[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2010/2011, grupa: Krosno III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jasiołka Jaśliska 26 64 20 4 2 83-24 12 1 0 40-10 8 3 2 43-14
2.  LKS Lubatowa 26 59 19 2 5 65-32 10 1 2 30-10 9 1 3 35-22
3.  Nurt Potok 26 52 16 4 6 77-38 10 2 1 44-15 6 2 5 33-23
4.  Iwełka Iwla 26 47 14 5 7 49-37 8 3 2 24-16 6 2 5 25-21
5.  Błękitni Żeglce 26 38 11 5 10 49-53 6 4 3 32-22 5 1 7 17-31
6.  Tornado Wrocanka 26 37 11 4 11 48-52 8 1 4 27-27 3 3 7 21-25
7.  Chlebianka Chlebna 26 36 11 3 12 50-53 6 2 5 33-19 5 1 7 17-34
8.  Grodzisko Wietrzno 26 35 10 5 11 36-45 8 1 4 22-21 2 4 7 14-24 2 6 2 0 0 7-0
9.  Przełęcz II Dukla 26 35 11 2 13 76-65 9 1 3 53-17 2 1 10 23-48 2 0 0 0 2 0-7
10.  Nowy Dwór Makowiska 26 34 10 4 12 50-60 7 1 5 25-27 3 3 7 25-33
11.  Husaria Dukla 26 27 8 3 15 44-60 6 1 6 25-28 2 2 9 19-32
12.  Nafciarz Bóbrka 26 24 7 3 16 45-62 3 2 8 26-38 4 1 8 19-24
13.  Orlew Suchodół (Krosno) 26 22 6 4 16 37-75 3 3 7 18-36 3 1 9 19-39
14.  Orzeł Milcza 26 10 2 4 20 39-92 1 3 9 21-42 1 1 11 18-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Jasiołka Jaśliska    2-1 2-1 2-0 5-2 3-2 5-0 1-1 7-1 3-0 2-0 3-1 4-1 1-0 
 2 LKS Lubatowa2-1     2-0 3-4 2-0 2-0 1-2 1-0 3-0* 2-0 3-0 1-1 4-2 4-0 
 3 Nurt Potok3-3 5-1     3-1 1-1 4-3 6-0 3-1 6-1 4-0 0-1 2-1 3-1 4-1 
 4 Iwełka Iwla1-0 1-1 3-2     0-2 4-2 2-0 1-0 4-3 2-2 2-0 0-1 2-2 2-1 
 5 Błękitni Żeglce1-5 1-3 1-0 1-1     2-2 1-3 1-1 8-2 1-1 2-0 3-2 4-0 6-2 
 6 Tornado Wrocanka1-8 0-3 3-4 1-0 0-1     1-0 2-2 3-2 3-2 3-1 3-2 1-0 6-2 
 7 Chlebianka Chlebna0-1 1-3 1-1 2-2 2-1 0-1     6-1 5-0 3-1 4-1 2-3 5-1 2-3 
 8 Grodzisko Wietrzno1-5 1-4 0-3 0-1 2-0 3-2 1-0     3-0 3-1 3-3 1-0 1-0 3-2 
 9 Przełęcz II Dukla0-1 2-0 4-3 2-0 6-1 1-1 10-0 0-4     6-1 3-2 0-3* 9-0 10-1 
 10 Nowy Dwór Makowiska0-5 1-5 0-1 3-2 2-3 2-0 2-1 3-1 2-4     3-1 2-0 3-2 2-2 
 11 Husaria Dukla0-7 2-4 1-4 2-3 5-1 4-1 0-2 1-0 2-1 1-1     2-0 1-2 4-2 
 12 Nafciarz Bóbrka2-2 3-4 0-6 0-3 1-2 0-1 2-3 5-1 2-2 1-6 4-2     2-5 4-1 
 13 Orlew Suchodół (Krosno)1-3 2-4 3-3 0-3 3-0 0-0 2-2 0-2 0-5 1-6 1-6 3-1     2-1 
 14 Orzeł Milcza2-2 1-2 3-5 2-5 2-3 0-6 1-4 0-0 3-2 3-4 2-2 2-4 0-3     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Nurt Potok 5-1 LKS Lubatowa 15 sierpnia, 13:00
Orzeł Milcza 2-3 Błękitni Żeglce 15 sierpnia, 11:00
Chlebianka Chlebna 6-1 Grodzisko Wietrzno 15 sierpnia, 11:00
Przełęcz II Dukla 0-3 Nafciarz Bóbrka 15 sierpnia, 13:00
(wo)
na boisku 2-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Orlew Suchodół (Krosno) 1-6 Husaria Dukla 15 sierpnia, 16:30
w Miejscu Piastowym
Jasiołka Jaśliska 3-2 Tornado Wrocanka 15 sierpnia, 13:00
Iwełka Iwla 2-2 Nowy Dwór Makowiska 15 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 22 sierpnia

LKS Lubatowa 3-4 Iwełka Iwla
Nowy Dwór Makowiska 0-5 Jasiołka Jaśliska
Tornado Wrocanka 1-0 Orlew Suchodół (Krosno)
Husaria Dukla 2-1 Przełęcz II Dukla
Nafciarz Bóbrka 2-3 Chlebianka Chlebna
Grodzisko Wietrzno 3-2 Orzeł Milcza
Błękitni Żeglce 1-0 Nurt Potok

Kolejka 3 - 29 sierpnia

Błękitni Żeglce 1-3 LKS Lubatowa 29 sierpnia, 13:00
Nurt Potok 3-1 Grodzisko Wietrzno 29 sierpnia, 13:00
Orzeł Milcza 2-4 Nafciarz Bóbrka 29 sierpnia, 11:00
Chlebianka Chlebna 4-1 Husaria Dukla 29 sierpnia, 11:00
Przełęcz II Dukla 1-1 Tornado Wrocanka 29 sierpnia, 13:30
Orlew Suchodół (Krosno) 1-6 Nowy Dwór Makowiska 29 sierpnia, 16:30
w Miejscu Piastowym
Jasiołka Jaśliska 2-0 Iwełka Iwla 29 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 5 września

LKS Lubatowa 2-1 Jasiołka Jaśliska 15 września, 16:30
w pierwotnym terminie (5 września, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iwełka Iwla 2-2 Orlew Suchodół (Krosno) 5 września, 13:00
Nowy Dwór Makowiska 2-4 Przełęcz II Dukla 5 września, 13:00
Tornado Wrocanka 1-0 Chlebianka Chlebna 15 września, 16:30
w pierwotnym terminie (5 września, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Husaria Dukla 4-2 Orzeł Milcza 5 września, 13:00
Nafciarz Bóbrka 0-6 Nurt Potok 5 września, 13:00
Grodzisko Wietrzno 2-0 Błękitni Żeglce 5 września, 16:30

Kolejka 5 - 12 września

Grodzisko Wietrzno 1-4 LKS Lubatowa 12 września, 16:30
Błękitni Żeglce 3-2 Nafciarz Bóbrka 12 września, 13:00
Nurt Potok 0-1 Husaria Dukla 12 września, 13:00
Orzeł Milcza 0-6 Tornado Wrocanka 12 września, 11:00
Chlebianka Chlebna 3-1 Nowy Dwór Makowiska 12 września, 11:00
Przełęcz II Dukla 2-0 Iwełka Iwla 12 września, 13:30
Orlew Suchodół (Krosno) 1-3 Jasiołka Jaśliska 12 września, 16:30
w Miejscu Piastowym

Kolejka 6 - 19 września

LKS Lubatowa 4-2 Orlew Suchodół (Krosno) 19 września, 13:00
Jasiołka Jaśliska 7-1 Przełęcz II Dukla 19 września, 13:00
Iwełka Iwla 2-0 Chlebianka Chlebna 19 września, 13:00
Nowy Dwór Makowiska 2-2 Orzeł Milcza 19 września, 13:00
Tornado Wrocanka 3-4 Nurt Potok 19 września, 13:00
Husaria Dukla 5-1 Błękitni Żeglce 19 września, 13:00
Nafciarz Bóbrka 5-1 Grodzisko Wietrzno 19 września, 13:00

Kolejka 7 - 26 września

Nafciarz Bóbrka 3-4 LKS Lubatowa 26 września, 13:00
Grodzisko Wietrzno 3-3 Husaria Dukla 26 września, 15:30
Błękitni Żeglce 2-2 Tornado Wrocanka 26 września, 13:00
Nurt Potok 4-0 Nowy Dwór Makowiska 26 września, 13:00
Orzeł Milcza 2-5 Iwełka Iwla 26 września, 11:00
Chlebianka Chlebna 0-1 Jasiołka Jaśliska 26 września, 11:00
Przełęcz II Dukla 9-0 Orlew Suchodół (Krosno) 26 września, 13:30

Kolejka 8 - 3 października

LKS Lubatowa 3-0 Przełęcz II Dukla 3 października, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Orlew Suchodół (Krosno) 2-2 Chlebianka Chlebna 3 października, 15:30
w Miejscu Piastowym
Jasiołka Jaśliska 1-0 Orzeł Milcza 3 października, 13:00
Iwełka Iwla 3-2 Nurt Potok 3 października, 13:00
Nowy Dwór Makowiska 2-3 Błękitni Żeglce 3 października, 13:00
Tornado Wrocanka 2-2 Grodzisko Wietrzno 3 października, 13:00
Husaria Dukla 2-0 Nafciarz Bóbrka 3 października, 13:00

Kolejka 9 - 10 października

Husaria Dukla 2-4 LKS Lubatowa 10 października, 13:00
Nafciarz Bóbrka 0-1 Tornado Wrocanka 10 października, 13:00
Grodzisko Wietrzno 3-1 Nowy Dwór Makowiska 10 października, 14:00
Błękitni Żeglce 1-1 Iwełka Iwla 10 października, 13:00
Nurt Potok 3-3 Jasiołka Jaśliska 10 października, 13:00
Orzeł Milcza 0-3 Orlew Suchodół (Krosno) 10 października, 11:00
Chlebianka Chlebna 5-0 Przełęcz II Dukla 10 października, 11:00

Kolejka 10 - 17 października

LKS Lubatowa 1-2 Chlebianka Chlebna 17 października, 13:00
Przełęcz II Dukla 10-1 Orzeł Milcza 17 października, 13:30
Orlew Suchodół (Krosno) 3-3 Nurt Potok 17 października, 14:00
w Miejscu Piastowym
Jasiołka Jaśliska 5-2 Błękitni Żeglce 17 października, 13:00
Iwełka Iwla 1-0 Grodzisko Wietrzno 17 października, 13:00
Nowy Dwór Makowiska 2-0 Nafciarz Bóbrka 17 października, 13:00
Tornado Wrocanka 3-1 Husaria Dukla 17 października, 13:00

Kolejka 11 - 24 października

Tornado Wrocanka 0-3 LKS Lubatowa 24 października, 13:00
Husaria Dukla 1-1 Nowy Dwór Makowiska 24 października, 13:00
Nafciarz Bóbrka 0-3 Iwełka Iwla 24 października, 13:00
Grodzisko Wietrzno 1-5 Jasiołka Jaśliska 24 października, 14:00
Błękitni Żeglce 4-0 Orlew Suchodół (Krosno) 24 października, 13:00
Nurt Potok 6-1 Przełęcz II Dukla 24 października, 13:00
Orzeł Milcza 1-4 Chlebianka Chlebna 24 października, 11:00

Kolejka 12 - 31 października

Chlebianka Chlebna 1-1 Nurt Potok 31 października, 11:00
Przełęcz II Dukla 6-1 Błękitni Żeglce 31 października, 13:30
Orlew Suchodół (Krosno) 0-2 Grodzisko Wietrzno 31 października, 14:00
w Miejscu Piastowym
Jasiołka Jaśliska 3-1 Nafciarz Bóbrka 31 października, 13:00
Iwełka Iwla 2-0 Husaria Dukla 31 października, 13:00
Nowy Dwór Makowiska 2-0 Tornado Wrocanka 31 października, 13:00
Orzeł Milcza 1-2 LKS Lubatowa 31 października, 11:00

Kolejka 13 - 7 listopada

Tornado Wrocanka 1-0 Iwełka Iwla 7 listopada, 12:00
Husaria Dukla 0-7 Jasiołka Jaśliska 7 listopada, 12:00
Nafciarz Bóbrka 2-5 Orlew Suchodół (Krosno) 7 listopada, 12:00
Grodzisko Wietrzno 3-0 Przełęcz II Dukla 7 listopada, 11:00
Błękitni Żeglce 1-3 Chlebianka Chlebna 7 listopada, 12:00
Nurt Potok 4-1 Orzeł Milcza 7 listopada, 12:00
LKS Lubatowa 2-0 Nowy Dwór Makowiska 7 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 27 marca

LKS Lubatowa 2-0 Nurt Potok 27 marca, 13:00
Błękitni Żeglce 6-2 Orzeł Milcza 27 marca, 13:00
Grodzisko Wietrzno 1-0 Chlebianka Chlebna 27 marca, 16:30
Nafciarz Bóbrka 2-2 Przełęcz II Dukla 27 marca, 13:00
Husaria Dukla 1-2 Orlew Suchodół (Krosno) 27 marca, 13:00
Tornado Wrocanka 1-8 Jasiołka Jaśliska 27 marca, 13:00
Nowy Dwór Makowiska 3-2 Iwełka Iwla 27 marca, 13:00

Kolejka 15 - 3 kwietnia

Iwełka Iwla 1-1 LKS Lubatowa 3 kwietnia, 13:00
Jasiołka Jaśliska 3-0 Nowy Dwór Makowiska 3 kwietnia, 13:00
Orlew Suchodół (Krosno) 0-0 Tornado Wrocanka 3 kwietnia, 16:30
w Miejscu Piastowym
Przełęcz II Dukla 3-2 Husaria Dukla 3 kwietnia, 13:30
Chlebianka Chlebna 2-3 Nafciarz Bóbrka 3 kwietnia, 11:00
Orzeł Milcza 0-0 Grodzisko Wietrzno 3 kwietnia, 11:00
Nurt Potok 1-1 Błękitni Żeglce 3 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 10 kwietnia

LKS Lubatowa 2-0 Błękitni Żeglce 10 kwietnia, 13:00
Grodzisko Wietrzno 0-3 Nurt Potok 10 kwietnia, 13:00
Nafciarz Bóbrka 4-1 Orzeł Milcza 10 kwietnia, 13:00
Husaria Dukla 0-2 Chlebianka Chlebna 10 kwietnia, 13:00
Tornado Wrocanka 3-2 Przełęcz II Dukla 10 kwietnia, 13:00
Nowy Dwór Makowiska 3-2 Orlew Suchodół (Krosno) 10 kwietnia, 13:00
Iwełka Iwla 1-0 Jasiołka Jaśliska 10 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 17 kwietnia

Jasiołka Jaśliska 2-1 LKS Lubatowa 17 kwietnia, 13:00
Orlew Suchodół (Krosno) 0-3 Iwełka Iwla 17 kwietnia, 16:30
w Miejscu Piastowym
Przełęcz II Dukla 6-1 Nowy Dwór Makowiska 17 kwietnia, 13:30
Chlebianka Chlebna 0-1 Tornado Wrocanka 17 kwietnia, 11:00
Orzeł Milcza 2-2 Husaria Dukla 17 kwietnia, 11:00
Nurt Potok 2-1 Nafciarz Bóbrka 17 kwietnia, 13:00
Błękitni Żeglce 1-1 Grodzisko Wietrzno 17 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 1 maja

LKS Lubatowa 1-0 Grodzisko Wietrzno 1 maja, 13:00
Nafciarz Bóbrka 1-2 Błękitni Żeglce 1 maja, 13:00
Husaria Dukla 1-4 Nurt Potok 1 maja, 14:00
Tornado Wrocanka 6-2 Orzeł Milcza 1 maja, 13:00
Nowy Dwór Makowiska 2-1 Chlebianka Chlebna 1 maja, 13:00
Iwełka Iwla 4-3 Przełęcz II Dukla 1 maja, 13:00
Jasiołka Jaśliska 4-1 Orlew Suchodół (Krosno) 1 maja, 13:00

Kolejka 19 - 8 maja

Orlew Suchodół (Krosno) 2-4 LKS Lubatowa 8 maja, 16:30
w Miejscu Piastowym
Przełęcz II Dukla 0-1 Jasiołka Jaśliska 8 maja, 13:30
Chlebianka Chlebna 2-2 Iwełka Iwla 8 maja, 11:00
Orzeł Milcza 3-4 Nowy Dwór Makowiska 8 maja, 11:00
Nurt Potok 4-3 Tornado Wrocanka 8 maja, 13:00
Błękitni Żeglce 2-0 Husaria Dukla 8 maja, 13:00
Grodzisko Wietrzno 1-0 Nafciarz Bóbrka 8 maja, 16:30

Kolejka 20 - 15 maja

LKS Lubatowa 1-1 Nafciarz Bóbrka 15 maja, 13:00
Husaria Dukla 1-0 Grodzisko Wietrzno 15 maja, 14:00
Tornado Wrocanka 0-1 Błękitni Żeglce 15 maja, 13:00
Nowy Dwór Makowiska 0-1 Nurt Potok 15 maja, 13:00
Iwełka Iwla 2-1 Orzeł Milcza 15 maja, 13:00
Jasiołka Jaśliska 5-0 Chlebianka Chlebna 15 maja, 16:00
Orlew Suchodół (Krosno) 0-5 Przełęcz II Dukla 15 maja, 11:00
w Miejscu Piastowym

Kolejka 21 - 22 maja

Przełęcz II Dukla 2-0 LKS Lubatowa 22 maja, 13:30
Chlebianka Chlebna 5-1 Orlew Suchodół (Krosno) 22 maja, 11:00
Orzeł Milcza 2-2 Jasiołka Jaśliska 22 maja, 11:00
Nurt Potok 3-1 Iwełka Iwla 22 maja, 13:00
Błękitni Żeglce 1-1 Nowy Dwór Makowiska 22 maja, 13:00
Grodzisko Wietrzno 3-2 Tornado Wrocanka 22 maja, 16:30
Nafciarz Bóbrka 4-2 Husaria Dukla 22 maja, 13:00

Kolejka 22 - 29 maja

LKS Lubatowa 3-0 Husaria Dukla 29 maja, 13:00
Tornado Wrocanka 3-2 Nafciarz Bóbrka 29 maja, 13:00
Nowy Dwór Makowiska 3-1 Grodzisko Wietrzno 29 maja, 13:00
Iwełka Iwla 0-2 Błękitni Żeglce 29 maja, 13:00
Jasiołka Jaśliska 2-1 Nurt Potok 29 maja, 13:00
Orlew Suchodół (Krosno) 2-1 Orzeł Milcza 29 maja, 11:00
w Miejscu Piastowym
Przełęcz II Dukla 10-0 Chlebianka Chlebna 29 maja, 13:30

Kolejka 23 - 5 czerwca

Chlebianka Chlebna 1-3 LKS Lubatowa 5 czerwca, 11:00
Orzeł Milcza 3-2 Przełęcz II Dukla 5 czerwca, 11:00
Nurt Potok 3-1 Orlew Suchodół (Krosno) 5 czerwca, 13:00
Błękitni Żeglce 1-5 Jasiołka Jaśliska 5 czerwca, 13:00
Grodzisko Wietrzno 0-1 Iwełka Iwla 5 czerwca, 16:30
Nafciarz Bóbrka 1-6 Nowy Dwór Makowiska 5 czerwca, 13:00
Husaria Dukla 4-1 Tornado Wrocanka 5 czerwca, 13:00

Kolejka 24 - 12 czerwca

LKS Lubatowa 2-0 Tornado Wrocanka 12 czerwca, 13:00
Nowy Dwór Makowiska 3-1 Husaria Dukla 12 czerwca, 13:00
Iwełka Iwla 0-1 Nafciarz Bóbrka 12 czerwca, 13:00
Jasiołka Jaśliska 1-1 Grodzisko Wietrzno 12 czerwca, 13:00
Orlew Suchodół (Krosno) 3-0 Błękitni Żeglce 12 czerwca, 11:00
w Miejscu Piastowym
Przełęcz II Dukla 4-3 Nurt Potok 12 czerwca, 13:30
Chlebianka Chlebna 2-3 Orzeł Milcza 12 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 19 czerwca

LKS Lubatowa 4-0 Orzeł Milcza 19 czerwca, 13:00
Nurt Potok 6-0 Chlebianka Chlebna 19 czerwca, 13:00
Błękitni Żeglce 8-2 Przełęcz II Dukla 19 czerwca, 13:00
Grodzisko Wietrzno 1-0 Orlew Suchodół (Krosno) 19 czerwca, 13:00
Nafciarz Bóbrka 2-2 Jasiołka Jaśliska 18 czerwca, 16:00
Husaria Dukla 2-3 Iwełka Iwla 19 czerwca, 13:00
Tornado Wrocanka 3-2 Nowy Dwór Makowiska 19 czerwca, 13:00

Kolejka 26 - 26 czerwca

Nowy Dwór Makowiska 1-5 LKS Lubatowa 26 czerwca, 13:00
Iwełka Iwla 4-2 Tornado Wrocanka 26 czerwca, 13:00
Jasiołka Jaśliska 2-0 Husaria Dukla 26 czerwca, 13:00
Orlew Suchodół (Krosno) 3-1 Nafciarz Bóbrka 26 czerwca, 13:00
w Miejscu Piastowym
Przełęcz II Dukla 0-4 Grodzisko Wietrzno 26 czerwca, 13:00
Chlebianka Chlebna 2-1 Błękitni Żeglce 26 czerwca, 13:00
Orzeł Milcza 3-5 Nurt Potok 26 czerwca, 13:00

Klasa B 2010/2011 (Krosno I)
Klasa B 2010/2011 (Krosno II)
Klasa B 2010/2011 (Krosno III)

Klasa C 2010/2011 (Krosno I)
Klasa C 2010/2011 (Krosno II)
Klasa C 2010/2011 (Krosno IV)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas