[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Biała Podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Podlasie II Biała Podlaska 26 66 21 3 2 76-23 10 2 1 44-10 11 1 1 32-13
2.  Victoria Parczew 26 65 20 5 1 65-23 11 1 1 31-10 9 4 0 34-13
3.  Lutnia Piszczac 26 52 16 4 6 58-26 8 1 4 35-15 8 3 2 23-11
4.  LZS Dobryń 26 40 13 1 12 57-53 9 0 4 36-20 4 1 8 21-33
5.  ŁKS Łazy 26 39 12 3 11 49-61 8 2 3 29-20 4 1 8 20-41
6.  Granica Terespol 26 35 11 2 13 51-62 6 1 6 30-28 5 1 7 21-34 4 7 2 1 1 8-6
7.  Unia Żabików 26 35 10 5 11 46-54 4 3 6 25-26 6 2 5 21-28 4 5 1 2 1 4-5
8.  Lesovia Trzebieszów 26 35 10 5 11 55-61 7 2 4 37-27 3 3 7 18-34 4 4 1 1 2 6-7
9.  GLKS Rokitno 26 30 9 3 14 44-51 7 3 3 25-16 2 0 11 19-35
10.  Sokół Adamów 26 28 7 7 12 36-39 4 2 7 19-17 3 5 5 17-22
11.  Unia Krzywda 26 27 7 6 13 29-39 3 4 6 15-17 4 2 7 14-22
12.  Orkan Wojcieszków 26 24 7 3 16 44-67 4 2 7 25-29 3 1 9 19-38
13.  Grom Kąkolewnica 26 23 7 2 17 36-52 6 1 6 24-18 1 1 11 12-34
14.  Agrosport Leśna Podlaska 26 19 4 7 15 45-80 2 4 7 26-37 2 3 8 19-43
LZS Dobryń rozgrywa swoje mecze w Dobryniu Dużym.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Podlasie II Biała Podlaska    0-0 0-1 2-1 1-1 3-1 6-2 6-1 4-0 4-0 3-1 6-0 4-0 5-2 
 2 Victoria Parczew1-0     1-5 1-0 1-0 2-0 5-0 1-1 3-2 1-0 1-0 3-0* 4-1 7-1 
 3 Lutnia Piszczac0-1 0-2     4-2 5-1 2-3 2-2 4-1 4-1 0-1 4-0 4-0 3-1 3-0 
 4 LZS Dobryń0-1 2-4 1-0     3-4 6-0 6-2 2-0 2-1 2-1 3-2 4-1 3-0* 2-4 
 5 ŁKS Łazy1-3 0-3* 3-3 1-1     5-1 0-3* 4-3 4-2 1-0 3-0 2-0 3-1 2-0 
 6 Granica Terespol3-7 2-7 0-1 2-0 8-1     0-0 3-1 1-3 2-0 0-2 2-4 2-1 5-1 
 7 Unia Żabików0-2 2-2 0-3 4-2 4-2 1-4     0-0 3-4 1-2 0-1 3-0 3-0 4-4 
 8 Lesovia Trzebieszów1-6 1-2 2-1 2-3 3-0* 4-1 1-3     3-2 3-3 2-2 5-2 3-2 7-0 
 9 GLKS Rokitno1-2 1-1 0-0 3-0 2-4 5-1 2-1 4-1     1-1 1-0 0-2 2-1 3-2 
 10 Sokół Adamów0-1 2-5 1-1 5-0 2-3 0-1 0-1 1-1 2-1     0-1 4-0 1-0 1-2 
 11 Unia Krzywda0-1 0-1 0-1 1-3 3-4 0-0 3-1 1-2 2-1 1-1     1-1 2-0 1-1 
 12 Orkan Wojcieszków1-1 2-5 1-2 2-4 3-0* 4-3 1-2 3-4 1-0 2-2 1-2     2-3 2-1 
 13 Grom Kąkolewnica1-2 0-1 1-2 4-0 3-0* 2-4 1-2 3-0* 3-1 1-3 3-2 1-0     1-1 
 14 Agrosport Leśna Podlaska4-5 1-1 1-3 2-5 3-0* 0-2 1-2 2-3 3-1 3-3 1-1 3-9 2-2     

Kolejka 1 - 22 sierpnia

Podlasie II Biała Podlaska 6-1 Lesovia Trzebieszów 22 sierpnia, 16:00
Granica Terespol 2-0 Sokół Adamów 22 sierpnia, 16:00
LZS Dobryń 1-0 Lutnia Piszczac 22 sierpnia, 16:00
Unia Krzywda 2-1 GLKS Rokitno 22 sierpnia, 16:00
Orkan Wojcieszków 3-0 ŁKS Łazy 22 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-4; w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Victoria Parczew 4-1 Grom Kąkolewnica 22 sierpnia, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 1-2 Unia Żabików 22 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 29 sierpnia

Lesovia Trzebieszów 1-3 Unia Żabików 29 sierpnia, 16:00
Grom Kąkolewnica 1-1 Agrosport Leśna Podlaska 29 sierpnia, 16:00
ŁKS Łazy 0-3 Victoria Parczew 29 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
GLKS Rokitno 0-2 Orkan Wojcieszków 29 sierpnia, 16:00
Lutnia Piszczac 4-0 Unia Krzywda 29 sierpnia, 16:00
Sokół Adamów 5-0 LZS Dobryń 29 sierpnia, 16:00
Podlasie II Biała Podlaska 3-1 Granica Terespol 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 5 września

Granica Terespol 3-1 Lesovia Trzebieszów 5 września, 16:00
LZS Dobryń 0-1 Podlasie II Biała Podlaska 5 września, 16:00
Unia Krzywda 1-1 Sokół Adamów 5 września, 16:00
Orkan Wojcieszków 1-2 Lutnia Piszczac 5 września, 16:00
Victoria Parczew 3-2 GLKS Rokitno 5 września, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 3-0 ŁKS Łazy 5 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Unia Żabików 3-0 Grom Kąkolewnica 5 września, 16:00

Kolejka 4 - 12 września

Lesovia Trzebieszów 3-2 Grom Kąkolewnica 12 września, 16:00
ŁKS Łazy 0-3 Unia Żabików 12 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
GLKS Rokitno 3-2 Agrosport Leśna Podlaska 12 września, 16:00
Lutnia Piszczac 0-2 Victoria Parczew 12 września, 16:00
Sokół Adamów 4-0 Orkan Wojcieszków 12 września, 16:00
Podlasie II Biała Podlaska 3-1 Unia Krzywda 12 września, 16:00
Granica Terespol 2-0 LZS Dobryń 12 września, 16:00

Kolejka 5 - 19 września

LZS Dobryń 2-0 Lesovia Trzebieszów 19 września, 14:00
Unia Krzywda 0-0 Granica Terespol 19 września, 14:00
Orkan Wojcieszków 1-1 Podlasie II Biała Podlaska 19 września, 15:00
Victoria Parczew 1-0 Sokół Adamów 19 września, 14:00
Agrosport Leśna Podlaska 1-3 Lutnia Piszczac 19 września, 14:00
Unia Żabików 3-4 GLKS Rokitno 19 września, 14:00
Grom Kąkolewnica 3-0 ŁKS Łazy 19 września, 14:00
(wo)
na boisku 0-6; w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców

Kolejka 6 - 26 września

Lesovia Trzebieszów 3-0 ŁKS Łazy 26 września, 14:00
(wo)
na boisku 1-3; w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
GLKS Rokitno 2-1 Grom Kąkolewnica 26 września, 14:00
Lutnia Piszczac 2-2 Unia Żabików 26 września, 14:00
Sokół Adamów 1-2 Agrosport Leśna Podlaska 26 września, 14:00
Podlasie II Biała Podlaska 0-0 Victoria Parczew 26 września, 14:00
Granica Terespol 2-4 Orkan Wojcieszków 26 września, 14:00
LZS Dobryń 3-2 Unia Krzywda 26 września, 14:00

Kolejka 7 - 3 października

Unia Krzywda 1-2 Lesovia Trzebieszów 3 października, 14:00
Orkan Wojcieszków 2-4 LZS Dobryń 3 października, 14:00
Victoria Parczew 2-0 Granica Terespol 3 października, 14:00
Agrosport Leśna Podlaska 4-5 Podlasie II Biała Podlaska 3 października, 14:00
Unia Żabików 1-2 Sokół Adamów 3 października, 14:00
Grom Kąkolewnica 1-2 Lutnia Piszczac 3 października, 14:00
ŁKS Łazy 4-2 GLKS Rokitno 3 października, 14:00

Kolejka 8 - 10 października

Lesovia Trzebieszów 3-2 GLKS Rokitno 10 października, 13:00
Lutnia Piszczac 5-1 ŁKS Łazy 10 października, 13:00
Sokół Adamów 1-0 Grom Kąkolewnica 10 października, 13:00
Podlasie II Biała Podlaska 6-2 Unia Żabików 10 października, 13:00
Granica Terespol 5-1 Agrosport Leśna Podlaska 10 października, 13:00
LZS Dobryń 2-4 Victoria Parczew 9 października, 15:00
Unia Krzywda 1-1 Orkan Wojcieszków 10 października, 13:00

Kolejka 9 - 17 października

Orkan Wojcieszków 3-4 Lesovia Trzebieszów 17 października, 13:20
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu późnego oddania protokołu meczowego przez gości oraz uroczystości z okazji 10-lecia istnienia Orkanu
Victoria Parczew 1-0 Unia Krzywda 17 października, 13:00
Agrosport Leśna Podlaska 2-5 LZS Dobryń 17 października, 13:00
Unia Żabików 1-4 Granica Terespol 17 października, 13:00
Grom Kąkolewnica 1-2 Podlasie II Biała Podlaska 17 października, 13:00
ŁKS Łazy 1-0 Sokół Adamów 17 października, 13:00
GLKS Rokitno 0-0 Lutnia Piszczac 17 października, 13:00

Kolejka 10 - 24 października

Lesovia Trzebieszów 2-1 Lutnia Piszczac 24 października, 13:00
Sokół Adamów 2-1 GLKS Rokitno 24 października, 13:00
Podlasie II Biała Podlaska 1-1 ŁKS Łazy 23 października, 10:00
Granica Terespol 2-1 Grom Kąkolewnica 24 października, 13:00
LZS Dobryń 6-2 Unia Żabików 24 października, 13:00
Unia Krzywda 1-1 Agrosport Leśna Podlaska 24 października, 13:00
Orkan Wojcieszków 2-5 Victoria Parczew 24 października, 13:00

Kolejka 11 - 31 października

Victoria Parczew 1-1 Lesovia Trzebieszów 31 października, 13:00
Agrosport Leśna Podlaska 3-9 Orkan Wojcieszków 31 października, 13:00
Unia Żabików 0-1 Unia Krzywda 31 października, 13:00
Grom Kąkolewnica 4-0 LZS Dobryń 31 października, 13:00
ŁKS Łazy 5-1 Granica Terespol 31 października, 13:00
GLKS Rokitno 1-2 Podlasie II Biała Podlaska 31 października, 13:00
Lutnia Piszczac 0-1 Sokół Adamów 31 października, 13:00

Kolejka 12 - 7 listopada

Lesovia Trzebieszów 3-3 Sokół Adamów 7 listopada, 13:00
Podlasie II Biała Podlaska 0-1 Lutnia Piszczac 7 listopada, 13:00
Granica Terespol 1-3 GLKS Rokitno 7 listopada, 13:00
LZS Dobryń 3-4 ŁKS Łazy 7 listopada, 13:00
Unia Krzywda 2-0 Grom Kąkolewnica 7 listopada, 13:00
Orkan Wojcieszków 1-2 Unia Żabików 7 listopada, 13:00
Victoria Parczew 7-1 Agrosport Leśna Podlaska 7 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Agrosport Leśna Podlaska 2-3 Lesovia Trzebieszów 11 listopada, 13:00
Unia Żabików 2-2 Victoria Parczew 11 listopada, 13:00
Grom Kąkolewnica 1-0 Orkan Wojcieszków 11 listopada, 13:00
ŁKS Łazy 3-0 Unia Krzywda 11 listopada, 13:00
GLKS Rokitno 3-0 LZS Dobryń 11 listopada, 13:00
Lutnia Piszczac 2-3 Granica Terespol 11 listopada, 13:00
Sokół Adamów 0-1 Podlasie II Biała Podlaska 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 3 kwietnia

Lesovia Trzebieszów 1-6 Podlasie II Biała Podlaska 3 kwietnia, 16:00
Sokół Adamów 0-1 Granica Terespol 3 kwietnia, 16:00
Lutnia Piszczac 4-2 LZS Dobryń 3 kwietnia, 16:00
GLKS Rokitno 1-0 Unia Krzywda 3 kwietnia, 16:00
ŁKS Łazy 2-0 Orkan Wojcieszków 3 kwietnia, 16:00
Grom Kąkolewnica 0-1 Victoria Parczew 3 kwietnia, 16:00
Unia Żabików 4-4 Agrosport Leśna Podlaska 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 10 kwietnia

Unia Żabików 0-0 Lesovia Trzebieszów 10 kwietnia, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 2-2 Grom Kąkolewnica 10 kwietnia, 16:00
Victoria Parczew 1-0 ŁKS Łazy 10 kwietnia, 16:00
Orkan Wojcieszków 1-0 GLKS Rokitno 10 kwietnia, 16:00
Unia Krzywda 0-1 Lutnia Piszczac 10 kwietnia, 16:00
LZS Dobryń 2-1 Sokół Adamów 10 kwietnia, 16:00
Granica Terespol 3-7 Podlasie II Biała Podlaska 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 17 kwietnia

Lesovia Trzebieszów 4-1 Granica Terespol 17 kwietnia, 16:00
Podlasie II Biała Podlaska 2-1 LZS Dobryń 17 kwietnia, 16:00
Sokół Adamów 0-1 Unia Krzywda 17 kwietnia, 16:00
Lutnia Piszczac 4-0 Orkan Wojcieszków 17 kwietnia, 16:00
GLKS Rokitno 1-1 Victoria Parczew 17 kwietnia, 16:00
ŁKS Łazy 2-0 Agrosport Leśna Podlaska 17 kwietnia, 16:00
Grom Kąkolewnica 1-2 Unia Żabików 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 3 maja

Grom Kąkolewnica 3-0 Lesovia Trzebieszów 3 maja, 16:00
(wo)
w Polskowoli / na boisku 2-4; w zespole gości wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Unia Żabików 4-2 ŁKS Łazy 3 maja, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 3-1 GLKS Rokitno 3 maja, 16:00
Victoria Parczew 1-5 Lutnia Piszczac 3 maja, 16:00
Orkan Wojcieszków 2-2 Sokół Adamów 3 maja, 16:00
Unia Krzywda 0-1 Podlasie II Biała Podlaska 3 maja, 16:00
LZS Dobryń 6-0 Granica Terespol 3 maja, 16:00

Kolejka 18 - 8 maja

Lesovia Trzebieszów 2-3 LZS Dobryń 8 maja, 16:00
Granica Terespol 0-2 Unia Krzywda 8 maja, 16:00
Podlasie II Biała Podlaska 6-0 Orkan Wojcieszków 8 maja, 16:00
Sokół Adamów 2-5 Victoria Parczew 8 maja, 16:00
Lutnia Piszczac 3-0 Agrosport Leśna Podlaska 8 maja, 16:00
GLKS Rokitno 2-1 Unia Żabików 8 maja, 16:00
ŁKS Łazy 3-1 Grom Kąkolewnica 8 maja, 16:00

Kolejka 19 - 15 maja

ŁKS Łazy 4-3 Lesovia Trzebieszów 15 maja, 16:00
Grom Kąkolewnica 3-1 GLKS Rokitno 15 maja, 16:00
w Polskowoli
Unia Żabików 0-3 Lutnia Piszczac 15 maja, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 3-3 Sokół Adamów 15 maja, 16:00
Victoria Parczew 1-0 Podlasie II Biała Podlaska 15 maja, 16:00
Orkan Wojcieszków 4-3 Granica Terespol 15 maja, 16:00
Unia Krzywda 1-3 LZS Dobryń 15 maja, 16:00

Kolejka 20 - 22 maja

Lesovia Trzebieszów 2-2 Unia Krzywda 22 maja, 16:00
LZS Dobryń 4-1 Orkan Wojcieszków 22 maja, 16:00
Granica Terespol 2-7 Victoria Parczew 22 maja, 16:00
Podlasie II Biała Podlaska 5-2 Agrosport Leśna Podlaska 22 maja, 16:00
Sokół Adamów 0-1 Unia Żabików 21 maja, 17:00
Lutnia Piszczac 3-1 Grom Kąkolewnica 22 maja, 16:00
GLKS Rokitno 2-4 ŁKS Łazy 22 maja, 16:00

Kolejka 21 - 29 maja

GLKS Rokitno 4-1 Lesovia Trzebieszów 29 maja, 16:00
ŁKS Łazy 3-3 Lutnia Piszczac 29 maja, 16:00
Grom Kąkolewnica 1-3 Sokół Adamów 29 maja, 16:00
w Polskowoli
Unia Żabików 0-2 Podlasie II Biała Podlaska 29 maja, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 0-2 Granica Terespol 29 maja, 16:00
Victoria Parczew 1-0 LZS Dobryń 29 maja, 16:00
Orkan Wojcieszków 1-2 Unia Krzywda 29 maja, 16:00

Kolejka 22 - 5 czerwca

Lesovia Trzebieszów 5-2 Orkan Wojcieszków 5 czerwca, 16:00
Unia Krzywda 0-1 Victoria Parczew 5 czerwca, 16:00
LZS Dobryń 2-4 Agrosport Leśna Podlaska 5 czerwca, 17:00
Granica Terespol 0-0 Unia Żabików 5 czerwca, 16:00
Podlasie II Biała Podlaska 4-0 Grom Kąkolewnica 5 czerwca, 16:00
Sokół Adamów 2-3 ŁKS Łazy 5 czerwca, 16:00
Lutnia Piszczac 4-1 GLKS Rokitno 5 czerwca, 16:00

Kolejka 23 - 12 czerwca

Lutnia Piszczac 4-1 Lesovia Trzebieszów 12 czerwca, 16:00
GLKS Rokitno 1-1 Sokół Adamów 12 czerwca, 16:00
ŁKS Łazy 1-3 Podlasie II Biała Podlaska 12 czerwca, 16:00
Grom Kąkolewnica 2-4 Granica Terespol 12 czerwca, 16:00
w Polskowoli
Unia Żabików 4-2 LZS Dobryń 12 czerwca, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 1-1 Unia Krzywda 12 czerwca, 16:00
Victoria Parczew 3-0 Orkan Wojcieszków 12 czerwca, 16:00
(wo)
goście stawili się w zbyt małej liczbie

Kolejka 24 - 19 czerwca

Lesovia Trzebieszów 1-2 Victoria Parczew 19 czerwca, 16:00
Orkan Wojcieszków 2-1 Agrosport Leśna Podlaska 19 czerwca, 16:00
Unia Krzywda 3-1 Unia Żabików 19 czerwca, 16:00
LZS Dobryń 3-0 Grom Kąkolewnica 19 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 3-3; zespół gości nie posiadał dowodów tożsamości
Granica Terespol 8-1 ŁKS Łazy 19 czerwca, 14:00
Podlasie II Biała Podlaska 4-0 GLKS Rokitno 19 czerwca, 16:00
Sokół Adamów 1-1 Lutnia Piszczac 19 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 23 czerwca

Sokół Adamów 1-1 Lesovia Trzebieszów 23 czerwca, 16:00
Lutnia Piszczac 0-1 Podlasie II Biała Podlaska 23 czerwca, 16:00
GLKS Rokitno 5-1 Granica Terespol 23 czerwca, 16:00
ŁKS Łazy 1-1 LZS Dobryń 23 czerwca, 16:00
Grom Kąkolewnica 3-2 Unia Krzywda 23 czerwca, 16:00
w Polskowoli
Unia Żabików 3-0 Orkan Wojcieszków 23 czerwca, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 1-1 Victoria Parczew 23 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 26 czerwca

Lesovia Trzebieszów 7-0 Agrosport Leśna Podlaska 26 czerwca, 16:00
Victoria Parczew 5-0 Unia Żabików 26 czerwca, 16:00
Orkan Wojcieszków 2-3 Grom Kąkolewnica 26 czerwca, 16:00
Unia Krzywda 3-4 ŁKS Łazy 26 czerwca, 16:00
LZS Dobryń 2-1 GLKS Rokitno 26 czerwca, 16:00
Granica Terespol 0-1 Lutnia Piszczac 15 czerwca, 18:00
Podlasie II Biała Podlaska 4-0 Sokół Adamów 26 czerwca, 16:00
na stadionie TOP-u 54

IV liga 2010/2011 (lubelska)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Chełm)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Lublin)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Zamość)

Klasa A 2010/2011 (Biała Podlaska)

Autor: Mateusz Ciulak
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas