[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2010/2011, grupa: lubelska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orlęta Radzyń Podlaski 30 70 22 4 4 94-20 12 2 1 62-9 10 2 3 32-11
2.  Stal Kraśnik 30 65 20 5 5 66-25 14 1 0 44-5 6 4 5 22-20
3.  Orlęta Łuków 30 59 18 5 7 51-22 9 2 4 27-13 9 3 3 24-9
4.  Lublinianka Lublin 30 58 18 4 8 50-32 11 2 2 30-9 7 2 6 20-23
5.  Lewart Lubartów 30 55 16 7 7 46-20 9 4 2 27-8 7 3 5 19-12
6.  Włodawianka Włodawa 30 53 15 8 7 46-34 10 2 3 30-13 5 6 4 16-21
7.  Huczwa Tyszowce 30 52 16 4 10 57-46 9 2 4 34-16 7 2 6 23-30
8.  Roztocze Szczebrzeszyn 30 44 13 5 12 41-26 9 3 3 28-8 4 2 9 13-18
9.  Sparta Rejowiec Fabryczny 30 40 11 7 12 36-39 6 5 4 17-14 5 2 8 19-25
10.  BKS Unia Bełżyce 30 39 12 3 15 35-41 7 2 6 22-16 5 1 9 13-25
11.  Wieniawa Lublin 30 37 9 10 11 43-36 6 4 5 28-17 3 6 6 15-19
12.  Janowianka Janów Lubelski 30 33 9 6 15 28-40 5 3 7 17-20 4 3 8 11-20 2 3 1 0 1 1-1
13.  Start Krasnystaw 30 33 10 3 17 35-60 7 2 6 27-27 3 1 11 8-33 2 3 1 0 1 1-1
14.  Orion Niedrzwica Duża 30 24 6 6 18 22-48 2 4 9 7-18 4 2 9 15-30
15.  Dwernicki Stoczek Łukowski 30 8 2 2 26 12-110 2 1 12 9-34 0 1 14 3-76
16.  Huragan Międzyrzec Podlaski 30 8 1 5 24 14-77 0 3 12 5-35 1 2 12 9-42
Huragan Międzyrzec Podlaski wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Lublinianka Lublin wycofała się po zakończeniu rozgrywek, a Ogniwo Wierzbica zrezygnowało z awansu do IV ligi, w związku z czym dodatkowo utrzymały się Start Krasnystaw i Orion Niedrzwica Duża.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Orlęta Radzyń Podlaski    2-0 1-1 1-1 1-2 3-1 12-0 2-1 3-0 5-0 3-1 2-0 6-1 4-0 12-0 5-1 
 2 Stal Kraśnik1-0     1-0 3-0 1-0 5-0 0-0 2-0 5-2 2-1 3-1 1-0 3-0* 4-0 9-0 4-1 
 3 Orlęta Łuków0-3 1-2     1-0 0-0 0-1 3-0 2-1 2-4 3-0 0-0 4-1 3-1 1-0 4-0 3-0* 
 4 Lublinianka Lublin4-3 1-0 1-0     1-2 3-2 5-0 1-0 2-0 1-2 0-0 1-0 2-0 0-0 5-0 3-0 
 5 Lewart Lubartów1-1 2-4 1-0 4-0     0-0 2-1 0-0 1-0 1-0 1-0 0-0 4-0 0-2 7-0 3-0* 
 6 Włodawianka Włodawa0-3 0-0 1-1 4-1 0-1     0-1 2-0 3-1 3-1 2-1 3-1 2-1 4-1 3-0 3-0* 
 7 Huczwa Tyszowce0-0 2-0 2-3 3-0 1-0 2-3     1-1 2-1 1-0 1-2 2-1 6-0 2-0 9-1 0-4 
 8 Roztocze Szczebrzeszyn1-2 3-0 0-2 1-2 2-1 2-0 0-0     0-0 3-0 1-1 3-0 1-0 5-0 3-0* 3-0* 
 9 Sparta Rejowiec Fabryczny2-1 2-2 0-0 0-1 1-1 2-2 1-4 1-0     1-0 0-1 0-0 1-2 1-0 2-0 3-0* 
 10 BKS Unia Bełżyce0-3 0-1 1-2 2-0 3-0 1-1 0-3 2-1 0-2     2-0 0-2 3-1 0-0 5-0 3-0* 
 11 Wieniawa Lublin1-3 3-0* 0-1 0-2 0-0 0-0 4-2 3-1 2-1 0-1     0-0 1-0 3-4 9-0 2-2 
 12 Janowianka Janów Lubelski0-2 1-1 1-2 2-3 0-2 0-0 0-2 1-3 1-2 1-0 2-2     1-0 2-1 2-0 3-0* 
 13 Start Krasnystaw0-4 3-3 0-3 1-5 2-0 1-2 2-1 0-2 2-1 2-3 2-2 1-0     4-0 4-1 3-0* 
 14 Orion Niedrzwica Duża0-2 0-2 0-2 1-1 0-1 1-2 1-2 1-0 0-2 0-0 0-0 1-2 0-1     1-0 1-1 
 15 Dwernicki Stoczek Łukowski1-2 0-4 0-6 0-1 0-3 1-2 0-4 0-2 0-1 2-3 2-1 0-1 0-0 0-4     3-0* 
 16 Huragan Międzyrzec Podlaski0-3* 0-3* 0-1 0-3* 0-6 0-0 0-3* 0-1 2-2 0-2 0-3* 2-3 0-1 0-3* 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Janowianka Janów Lubelski 0-2 Lewart Lubartów 14 sierpnia, 16:00 (150)
Huczwa Tyszowce 2-0 Orion Niedrzwica Duża 15 sierpnia, 17:00 (600)
Start Krasnystaw 2-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 15 sierpnia, 17:00 (500)
Wieniawa Lublin 0-2 Lublinianka Lublin 14 sierpnia, 11:00 (200)
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-0 Włodawianka Włodawa 14 sierpnia, 16:00 (300)
BKS Unia Bełżyce 0-3 Orlęta Radzyń Podlaski 15 sierpnia, 16:00 (200)
Stal Kraśnik 1-0 Orlęta Łuków 14 sierpnia, 17:00 (400)
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-2 Roztocze Szczebrzeszyn 14 sierpnia, 13:00 (250)

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Lewart Lubartów 0-0 Roztocze Szczebrzeszyn 22 sierpnia, 17:00 (200)
Orlęta Łuków 4-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 22 sierpnia, 17:00 (250)
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Stal Kraśnik 22 sierpnia, 16:00 (500)
Włodawianka Włodawa 3-1 BKS Unia Bełżyce 22 sierpnia, 17:00 (800)
Lublinianka Lublin 3-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 22 sierpnia, 17:00 (300)
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-1 Wieniawa Lublin 21 sierpnia, 17:00 (300)
Orion Niedrzwica Duża 0-1 Start Krasnystaw 22 sierpnia, 16:00 (200)
Janowianka Janów Lubelski 0-2 Huczwa Tyszowce 22 sierpnia, 16:00 (200)

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Huczwa Tyszowce 1-0 Lewart Lubartów 29 sierpnia, 17:00 (400)
Start Krasnystaw 1-0 Janowianka Janów Lubelski 29 sierpnia, 17:00 (400)
Wieniawa Lublin 3-4 Orion Niedrzwica Duża 29 sierpnia, 11:00 (100)
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 28 sierpnia, 16:00 (200)
BKS Unia Bełżyce 2-0 Lublinianka Lublin 29 sierpnia, 17:00 (200)
Stal Kraśnik 5-0 Włodawianka Włodawa 29 sierpnia, 16:30 (400)
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-2 Orlęta Radzyń Podlaski 29 sierpnia, 17:00 (400)
Orlęta Łuków 2-1 Roztocze Szczebrzeszyn 29 sierpnia, 17:00 (400)

Kolejka 4 - 4-5 września

Lewart Lubartów 1-0 Orlęta Łuków 5 września, 17:00 (200)
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Roztocze Szczebrzeszyn 5 września, 16:00 (450)
Włodawianka Włodawa 3-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 5 września, 17:00 (300)
Lublinianka Lublin 1-0 Stal Kraśnik 4 września, 11:00 (260)
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 BKS Unia Bełżyce 4 września, 16:00 (200)
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 5 września, 16:00 (200)
Janowianka Janów Lubelski 2-2 Wieniawa Lublin 4 września, 11:00 (150)
Huczwa Tyszowce 6-0 Start Krasnystaw 15 września, 16:30 (200)
w pierwotnym terminie (5 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 5 - 8 września

Start Krasnystaw 2-0 Lewart Lubartów 8 września, 16:00 (200)
Wieniawa Lublin 4-2 Huczwa Tyszowce 8 września, 17:00 (250)
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-3 Janowianka Janów Lubelski 8 września, 16:00
BKS Unia Bełżyce 0-0 Orion Niedrzwica Duża 8 września, 17:00 (200)
Stal Kraśnik 5-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 8 września, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-1 Lublinianka Lublin 8 września, 17:00
Orlęta Łuków 0-3 Orlęta Radzyń Podlaski 8 września, 16:30 (1000)
Włodawianka Włodawa 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 8 września, 17:00 (400)

Kolejka 6 - 11-12 września

Lewart Lubartów 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 12 września, 16:00 (350)
Włodawianka Włodawa 1-1 Orlęta Łuków 12 września, 16:00 (1000)
Lublinianka Lublin 1-0 Roztocze Szczebrzeszyn 11 września, 11:00 (250)
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 11 września, 16:00 (150)
Orion Niedrzwica Duża 0-2 Stal Kraśnik 12 września, 16:00 (300)
Janowianka Janów Lubelski 1-0 BKS Unia Bełżyce 12 września, 16:00 (250)
Huczwa Tyszowce 0-4 Huragan Międzyrzec Podlaski 12 września, 16:00 (400)
Start Krasnystaw 2-2 Wieniawa Lublin 12 września, 15:00 (250)

Kolejka 7 - 18-19 września

Wieniawa Lublin 0-0 Lewart Lubartów 19 września, 11:00 (150)
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-1 Start Krasnystaw 18 września, 16:00 (150)
BKS Unia Bełżyce 0-3 Huczwa Tyszowce 19 września, 16:00 (150)
Stal Kraśnik 1-0 Janowianka Janów Lubelski 18 września, 15:00 (150)
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-4 Orion Niedrzwica Duża 19 września, 16:00 (100)
Orlęta Łuków 1-0 Lublinianka Lublin 19 września, 16:00 (200)
Orlęta Radzyń Podlaski 3-1 Włodawianka Włodawa 19 września, 16:00 (500)
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Roztocze Szczebrzeszyn 18 września, 16:00 (250)

Kolejka 8 - 25-26 września

Lewart Lubartów 0-0 Włodawianka Włodawa 26 września, 16:00 (250)
Lublinianka Lublin 4-3 Orlęta Radzyń Podlaski 25 września, 11:00 (400)
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Orlęta Łuków 26 września, 15:00 (200)
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Roztocze Szczebrzeszyn 26 września, 16:00 (250)
Janowianka Janów Lubelski 2-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 26 września, 15:00 (100)
Huczwa Tyszowce 2-0 Stal Kraśnik 26 września, 16:00 (300)
Start Krasnystaw 2-3 BKS Unia Bełżyce 26 września, 15:00 (100)
Wieniawa Lublin 2-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 26 września, 11:00 (100)

Kolejka 9 - 2-3 października

Huragan Międzyrzec Podlaski 0-6 Lewart Lubartów 2 października, 15:00 (150)
BKS Unia Bełżyce 2-0 Wieniawa Lublin 3 października, 15:00 (200)
Stal Kraśnik 3-0 Start Krasnystaw 3 października, 14:30
(wo)
goście nie dojechali
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-4 Huczwa Tyszowce 3 października, 15:00 (100)
Orlęta Łuków 1-0 Orion Niedrzwica Duża 3 października, 15:00 (150)
Orlęta Radzyń Podlaski 3-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 3 października, 15:00 (400)
Włodawianka Włodawa 4-1 Lublinianka Lublin 3 października, 16:00 (500)
Janowianka Janów Lubelski 1-3 Roztocze Szczebrzeszyn 3 października, 14:00 (100)

Kolejka 10 - 9-10 października

Lewart Lubartów 4-0 Lublinianka Lublin 10 października, 15:00 (300)
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-2 Włodawianka Włodawa 9 października, 15:00 (300)
Orion Niedrzwica Duża 0-2 Orlęta Radzyń Podlaski 10 października, 15:00 (200)
Janowianka Janów Lubelski 1-2 Orlęta Łuków 10 października, 14:00 (250)
Huczwa Tyszowce 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 10 października, 15:00 (400)
Start Krasnystaw 4-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 10 października, 14:00 (300)
Wieniawa Lublin 3-0 Stal Kraśnik 10 października, 11:00 (200)
(wo)
na boisku 0-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-2 BKS Unia Bełżyce 9 października, 14:00 (100)

Kolejka 11 - 16-17 października

BKS Unia Bełżyce 3-0 Lewart Lubartów 17 października, 15:00 (150)
Stal Kraśnik 4-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 17 października, 14:00 (150)
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-1 Wieniawa Lublin 17 października, 14:00 (50)
Orlęta Łuków 3-0 Huczwa Tyszowce 17 października, 15:00 (300)
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Janowianka Janów Lubelski 17 października, 14:00 (300)
Włodawianka Włodawa 4-1 Orion Niedrzwica Duża 17 października, 15:00 (400)
Lublinianka Lublin 2-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 16 października, 11:00 (250)
Start Krasnystaw 0-2 Roztocze Szczebrzeszyn 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 23-24 października

Lewart Lubartów 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 24 października, 15:00 (250)
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Lublinianka Lublin 24 października, 14:00 (150)
Janowianka Janów Lubelski 0-0 Włodawianka Włodawa 24 października, 14:00 (50)
Huczwa Tyszowce 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski 24 października, 14:00 (400)
Start Krasnystaw 0-3 Orlęta Łuków 24 października, 13:00 (200)
Wieniawa Lublin 3-1 Roztocze Szczebrzeszyn 24 października, 11:00 (150)
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 23 października, 14:00 (100)
BKS Unia Bełżyce 0-1 Stal Kraśnik 24 października, 14:00 (300)

Kolejka 13 - 30-31 października

Stal Kraśnik 1-0 Lewart Lubartów 31 października, 13:00 (350)
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-3 BKS Unia Bełżyce 31 października, 13:00 (150)
Orlęta Łuków 0-0 Wieniawa Lublin 31 października, 14:00 (200)
Orlęta Radzyń Podlaski 6-1 Start Krasnystaw 31 października, 14:00 (500)
Włodawianka Włodawa 0-1 Huczwa Tyszowce 31 października, 14:00 (400)
Lublinianka Lublin 1-0 Janowianka Janów Lubelski 30 października, 11:00 (200)
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Orion Niedrzwica Duża 30 października, 14:00 (200)
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-1 Roztocze Szczebrzeszyn 30 października, 13:00 (100)

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Lewart Lubartów 0-2 Orion Niedrzwica Duża 7 listopada, 13:00 (150)
Janowianka Janów Lubelski 1-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 7 listopada, 13:00 (80)
Huczwa Tyszowce 3-0 Lublinianka Lublin 7 listopada, 13:00 (300)
Start Krasnystaw 1-2 Włodawianka Włodawa 7 listopada, 13:00 (200)
Wieniawa Lublin 1-3 Orlęta Radzyń Podlaski 7 listopada, 11:00 (200)
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-1 Orlęta Łuków 6 listopada, 13:00 (100)
BKS Unia Bełżyce 2-1 Roztocze Szczebrzeszyn 7 listopada, 13:00 (150)
Stal Kraśnik 9-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 7 listopada, 13:00 (300)

Kolejka 15 - 11 listopada

Dwernicki Stoczek Łukowski 0-3 Lewart Lubartów 11 listopada, 13:00
Orlęta Łuków 3-0 BKS Unia Bełżyce 11 listopada, 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski 5-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 11 listopada, 13:00
Włodawianka Włodawa 2-1 Wieniawa Lublin 11 listopada, 13:00
Lublinianka Lublin 2-0 Start Krasnystaw 11 listopada, 11:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-4 Huczwa Tyszowce 11 listopada, 13:00
Orion Niedrzwica Duża 1-2 Janowianka Janów Lubelski 11 listopada, 13:00
Stal Kraśnik 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Lewart Lubartów 0-0 Janowianka Janów Lubelski 20 marca, 15:00
Orion Niedrzwica Duża 1-2 Huczwa Tyszowce 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-2 Start Krasnystaw 19 marca, 15:00
Lublinianka Lublin 0-0 Wieniawa Lublin 23 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Włodawianka Włodawa 3-0 Huragan Międzyrzec Podlaski
(wo)
Orlęta Radzyń Podlaski 5-0 BKS Unia Bełżyce 20 marca, 13:00 (500)
Orlęta Łuków 1-2 Stal Kraśnik 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 23 kwietnia, 13:00
(wo)
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych; w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 17 - 26-27 marca

Roztocze Szczebrzeszyn 2-1 Lewart Lubartów 26 marca, 15:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-6 Orlęta Łuków 27 marca, 15:00
Stal Kraśnik 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski 6 kwietnia, 17:00 (400)
w pierwotnym terminie (26 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
BKS Unia Bełżyce 1-1 Włodawianka Włodawa 26 marca, 15:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-3 Lublinianka Lublin
(wo)
Wieniawa Lublin 2-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 6 kwietnia, 17:00 (200)
w pierwotnym terminie (26 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Start Krasnystaw 4-0 Orion Niedrzwica Duża 27 marca, 13:00
Huczwa Tyszowce 2-1 Janowianka Janów Lubelski 27 marca, 15:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Roztocze Szczebrzeszyn 0-2 Orlęta Łuków 2 kwietnia, 16:00
Lewart Lubartów 2-1 Huczwa Tyszowce 3 kwietnia, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 1-0 Start Krasnystaw 3 kwietnia, 15:00
Orion Niedrzwica Duża 0-0 Wieniawa Lublin 2 kwietnia, 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-0 Huragan Międzyrzec Podlaski
(wo)
Lublinianka Lublin 1-2 BKS Unia Bełżyce 2 kwietnia, 11:00 (200)
Włodawianka Włodawa 0-0 Stal Kraśnik 3 kwietnia, 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski 12-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 3 kwietnia, 14:00 (500)

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Orlęta Łuków 0-0 Lewart Lubartów 10 kwietnia, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-2 Orlęta Radzyń Podlaski 9 kwietnia, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-2 Włodawianka Włodawa 10 kwietnia, 16:00
Stal Kraśnik 3-0 Lublinianka Lublin 10 kwietnia, 15:00
BKS Unia Bełżyce 0-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 10 kwietnia, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-3 Orion Niedrzwica Duża
(wo)
Wieniawa Lublin 0-0 Janowianka Janów Lubelski 9 kwietnia, 11:00
Start Krasnystaw 2-1 Huczwa Tyszowce 10 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Włodawianka Włodawa 16 kwietnia, 16:00
Lewart Lubartów 4-0 Start Krasnystaw 17 kwietnia, 17:00
Huczwa Tyszowce 1-2 Wieniawa Lublin 17 kwietnia, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 3-0 Huragan Międzyrzec Podlaski
(wo)
Orion Niedrzwica Duża 0-0 BKS Unia Bełżyce 16 kwietnia, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-2 Stal Kraśnik 16 kwietnia, 16:00
Lublinianka Lublin 5-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 16 kwietnia, 11:00 (400)
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Orlęta Łuków 17 kwietnia, 14:00 (1200)

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Lewart Lubartów 1 maja, 15:00
Orlęta Łuków 0-1 Włodawianka Włodawa 1 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-2 Lublinianka Lublin 30 kwietnia, 17:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 1 maja, 17:00
Stal Kraśnik 4-0 Orion Niedrzwica Duża 30 kwietnia, 16:00 (300)
BKS Unia Bełżyce 0-2 Janowianka Janów Lubelski 30 kwietnia, 17:00 (100)
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-3 Huczwa Tyszowce
(wo)
Wieniawa Lublin 1-0 Start Krasnystaw 30 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 7-8 maja

Roztocze Szczebrzeszyn 0-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 7 maja, 17:00 (100)
Lewart Lubartów 1-0 Wieniawa Lublin 8 maja, 17:00
Start Krasnystaw 3-0 Huragan Międzyrzec Podlaski
(wo)
Huczwa Tyszowce 1-0 BKS Unia Bełżyce 8 maja, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 1-1 Stal Kraśnik 8 maja, 15:00 (100)
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 7 maja, 16:00 (100)
Lublinianka Lublin 1-0 Orlęta Łuków 7 maja, 11:00 (200)
Włodawianka Włodawa 0-3 Orlęta Radzyń Podlaski 8 maja, 15:00 (600)

Kolejka 23 - 14-15 maja

Włodawianka Włodawa 0-1 Lewart Lubartów 15 maja, 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Lublinianka Lublin 15 maja, 15:00
Orlęta Łuków 2-4 Sparta Rejowiec Fabryczny 15 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 5-0 Orion Niedrzwica Duża 14 maja, 17:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-1 Janowianka Janów Lubelski 15 maja, 17:00
Stal Kraśnik 0-0 Huczwa Tyszowce 14 maja, 17:00
BKS Unia Bełżyce 3-1 Start Krasnystaw 15 maja, 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-3 Wieniawa Lublin
(wo)

Kolejka 24 - 21-22 maja

Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Janowianka Janów Lubelski 21 maja, 17:00
Lewart Lubartów 3-0 Huragan Międzyrzec Podlaski
(wo)
Wieniawa Lublin 0-1 BKS Unia Bełżyce 22 maja, 11:00
Start Krasnystaw 3-3 Stal Kraśnik 22 maja, 17:00
Huczwa Tyszowce 9-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 22 maja, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 0-2 Orlęta Łuków 21 maja, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 21 maja, 17:00
Lublinianka Lublin 3-2 Włodawianka Włodawa 21 maja, 11:00

Kolejka 25 - 28-29 maja

Lublinianka Lublin 1-2 Lewart Lubartów 28 maja, 18:00
Włodawianka Włodawa 3-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 29 maja, 16:00
Orlęta Radzyń Podlaski 4-0 Orion Niedrzwica Duża 29 maja, 16:00
Orlęta Łuków 4-1 Janowianka Janów Lubelski 29 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-0 Huczwa Tyszowce 28 maja, 17:00 (500)
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-0 Start Krasnystaw 29 maja, 17:00
Stal Kraśnik 3-1 Wieniawa Lublin 28 maja, 17:00
BKS Unia Bełżyce 3-0 Huragan Międzyrzec Podlaski
(wo)

Kolejka 26 - 4-5 czerwca

Roztocze Szczebrzeszyn 1-0 Start Krasnystaw 4 czerwca, 17:00
Lewart Lubartów 1-0 BKS Unia Bełżyce 5 czerwca, 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-3 Stal Kraśnik
(wo)
Wieniawa Lublin 9-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 4 czerwca, 11:00 (100)
Huczwa Tyszowce 2-3 Orlęta Łuków 5 czerwca, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 0-2 Orlęta Radzyń Podlaski 5 czerwca, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 1-2 Włodawianka Włodawa 5 czerwca, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-1 Lublinianka Lublin 4 czerwca, 11:00 (100)

Kolejka 27 - 11-12 czerwca

Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Lewart Lubartów 11 czerwca, 11:00
Lublinianka Lublin 0-0 Orion Niedrzwica Duża 11 czerwca, 11:00
Włodawianka Włodawa 3-1 Janowianka Janów Lubelski 12 czerwca, 16:00
Orlęta Radzyń Podlaski 12-0 Huczwa Tyszowce 12 czerwca, 16:00
Orlęta Łuków 3-1 Start Krasnystaw 12 czerwca, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Wieniawa Lublin 11 czerwca, 17:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 3-0 Huragan Międzyrzec Podlaski
(wo)
Stal Kraśnik 2-1 BKS Unia Bełżyce 11 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 18-19 czerwca

Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Huragan Międzyrzec Podlaski
(wo)
Lewart Lubartów 2-4 Stal Kraśnik 19 czerwca, 17:00
BKS Unia Bełżyce 5-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 19 czerwca, 15:00
Wieniawa Lublin 0-1 Orlęta Łuków 18 czerwca, 11:00
Start Krasnystaw 0-4 Orlęta Radzyń Podlaski 19 czerwca, 17:00
Huczwa Tyszowce 2-3 Włodawianka Włodawa 19 czerwca, 17:00 (300)
Janowianka Janów Lubelski 2-3 Lublinianka Lublin 19 czerwca, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 0-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 19 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 22 czerwca

Orion Niedrzwica Duża 0-1 Lewart Lubartów 22 czerwca, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Janowianka Janów Lubelski 22 czerwca, 17:00
Lublinianka Lublin 5-0 Huczwa Tyszowce 22 czerwca, 17:00
Włodawianka Włodawa 2-1 Start Krasnystaw 22 czerwca, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 3-1 Wieniawa Lublin 22 czerwca, 17:00
Orlęta Łuków 3-0 Huragan Międzyrzec Podlaski
(wo)
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 BKS Unia Bełżyce 22 czerwca, 17:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-4 Stal Kraśnik 22 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 26 czerwca

Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Stal Kraśnik 26 czerwca, 17:00
Lewart Lubartów 7-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 26 czerwca, 17:00
BKS Unia Bełżyce 1-2 Orlęta Łuków 26 czerwca, 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-3 Orlęta Radzyń Podlaski
(wo)
Wieniawa Lublin 0-0 Włodawianka Włodawa 15 czerwca, 18:00
Start Krasnystaw 1-5 Lublinianka Lublin 25 czerwca, 16:00
Huczwa Tyszowce 2-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 26 czerwca, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 2-1 Orion Niedrzwica Duża 26 czerwca, 17:00

III liga 2010/2011 (lubelsko-podkarpacka)

IV liga 2010/2011 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Chełm)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Lublin)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Zamość)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas