[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Lublin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Ryki 30 66 20 6 4 75-36 11 2 2 33-12 9 4 2 42-24
2.  Opolanin Opole Lubelskie 30 63 19 6 5 65-30 9 4 2 34-11 10 2 3 31-19
3.  Piaskovia Piaski 30 52 16 4 10 67-49 8 3 4 34-20 8 1 6 33-29
4.  POM Iskra Piotrowice 30 50 13 11 6 46-32 6 7 2 28-18 7 4 4 18-14
5.  Czarni Dęblin 30 47 13 8 9 60-58 8 5 2 29-21 5 3 7 31-37
6.  GKS Dąbrowica 30 43 13 4 13 55-50 10 1 4 41-23 3 3 9 14-27
7.  LZS Wierzchowiska 30 42 12 6 12 44-50 7 3 5 24-22 5 3 7 20-28
8.  Tur Milejów 30 41 11 8 11 64-57 8 2 5 40-24 3 6 6 24-33 4 10 3 1 0 12-3
9.  Pogoń 07 Lubartów 30 41 12 5 13 62-63 7 2 6 32-30 5 3 7 30-33 4 4 1 1 2 3-6
10.  Polesie Kock 30 41 12 5 13 61-50 7 3 5 31-23 5 2 8 30-27 4 3 1 0 3 3-9
11.  Wisła Annopol 30 38 11 5 14 42-64 9 1 5 31-24 2 4 9 11-40
12.  Cisy Nałęczów 30 33 10 3 17 59-70 6 2 7 35-36 4 1 10 24-34
13.  Amator Rososz-Leopoldów 30 32 8 8 14 47-65 4 4 7 27-31 4 4 7 20-34
14.  LKS Gościeradów 30 31 8 7 15 42-71 5 4 6 27-29 3 3 9 15-42
15.  Sławin Lublin 30 29 7 8 15 44-62 4 5 6 24-31 3 3 9 20-31
16.  Mazowsze Stężyca 30 20 4 8 18 44-70 4 3 8 23-29 0 5 10 21-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ruch Ryki    2-0 1-3 3-1 4-1 0-1 2-0 3-0 1-0 2-2 1-0 5-2 3-0 3-0 1-0 2-2 
 2 Opolanin Opole Lubelskie1-3     1-3 1-0 5-0 0-0 3-1 5-1 4-0 2-1 0-0 4-1 0-0 1-1 5-0 2-0 
 3 Piaskovia Piaski0-3 0-2     0-0 3-1 4-0 0-0 1-1 1-4 2-4 1-0 4-0 4-0 8-3 1-0 5-2 
 4 POM Iskra Piotrowice2-4 1-2 2-0     2-2 3-0 2-1 1-1 1-0 0-0 5-1 1-1 1-1 3-1 1-1 3-3 
 5 Czarni Dęblin4-1 1-1 2-0 1-1     3-2 1-1 1-1 3-3 1-0 3-1 1-0 1-2 3-0 0-6 4-2 
 6 GKS Dąbrowica3-2 1-1 5-0 1-0 0-1     4-1 3-2 3-5 1-6 6-0 2-1 3-0 0-1 4-3 5-0 
 7 LZS Wierzchowiska1-4 2-0 0-0 0-1 2-1 2-1     2-1 3-5 1-3 3-0 2-1 2-2 1-1 0-2 3-0 
 8 Tur Milejów2-2 1-2 5-3 1-2 0-3 0-0 1-3     4-0 3-0 9-0 4-3 0-3* 4-0 2-0 4-3 
 9 Pogoń 07 Lubartów0-0 1-4 2-4 0-2 4-2 0-5 2-3 1-1     2-0 5-2 1-4 4-2 7-0 1-0 2-1 
 10 Polesie Kock1-2 4-0 5-1 0-0 0-5 2-2 3-1 2-4 1-0     1-2 3-1 1-2 6-2 1-1 1-0 
 11 Wisła Annopol1-4 0-4 1-4 0-1 2-2 4-0 5-2 3-0 4-3 2-1     1-2 2-0 2-0 2-0 2-1 
 12 Cisy Nałęczów3-3 1-4 0-2 3-4 3-3 0-1 2-3 1-7 4-1 3-2 0-1     6-1 2-1 4-1 3-2 
 13 Amator Rososz-Leopoldów3-3 0-1 1-7 3-1 2-3 3-1 0-1 6-0 1-3 2-5 0-0 2-1     1-2 3-3 0-0 
 14 LKS Gościeradów2-4 1-4 0-1 0-2 2-1 1-0 2-1 1-1 2-2 2-4 1-1 3-1 2-3     5-1 3-3 
 15 Sławin Lublin0-2 2-3 1-4 0-2 4-1 3-1 1-1 2-2 1-1 3-2 2-2 0-4 2-1 1-3     2-2 
 16 Mazowsze Stężyca1-5 2-3 3-1 1-1 4-5 2-0 0-1 1-2 0-3 1-0 3-1 1-2 3-3 0-0 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Polesie Kock 3-1 LZS Wierzchowiska 15 sierpnia, 17:00
Mazowsze Stężyca 2-0 GKS Dąbrowica 15 sierpnia, 17:00
Tur Milejów 1-2 Opolanin Opole Lubelskie 15 sierpnia, 17:00
LKS Gościeradów 1-1 Wisła Annopol 15 sierpnia, 16:00
Amator Rososz-Leopoldów 2-1 Cisy Nałęczów 15 sierpnia, 17:00
Czarni Dęblin 1-1 POM Iskra Piotrowice 14 sierpnia, 17:00
Ruch Ryki 1-0 Sławin Lublin 15 sierpnia, 17:00
Pogoń 07 Lubartów 2-4 Piaskovia Piaski 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

LZS Wierzchowiska 0-0 Piaskovia Piaski 21 sierpnia, 11:00
Sławin Lublin 1-1 Pogoń 07 Lubartów 21 sierpnia, 17:30
POM Iskra Piotrowice 2-4 Ruch Ryki 22 sierpnia, 16:00
Cisy Nałęczów 3-3 Czarni Dęblin 22 sierpnia, 12:00
Wisła Annopol 2-0 Amator Rososz-Leopoldów 22 sierpnia, 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-1 LKS Gościeradów 22 sierpnia, 17:00
GKS Dąbrowica 3-2 Tur Milejów 22 sierpnia, 16:00
Polesie Kock 1-0 Mazowsze Stężyca 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Mazowsze Stężyca 0-1 LZS Wierzchowiska 25 sierpnia, 17:00
LKS Gościeradów 1-0 GKS Dąbrowica 25 sierpnia, 17:00
Amator Rososz-Leopoldów 0-1 Opolanin Opole Lubelskie 25 sierpnia, 17:00
Czarni Dęblin 3-1 Wisła Annopol 25 sierpnia, 17:00
Ruch Ryki 5-2 Cisy Nałęczów 25 sierpnia, 17:00
Pogoń 07 Lubartów 0-2 POM Iskra Piotrowice 25 sierpnia, 17:00
Piaskovia Piaski 1-0 Sławin Lublin 25 sierpnia, 17:00
Polesie Kock 2-4 Tur Milejów 8 września, 16:30
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 17:30) i drugim terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

LZS Wierzchowiska 0-2 Sławin Lublin 28 sierpnia, 17:00
POM Iskra Piotrowice 2-0 Piaskovia Piaski 29 sierpnia, 16:00
Cisy Nałęczów 4-1 Pogoń 07 Lubartów 28 sierpnia, 12:00
Wisła Annopol 1-4 Ruch Ryki 28 sierpnia, 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 5-0 Czarni Dęblin 29 sierpnia, 15:00
GKS Dąbrowica 3-0 Amator Rososz-Leopoldów 29 sierpnia, 16:00
Polesie Kock 6-2 LKS Gościeradów 29 sierpnia, 17:00
Mazowsze Stężyca 1-2 Tur Milejów 28 sierpnia, 15:30

Kolejka 5 - 4-5 września

Tur Milejów 1-3 LZS Wierzchowiska 5 września, 15:00
LKS Gościeradów 3-3 Mazowsze Stężyca 5 września, 16:00
Amator Rososz-Leopoldów 2-5 Polesie Kock 5 września, 16:00
Czarni Dęblin 3-2 GKS Dąbrowica 4 września, 14:30
Ruch Ryki 2-0 Opolanin Opole Lubelskie 5 września, 16:00
Piaskovia Piaski 4-0 Cisy Nałęczów 5 września, 15:00
Sławin Lublin 0-2 POM Iskra Piotrowice 4 września, 16:00
Wisła Annopol 4-3 Pogoń 07 Lubartów 5 września, 16:00

Kolejka 6 - 11-12 września

LZS Wierzchowiska 0-1 POM Iskra Piotrowice 12 września, 13:00
Cisy Nałęczów 4-1 Sławin Lublin 10 września, 17:00
Wisła Annopol 1-4 Piaskovia Piaski 11 września, 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 4-0 Pogoń 07 Lubartów 12 września, 16:00
GKS Dąbrowica 3-2 Ruch Ryki 22 września, 16:00
w pierwotnym terminie (12 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polesie Kock 0-5 Czarni Dęblin 12 września, 16:00
Mazowsze Stężyca 3-3 Amator Rososz-Leopoldów 11 września, 13:00
Tur Milejów 4-0 LKS Gościeradów 12 września, 14:00

Kolejka 7 - 18-19 września

LKS Gościeradów 2-1 LZS Wierzchowiska 19 września, 15:00
Amator Rososz-Leopoldów 6-0 Tur Milejów 18 września, 16:00
Czarni Dęblin 4-2 Mazowsze Stężyca 18 września, 16:00
Ruch Ryki 2-2 Polesie Kock 19 września, 15:00
Pogoń 07 Lubartów 0-5 GKS Dąbrowica 19 września, 16:00
Piaskovia Piaski 0-2 Opolanin Opole Lubelskie 19 września, 15:00
Sławin Lublin 2-2 Wisła Annopol 18 września, 16:30
POM Iskra Piotrowice 1-1 Cisy Nałęczów 19 września, 15:30

Kolejka 8 - 25-26 września

LZS Wierzchowiska 2-1 Cisy Nałęczów 26 września, 15:00
Wisła Annopol 0-1 POM Iskra Piotrowice 26 września, 14:00
Opolanin Opole Lubelskie 5-0 Sławin Lublin 25 września, 11:00
GKS Dąbrowica 5-0 Piaskovia Piaski 26 września, 16:00
Polesie Kock 1-0 Pogoń 07 Lubartów 26 września, 16:00
Tur Milejów 0-3 Czarni Dęblin 26 września, 14:00
w Piaskach
LKS Gościeradów 2-3 Amator Rososz-Leopoldów 26 września, 15:00
Ruch Ryki 2-2 Mazowsze Stężyca 26 września, 14:30

Kolejka 9 - 2-3 października

Amator Rososz-Leopoldów 0-1 LZS Wierzchowiska 2 października, 15:30
Czarni Dęblin 3-0 LKS Gościeradów 2 października, 14:00
Ruch Ryki 3-0 Tur Milejów 3 października, 14:00
Pogoń 07 Lubartów 2-1 Mazowsze Stężyca 3 października, 15:00
Piaskovia Piaski 2-4 Polesie Kock 3 października, 12:00
Sławin Lublin 3-1 GKS Dąbrowica 3 października, 15:00
POM Iskra Piotrowice 1-2 Opolanin Opole Lubelskie 3 października, 15:00
Cisy Nałęczów 0-1 Wisła Annopol 3 października, 16:00

Kolejka 10 - 9-10 października

LZS Wierzchowiska 3-0 Wisła Annopol 10 października, 15:00
Opolanin Opole Lubelskie 4-1 Cisy Nałęczów 10 października, 13:00
GKS Dąbrowica 1-0 POM Iskra Piotrowice 8 października, 15:30
Polesie Kock 1-1 Sławin Lublin 9 października, 12:00
Mazowsze Stężyca 3-1 Piaskovia Piaski 10 października, 13:30
Tur Milejów 4-0 Pogoń 07 Lubartów 10 października, 17:00
LKS Gościeradów 2-4 Ruch Ryki 10 października, 14:00
Amator Rososz-Leopoldów 2-3 Czarni Dęblin 10 października, 13:00

Kolejka 11 - 16-17 października

Czarni Dęblin 1-1 LZS Wierzchowiska 16 października, 14:00
Ruch Ryki 3-0 Amator Rososz-Leopoldów 17 października, 14:00
Pogoń 07 Lubartów 7-0 LKS Gościeradów 17 października, 15:00
Piaskovia Piaski 1-1 Tur Milejów 17 października, 12:00
Sławin Lublin 2-2 Mazowsze Stężyca 16 października, 11:00
POM Iskra Piotrowice 0-0 Polesie Kock 17 października, 15:00
Cisy Nałęczów 0-1 GKS Dąbrowica 16 października, 15:00
Wisła Annopol 0-4 Opolanin Opole Lubelskie 17 października, 14:00

Kolejka 12 - 23-24 października

LZS Wierzchowiska 2-0 Opolanin Opole Lubelskie 24 października, 14:00
GKS Dąbrowica 6-0 Wisła Annopol 24 października, 13:00
Mazowsze Stężyca 1-1 POM Iskra Piotrowice 23 października, 13:00
Tur Milejów 2-0 Sławin Lublin 24 października, 15:00
w Łęcznej
LKS Gościeradów 0-1 Piaskovia Piaski 24 października, 14:00
Amator Rososz-Leopoldów 1-3 Pogoń 07 Lubartów 24 października, 12:00
Czarni Dęblin 4-1 Ruch Ryki 23 października, 14:00
Cisy Nałęczów 3-2 Polesie Kock 23 października, 11:00

Kolejka 13 - 30-31 października

Ruch Ryki 2-0 LZS Wierzchowiska 31 października, 14:00
Pogoń 07 Lubartów 4-2 Czarni Dęblin 31 października, 14:00
Piaskovia Piaski 4-0 Amator Rososz-Leopoldów 31 października, 12:00
Sławin Lublin 1-3 LKS Gościeradów 30 października, 11:00
POM Iskra Piotrowice 1-1 Tur Milejów 31 października, 11:00
Cisy Nałęczów 3-2 Mazowsze Stężyca 30 października, 11:00
Wisła Annopol 2-1 Polesie Kock 31 października, 13:00
Opolanin Opole Lubelskie 0-0 GKS Dąbrowica 31 października, 13:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada

LZS Wierzchowiska 2-1 GKS Dąbrowica 6 listopada, 11:00
Mazowsze Stężyca 3-1 Wisła Annopol 7 listopada, 12:00
Tur Milejów 4-3 Cisy Nałęczów 7 listopada, 13:00
LKS Gościeradów 0-2 POM Iskra Piotrowice 7 listopada, 13:00
Amator Rososz-Leopoldów 3-3 Sławin Lublin 7 listopada, 12:00
Czarni Dęblin 2-0 Piaskovia Piaski 6 listopada, 13:00
Ruch Ryki 1-0 Pogoń 07 Lubartów 7 listopada, 14:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Polesie Kock 7 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Pogoń 07 Lubartów 2-3 LZS Wierzchowiska 14 listopada, 13:00
Piaskovia Piaski 0-3 Ruch Ryki 11 listopada, 12:00
Sławin Lublin 4-1 Czarni Dęblin 11 listopada, 11:00
POM Iskra Piotrowice 1-1 Amator Rososz-Leopoldów 11 listopada, 13:00
Cisy Nałęczów 2-1 LKS Gościeradów 11 listopada, 12:00
Wisła Annopol 3-0 Tur Milejów 11 listopada, 13:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-0 Mazowsze Stężyca 11 listopada, 13:00
GKS Dąbrowica 1-6 Polesie Kock 11 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

LZS Wierzchowiska 1-3 Polesie Kock 20 marca, 14:00
GKS Dąbrowica 5-0 Mazowsze Stężyca 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (19-20 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Opolanin Opole Lubelskie 5-1 Tur Milejów 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (19-20 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Annopol 2-0 LKS Gościeradów 30 marca, 17:00
w Gościeradowie; Wisła gospodarzem / w pierwotnym terminie (19 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Cisy Nałęczów 6-1 Amator Rososz-Leopoldów 30 marca, 17:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
POM Iskra Piotrowice 2-2 Czarni Dęblin 20 marca, 15:00
Sławin Lublin 0-2 Ruch Ryki 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piaskovia Piaski 1-4 Pogoń 07 Lubartów 20 marca, 11:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

Piaskovia Piaski 0-0 LZS Wierzchowiska 27 marca, 11:00
Pogoń 07 Lubartów 1-0 Sławin Lublin 27 marca, 14:00
Ruch Ryki 3-1 POM Iskra Piotrowice 27 marca, 14:00
Czarni Dęblin 1-0 Cisy Nałęczów 6 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (26 marca, 15:00) odwołany
Amator Rososz-Leopoldów 0-0 Wisła Annopol 26 marca, 15:00
w Rykach
LKS Gościeradów 1-4 Opolanin Opole Lubelskie 27 marca, 14:00
Tur Milejów 0-0 GKS Dąbrowica 11 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 14:00) odwołany
Mazowsze Stężyca 1-0 Polesie Kock 27 marca, 13:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Tur Milejów 3-0 Polesie Kock 3 kwietnia, 15:00
LZS Wierzchowiska 3-0 Mazowsze Stężyca 2 kwietnia, 13:00
GKS Dąbrowica 0-1 LKS Gościeradów 3 kwietnia, 15:00
Opolanin Opole Lubelskie 0-0 Amator Rososz-Leopoldów 3 kwietnia, 14:00
Wisła Annopol 2-2 Czarni Dęblin 3 kwietnia, 14:00
w Gościeradowie
Cisy Nałęczów 3-3 Ruch Ryki 2 kwietnia, 14:00
POM Iskra Piotrowice 1-0 Pogoń 07 Lubartów 3 kwietnia, 16:00
Sławin Lublin 1-4 Piaskovia Piaski 2 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Sławin Lublin 1-1 LZS Wierzchowiska 9 kwietnia, 15:30
Piaskovia Piaski 0-0 POM Iskra Piotrowice 10 kwietnia, 13:00
Pogoń 07 Lubartów 1-4 Cisy Nałęczów 10 kwietnia, 15:00
Ruch Ryki 1-0 Wisła Annopol 10 kwietnia, 15:00
Czarni Dęblin 1-1 Opolanin Opole Lubelskie 9 kwietnia, 15:00
Amator Rososz-Leopoldów 3-1 GKS Dąbrowica 9 kwietnia, 16:00
LKS Gościeradów 2-4 Polesie Kock 10 kwietnia, 15:00
Tur Milejów 4-3 Mazowsze Stężyca 10 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Pogoń 07 Lubartów 5-2 Wisła Annopol 23 kwietnia, 13:00
LZS Wierzchowiska 2-1 Tur Milejów 17 kwietnia, 15:00
Mazowsze Stężyca 0-0 LKS Gościeradów 17 kwietnia, 13:00
Polesie Kock 1-2 Amator Rososz-Leopoldów 17 kwietnia, 15:00
w Krzywdzie
GKS Dąbrowica 0-1 Czarni Dęblin 17 kwietnia, 15:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-3 Ruch Ryki 17 kwietnia, 14:00
Cisy Nałęczów 0-2 Piaskovia Piaski 16 kwietnia, 11:00
POM Iskra Piotrowice 1-1 Sławin Lublin 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

POM Iskra Piotrowice 2-1 LZS Wierzchowiska 1 maja, 16:00
Sławin Lublin 0-4 Cisy Nałęczów 28 kwietnia, 17:00
Piaskovia Piaski 1-0 Wisła Annopol 30 kwietnia, 15:00
Pogoń 07 Lubartów 1-4 Opolanin Opole Lubelskie 1 maja, 16:00
Ruch Ryki 0-1 GKS Dąbrowica 30 kwietnia, 16:00
Czarni Dęblin 1-0 Polesie Kock 30 kwietnia, 16:00
Amator Rososz-Leopoldów 0-0 Mazowsze Stężyca 1 maja, 14:00
LKS Gościeradów 1-1 Tur Milejów 1 maja, 15:00

Kolejka 22 - 7-8 maja

LZS Wierzchowiska 1-1 LKS Gościeradów 8 maja, 16:00
Tur Milejów 0-3 Amator Rososz-Leopoldów 8 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Mazowsze Stężyca 4-5 Czarni Dęblin 7 maja, 13:00
Polesie Kock 1-2 Ruch Ryki 8 maja, 16:00
w Krzywdzie
GKS Dąbrowica 3-5 Pogoń 07 Lubartów 8 maja, 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-3 Piaskovia Piaski 8 maja, 15:00
Wisła Annopol 2-0 Sławin Lublin 7 maja, 15:00
w Gościeradowie
Cisy Nałęczów 3-4 POM Iskra Piotrowice 7 maja, 16:00

Kolejka 23 - 14-15 maja

Mazowsze Stężyca 1-5 Ruch Ryki 14 maja, 13:00
Cisy Nałęczów 2-3 LZS Wierzchowiska 14 maja, 11:00
POM Iskra Piotrowice 5-1 Wisła Annopol 15 maja, 16:00
Sławin Lublin 2-3 Opolanin Opole Lubelskie 14 maja, 17:00
Piaskovia Piaski 4-0 GKS Dąbrowica 14 maja, 16:00
Pogoń 07 Lubartów 2-0 Polesie Kock 15 maja, 11:00
Czarni Dęblin 1-1 Tur Milejów 15 maja, 16:00
Amator Rososz-Leopoldów 1-2 LKS Gościeradów 14 maja, 15:00

Kolejka 24 - 21-22 maja

LZS Wierzchowiska 2-2 Amator Rososz-Leopoldów 22 maja, 17:00
LKS Gościeradów 2-1 Czarni Dęblin 22 maja, 15:00
Tur Milejów 2-2 Ruch Ryki 22 maja, 17:00
Mazowsze Stężyca 0-3 Pogoń 07 Lubartów 21 maja, 15:00
Polesie Kock 5-1 Piaskovia Piaski 22 maja, 16:00
w Krzywdzie
GKS Dąbrowica 4-3 Sławin Lublin 22 maja, 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-0 POM Iskra Piotrowice 22 maja, 16:00
Wisła Annopol 1-2 Cisy Nałęczów 21 maja, 15:00
w Gościeradowie

Kolejka 25 - 28-29 maja

Wisła Annopol 5-2 LZS Wierzchowiska 29 maja, 16:00
w Ożarowie
Cisy Nałęczów 1-4 Opolanin Opole Lubelskie 28 maja, 16:00
POM Iskra Piotrowice 3-0 GKS Dąbrowica 29 maja, 17:00
Sławin Lublin 3-2 Polesie Kock 27 maja, 18:00
Piaskovia Piaski 5-2 Mazowsze Stężyca 29 maja, 14:00
Pogoń 07 Lubartów 1-1 Tur Milejów 29 maja, 17:00
Ruch Ryki 3-0 LKS Gościeradów 29 maja, 17:30
Czarni Dęblin 1-2 Amator Rososz-Leopoldów 28 maja, 17:00

Kolejka 26 - 4-5 czerwca

LZS Wierzchowiska 2-1 Czarni Dęblin 5 czerwca, 17:00
Amator Rososz-Leopoldów 3-3 Ruch Ryki 5 czerwca, 14:30
LKS Gościeradów 2-2 Pogoń 07 Lubartów 5 czerwca, 16:00
Tur Milejów 5-3 Piaskovia Piaski 5 czerwca, 17:00
Mazowsze Stężyca 1-2 Sławin Lublin 5 czerwca, 16:00
Polesie Kock 0-0 POM Iskra Piotrowice 4 czerwca, 17:00
w Krzywdzie
GKS Dąbrowica 2-1 Cisy Nałęczów 5 czerwca, 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 0-0 Wisła Annopol 5 czerwca, 16:00

Kolejka 27 - 11-12 czerwca

Polesie Kock 3-1 Cisy Nałęczów 12 czerwca, 16:00
w Krzywdzie
Opolanin Opole Lubelskie 3-1 LZS Wierzchowiska 12 czerwca, 16:00
Wisła Annopol 4-0 GKS Dąbrowica 11 czerwca, 16:00
w Gościeradowie
POM Iskra Piotrowice 3-3 Mazowsze Stężyca 12 czerwca, 17:00
Sławin Lublin 2-2 Tur Milejów 11 czerwca, 11:00
Piaskovia Piaski 8-3 LKS Gościeradów 12 czerwca, 14:00
Pogoń 07 Lubartów 4-2 Amator Rososz-Leopoldów 11 czerwca, 16:00
Ruch Ryki 4-1 Czarni Dęblin 11 czerwca, 11:00

Kolejka 28 - 19 czerwca

LZS Wierzchowiska 1-4 Ruch Ryki 19 czerwca, 17:00
Czarni Dęblin 3-3 Pogoń 07 Lubartów 18 czerwca, 17:00
Amator Rososz-Leopoldów 1-7 Piaskovia Piaski 18 czerwca, 15:00
LKS Gościeradów 5-1 Sławin Lublin 19 czerwca, 17:00
Tur Milejów 1-2 POM Iskra Piotrowice 19 czerwca, 17:00
Mazowsze Stężyca 1-2 Cisy Nałęczów 19 czerwca, 14:00
Polesie Kock 1-2 Wisła Annopol 18 czerwca, 17:00
w Krzywdzie
GKS Dąbrowica 1-1 Opolanin Opole Lubelskie 19 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 22 czerwca

Polesie Kock 4-0 Opolanin Opole Lubelskie 22 czerwca, 17:00
w Krzywdzie
GKS Dąbrowica 4-1 LZS Wierzchowiska 22 czerwca, 17:00
Wisła Annopol 2-1 Mazowsze Stężyca 22 czerwca, 17:00
w Ożarowie
Cisy Nałęczów 1-7 Tur Milejów 22 czerwca, 17:00
POM Iskra Piotrowice 3-1 LKS Gościeradów 22 czerwca, 17:00
Sławin Lublin 2-1 Amator Rososz-Leopoldów 22 czerwca, 17:00
Piaskovia Piaski 3-1 Czarni Dęblin 22 czerwca, 17:00
Pogoń 07 Lubartów 0-0 Ruch Ryki 22 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 25-26 czerwca

LZS Wierzchowiska 3-5 Pogoń 07 Lubartów 26 czerwca, 17:00
Ruch Ryki 1-3 Piaskovia Piaski 25 czerwca, 17:00
Czarni Dęblin 0-6 Sławin Lublin 26 czerwca, 17:00
Amator Rososz-Leopoldów 3-1 POM Iskra Piotrowice 26 czerwca, 17:00
LKS Gościeradów 3-1 Cisy Nałęczów 26 czerwca, 17:00
w Kraśniku; na boisku Tęczy
Tur Milejów 9-0 Wisła Annopol 26 czerwca, 17:00
Mazowsze Stężyca 2-3 Opolanin Opole Lubelskie 26 czerwca, 17:00
Polesie Kock 2-2 GKS Dąbrowica 25 czerwca, 17:00
w Krzywdzie

IV liga 2010/2011 (lubelska)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Chełm)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Zamość)

Klasa A 2010/2011 (Lublin I)
Klasa A 2010/2011 (Lublin II)
Klasa A 2010/2011 (Lublin III)
Klasa A 2010/2011 (Lublin IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas