[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Lublin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Viking Leśniczówka (Poniatowa) 18 40 13 1 4 65-27 6 1 2 34-12 7 0 2 31-15
2.  Błękitni Kierz 18 32 9 5 4 50-29 4 3 2 18-11 5 2 2 32-18
3.  Pogoń Trzebiesza 18 31 9 4 5 49-33 7 1 1 38-19 2 3 4 11-14 2 3 1 0 1 7-3
4.  Wodniak Piotrawin-Łaziska 18 31 9 4 5 46-36 3 3 3 24-16 6 1 2 22-20 2 3 1 0 1 3-7
5.  Czarni Puszno Godowskie 18 30 9 3 6 48-30 6 1 2 23-10 3 2 4 25-20
6.  ULKS Dzierzkowice 18 29 8 5 5 40-31 5 2 2 23-15 3 3 3 17-16
7.  KS Zaborze 18 24 7 3 8 45-47 4 0 5 25-28 3 3 3 20-19
8.  Wisła Józefów 18 17 4 5 9 33-42 2 4 3 22-21 2 1 6 11-21
9.  LZS Poniatowa Wieś 18 14 4 2 12 27-47 1 1 7 15-24 3 1 5 12-23
10.  Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 18 5 1 2 15 19-100 1 1 7 10-34 0 1 8 9-66

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Viking Leśniczówka (Poniatowa)    1-3 3-0* 5-1 2-1 2-2 0-3* 4-2 3-0 14-0 
 2 Błękitni Kierz1-3     3-1 1-2 4-3 0-0 2-0 0-0 6-1 1-1 
 3 Pogoń Trzebiesza2-8 3-3     7-1 3-1 4-0 4-1 3-2 6-1 6-2 
 4 Wodniak Piotrawin-Łaziska0-4 3-3 2-0     3-3 2-1 0-0 2-3 1-2 11-0 
 5 Czarni Puszno Godowskie1-3 2-0 0-0 2-3     2-0 4-1 3-1 2-0 7-2 
 6 ULKS Dzierzkowice3-1 1-4 2-1 1-1 3-2     3-3 4-1 0-1 6-1 
 7 KS Zaborze2-3 6-2 1-3 0-4 0-7 1-7     3-1 4-1 8-0 
 8 Wisła Józefów4-2 1-3 2-2 1-3 2-2 1-2 3-3     1-1 7-3 
 9 LZS Poniatowa Wieś1-4 1-4 1-1 2-3 1-2 1-2 2-7 0-1     6-0 
 10 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska1-3 0-10 0-3* 1-4 2-4 3-3 1-2 2-0 0-5     

Kolejka 1 - 4-5 września

Wisła Józefów 4-2 Viking Leśniczówka (Poniatowa)
w Piotrawinie
Czarni Puszno Godowskie 2-0 ULKS Dzierzkowice
Pogoń Trzebiesza 6-2 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
LZS Poniatowa Wieś 2-7 KS Zaborze
Błękitni Kierz 1-2 Wodniak Piotrawin-Łaziska

Kolejka 2 - 11-12 września

Viking Leśniczówka (Poniatowa) 5-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska
KS Zaborze 6-2 Błękitni Kierz
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0-5 LZS Poniatowa Wieś
ULKS Dzierzkowice 2-1 Pogoń Trzebiesza
Wisła Józefów 2-2 Czarni Puszno Godowskie
w Piotrawinie

Kolejka 3 - 18-19 września

Czarni Puszno Godowskie 1-3 Viking Leśniczówka (Poniatowa)
Pogoń Trzebiesza 3-2 Wisła Józefów
LZS Poniatowa Wieś 1-2 ULKS Dzierzkowice
Błękitni Kierz 1-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Wodniak Piotrawin-Łaziska 0-0 KS Zaborze

Kolejka 4 - 25-26 września

Viking Leśniczówka (Poniatowa) 0-3 KS Zaborze
(wo)
na boisku 3-1
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 1-4 Wodniak Piotrawin-Łaziska
ULKS Dzierzkowice 1-4 Błękitni Kierz
Wisła Józefów 1-1 LZS Poniatowa Wieś
Czarni Puszno Godowskie 0-0 Pogoń Trzebiesza
lub 1-1

Kolejka 5 - 2-3 października

Pogoń Trzebiesza 2-8 Viking Leśniczówka (Poniatowa)
LZS Poniatowa Wieś 1-2 Czarni Puszno Godowskie
Błękitni Kierz 0-0 Wisła Józefów
Wodniak Piotrawin-Łaziska 2-1 ULKS Dzierzkowice
KS Zaborze 8-0 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

Kolejka 6 - 9-10 października

Viking Leśniczówka (Poniatowa) 14-0 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
ULKS Dzierzkowice 3-3 KS Zaborze
Wisła Józefów 1-3 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Czarni Puszno Godowskie 2-0 Błękitni Kierz
Pogoń Trzebiesza 6-1 LZS Poniatowa Wieś

Kolejka 7 - 16-17 października

LZS Poniatowa Wieś 1-4 Viking Leśniczówka (Poniatowa)
Błękitni Kierz 3-1 Pogoń Trzebiesza
Wodniak Piotrawin-Łaziska 3-3 Czarni Puszno Godowskie
KS Zaborze 3-1 Wisła Józefów
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 3-3 ULKS Dzierzkowice

Kolejka 8 - 23-24 października

Viking Leśniczówka (Poniatowa) 2-2 ULKS Dzierzkowice
Wisła Józefów 7-3 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Czarni Puszno Godowskie 4-1 KS Zaborze
Pogoń Trzebiesza 7-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska
LZS Poniatowa Wieś 1-4 Błękitni Kierz

Kolejka 9 - 30-31 października

Błękitni Kierz 1-3 Viking Leśniczówka (Poniatowa)
Wodniak Piotrawin-Łaziska 1-2 LZS Poniatowa Wieś
KS Zaborze 1-3 Pogoń Trzebiesza
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2-4 Czarni Puszno Godowskie
ULKS Dzierzkowice 4-1 Wisła Józefów

Kolejka 10 - 9-10 kwietnia

Viking Leśniczówka (Poniatowa) 4-2 Wisła Józefów
ULKS Dzierzkowice 3-2 Czarni Puszno Godowskie
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0-3 Pogoń Trzebiesza
(wo)
gospodarze nie stawili się
KS Zaborze 4-1 LZS Poniatowa Wieś
Wodniak Piotrawin-Łaziska 3-3 Błękitni Kierz

Kolejka 11 - 16-17 kwietnia

Wodniak Piotrawin-Łaziska 0-4 Viking Leśniczówka (Poniatowa)
Błękitni Kierz 2-0 KS Zaborze
LZS Poniatowa Wieś 6-0 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Pogoń Trzebiesza 4-0 ULKS Dzierzkowice
Czarni Puszno Godowskie 3-1 Wisła Józefów

Kolejka 12 - 30 kwietnia-1 maja

Viking Leśniczówka (Poniatowa) 2-1 Czarni Puszno Godowskie
Wisła Józefów 2-2 Pogoń Trzebiesza
ULKS Dzierzkowice 0-1 LZS Poniatowa Wieś
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0-10 Błękitni Kierz
KS Zaborze 0-4 Wodniak Piotrawin-Łaziska

Kolejka 13 - 7-8 maja

KS Zaborze 2-3 Viking Leśniczówka (Poniatowa)
Wodniak Piotrawin-Łaziska 11-0 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Błękitni Kierz 0-0 ULKS Dzierzkowice
LZS Poniatowa Wieś 0-1 Wisła Józefów
Pogoń Trzebiesza 3-1 Czarni Puszno Godowskie
lub 4-2

Kolejka 14 - 14-15 maja

Viking Leśniczówka (Poniatowa) 3-0 Pogoń Trzebiesza
(wo)
przerwany w 25. minucie przy stanie 2-0 z powodu złego zachowania piłkarzy gości
Czarni Puszno Godowskie 2-0 LZS Poniatowa Wieś
Wisła Józefów 1-3 Błękitni Kierz
ULKS Dzierzkowice 1-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 1-2 KS Zaborze

Kolejka 15 - 21-22 maja

Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 1-3 Viking Leśniczówka (Poniatowa)
KS Zaborze 1-7 ULKS Dzierzkowice
Wodniak Piotrawin-Łaziska 2-3 Wisła Józefów
Błękitni Kierz 4-3 Czarni Puszno Godowskie
LZS Poniatowa Wieś 1-1 Pogoń Trzebiesza

Kolejka 16 - 28-29 maja

Viking Leśniczówka (Poniatowa) 3-0 LZS Poniatowa Wieś
Pogoń Trzebiesza 3-3 Błękitni Kierz
Czarni Puszno Godowskie 2-3 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Wisła Józefów 3-3 KS Zaborze 25 maja
w Zaborzu
ULKS Dzierzkowice 6-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

Kolejka 17 - 4-5 czerwca

ULKS Dzierzkowice 3-1 Viking Leśniczówka (Poniatowa)
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2-0 Wisła Józefów
KS Zaborze 0-7 Czarni Puszno Godowskie
Wodniak Piotrawin-Łaziska 2-0 Pogoń Trzebiesza
Błękitni Kierz 6-1 LZS Poniatowa Wieś

Kolejka 18 - 12 czerwca

Viking Leśniczówka (Poniatowa) 1-3 Błękitni Kierz
LZS Poniatowa Wieś 2-3 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Pogoń Trzebiesza 4-1 KS Zaborze
Czarni Puszno Godowskie 7-2 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Wisła Józefów 1-2 ULKS Dzierzkowice

Klasa A 2010/2011 (Lublin I)
Klasa A 2010/2011 (Lublin II)
Klasa A 2010/2011 (Lublin III)
Klasa A 2010/2011 (Lublin IV)

Klasa B 2010/2011 (Lublin II)
Klasa B 2010/2011 (Lublin III)
Klasa B 2010/2011 (Lublin IV)

Klasa C 2010/2011 (Opole Lubelskie)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas