[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Lublin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Krzemień 26 54 16 6 4 73-40 10 2 1 46-18 6 4 3 27-22
2.  Unia Wilkołaz 26 50 14 8 4 81-29 8 3 2 43-14 6 5 2 38-15
3.  Stal II Kraśnik 26 46 14 4 8 55-39 7 3 3 35-22 7 1 5 20-17
4.  LKS Stróża 26 45 14 3 9 53-38 9 2 2 31-16 5 1 7 22-22
5.  Sportico Szastarka 26 42 12 6 8 46-41 8 2 3 25-18 4 4 5 21-23
6.  Perła Borzechów 26 41 12 5 9 61-53 7 2 4 31-26 5 3 5 30-27
7.  Tęcza Kraśnik 26 40 12 4 10 51-45 8 2 3 26-16 4 2 7 25-29
8.  Orzeł Urzędów 26 35 9 8 9 45-37 6 3 4 25-19 3 5 5 20-18 2 4 1 1 0 4-2
9.  LKS Potok Wielki 26 35 9 8 9 60-47 5 6 2 34-19 4 2 7 26-28 2 1 0 1 1 2-4
10.  Stok Zakrzówek 26 33 10 3 13 48-52 5 2 6 27-26 5 1 7 21-26
11.  Płomień Trzydnik Duży 26 31 9 4 13 58-65 5 2 6 35-34 4 2 7 23-31
12.  Sygnał Chodel 26 30 9 3 14 32-49 6 1 6 19-18 3 2 8 13-31
13.  LKS Kowalin 26 25 6 7 13 35-57 3 4 6 17-29 3 3 7 18-28
14.  Roztocze Batorz 26 4 1 1 24 25-131 1 1 11 7-47 0 0 13 18-84
Perła Borzechów rozgrywa swoje mecze w Kępie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Iskra Krzemień    1-1 5-1 3-1 0-0 5-2 4-1 2-0 0-3 2-1 4-2 4-1 3-2 13-3 
 2 Unia Wilkołaz5-2     1-3 1-2 3-0 3-2 0-0 1-1 3-1 5-0 4-1 0-0 3-1 14-1 
 3 Stal II Kraśnik2-2 1-4     1-1 4-0 1-2 3-0 2-1 3-1 2-1 2-4 5-2 3-3 6-1 
 4 LKS Stróża1-0 3-1 2-0     3-2 3-2 2-1 0-0 2-2 3-4 3-2 2-0 0-1 7-1 
 5 Sportico Szastarka0-2 3-3 1-2 2-1     1-3 2-0 1-1 1-0 2-1 3-0 1-0 4-3 4-2 
 6 Perła Borzechów5-2 1-1 0-2 0-2 2-4     1-4 2-1 5-5 3-1 4-2 2-0 3-1 3-1 
 7 Tęcza Kraśnik1-1 0-6 1-0 3-0 1-0 1-1     3-1 2-0 0-3 1-3 4-1 6-0 3-0* 
 8 Orzeł Urzędów1-3 1-1 1-3 2-1 0-1 4-1 2-2     4-2 1-1 2-0 0-1 1-0 6-3 
 9 LKS Potok Wielki1-4 2-2 3-0 3-1 0-0 2-2 6-2 0-0     2-3 2-2 6-0 2-2 5-1 
 10 Stok Zakrzówek0-1 1-4 0-1 1-4 3-3 2-3 3-2 2-3 3-2     3-0 4-1 0-0 5-2 
 11 Płomień Trzydnik Duży3-5 2-1 1-4 1-2 3-3 4-2 0-3 3-6 4-2 1-0     2-2 1-3 10-1 
 12 Sygnał Chodel0-2 0-3 2-1 2-0 4-2 0-0 2-0 1-0 1-2 1-2 2-4     1-2 3-0* 
 13 LKS Kowalin2-2 0-5 0-0 3-1 0-1 1-7 1-6 1-1 0-1 3-1 1-1 0-1     5-2 
 14 Roztocze Batorz1-1 0-6 0-3 0-6 0-5 0-3* 3-4 0-5 0-5 1-3 0-2 1-4 1-0     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

LKS Potok Wielki 3-1 LKS Stróża
Stok Zakrzówek 4-1 Sygnał Chodel
w Rudniku Szlacheckim
Iskra Krzemień 2-0 Orzeł Urzędów
Perła Borzechów 1-4 Tęcza Kraśnik
Sportico Szastarka 3-0 Płomień Trzydnik Duży
Stal II Kraśnik 6-1 Roztocze Batorz
LKS Kowalin 0-5 Unia Wilkołaz
w Stróży

Kolejka 2 - 4-5 września

LKS Stróża 3-1 Unia Wilkołaz
Roztocze Batorz 1-0 LKS Kowalin
Płomień Trzydnik Duży 1-4 Stal II Kraśnik
Tęcza Kraśnik 1-0 Sportico Szastarka
Orzeł Urzędów 4-1 Perła Borzechów
Sygnał Chodel 0-2 Iskra Krzemień
LKS Potok Wielki 2-3 Stok Zakrzówek

Kolejka 3 - 11-12 września

Stok Zakrzówek 1-4 LKS Stróża
w Rudniku Szlacheckim
Iskra Krzemień 0-3 LKS Potok Wielki
Perła Borzechów 2-0 Sygnał Chodel
Sportico Szastarka 1-1 Orzeł Urzędów
Stal II Kraśnik 3-0 Tęcza Kraśnik
LKS Kowalin 1-1 Płomień Trzydnik Duży
Unia Wilkołaz 14-1 Roztocze Batorz

Kolejka 4 - 18-19 września

LKS Stróża 7-1 Roztocze Batorz
Płomień Trzydnik Duży 2-1 Unia Wilkołaz
Tęcza Kraśnik 6-0 LKS Kowalin
Orzeł Urzędów 1-3 Stal II Kraśnik
Sygnał Chodel 4-2 Sportico Szastarka
Stok Zakrzówek 0-1 Iskra Krzemień
Perła Borzechów 5-5 LKS Potok Wielki 20 października
w pierwotnym terminie LKS gospodarzem; goście zrezygnowali z gry z powodu złego stanu boiska

Kolejka 5 - 25-26 września

Iskra Krzemień 3-1 LKS Stróża
Perła Borzechów 3-1 Stok Zakrzówek
Sportico Szastarka 1-0 LKS Potok Wielki
Stal II Kraśnik 5-2 Sygnał Chodel
LKS Kowalin 1-1 Orzeł Urzędów
Unia Wilkołaz 0-0 Tęcza Kraśnik
Roztocze Batorz 0-2 Płomień Trzydnik Duży

Kolejka 6 - 2-3 października

LKS Stróża 3-2 Płomień Trzydnik Duży
Tęcza Kraśnik 3-0 Roztocze Batorz
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Urzędów 1-1 Unia Wilkołaz
Sygnał Chodel 1-2 LKS Kowalin
LKS Potok Wielki 3-0 Stal II Kraśnik
Stok Zakrzówek 3-3 Sportico Szastarka
Iskra Krzemień 5-2 Perła Borzechów

Kolejka 7 - 9-10 października

Perła Borzechów 0-2 LKS Stróża
Sportico Szastarka 0-2 Iskra Krzemień
Stal II Kraśnik 2-1 Stok Zakrzówek
LKS Kowalin 0-1 LKS Potok Wielki
Unia Wilkołaz 0-0 Sygnał Chodel
Roztocze Batorz 0-5 Orzeł Urzędów
Płomień Trzydnik Duży 0-3 Tęcza Kraśnik

Kolejka 8 - 16-17 października

LKS Stróża 2-1 Tęcza Kraśnik
Orzeł Urzędów 2-0 Płomień Trzydnik Duży
Sygnał Chodel 3-0 Roztocze Batorz
(wo)
goście nie dojechali
LKS Potok Wielki 2-2 Unia Wilkołaz
Stok Zakrzówek 0-0 LKS Kowalin
Iskra Krzemień 5-1 Stal II Kraśnik
Perła Borzechów 2-4 Sportico Szastarka

Kolejka 9 - 23-24 października

Sportico Szastarka 2-1 LKS Stróża
Stal II Kraśnik 1-2 Perła Borzechów
LKS Kowalin 2-2 Iskra Krzemień
Unia Wilkołaz 5-0 Stok Zakrzówek
Roztocze Batorz 0-5 LKS Potok Wielki
Płomień Trzydnik Duży 2-2 Sygnał Chodel
Tęcza Kraśnik 3-1 Orzeł Urzędów

Kolejka 10 - 30-31 października

LKS Stróża 0-0 Orzeł Urzędów
Sygnał Chodel 2-0 Tęcza Kraśnik
LKS Potok Wielki 2-2 Płomień Trzydnik Duży
Stok Zakrzówek 5-2 Roztocze Batorz
Iskra Krzemień 1-1 Unia Wilkołaz
Perła Borzechów 3-1 LKS Kowalin
Sportico Szastarka 1-2 Stal II Kraśnik

Kolejka 11 - 6-7 listopada

Stal II Kraśnik 1-1 LKS Stróża
LKS Kowalin 0-1 Sportico Szastarka
w Stróży
Unia Wilkołaz 3-2 Perła Borzechów
Roztocze Batorz 1-1 Iskra Krzemień
Płomień Trzydnik Duży 1-0 Stok Zakrzówek
Tęcza Kraśnik 2-0 LKS Potok Wielki
Orzeł Urzędów 0-1 Sygnał Chodel

Kolejka 12 - 11 listopada

LKS Stróża 2-0 Sygnał Chodel
LKS Potok Wielki 0-0 Orzeł Urzędów
Stok Zakrzówek 3-2 Tęcza Kraśnik
Iskra Krzemień 4-2 Płomień Trzydnik Duży
Perła Borzechów 3-1 Roztocze Batorz
Sportico Szastarka 3-3 Unia Wilkołaz
Stal II Kraśnik 3-3 LKS Kowalin

Kolejka 13 - 13-14 listopada

LKS Kowalin 3-1 LKS Stróża
Unia Wilkołaz 1-3 Stal II Kraśnik
Roztocze Batorz 0-5 Sportico Szastarka
Płomień Trzydnik Duży 4-2 Perła Borzechów
Tęcza Kraśnik 1-1 Iskra Krzemień
Orzeł Urzędów 1-1 Stok Zakrzówek
Sygnał Chodel 1-2 LKS Potok Wielki

Kolejka 14 - 26-27 marca

LKS Stróża 2-2 LKS Potok Wielki
Sygnał Chodel 1-2 Stok Zakrzówek
Orzeł Urzędów 1-3 Iskra Krzemień
Tęcza Kraśnik 1-1 Perła Borzechów
Płomień Trzydnik Duży 3-3 Sportico Szastarka
Roztocze Batorz 0-3 Stal II Kraśnik
Unia Wilkołaz 3-1 LKS Kowalin

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Unia Wilkołaz 1-2 LKS Stróża
LKS Kowalin 5-2 Roztocze Batorz
Stal II Kraśnik 2-4 Płomień Trzydnik Duży
Sportico Szastarka 2-0 Tęcza Kraśnik
Perła Borzechów 2-1 Orzeł Urzędów
Iskra Krzemień 4-1 Sygnał Chodel
Stok Zakrzówek 3-2 LKS Potok Wielki

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

LKS Stróża 3-4 Stok Zakrzówek
LKS Potok Wielki 1-4 Iskra Krzemień
Sygnał Chodel 0-0 Perła Borzechów
Orzeł Urzędów 0-1 Sportico Szastarka
Tęcza Kraśnik 1-0 Stal II Kraśnik
Płomień Trzydnik Duży 1-3 LKS Kowalin
Roztocze Batorz 0-6 Unia Wilkołaz

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

LKS Potok Wielki 2-2 Perła Borzechów
w Polichnie
Roztocze Batorz 0-6 LKS Stróża
Unia Wilkołaz 4-1 Płomień Trzydnik Duży
LKS Kowalin 1-6 Tęcza Kraśnik
Stal II Kraśnik 2-1 Orzeł Urzędów
Sportico Szastarka 1-0 Sygnał Chodel
Iskra Krzemień 2-1 Stok Zakrzówek

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

LKS Stróża 1-0 Iskra Krzemień
Stok Zakrzówek 2-3 Perła Borzechów
LKS Potok Wielki 0-0 Sportico Szastarka
Sygnał Chodel 2-1 Stal II Kraśnik
Orzeł Urzędów 1-0 LKS Kowalin
Tęcza Kraśnik 0-6 Unia Wilkołaz
Płomień Trzydnik Duży 10-1 Roztocze Batorz

Kolejka 19 - 7-8 maja

Płomień Trzydnik Duży 1-2 LKS Stróża
Roztocze Batorz 3-4 Tęcza Kraśnik
Unia Wilkołaz 1-1 Orzeł Urzędów
LKS Kowalin 0-1 Sygnał Chodel
Stal II Kraśnik 3-1 LKS Potok Wielki
Sportico Szastarka 2-1 Stok Zakrzówek
Perła Borzechów 5-2 Iskra Krzemień

Kolejka 20 - 14-15 maja

LKS Stróża 3-2 Perła Borzechów
Iskra Krzemień 0-0 Sportico Szastarka
Stok Zakrzówek 0-1 Stal II Kraśnik
LKS Potok Wielki 2-2 LKS Kowalin
Sygnał Chodel 0-3 Unia Wilkołaz
Orzeł Urzędów 6-3 Roztocze Batorz
Tęcza Kraśnik 1-3 Płomień Trzydnik Duży

Kolejka 21 - 21-22 maja

Tęcza Kraśnik 3-0 LKS Stróża
Płomień Trzydnik Duży 3-6 Orzeł Urzędów
Roztocze Batorz 1-4 Sygnał Chodel
Unia Wilkołaz 3-1 LKS Potok Wielki
LKS Kowalin 3-1 Stok Zakrzówek
Stal II Kraśnik 2-2 Iskra Krzemień
Sportico Szastarka 1-3 Perła Borzechów

Kolejka 22 - 28-29 maja

LKS Stróża 3-2 Sportico Szastarka
Perła Borzechów 0-2 Stal II Kraśnik
Iskra Krzemień 3-2 LKS Kowalin
Stok Zakrzówek 1-4 Unia Wilkołaz
LKS Potok Wielki 5-1 Roztocze Batorz
Sygnał Chodel 2-4 Płomień Trzydnik Duży
Orzeł Urzędów 2-2 Tęcza Kraśnik

Kolejka 23 - 4-5 czerwca

Orzeł Urzędów 2-1 LKS Stróża
Tęcza Kraśnik 4-1 Sygnał Chodel
Płomień Trzydnik Duży 4-2 LKS Potok Wielki
Roztocze Batorz 1-3 Stok Zakrzówek
Unia Wilkołaz 5-2 Iskra Krzemień
LKS Kowalin 1-7 Perła Borzechów
Stal II Kraśnik 4-0 Sportico Szastarka

Kolejka 24 - 11-12 czerwca

LKS Stróża 2-0 Stal II Kraśnik
Sportico Szastarka 4-3 LKS Kowalin
Perła Borzechów 1-1 Unia Wilkołaz
Iskra Krzemień 13-3 Roztocze Batorz
Stok Zakrzówek 3-0 Płomień Trzydnik Duży
LKS Potok Wielki 6-2 Tęcza Kraśnik
Sygnał Chodel 1-0 Orzeł Urzędów

Kolejka 25 - 19 czerwca

Sygnał Chodel 2-0 LKS Stróża
Orzeł Urzędów 4-2 LKS Potok Wielki
Tęcza Kraśnik 0-3 Stok Zakrzówek
Płomień Trzydnik Duży 3-5 Iskra Krzemień
Roztocze Batorz 0-3 Perła Borzechów
(wo)
w pierwotnym terminie (19 czerwca) odwołany z powodu braku zgody gości na zmianę terminu
Unia Wilkołaz 3-0 Sportico Szastarka
LKS Kowalin 0-0 Stal II Kraśnik

Kolejka 26 - 26 czerwca

LKS Stróża 0-1 LKS Kowalin
Stal II Kraśnik 1-4 Unia Wilkołaz
Sportico Szastarka 4-2 Roztocze Batorz
Perła Borzechów 4-2 Płomień Trzydnik Duży
Iskra Krzemień 4-1 Tęcza Kraśnik
Stok Zakrzówek 2-3 Orzeł Urzędów
LKS Potok Wielki 6-0 Sygnał Chodel 25 czerwca

Klasa okręgowa 2010/2011 (Lublin)

Klasa A 2010/2011 (Lublin II)
Klasa A 2010/2011 (Lublin III)
Klasa A 2010/2011 (Lublin IV)

Klasa B 2010/2011 (Lublin I)
Klasa B 2010/2011 (Lublin II)
Klasa B 2010/2011 (Lublin III)
Klasa B 2010/2011 (Lublin IV)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas