[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Lublin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polaris Jabłonna 14 39 13 0 1 59-23 7 0 0 28-6 6 0 1 31-17
2.  Piotrcovia Piotrków 14 31 10 1 3 72-29 5 0 2 36-15 5 1 1 36-14
3.  Oleśnia Oleśniki 14 29 9 2 3 62-37 4 1 2 36-24 5 1 1 26-13
4.  Krzczonovia Krzczonów 14 25 8 1 5 44-26 3 1 3 22-16 5 0 2 22-10
5.  Victoria Rybczewice 14 15 5 0 9 31-56 2 0 5 13-30 3 0 4 18-26
6.  Mila Turka 14 12 4 0 10 37-57 1 0 6 13-31 3 0 4 24-26
7.  LZS Krężnica Jara 14 10 3 1 10 30-62 2 0 5 18-32 1 1 5 12-30
8.  LKS Biskupice (k. Świdnika) 14 4 1 1 12 11-56 1 1 5 6-20 0 0 7 5-36
Dynamic Lublin i Koziołek Lublin wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Polaris Jabłonna    3-1 4-2 1-0 3-0* 2-1 6-2 9-0 
 2 Piotrcovia Piotrków4-5     2-3 4-2 11-1 7-4 5-0 3-0* 
 3 Oleśnia Oleśniki3-6 5-5     1-4 6-1 6-3 7-4 8-1 
 4 Krzczonovia Krzczonów2-4 1-3 3-3     2-3 4-0 7-2 3-1 
 5 Victoria Rybczewice0-5 1-6 0-8 0-4     3-6 3-0* 6-1 
 6 Mila Turka2-6 3-10 2-5 2-4 0-3*     1-3 3-0* 
 7 LZS Krężnica Jara6-4 1-6 2-3 2-3 1-8 2-6     4-2 
 8 LKS Biskupice (k. Świdnika)0-1 0-5 0-2 0-5 3-2 2-4 1-1     

Kolejka 1 - 4-5 września

Mila Turka 0-3 Victoria Rybczewice
(wo)
na boisku 6-2; w drużynie gospodarzy zagrała zbyt mała liczba młodzieżowców
LKS Biskupice (k. Świdnika) 0-5 Krzczonovia Krzczonów
Oleśnia Oleśniki 7-4 LZS Krężnica Jara
Piotrcovia Piotrków 4-5 Polaris Jabłonna

Kolejka 2 - 11-12 września

Victoria Rybczewice 1-6 Piotrcovia Piotrków
LZS Krężnica Jara 6-4 Polaris Jabłonna
w Niedrzwicy Kościelnej
Krzczonovia Krzczonów 3-3 Oleśnia Oleśniki
Mila Turka 3-0 LKS Biskupice (k. Świdnika)
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 3 - 18-19 września

LKS Biskupice (k. Świdnika) 3-2 Victoria Rybczewice
Oleśnia Oleśniki 6-3 Mila Turka
Piotrcovia Piotrków 5-0 LZS Krężnica Jara
Krzczonovia Krzczonów 2-4 Polaris Jabłonna

Kolejka 4 - 25-26 września

Victoria Rybczewice 3-0 LZS Krężnica Jara
(wo)
mecz przerwany w 45. minucie przy stanie 2-1 - zawodnik gości opluł sędziego
Krzczonovia Krzczonów 1-3 Piotrcovia Piotrków
Mila Turka 2-6 Polaris Jabłonna
LKS Biskupice (k. Świdnika) 0-2 Oleśnia Oleśniki

Kolejka 5 - 2-3 października

Oleśnia Oleśniki 6-1 Victoria Rybczewice
Piotrcovia Piotrków 7-4 Mila Turka
LZS Krężnica Jara 2-3 Krzczonovia Krzczonów
LKS Biskupice (k. Świdnika) 0-1 Polaris Jabłonna

Kolejka 6 - 9-10 października

Victoria Rybczewice 0-4 Krzczonovia Krzczonów
Mila Turka 1-3 LZS Krężnica Jara
LKS Biskupice (k. Świdnika) 0-5 Piotrcovia Piotrków
Oleśnia Oleśniki 3-6 Polaris Jabłonna

Kolejka 7 - 16-17 października

Piotrcovia Piotrków 2-3 Oleśnia Oleśniki
LZS Krężnica Jara 4-2 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Krzczonovia Krzczonów 4-0 Mila Turka
Victoria Rybczewice 0-5 Polaris Jabłonna

Kolejka 8 - 30 kwietnia-1 maja

Polaris Jabłonna 3-1 Piotrcovia Piotrków
Victoria Rybczewice 3-6 Mila Turka
Krzczonovia Krzczonów 3-1 LKS Biskupice (k. Świdnika)
LZS Krężnica Jara 2-3 Oleśnia Oleśniki

Kolejka 9 - 7-8 maja

Piotrcovia Piotrków 11-1 Victoria Rybczewice
Polaris Jabłonna 6-2 LZS Krężnica Jara
w Pszczelej Woli
Oleśnia Oleśniki 1-4 Krzczonovia Krzczonów
LKS Biskupice (k. Świdnika) 2-4 Mila Turka

Kolejka 10 - 14-15 maja

Polaris Jabłonna 1-0 Krzczonovia Krzczonów
Victoria Rybczewice 6-1 LKS Biskupice (k. Świdnika) 17 maja
Mila Turka 2-5 Oleśnia Oleśniki
LZS Krężnica Jara 1-6 Piotrcovia Piotrków
w Niedrzwicy Kościelnej

Kolejka 11 - 21-22 maja

LZS Krężnica Jara 1-8 Victoria Rybczewice
Piotrcovia Piotrków 4-2 Krzczonovia Krzczonów
Polaris Jabłonna 2-1 Mila Turka
Oleśnia Oleśniki 8-1 LKS Biskupice (k. Świdnika)

Kolejka 12 - 28-29 maja

Polaris Jabłonna 9-0 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Victoria Rybczewice 0-8 Oleśnia Oleśniki
Mila Turka 3-10 Piotrcovia Piotrków
Krzczonovia Krzczonów 7-2 LZS Krężnica Jara 8 czerwca

Kolejka 13 - 4-5 czerwca

Krzczonovia Krzczonów 2-3 Victoria Rybczewice
LZS Krężnica Jara 2-6 Mila Turka
Piotrcovia Piotrków 3-0 LKS Biskupice (k. Świdnika)
(wo)
goście nie dojechali
Polaris Jabłonna 4-2 Oleśnia Oleśniki

Kolejka 14 - 12 czerwca

Polaris Jabłonna 3-0 Victoria Rybczewice
(wo)
goście nie dojechali
Oleśnia Oleśniki 5-5 Piotrcovia Piotrków
LKS Biskupice (k. Świdnika) 1-1 LZS Krężnica Jara
Mila Turka 2-4 Krzczonovia Krzczonów

Klasa A 2010/2011 (Lublin I)
Klasa A 2010/2011 (Lublin II)
Klasa A 2010/2011 (Lublin III)
Klasa A 2010/2011 (Lublin IV)

Klasa B 2010/2011 (Lublin I)
Klasa B 2010/2011 (Lublin II)
Klasa B 2010/2011 (Lublin IV)

Klasa C 2010/2011 (Opole Lubelskie)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas