonica Polska 5 czerwca, 11:00
Beskid Równe 0-1 Markiewicza Krosno 5 czerwca, 13:00
Sokół Domaradz 2-1 LKS Trześniów 5 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 12 czerwca

Nafta Chorkówka 2-5 LKS Trześniów 12 czerwca, 13:00
Markiewicza Krosno 2-3 Sokół Domaradz 12 czerwca, 13:00
Cisy Jabłonica Polska 1-4 Beskid Równe 12 czerwca, 13:00
Karpaty Klimkówka 2-4 JKS Jasionów 12 czerwca, 13:00
Florian Rymanów Zdrój 2-1 LKS Głębokie 12 czerwca, 13:00
w Desznie
LKS Lubatówka 2-1 Guzikówka Krosno 12 czerwca, 13:00
GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 2-2 Błękitni Jasienica Rosielna 12 czerwca, 13:00

Kolejka 26 - 19 czerwca

Błękitni Jasienica Rosielna 6-0 Nafta Chorkówka 19 czerwca, 13:00
Guzikówka Krosno 1-1 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 19 czerwca, 13:00
w Głowience
LKS Głębokie 1-2 LKS Lubatówka 19 czerwca, 13:00
w Sieniawie
JKS Jasionów 3-4 Florian Rymanów Zdrój 19 czerwca, 13:00
Beskid Równe 0-0 Karpaty Klimkówka 19 czerwca, 13:00
Sokół Domaradz 5-3 Cisy Jabłonica Polska 19 czerwca, 13:00
LKS Trześniów 3-6 Markiewicza Krosno 19 czerwca, 13:00

Klasa A 2010/2011 (Krosno I)
Klasa A 2010/2011 (Krosno II)

Klasa B 2010/2011 (Krosno I)
Klasa B 2010/2011 (Krosno III)

Klasa C 2010/2011 (Krosno I)
Klasa C 2010/2011 (Krosno II)
Klasa C 2010/2011 (Krosno III)
Klasa C 2010/2011 (Krosno IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas