[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Lublin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Roztoczanie Chrzanów 18 50 16 2 0 74-25 8 1 0 42-14 8 1 0 32-11
2.  Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 18 36 11 3 4 41-21 5 2 2 20-9 6 1 2 21-12
3.  GKS Modliborzyce 18 35 11 2 5 62-34 6 1 2 32-13 5 1 3 30-21
4.  KS Dębina 18 34 11 1 6 47-36 6 1 2 27-17 5 0 4 20-19
5.  Perła Rudnik 18 31 9 4 5 50-32 5 1 3 28-18 4 3 2 22-14
6.  Starka Stara Wieś 18 30 9 3 6 43-32 5 1 3 20-13 4 2 3 23-19
7.  Ruch Popkowice 18 24 7 3 8 58-44 4 2 3 27-23 3 1 5 31-21
8.  Concordia Matczyn 18 6 2 0 16 23-92 1 0 8 12-44 1 0 8 11-48
9.  Iskra Boby 18 8 2 2 14 22-53 1 1 7 12-24 1 1 7 10-29
 MUKS Kraśnik 18 3 1 0 17 14-71 1 0 8 8-34 0 0 9 6-37
Iskra Boby i MUKS Kraśnik wycofały się z rozgrywek po 10. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Roztoczanie Chrzanów    5-2 5-4 3-0* 2-2 6-2 3-2 9-0 3-0* 6-2 
 2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)1-3     3-1 1-2 1-1 1-1 6-1 1-0 3-0* 3-0* 
 3 GKS Modliborzyce3-4 0-3*     3-0 1-1 3-1 4-2 10-1 5-1 3-0* 
 4 KS Dębina1-3 1-0 4-4     2-3 4-3 3-0 3-2 3-0* 6-2 
 5 Perła Rudnik1-4 2-3 1-4 4-2     2-2 2-1 7-1 6-1 3-0* 
 6 Starka Stara Wieś0-2 0-2 1-0 0-3 3-1     3-3 8-1 3-0* 2-1 
 7 Ruch Popkowice2-6 2-2 2-5 4-1 4-1 1-2     6-3 3-3 3-0* 
 8 Concordia Matczyn2-6 1-2 3-4 1-5 0-6 2-6 0-10     0-5 3-0* 
 9 Iskra Boby1-1 0-3* 0-3* 3-4 0-3* 0-3* 0-3* 0-3*     8-1 
 10 MUKS Kraśnik0-3* 1-4 2-5 0-3* 1-4 0-3* 0-9 4-0 ***     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 4-5 września

Iskra Boby 0-3 Ruch Popkowice
(wo)
w Urzędowie / na boisku 3-1
MUKS Kraśnik 2-5 GKS Modliborzyce
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1-1 Starka Stara Wieś
KS Dębina 3-2 Concordia Matczyn
Perła Rudnik 1-4 Roztoczanie Chrzanów

Kolejka 2 - 11-12 września

Ruch Popkowice 2-6 Roztoczanie Chrzanów
Concordia Matczyn 0-6 Perła Rudnik
w Bełżycach
Starka Stara Wieś 0-3 KS Dębina
w Bychawie
GKS Modliborzyce 0-3 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
(wo)
na boisku 4-3; gospodarze nie mieli wymaganej liczby młodzieżowców / w Stojeszynie
Iskra Boby 8-1 MUKS Kraśnik
w Urzędowie

Kolejka 3 - 18-19 września

MUKS Kraśnik 0-9 Ruch Popkowice
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 3-0 Iskra Boby
(wo)
na boisku 1-5; w drużynie gości zagrała zbyt mała liczba młodzieżowców
KS Dębina 4-4 GKS Modliborzyce
Perła Rudnik 2-2 Starka Stara Wieś
Roztoczanie Chrzanów 9-0 Concordia Matczyn 7 listopada

Kolejka 4 - 25-26 września

Ruch Popkowice 6-3 Concordia Matczyn
Starka Stara Wieś 0-2 Roztoczanie Chrzanów
GKS Modliborzyce 1-1 Perła Rudnik
Iskra Boby 3-4 KS Dębina
MUKS Kraśnik 1-4 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)

Kolejka 5 - 2-3 października

Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 6-1 Ruch Popkowice
KS Dębina 6-2 MUKS Kraśnik
Perła Rudnik 6-1 Iskra Boby
Roztoczanie Chrzanów 5-4 GKS Modliborzyce
Concordia Matczyn 2-6 Starka Stara Wieś

Kolejka 6 - 9-10 października

Ruch Popkowice 1-2 Starka Stara Wieś
GKS Modliborzyce 10-1 Concordia Matczyn
Iskra Boby 1-1 Roztoczanie Chrzanów
MUKS Kraśnik 1-4 Perła Rudnik
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1-2 KS Dębina

Kolejka 7 - 16-17 października

KS Dębina 3-0 Ruch Popkowice
Perła Rudnik 2-3 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
Roztoczanie Chrzanów 6-2 MUKS Kraśnik
Concordia Matczyn 0-5 Iskra Boby
Starka Stara Wieś 1-0 GKS Modliborzyce

Kolejka 8 - 23-24 października

Ruch Popkowice 2-5 GKS Modliborzyce
Iskra Boby 0-3 Starka Stara Wieś
(wo)
MUKS Kraśnik 4-0 Concordia Matczyn
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1-3 Roztoczanie Chrzanów
KS Dębina 2-3 Perła Rudnik

Kolejka 9 - 30-31 października

Perła Rudnik 2-1 Ruch Popkowice
Roztoczanie Chrzanów 3-0 KS Dębina
(wo)
Concordia Matczyn 1-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
Starka Stara Wieś 2-1 MUKS Kraśnik
GKS Modliborzyce 5-1 Iskra Boby

Kolejka 10 - 9-10 kwietnia

Ruch Popkowice 3-3 Iskra Boby
GKS Modliborzyce 3-0 MUKS Kraśnik
(wo)
nie odbył się
Starka Stara Wieś 0-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
Concordia Matczyn 1-5 KS Dębina
Roztoczanie Chrzanów 2-2 Perła Rudnik

Kolejka 11 - 16-17 kwietnia

Roztoczanie Chrzanów 3-2 Ruch Popkowice
Perła Rudnik 7-1 Concordia Matczyn
KS Dębina 4-3 Starka Stara Wieś 3 maja
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 3-1 GKS Modliborzyce
MUKS Kraśnik - Iskra Boby
(wo)

Kolejka 12 - 30 kwietnia-1 maja

Ruch Popkowice 3-0 MUKS Kraśnik
(wo)
Iskra Boby 0-3 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
(wo)
GKS Modliborzyce 3-0 KS Dębina
Starka Stara Wieś 3-1 Perła Rudnik
Concordia Matczyn 2-6 Roztoczanie Chrzanów

Kolejka 13 - 7-8 maja

Concordia Matczyn 0-10 Ruch Popkowice
Roztoczanie Chrzanów 6-2 Starka Stara Wieś
Perła Rudnik 1-4 GKS Modliborzyce
KS Dębina 3-0 Iskra Boby
(wo)
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 3-0 MUKS Kraśnik
(wo)

Kolejka 14 - 14-15 maja

Ruch Popkowice 2-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
MUKS Kraśnik 0-3 KS Dębina
(wo)
Iskra Boby 0-3 Perła Rudnik
(wo)
GKS Modliborzyce 3-4 Roztoczanie Chrzanów
Starka Stara Wieś 8-1 Concordia Matczyn

Kolejka 15 - 21-22 maja

Starka Stara Wieś 3-3 Ruch Popkowice
Concordia Matczyn 3-4 GKS Modliborzyce
Roztoczanie Chrzanów 3-0 Iskra Boby
(wo)
Perła Rudnik 3-0 MUKS Kraśnik
(wo)
KS Dębina 1-0 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)

Kolejka 16 - 28-29 maja

Ruch Popkowice 4-1 KS Dębina
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1-1 Perła Rudnik
MUKS Kraśnik 0-3 Roztoczanie Chrzanów
(wo)
Iskra Boby 0-3 Concordia Matczyn
(wo)
GKS Modliborzyce 3-1 Starka Stara Wieś

Kolejka 17 - 4-5 czerwca

GKS Modliborzyce 4-2 Ruch Popkowice
Starka Stara Wieś 3-0 Iskra Boby
(wo)
Concordia Matczyn 3-0 MUKS Kraśnik
(wo)
Roztoczanie Chrzanów 5-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
Perła Rudnik 4-2 KS Dębina

Kolejka 18 - 12 czerwca

Ruch Popkowice 4-1 Perła Rudnik
KS Dębina 1-3 Roztoczanie Chrzanów
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1-0 Concordia Matczyn
MUKS Kraśnik 0-3 Starka Stara Wieś
(wo)
Iskra Boby 0-3 GKS Modliborzyce
(wo)

Klasa A 2010/2011 (Lublin I)
Klasa A 2010/2011 (Lublin II)
Klasa A 2010/2011 (Lublin III)
Klasa A 2010/2011 (Lublin IV)

Klasa B 2010/2011 (Lublin I)
Klasa B 2010/2011 (Lublin III)
Klasa B 2010/2011 (Lublin IV)

Klasa C 2010/2011 (Opole Lubelskie)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas