[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ULKS Grabówka 26 56 17 5 4 74-24 9 2 2 35-8 8 3 2 39-16
2.  Bukowianka Bukowsko 25 54 16 6 3 66-27 8 2 2 34-16 8 4 1 32-11
3.  Bieszczady Jankowce 26 44 13 5 8 58-53 9 2 2 35-22 4 3 6 23-31
4.  Szarotka Nowosielce 26 43 13 4 9 63-40 7 1 5 35-19 6 3 4 28-21
5.  Remix Niebieszczany 26 42 13 3 10 70-65 9 0 4 39-28 4 3 6 31-37
6.  Jawornik Czarna 26 40 10 10 6 51-49 7 4 2 30-20 3 6 4 21-29
7.  Sokół Pobiedno 26 37 10 7 9 56-51 5 3 5 31-28 5 4 4 25-23
8.  Bumar Rudenka 26 36 10 6 10 55-50 5 6 2 38-26 5 0 8 17-24
9.  LKS Tarnawa 26 32 9 5 12 48-62 4 3 6 22-28 5 2 6 26-34 2 4 1 1 0 3-1
10.  LKS Płowce/Stróże Małe 25 32 10 2 13 61-58 7 1 5 36-23 3 1 8 25-35 2 1 0 1 1 1-3
11.  LKS Golcowa 26 28 8 4 14 53-66 5 3 5 31-28 3 1 9 22-38
12.  Otryt Lutowiska 26 25 7 4 15 48-92 6 3 4 31-31 1 1 11 17-61
13.  Lotniarz Bezmiechowa 26 21 6 3 17 41-72 3 2 8 20-33 3 1 9 21-39
14.  Drzewiarz Rzepedź 26 18 4 6 16 42-77 2 3 8 22-37 2 3 8 20-40
Bumar Rudenka wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymał się Lotniarz Bezmiechowa.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 ULKS Grabówka    1-1 1-0 0-2 0-0 4-0 6-0 3-0 6-1 2-0 2-0 2-3 5-0 3-1 
 2 Bukowianka Bukowsko1-0     5-2 2-6 1-0 1-1 1-0 2-0 2-2 5-2 6-0 2-3 6-0 
 3 Bieszczady Jankowce3-2 0-3     5-4 3-2 1-1 1-1 1-0 2-4 3-1 5-0 4-2 4-1 3-1 
 4 Szarotka Nowosielce1-2 0-3 0-1     4-4 4-1 0-4 1-0 5-0 6-0 2-0 6-1 5-1 1-2 
 5 Remix Niebieszczany0-5 2-1 3-4 2-0     2-3 2-5 5-1 3-1 4-2 3-1 6-3 3-1 4-1 
 6 Jawornik Czarna1-1 2-2 4-1 1-0 3-1     2-2 0-2 3-0 2-5 3-3 4-1 2-1 3-1 
 7 Sokół Pobiedno1-1 1-4 3-1 1-1 2-4 2-2     1-2 4-2 4-3 4-3 7-1 1-2 0-2 
 8 Bumar Rudenka3-5 1-3 1-1 1-1 6-2 2-2 1-1     1-1 4-2 4-2 7-1 4-2 3-3 
 9 LKS Tarnawa1-2 0-4 0-4* 1-1 0-3 3-4 2-3 3-2     1-1 4-3 3-0* 3-0 1-1 
 10 LKS Płowce/Stróże Małe3-3 0-2 8-1 3-1 1-3 3-1 2-6 2-1 0-2     0-1 8-0 3-2 3-0 
 11 LKS Golcowa0-2 2-2 0-3 2-4 4-0 2-2 0-1 2-1 4-2 3-5     4-2 0-0 8-4 
 12 Otryt Lutowiska0-8 1-1 3-2 2-3 3-3 2-0 3-0* 3-4 2-4 3-1 4-1     4-3 1-1 
 13 Lotniarz Bezmiechowa2-4 1-3 1-1 1-3 6-3 1-2 1-0 1-2 0-4 1-4 0-3 1-1     4-3 
 14 Drzewiarz Rzepedź0-4 0-3 2-2 0-2 4-6 2-2 2-2 0-2 2-3 2-1 2-3 3-2 3-5     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Bieszczady Jankowce 0-3 Bukowianka Bukowsko 15 sierpnia, 13:00
Jawornik Czarna 1-1 ULKS Grabówka 15 sierpnia, 13:00
Otryt Lutowiska 3-3 Remix Niebieszczany 15 sierpnia, 16:30
LKS Golcowa 0-0 Lotniarz Bezmiechowa 15 sierpnia, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 0-2 Bumar Rudenka 15 sierpnia, 13:00
LKS Tarnawa 1-1 LKS Płowce/Stróże Małe 15 sierpnia, 13:00
Szarotka Nowosielce 0-4 Sokół Pobiedno 15 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 22 sierpnia

Bukowianka Bukowsko 2-6 Szarotka Nowosielce 22 sierpnia, 13:00
Sokół Pobiedno 4-2 LKS Tarnawa 22 sierpnia, 16:30
w Dudyńcach
LKS Płowce/Stróże Małe 3-0 Drzewiarz Rzepedź 20 sierpnia, 18:00
Bumar Rudenka 4-2 LKS Golcowa 22 sierpnia, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 1-1 Otryt Lutowiska 22 sierpnia, 16:30
Remix Niebieszczany 2-3 Jawornik Czarna 22 sierpnia, 13:00
Bieszczady Jankowce 3-2 ULKS Grabówka 22 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 29 sierpnia

ULKS Grabówka 1-1 Bukowianka Bukowsko 29 sierpnia, 13:00
Bieszczady Jankowce 3-2 Remix Niebieszczany 29 sierpnia, 13:00
Jawornik Czarna 2-1 Lotniarz Bezmiechowa 29 sierpnia, 13:00
Otryt Lutowiska 3-4 Bumar Rudenka 29 sierpnia, 16:30
LKS Golcowa 3-5 LKS Płowce/Stróże Małe 29 sierpnia, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 2-2 Sokół Pobiedno 29 sierpnia, 13:00
LKS Tarnawa 1-1 Szarotka Nowosielce 29 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 5 września

Bukowianka Bukowsko 2-2 LKS Tarnawa 5 września, 11:00
Szarotka Nowosielce 1-2 Drzewiarz Rzepedź 5 września, 16:30
Sokół Pobiedno 4-3 LKS Golcowa 5 września, 16:30
w Dudyńcach
LKS Płowce/Stróże Małe 8-0 Otryt Lutowiska 5 września, 13:00
Bumar Rudenka 2-2 Jawornik Czarna 5 września, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 1-1 Bieszczady Jankowce 5 września, 16:30
Remix Niebieszczany 0-5 ULKS Grabówka 5 września, 13:00

Kolejka 5 - 12 września

Remix Niebieszczany 2-1 Bukowianka Bukowsko 12 września, 13:00
ULKS Grabówka 5-0 Lotniarz Bezmiechowa 12 września, 13:00
Bieszczady Jankowce 1-0 Bumar Rudenka 15 września, 16:30
Jawornik Czarna 2-5 LKS Płowce/Stróże Małe 12 września, 13:00
Otryt Lutowiska 3-0 Sokół Pobiedno 12 września, 16:30
(wo)
goście nie dojechali
LKS Golcowa 2-4 Szarotka Nowosielce 12 września, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 2-3 LKS Tarnawa 12 września, 13:00

Kolejka 6 - 19 września

Bukowianka Bukowsko 6-0 Drzewiarz Rzepedź 19 września, 11:00
LKS Tarnawa 4-3 LKS Golcowa 19 września, 15:00
Szarotka Nowosielce 6-1 Otryt Lutowiska 19 września, 15:00
Sokół Pobiedno 2-2 Jawornik Czarna 19 września, 16:30
w Dudyńcach
LKS Płowce/Stróże Małe 8-1 Bieszczady Jankowce 19 września, 15:00
Bumar Rudenka 3-5 ULKS Grabówka 19 września, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 6-3 Remix Niebieszczany 19 września, 16:30

Kolejka 7 - 26 września

Lotniarz Bezmiechowa 1-3 Bukowianka Bukowsko 26 września, 15:30
Remix Niebieszczany 5-1 Bumar Rudenka 26 września, 13:00
ULKS Grabówka 2-0 LKS Płowce/Stróże Małe 26 września, 13:00
Bieszczady Jankowce 1-1 Sokół Pobiedno 26 września, 13:00
Jawornik Czarna 1-0 Szarotka Nowosielce 26 września, 13:00
Otryt Lutowiska 2-4 LKS Tarnawa 26 września, 15:30
LKS Golcowa 8-4 Drzewiarz Rzepedź 26 września, 13:00

Kolejka 8 - 3 października

Bukowianka Bukowsko 5-2 LKS Golcowa 3 października, 11:00
Drzewiarz Rzepedź 3-2 Otryt Lutowiska 3 października, 13:00
LKS Tarnawa 3-4 Jawornik Czarna 3 października, 13:00
Szarotka Nowosielce 0-1 Bieszczady Jankowce 3 października, 15:00
Sokół Pobiedno 1-1 ULKS Grabówka 3 października, 15:30
w Dudyńcach
LKS Płowce/Stróże Małe 1-3 Remix Niebieszczany 3 października, 13:00
Bumar Rudenka 4-2 Lotniarz Bezmiechowa 3 października, 13:00

Kolejka 9 - 10 października

Bumar Rudenka 1-3 Bukowianka Bukowsko 10 października, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 1-4 LKS Płowce/Stróże Małe 10 października, 14:00
Remix Niebieszczany 2-5 Sokół Pobiedno 10 października, 13:00
ULKS Grabówka 0-2 Szarotka Nowosielce 10 października, 13:00
Bieszczady Jankowce 2-4 LKS Tarnawa 10 października, 13:00
Jawornik Czarna 3-1 Drzewiarz Rzepedź 10 października, 13:00
Otryt Lutowiska 4-1 LKS Golcowa 10 października, 14:00

Kolejka 10 - 17 października

Bukowianka Bukowsko 6-0 Otryt Lutowiska 17 października, 11:00
LKS Golcowa 2-2 Jawornik Czarna 17 października, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 2-2 Bieszczady Jankowce 17 października, 13:00
LKS Tarnawa 1-2 ULKS Grabówka 17 października, 13:00
Szarotka Nowosielce 4-4 Remix Niebieszczany 17 października, 14:00
Sokół Pobiedno 1-2 Lotniarz Bezmiechowa 17 października, 14:00
w Dudyńcach
LKS Płowce/Stróże Małe 2-1 Bumar Rudenka 17 października, 13:00

Kolejka 11 - 24 października

LKS Płowce/Stróże Małe 0-2 Bukowianka Bukowsko 24 października, 13:00
Bumar Rudenka 1-1 Sokół Pobiedno 24 października, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 1-3 Szarotka Nowosielce 24 października, 14:00
Remix Niebieszczany 3-1 LKS Tarnawa 24 października, 13:00
ULKS Grabówka 3-1 Drzewiarz Rzepedź 24 października, 13:00
Bieszczady Jankowce 5-0 LKS Golcowa 24 października, 13:00
Jawornik Czarna 4-1 Otryt Lutowiska 24 października, 13:00

Kolejka 12 - 31 października

Otryt Lutowiska 3-2 Bieszczady Jankowce 31 października, 14:00
LKS Golcowa 0-2 ULKS Grabówka 31 października, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 4-6 Remix Niebieszczany 31 października, 13:00
LKS Tarnawa 3-0 Lotniarz Bezmiechowa 31 października, 13:00
Szarotka Nowosielce 1-0 Bumar Rudenka 31 października, 14:00
Sokół Pobiedno 4-3 LKS Płowce/Stróże Małe 31 października, 14:00
w Dudyńcach
Jawornik Czarna 2-2 Bukowianka Bukowsko 31 października, 13:00

Kolejka 13 - 7 listopada

LKS Płowce/Stróże Małe 3-1 Szarotka Nowosielce 7 listopada, 12:00
Bumar Rudenka 1-1 LKS Tarnawa 7 listopada, 12:00
Lotniarz Bezmiechowa 4-3 Drzewiarz Rzepedź 7 listopada, 12:00
Remix Niebieszczany 3-1 LKS Golcowa 7 listopada, 12:00
ULKS Grabówka 2-3 Otryt Lutowiska 7 listopada, 12:00
Bieszczady Jankowce 1-1 Jawornik Czarna 7 listopada, 12:00
Bukowianka Bukowsko 1-0 Sokół Pobiedno 7 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 27 marca

Bukowianka Bukowsko 5-2 Bieszczady Jankowce 27 marca, 11:00
ULKS Grabówka 4-0 Jawornik Czarna 27 marca, 13:00
Remix Niebieszczany 6-3 Otryt Lutowiska 27 marca, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 0-3 LKS Golcowa 27 marca, 16:30
Bumar Rudenka 3-3 Drzewiarz Rzepedź 27 marca, 13:00
LKS Płowce/Stróże Małe 0-2 LKS Tarnawa 27 marca, 15:00
Sokół Pobiedno 1-1 Szarotka Nowosielce 27 marca, 16:30
w Dudyńcach

Kolejka 15 - 3 kwietnia

ULKS Grabówka 1-0 Bieszczady Jankowce 3 kwietnia, 13:00
Szarotka Nowosielce 0-3 Bukowianka Bukowsko 3 kwietnia, 15:00
LKS Tarnawa 2-3 Sokół Pobiedno 3 kwietnia, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 2-1 LKS Płowce/Stróże Małe 3 kwietnia, 13:00
LKS Golcowa 2-1 Bumar Rudenka 3 kwietnia, 13:00
Otryt Lutowiska 4-3 Lotniarz Bezmiechowa 3 kwietnia, 16:30
Jawornik Czarna 3-1 Remix Niebieszczany 3 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 10 kwietnia

Bukowianka Bukowsko 1-0 ULKS Grabówka 10 kwietnia, 13:00
Remix Niebieszczany 3-4 Bieszczady Jankowce 10 kwietnia, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 1-2 Jawornik Czarna 10 kwietnia, 16:30
Bumar Rudenka 7-1 Otryt Lutowiska 10 kwietnia, 13:00
LKS Płowce/Stróże Małe 0-1 LKS Golcowa 10 kwietnia, 13:00
Sokół Pobiedno 0-2 Drzewiarz Rzepedź 10 kwietnia, 16:30
Szarotka Nowosielce 5-0 LKS Tarnawa 10 kwietnia, 15:00
w Dudyńcach

Kolejka 17 - 17 kwietnia

LKS Tarnawa 0-4 Bukowianka Bukowsko 17 kwietnia, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 0-2 Szarotka Nowosielce 17 kwietnia, 13:00
LKS Golcowa 0-1 Sokół Pobiedno 17 kwietnia, 13:00
Otryt Lutowiska 3-1 LKS Płowce/Stróże Małe 17 kwietnia, 16:30
Jawornik Czarna 0-2 Bumar Rudenka 17 kwietnia, 13:00
Bieszczady Jankowce 4-1 Lotniarz Bezmiechowa 17 kwietnia, 13:00
ULKS Grabówka 0-0 Remix Niebieszczany 17 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 23 kwietnia

Bukowianka Bukowsko 1-0 Remix Niebieszczany 23 kwietnia, 12:00
Lotniarz Bezmiechowa 2-4 ULKS Grabówka 23 kwietnia, 12:00
Bumar Rudenka 1-1 Bieszczady Jankowce 23 kwietnia, 12:00
LKS Płowce/Stróże Małe 3-1 Jawornik Czarna 23 kwietnia, 12:00
Sokół Pobiedno 7-1 Otryt Lutowiska 23 kwietnia, 12:00
w Dudyńcach
Szarotka Nowosielce 2-0 LKS Golcowa 23 kwietnia, 12:00
LKS Tarnawa 1-1 Drzewiarz Rzepedź 23 kwietnia, 12:00

Kolejka 19 - 1 maja

Drzewiarz Rzepedź 0-3 Bukowianka Bukowsko 1 maja, 13:00
LKS Golcowa 4-2 LKS Tarnawa 1 maja, 13:00
Otryt Lutowiska 2-3 Szarotka Nowosielce 1 maja, 16:30
Jawornik Czarna 2-2 Sokół Pobiedno 1 maja, 13:00
Bieszczady Jankowce 3-1 LKS Płowce/Stróże Małe 1 maja, 13:00
ULKS Grabówka 3-0 Bumar Rudenka 1 maja, 13:00
Remix Niebieszczany 3-1 Lotniarz Bezmiechowa 1 maja, 13:00

Kolejka 20 - 8 maja

Bukowianka Bukowsko 2-3 Lotniarz Bezmiechowa 8 maja, 13:00
Bumar Rudenka 6-2 Remix Niebieszczany 8 maja, 13:00
LKS Płowce/Stróże Małe 3-3 ULKS Grabówka 8 maja, 13:00
Sokół Pobiedno 3-1 Bieszczady Jankowce 8 maja, 16:30
w Dudyńcach
Szarotka Nowosielce 4-1 Jawornik Czarna 8 maja, 15:00
LKS Tarnawa 3-0 Otryt Lutowiska 8 maja, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Drzewiarz Rzepedź 2-3 LKS Golcowa 8 maja, 13:00

Kolejka 21 - 15 maja

LKS Golcowa 2-2 Bukowianka Bukowsko 15 maja, 13:00
Otryt Lutowiska 1-1 Drzewiarz Rzepedź 15 maja, 16:30
Jawornik Czarna 3-0 LKS Tarnawa 15 maja, 13:00
Bieszczady Jankowce 5-4 Szarotka Nowosielce 15 maja, 13:00
ULKS Grabówka 6-0 Sokół Pobiedno 15 maja, 13:00
Remix Niebieszczany 4-2 LKS Płowce/Stróże Małe 15 maja, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 1-2 Bumar Rudenka 15 maja, 16:30

Kolejka 22 - 22 maja

Bukowianka Bukowsko 2-0 Bumar Rudenka 22 maja, 13:00
LKS Płowce/Stróże Małe 3-2 Lotniarz Bezmiechowa 22 maja, 13:00
Sokół Pobiedno 2-4 Remix Niebieszczany 22 maja, 16:30
w Dudyńcach
Szarotka Nowosielce 1-2 ULKS Grabówka 22 maja, 15:00
LKS Tarnawa 0-4 Bieszczady Jankowce 22 maja, 16:30
(wo)
mecz przerwany przy stanie 1-4 z powodu wtargnięcia na boisko kibiców gospodarzy
Drzewiarz Rzepedź 2-2 Jawornik Czarna 22 maja, 13:00
LKS Golcowa 4-2 Otryt Lutowiska 22 maja, 13:00

Kolejka 23 - 29 maja

Otryt Lutowiska 1-1 Bukowianka Bukowsko 29 maja, 16:30
Jawornik Czarna 3-3 LKS Golcowa 29 maja, 13:00
Bieszczady Jankowce 3-1 Drzewiarz Rzepedź 29 maja, 13:00
ULKS Grabówka 6-1 LKS Tarnawa 29 maja, 13:00
Remix Niebieszczany 2-0 Szarotka Nowosielce 29 maja, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 1-0 Sokół Pobiedno 29 maja, 16:30
Bumar Rudenka 4-2 LKS Płowce/Stróże Małe 29 maja, 13:00

Kolejka 24 - 5 czerwca

Bukowianka Bukowsko - LKS Płowce/Stróże Małe 5 czerwca, 13:00
przerwany w I połowie z powodu zdekompletowania drużyny gości
Sokół Pobiedno 1-2 Bumar Rudenka 5 czerwca, 16:30
w Dudyńcach
Szarotka Nowosielce 5-1 Lotniarz Bezmiechowa 5 czerwca, 15:00
LKS Tarnawa 0-3 Remix Niebieszczany 5 czerwca, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 0-4 ULKS Grabówka 5 czerwca, 13:00
LKS Golcowa 0-3 Bieszczady Jankowce 5 czerwca, 13:00
Otryt Lutowiska 2-0 Jawornik Czarna 5 czerwca, 16:30

Kolejka 25 - 12 czerwca

Bukowianka Bukowsko 1-1 Jawornik Czarna 12 czerwca, 13:00
Bieszczady Jankowce 4-2 Otryt Lutowiska 12 czerwca, 13:00
ULKS Grabówka 2-0 LKS Golcowa 12 czerwca, 13:00
Remix Niebieszczany 4-1 Drzewiarz Rzepedź 12 czerwca, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 0-4 LKS Tarnawa 12 czerwca, 13:00
Bumar Rudenka 1-1 Szarotka Nowosielce 12 czerwca, 13:00
LKS Płowce/Stróże Małe 2-6 Sokół Pobiedno 12 czerwca, 13:00

Kolejka 26 - 19 czerwca

Sokół Pobiedno 1-4 Bukowianka Bukowsko 19 czerwca, 13:00
w Dudyńcach
Szarotka Nowosielce 6-0 LKS Płowce/Stróże Małe 19 czerwca, 13:00
LKS Tarnawa 3-2 Bumar Rudenka 19 czerwca, 13:00
w Czaszynie
Drzewiarz Rzepedź 3-5 Lotniarz Bezmiechowa 19 czerwca, 13:00
LKS Golcowa 4-0 Remix Niebieszczany 19 czerwca, 13:00
Otryt Lutowiska 0-8 ULKS Grabówka 19 czerwca, 13:00
Jawornik Czarna 4-1 Bieszczady Jankowce 19 czerwca, 13:00

Klasa A 2010/2011 (Krosno I)
Klasa A 2010/2011 (Krosno II)

Klasa B 2010/2011 (Krosno II)
Klasa B 2010/2011 (Krosno III)

Klasa C 2010/2011 (Krosno I)
Klasa C 2010/2011 (Krosno II)
Klasa C 2010/2011 (Krosno III)
Klasa C 2010/2011 (Krosno IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas