[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Lublin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hetman Gołąb 22 55 18 1 3 90-21 9 0 2 38-12 9 1 1 52-9
2.  Powiślak Końskowola 22 52 17 1 4 72-23 8 1 2 35-8 9 0 2 37-15
3.  KS Góra Puławska 22 43 13 4 5 71-31 6 1 4 38-17 7 3 1 33-14
4.  Wilki Wilków 22 42 13 3 6 54-36 4 3 4 21-21 9 0 2 33-15
5.  Stal II Poniatowa 22 41 12 5 5 52-38 6 3 2 31-19 6 2 3 21-19
6.  Orły Kazimierz Dolny 22 39 12 3 7 71-38 8 1 2 44-18 4 2 5 27-20
7.  Garbarnia Kurów 22 30 10 0 12 41-41 4 0 7 17-23 6 0 5 24-18
8.  Żyrzyniak Żyrzyn 22 23 6 5 11 28-44 1 2 8 5-28 5 3 3 23-16
9.  Bobry Karczmiska 22 16 5 1 16 42-89 2 0 9 20-53 3 1 7 22-36
10.  Cisy II Nałęczów 22 14 3 5 14 32-80 3 3 5 21-40 0 2 9 11-40 2 4 1 1 0 4-1
11.  Draco Kowala 22 14 3 5 14 24-55 2 2 7 12-25 1 3 7 12-30 2 1 0 1 1 1-4
12.  Poraj Kraczewice 22 9 2 3 17 16-97 1 2 8 8-39 1 1 9 8-58
Żyrzyniak Żyrzyn rozgrywa swoje jesienne mecze w Michowie.
Cisy II Nałęczów wycofały się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymał się Poraj Kraczewice.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Hetman Gołąb    3-4 8-0 3-5 3-0* 2-1 2-0 3-0 3-0 3-0* 4-1 4-1 
 2 Powiślak Końskowola1-3     0-0 2-1 5-1 3-1 1-0 1-2 8-0 5-0 3-0 6-0 
 3 KS Góra Puławska1-2 0-1     2-4 0-1 2-0 5-2 2-2 6-2 3-1 5-1 12-1 
 4 Wilki Wilków0-1 1-4 1-6     1-1 1-1 2-3 1-0 4-2 4-1 2-2 4-0 
 5 Stal II Poniatowa3-2 1-3 1-1 1-2     4-1 1-0 2-2 3-2 8-4 1-1 6-1 
 6 Orły Kazimierz Dolny1-1 5-1 1-3 4-3 4-5     3-2 3-1 5-2 4-0 4-0 10-0 
 7 Garbarnia Kurów0-5 1-4 0-2 1-2 0-3 0-3     0-1 4-1 4-1 2-1 5-0 
 8 Żyrzyniak Żyrzyn0-5 0-3 0-6 1-3 0-1 1-1 0-3     0-3 2-1 1-1 0-1 
 9 Bobry Karczmiska2-9 2-6 0-8 1-3 1-3 1-11 2-3 0-3     4-0 3-5 4-2 
 10 Cisy II Nałęczów0-10 0-8 1-1 0-3* 1-5 3-0* 1-6 4-4 2-2     3-0* 6-1 
 11 Draco Kowala0-5 2-1 1-3 0-1 3-0 2-4 1-2 0-3 1-4 1-1     1-1 
 12 Poraj Kraczewice1-9 0-2 1-3 0-6 1-1 1-4 0-3 0-5 0-4 2-2 2-0     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Stal II Poniatowa 6-1 Poraj Kraczewice
Bobry Karczmiska 0-8 KS Góra Puławska 27 sierpnia
w Górze Puławskiej; Bobry gospodarzem
Orły Kazimierz Dolny 4-3 Wilki Wilków
Cisy II Nałęczów 0-8 Powiślak Końskowola
Hetman Gołąb 4-1 Draco Kowala
Garbarnia Kurów 0-1 Żyrzyniak Żyrzyn
przerwa w meczu została wydłużona do 25 minut z powodu ulewy

Kolejka 2 - 4-5 września

Garbarnia Kurów 0-3 Stal II Poniatowa
Żyrzyniak Żyrzyn 0-5 Hetman Gołąb
Draco Kowala 1-1 Cisy II Nałęczów
Powiślak Końskowola 3-1 Orły Kazimierz Dolny
Wilki Wilków 4-2 Bobry Karczmiska 14 listopada
w Piotrawinie / w pierwotnym terminie (4-5 września) w Dąbrowie Wronowskiej odwołany z powodu zagrożenia powodziowego
KS Góra Puławska 12-1 Poraj Kraczewice 3 września, 16:45

Kolejka 3 - 11-12 września

Stal II Poniatowa 1-1 KS Góra Puławska
Poraj Kraczewice 0-6 Wilki Wilków
w Poniatowej
Bobry Karczmiska 2-6 Powiślak Końskowola
w Końskowoli; Bobry gospodarzem
Orły Kazimierz Dolny 4-0 Draco Kowala
w Górze Puławskiej
Cisy II Nałęczów 4-4 Żyrzyniak Żyrzyn
Hetman Gołąb 2-0 Garbarnia Kurów

Kolejka 4 - 18-19 września

Hetman Gołąb 3-0 Stal II Poniatowa
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Garbarnia Kurów 4-1 Cisy II Nałęczów
Żyrzyniak Żyrzyn 1-1 Orły Kazimierz Dolny
Draco Kowala 1-4 Bobry Karczmiska
Powiślak Końskowola 6-0 Poraj Kraczewice
Wilki Wilków 1-6 KS Góra Puławska
w Dąbrowie Wronowskiej

Kolejka 5 - 25-26 września

Stal II Poniatowa 1-2 Wilki Wilków
KS Góra Puławska 0-1 Powiślak Końskowola
Poraj Kraczewice 2-0 Draco Kowala
w Poniatowej
Bobry Karczmiska 0-3 Żyrzyniak Żyrzyn
w Pusznie Godowskim
Orły Kazimierz Dolny 3-2 Garbarnia Kurów
Cisy II Nałęczów 0-10 Hetman Gołąb

Kolejka 6 - 2-3 października

Cisy II Nałęczów 1-5 Stal II Poniatowa
Hetman Gołąb 2-1 Orły Kazimierz Dolny
Garbarnia Kurów 4-1 Bobry Karczmiska
Żyrzyniak Żyrzyn 0-1 Poraj Kraczewice
w Rososzy
Draco Kowala 1-3 KS Góra Puławska
Powiślak Końskowola 2-1 Wilki Wilków

Kolejka 7 - 9-10 października

Stal II Poniatowa 1-3 Powiślak Końskowola
Wilki Wilków 2-2 Draco Kowala
w Kowali; Wilki gospodarzem
KS Góra Puławska 2-2 Żyrzyniak Żyrzyn
Poraj Kraczewice 0-3 Garbarnia Kurów
w Poniatowej
Bobry Karczmiska 2-9 Hetman Gołąb
w Gołębiu; Bobry gospodarzem
Orły Kazimierz Dolny 4-0 Cisy II Nałęczów

Kolejka 8 - 16-17 października

Orły Kazimierz Dolny 4-5 Stal II Poniatowa
Cisy II Nałęczów 2-2 Bobry Karczmiska
Hetman Gołąb 4-1 Poraj Kraczewice
Garbarnia Kurów 0-2 KS Góra Puławska
Żyrzyniak Żyrzyn 1-3 Wilki Wilków
Draco Kowala 2-1 Powiślak Końskowola

Kolejka 9 - 23-24 października

Stal II Poniatowa 1-1 Draco Kowala
Powiślak Końskowola 1-2 Żyrzyniak Żyrzyn
Wilki Wilków 2-3 Garbarnia Kurów
w Dąbrowie Wronowskiej
KS Góra Puławska 1-2 Hetman Gołąb
Poraj Kraczewice 2-2 Cisy II Nałęczów
w Poniatowej
Bobry Karczmiska 1-11 Orły Kazimierz Dolny
w Kazimierzu Dolnym; Bobry gospodarzem

Kolejka 10 - 30-31 października

Bobry Karczmiska 1-3 Stal II Poniatowa
w Poniatowej; Bobry gospodarzem
Orły Kazimierz Dolny 10-0 Poraj Kraczewice
Cisy II Nałęczów 1-1 KS Góra Puławska
Hetman Gołąb 3-5 Wilki Wilków
Garbarnia Kurów 1-4 Powiślak Końskowola
Żyrzyniak Żyrzyn 1-1 Draco Kowala
w Rososzy

Kolejka 11 - 6-7 listopada

Stal II Poniatowa 2-2 Żyrzyniak Żyrzyn
Draco Kowala 1-2 Garbarnia Kurów
Powiślak Końskowola 1-3 Hetman Gołąb
Wilki Wilków 4-1 Cisy II Nałęczów
w Nałęczowie; Wilki gospodarzem
KS Góra Puławska 2-0 Orły Kazimierz Dolny
Poraj Kraczewice 0-4 Bobry Karczmiska
w Poniatowej

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Poraj Kraczewice 1-1 Stal II Poniatowa
w Poniatowej; Poraj gospodarzem
KS Góra Puławska 6-2 Bobry Karczmiska
Wilki Wilków 1-1 Orły Kazimierz Dolny
Powiślak Końskowola 5-0 Cisy II Nałęczów
Draco Kowala 0-5 Hetman Gołąb
Żyrzyniak Żyrzyn 0-3 Garbarnia Kurów
w Kurowie; Żyrzyniak gospodarzem

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Stal II Poniatowa 1-0 Garbarnia Kurów
Hetman Gołąb 3-0 Żyrzyniak Żyrzyn
Cisy II Nałęczów 3-0 Draco Kowala
(wo)
na boisku 1-3
Orły Kazimierz Dolny 5-1 Powiślak Końskowola
Bobry Karczmiska 1-3 Wilki Wilków
w Kowali
Poraj Kraczewice 1-3 KS Góra Puławska
w Poniatowej

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

KS Góra Puławska 0-1 Stal II Poniatowa
Wilki Wilków 4-0 Poraj Kraczewice
Powiślak Końskowola 8-0 Bobry Karczmiska
Draco Kowala 2-4 Orły Kazimierz Dolny
Żyrzyniak Żyrzyn 2-1 Cisy II Nałęczów
w Nałęczowie; Żyrzyniak gospodarzem
Garbarnia Kurów 0-5 Hetman Gołąb

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Stal II Poniatowa 3-2 Hetman Gołąb
Cisy II Nałęczów 1-6 Garbarnia Kurów
Orły Kazimierz Dolny 3-1 Żyrzyniak Żyrzyn
Bobry Karczmiska 3-5 Draco Kowala
w Kowali; Bobry gospodarzem
Poraj Kraczewice 0-2 Powiślak Końskowola
KS Góra Puławska 2-4 Wilki Wilków

Kolejka 16 - 7-8 maja

Wilki Wilków 1-1 Stal II Poniatowa
Powiślak Końskowola 0-0 KS Góra Puławska
Draco Kowala 1-1 Poraj Kraczewice
Żyrzyniak Żyrzyn 0-3 Bobry Karczmiska
w Bogucinie
Garbarnia Kurów 0-3 Orły Kazimierz Dolny
Hetman Gołąb 3-0 Cisy II Nałęczów
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 17 - 14-15 maja

Stal II Poniatowa 8-4 Cisy II Nałęczów
Orły Kazimierz Dolny 1-1 Hetman Gołąb
Bobry Karczmiska 2-3 Garbarnia Kurów
w Kurowie; Bobry gospodarzem
Poraj Kraczewice 0-5 Żyrzyniak Żyrzyn
w Poniatowej
KS Góra Puławska 5-1 Draco Kowala
Wilki Wilków 1-4 Powiślak Końskowola

Kolejka 18 - 21-22 maja

Powiślak Końskowola 5-1 Stal II Poniatowa
Draco Kowala 0-1 Wilki Wilków
Żyrzyniak Żyrzyn 0-6 KS Góra Puławska
w Górze Puławskiej; Żyrzyniak gospodarzem
Garbarnia Kurów 5-0 Poraj Kraczewice 8 czerwca
w pierwotnym terminie (21-22 maja) odwołany z powodu ślubu zawodnika gości
Hetman Gołąb 3-0 Bobry Karczmiska
Cisy II Nałęczów 3-0 Orły Kazimierz Dolny
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 19 - 28-29 maja

Stal II Poniatowa 4-1 Orły Kazimierz Dolny
Bobry Karczmiska 4-0 Cisy II Nałęczów
w Nałęczowie; Bobry gospodarzem
Poraj Kraczewice 1-9 Hetman Gołąb
w Poniatowej
KS Góra Puławska 5-2 Garbarnia Kurów
Wilki Wilków 1-0 Żyrzyniak Żyrzyn
Powiślak Końskowola 3-0 Draco Kowala

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Draco Kowala 3-0 Stal II Poniatowa
Żyrzyniak Żyrzyn 0-3 Powiślak Końskowola
w Końskowoli; Żyrzyniak gospodarzem
Garbarnia Kurów 1-2 Wilki Wilków
Hetman Gołąb 8-0 KS Góra Puławska
Cisy II Nałęczów 6-1 Poraj Kraczewice
Orły Kazimierz Dolny 5-2 Bobry Karczmiska

Kolejka 21 - 12 czerwca

Stal II Poniatowa 3-2 Bobry Karczmiska
Poraj Kraczewice 1-4 Orły Kazimierz Dolny
KS Góra Puławska 3-1 Cisy II Nałęczów
Wilki Wilków 0-1 Hetman Gołąb
Powiślak Końskowola 1-0 Garbarnia Kurów
Draco Kowala 0-3 Żyrzyniak Żyrzyn

Kolejka 22 - 19 czerwca

Żyrzyniak Żyrzyn 0-1 Stal II Poniatowa
w Górze Puławskiej
Garbarnia Kurów 2-1 Draco Kowala
Hetman Gołąb 3-4 Powiślak Końskowola 17 czerwca
Cisy II Nałęczów 0-3 Wilki Wilków
(wo)
na boisku 2-4; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Orły Kazimierz Dolny 1-3 KS Góra Puławska
Bobry Karczmiska 4-2 Poraj Kraczewice
w Kowali

Klasa okręgowa 2010/2011 (Lublin)

Klasa A 2010/2011 (Lublin I)
Klasa A 2010/2011 (Lublin III)
Klasa A 2010/2011 (Lublin IV)

Klasa B 2010/2011 (Lublin I)
Klasa B 2010/2011 (Lublin II)
Klasa B 2010/2011 (Lublin III)
Klasa B 2010/2011 (Lublin IV)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas