[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Zamość
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Omega Stary Zamość 30 73 24 1 5 89-31 14 1 0 59-9 10 0 5 30-22
2.  Ostoja Skierbieszów 30 57 18 3 9 63-42 9 1 5 35-21 9 2 4 28-21 2 3 1 0 1 6-6
3.  Grom Różaniec 30 57 16 9 5 73-48 10 4 1 41-23 6 5 4 32-25 2 3 1 0 1 6-6
4.  Igros Krasnobród 30 56 16 8 6 87-46 9 4 2 51-25 7 4 4 36-21
5.  Tur Turobin 30 54 15 9 6 49-36 8 4 3 28-16 7 5 3 21-20
6.  Kryształ Werbkowice 30 50 14 8 8 43-31 6 5 4 23-21 8 3 4 20-10 2 4 1 1 0 3-2
7.  Korona Łaszczów 30 50 15 5 10 61-44 8 2 5 29-18 7 3 5 32-26 2 1 0 1 1 2-3
8.  Unia Hrubieszów 30 46 14 4 12 59-46 8 1 6 31-21 6 3 6 28-25
9.  Sparta Wożuczyn 30 41 12 5 13 46-48 7 3 5 26-21 5 2 8 20-27
10.  Sparta Łabunie 30 36 9 9 12 39-51 2 5 8 18-30 7 4 4 21-21
11.  Relax Księżpol 30 35 9 8 13 50-60 6 3 6 26-28 3 5 7 24-32 2 3 1 0 1 7-6
12.  Victoria Łukowa/Chmielek 30 35 10 5 15 49-51 5 2 8 20-24 5 3 7 29-27 2 3 1 0 1 6-7
13.  Echo Zawada 30 29 8 5 17 34-64 4 3 8 19-32 4 2 9 15-32 2 3 1 0 1 3-1
14.  Olimpiakos Tarnogród 30 29 8 5 17 33-64 4 2 9 18-32 4 3 8 15-32 2 3 1 0 1 1-3
15.  Tanew Majdan Stary 30 18 4 6 20 21-72 3 5 7 12-20 1 1 13 9-52
16.  Cosmos Józefów 30 7 1 4 25 36-98 1 2 12 15-40 0 2 13 21-58
Płomień Spartan Nieledew zrezygnował z awansu do klasy okręgowej, a Sparta Wożuczyn wycofała się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymały się Olimpiakos Tarnogród i Tanew Majdan Stary.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Omega Stary Zamość    1-0 3-1 4-2 5-1 1-1 7-0 2-1 4-1 2-0 3-0 1-0 4-0 6-1 3-0 13-1 
 2 Ostoja Skierbieszów0-2     3-1 0-2 0-0 1-0 3-0 4-2 2-5 0-1 5-3 4-0 1-2 2-1 6-0 4-2 
 3 Grom Różaniec1-3 5-3     3-2 3-0 1-0 1-1 2-0 4-1 3-0 4-4 1-1 2-2 4-2 3-2 4-2 
 4 Igros Krasnobród1-3 4-1 2-2     1-4 2-2 4-1 4-2 3-1 1-1 0-0 8-5 7-1 3-0 7-0 4-2 
 5 Tur Turobin3-2 1-1 0-1 3-2     0-0 1-2 1-0 1-2 1-1 4-0 3-0* 3-1 1-1 3-1 3-2 
 6 Kryształ Werbkowice2-3 0-2 4-4 1-1 0-0     2-2 1-1 3-2 0-2 2-1 1-0 3-0 0-1 2-1 2-1 
 7 Korona Łaszczów2-1 1-3 3-1 1-4 1-3 0-1     2-3 3-1 6-0 0-0 0-0 2-0 3-0* 4-1 1-0 
 8 Unia Hrubieszów0-1 2-3 1-3 2-1 3-0 0-1 1-5     3-1 1-3 1-1 2-0 2-0 7-2 2-0 4-0 
 9 Sparta Wożuczyn3-1 1-2 1-1 0-3 2-2 1-0 4-3 0-2     1-2 3-0 1-2 2-0 2-1 0-0 5-2 
 10 Sparta Łabunie1-2 2-2 0-3 2-2 2-3 1-2 1-5 2-2 0-1     2-1 3-1 0-0 0-2 0-2 2-2 
 11 Relax Księżpol4-1 0-3 0-4 2-3 0-2 3-0 0-3 1-1 2-2 1-0     2-5 2-1 1-1 6-1 2-1 
 12 Victoria Łukowa/Chmielek0-3 2-0 4-2 1-3 0-1 0-3* 0-0 3-0 0-0 1-2 1-5     0-2 0-1 4-0 4-2 
 13 Echo Zawada3-1 0-2 1-1 0-4 1-1 0-5 1-2 0-5 0-2 2-2 3-0 1-5     0-1 5-0 2-1 
 14 Olimpiakos Tarnogród1-3 1-2 1-3 1-1 0-0 0-2 1-0 1-3 1-0 0-3 1-5 0-7 0-3     5-0 5-0 
 15 Tanew Majdan Stary1-3 0-2 1-1 0-0 0-1 0-1 0-3* 0-3 1-0 1-1 1-2 0-0 2-0 2-0     3-3 
 16 Cosmos Józefów0-1 1-2 1-4 1-6 2-3 0-2 0-5 2-3 0-1 1-3 2-2 0-3 2-3 1-1 2-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Grom Różaniec 5-3 Ostoja Skierbieszów 15 sierpnia, 16:00
Sparta Łabunie 2-3 Tur Turobin 15 sierpnia, 17:00
Igros Krasnobród 7-1 Echo Zawada 15 sierpnia, 16:00
Relax Księżpol 3-0 Kryształ Werbkowice 15 sierpnia, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 5-0 Cosmos Józefów 15 sierpnia, 17:00
Korona Łaszczów 4-1 Tanew Majdan Stary 15 sierpnia, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 0-3 Omega Stary Zamość 15 sierpnia, 17:00
Unia Hrubieszów 3-1 Sparta Wożuczyn 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Ostoja Skierbieszów 2-5 Sparta Wożuczyn 22 sierpnia, 17:00
Tanew Majdan Stary 0-0 Victoria Łukowa/Chmielek 22 sierpnia, 17:00
Cosmos Józefów 0-5 Korona Łaszczów 22 sierpnia, 17:00
w Majdanie Nepryskim
Kryształ Werbkowice 0-1 Olimpiakos Tarnogród 22 sierpnia, 17:00
Echo Zawada 3-0 Relax Księżpol 21 sierpnia, 17:00
Tur Turobin 3-2 Igros Krasnobród 22 sierpnia, 17:00
Grom Różaniec 3-0 Sparta Łabunie 21 sierpnia, 17:00
Unia Hrubieszów 0-1 Omega Stary Zamość 22 sierpnia, 17:00 (200)

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Sparta Łabunie 2-2 Ostoja Skierbieszów 29 sierpnia, 17:00
Igros Krasnobród 2-2 Grom Różaniec 29 sierpnia, 16:00
Relax Księżpol 0-2 Tur Turobin 29 sierpnia, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 0-3 Echo Zawada 29 sierpnia, 17:00
Korona Łaszczów 0-1 Kryształ Werbkowice 25 sierpnia, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 4-2 Cosmos Józefów 29 sierpnia, 17:00
w Majdanie Nepryskim
Unia Hrubieszów 2-0 Tanew Majdan Stary 28 sierpnia, 17:00
Sparta Wożuczyn 3-1 Omega Stary Zamość 29 sierpnia, 16:00 (250)

Kolejka 4 - 4-5 września

Ostoja Skierbieszów 0-2 Omega Stary Zamość 5 września, 17:00 (70)
Tanew Majdan Stary 1-0 Sparta Wożuczyn 5 września, 17:00
Cosmos Józefów 2-3 Unia Hrubieszów 5 września, 16:00
Kryształ Werbkowice 1-0 Victoria Łukowa/Chmielek 4 września, 14:00
Echo Zawada 1-2 Korona Łaszczów 4 września, 17:00
Tur Turobin 1-1 Olimpiakos Tarnogród 5 września, 17:00
Grom Różaniec 4-4 Relax Księżpol 5 września, 16:00
Sparta Łabunie 2-2 Igros Krasnobród 4 września, 17:00

Kolejka 5 - 12 września

Igros Krasnobród 4-1 Ostoja Skierbieszów 12 września, 16:00
Relax Księżpol 1-0 Sparta Łabunie 12 września, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 1-3 Grom Różaniec 12 września, 16:00
Korona Łaszczów 1-3 Tur Turobin 12 września, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 0-2 Echo Zawada 6 października, 15:00
w pierwotnym terminie (12 września, 16:00) odwołany z powodu zalanego boiska
Unia Hrubieszów 0-1 Kryształ Werbkowice 12 września, 16:00
Sparta Wożuczyn 5-2 Cosmos Józefów 12 września, 16:00
Tanew Majdan Stary 1-3 Omega Stary Zamość 12 września, 16:00 (300)

Kolejka 6 - 18-19 września

Ostoja Skierbieszów 6-0 Tanew Majdan Stary 19 września, 16:00
Cosmos Józefów 0-1 Omega Stary Zamość 19 września, 15:00
w Majdanie Nepryskim
Kryształ Werbkowice 3-2 Sparta Wożuczyn 19 września, 16:00
Echo Zawada 0-5 Unia Hrubieszów 18 września, 15:00
Tur Turobin 3-0 Victoria Łukowa/Chmielek 19 września, 16:00
(wo)
przerwany w 63 minucie przy stanie 3:0
Grom Różaniec 1-1 Korona Łaszczów 19 września, 15:00
Sparta Łabunie 0-2 Olimpiakos Tarnogród 19 września, 16:00
Igros Krasnobród 0-0 Relax Księżpol 19 września, 16:00

Kolejka 7 - 25-26 września

Relax Księżpol 0-3 Ostoja Skierbieszów 26 września, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 1-1 Igros Krasnobród 26 września, 16:00
Korona Łaszczów 6-0 Sparta Łabunie 26 września, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 4-2 Grom Różaniec 26 września, 15:00
Unia Hrubieszów 3-0 Tur Turobin 26 września, 16:00 (350)
Sparta Wożuczyn 2-0 Echo Zawada 26 września, 15:00
Tanew Majdan Stary 3-3 Cosmos Józefów 26 września, 16:00
Kryształ Werbkowice 2-3 Omega Stary Zamość 26 września, 16:00 (100)

Kolejka 8 - 2-3 października

Ostoja Skierbieszów 4-2 Cosmos Józefów 3 października, 16:00
Kryształ Werbkowice 2-1 Tanew Majdan Stary 3 października, 14:00
Echo Zawada 3-1 Omega Stary Zamość 2 października, 16:00 (100)
Tur Turobin 1-2 Sparta Wożuczyn 2 października, 16:00
Grom Różaniec 2-0 Unia Hrubieszów 3 października, 15:00
Sparta Łabunie 3-1 Victoria Łukowa/Chmielek 3 października, 15:00
Igros Krasnobród 4-1 Korona Łaszczów 3 października, 15:00
Relax Księżpol 1-1 Olimpiakos Tarnogród 3 października, 15:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Olimpiakos Tarnogród 1-2 Ostoja Skierbieszów 10 października, 15:00
Korona Łaszczów 0-0 Relax Księżpol 10 października, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-3 Igros Krasnobród 10 października, 15:00
Unia Hrubieszów 1-3 Sparta Łabunie 10 października, 15:00
Sparta Wożuczyn 1-1 Grom Różaniec 10 października, 14:00
Tanew Majdan Stary 2-0 Echo Zawada 10 października, 15:00
Cosmos Józefów 0-2 Kryształ Werbkowice 10 października, 15:00
Tur Turobin 3-2 Omega Stary Zamość 10 października, 15:00 (100)

Kolejka 10 - 17 października

Ostoja Skierbieszów 1-0 Kryształ Werbkowice 17 października, 14:00
Echo Zawada 2-1 Cosmos Józefów 17 października, 15:00
Tur Turobin 3-1 Tanew Majdan Stary 17 października, 15:00
Grom Różaniec 1-3 Omega Stary Zamość 17 października, 14:00 (300)
Sparta Łabunie 0-1 Sparta Wożuczyn 17 października, 15:00
Igros Krasnobród 4-2 Unia Hrubieszów 17 października, 15:00
Relax Księżpol 2-5 Victoria Łukowa/Chmielek 17 października, 14:00
Olimpiakos Tarnogród 1-0 Korona Łaszczów 17 października, 15:00

Kolejka 11 - 23-24 października

Korona Łaszczów 1-3 Ostoja Skierbieszów 24 października, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 0-1 Olimpiakos Tarnogród 24 października, 14:00
Unia Hrubieszów 1-1 Relax Księżpol 24 października, 14:00
Sparta Wożuczyn 0-3 Igros Krasnobród 24 października, 14:00
Tanew Majdan Stary 1-1 Grom Różaniec 24 października, 15:00
Cosmos Józefów 2-3 Tur Turobin 24 października, 15:00
Kryształ Werbkowice 3-0 Echo Zawada 24 października, 14:00
Sparta Łabunie 1-2 Omega Stary Zamość 24 października, 14:00 (200)

Kolejka 12 - 30-31 października

Ostoja Skierbieszów 1-2 Echo Zawada 31 października, 13:00
Tur Turobin 0-0 Kryształ Werbkowice 30 października, 15:00
Grom Różaniec 4-2 Cosmos Józefów 30 października, 13:00
Sparta Łabunie 0-2 Tanew Majdan Stary 31 października, 13:00 (400)
Igros Krasnobród 1-3 Omega Stary Zamość 31 października, 14:00 (450)
Relax Księżpol 2-2 Sparta Wożuczyn 31 października, 14:00
Olimpiakos Tarnogród 1-3 Unia Hrubieszów 31 października, 14:00
Korona Łaszczów 0-0 Victoria Łukowa/Chmielek 31 października, 13:00

Kolejka 13 - 7 listopada

Victoria Łukowa/Chmielek 2-0 Ostoja Skierbieszów 7 listopada, 13:00
Unia Hrubieszów 1-5 Korona Łaszczów 7 listopada, 13:00
Sparta Wożuczyn 2-1 Olimpiakos Tarnogród 7 listopada, 13:00
Tanew Majdan Stary 0-0 Igros Krasnobród 7 listopada, 14:00
Cosmos Józefów 1-3 Sparta Łabunie 7 listopada, 14:00
Kryształ Werbkowice 4-4 Grom Różaniec 7 listopada, 13:00
Echo Zawada 1-1 Tur Turobin 7 listopada, 14:00
Relax Księżpol 4-1 Omega Stary Zamość 7 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Ostoja Skierbieszów 0-0 Tur Turobin 11 listopada, 13:00
Grom Różaniec 2-2 Echo Zawada 11 listopada, 13:00
Sparta Łabunie 1-2 Kryształ Werbkowice 11 listopada, 13:00
Igros Krasnobród 4-2 Cosmos Józefów 11 listopada, 13:00
Relax Księżpol 6-1 Tanew Majdan Stary 11 listopada, 13:00
Olimpiakos Tarnogród 1-3 Omega Stary Zamość 11 listopada, 14:00
Korona Łaszczów 3-1 Sparta Wożuczyn 11 listopada, 13:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-0 Unia Hrubieszów 11 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Unia Hrubieszów 2-3 Ostoja Skierbieszów 14 listopada, 13:00
Sparta Wożuczyn 1-2 Victoria Łukowa/Chmielek 14 listopada, 11:00
Tanew Majdan Stary 2-0 Olimpiakos Tarnogród 14 listopada, 14:00
Cosmos Józefów 2-2 Relax Księżpol 14 listopada, 14:00
Kryształ Werbkowice 1-1 Igros Krasnobród 14 listopada, 13:00
Echo Zawada 2-2 Sparta Łabunie 14 listopada, 13:00
Tur Turobin 0-1 Grom Różaniec 14 listopada, 13:00
Korona Łaszczów 2-1 Omega Stary Zamość 14 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 26-27 marca

Ostoja Skierbieszów 3-1 Grom Różaniec 27 marca, 15:00
Tur Turobin 1-1 Sparta Łabunie 27 marca, 15:00
Echo Zawada 0-4 Igros Krasnobród 27 marca, 16:00
Kryształ Werbkowice 2-1 Relax Księżpol 26 marca, 15:00
w Turkowicach
Cosmos Józefów 1-1 Olimpiakos Tarnogród 27 marca, 15:00
w Majdanie Nepryskim
Tanew Majdan Stary 0-3 Korona Łaszczów 27 marca, 15:00
(wo)
na boisku 1-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Omega Stary Zamość 1-0 Victoria Łukowa/Chmielek 27 marca, 15:00 (120)
w Zamościu
Sparta Wożuczyn 0-2 Unia Hrubieszów 27 marca, 15:00

Kolejka 17 - 2-3 kwietnia

Omega Stary Zamość 2-1 Unia Hrubieszów 3 kwietnia, 16:00 (300)
w Zamościu
Sparta Wożuczyn 1-2 Ostoja Skierbieszów 3 kwietnia, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 4-0 Tanew Majdan Stary 3 kwietnia, 17:00
Korona Łaszczów 1-0 Cosmos Józefów 3 kwietnia, 14:00
Olimpiakos Tarnogród 0-2 Kryształ Werbkowice 3 kwietnia, 16:00
w Korchowie
Relax Księżpol 2-1 Echo Zawada 2 kwietnia, 16:00
Igros Krasnobród 1-4 Tur Turobin 3 kwietnia, 15:00
Sparta Łabunie 0-3 Grom Różaniec 3 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

Ostoja Skierbieszów 0-1 Sparta Łabunie 10 kwietnia, 16:00
Grom Różaniec 3-2 Igros Krasnobród 10 kwietnia, 15:00
Tur Turobin 4-0 Relax Księżpol 10 kwietnia, 15:00
Echo Zawada 0-1 Olimpiakos Tarnogród 10 kwietnia, 16:00
Kryształ Werbkowice 2-2 Korona Łaszczów 9 kwietnia, 15:00
w Turkowicach
Cosmos Józefów 0-3 Victoria Łukowa/Chmielek 10 kwietnia, 17:00
Tanew Majdan Stary 0-3 Unia Hrubieszów 10 kwietnia, 16:00
Omega Stary Zamość 4-1 Sparta Wożuczyn 10 kwietnia, 16:00 (100)
w Zamościu

Kolejka 19 - 16-17 kwietnia

Omega Stary Zamość 1-0 Ostoja Skierbieszów 17 kwietnia, 16:00 (250)
w Zamościu
Sparta Wożuczyn 0-0 Tanew Majdan Stary 17 kwietnia, 15:00
Unia Hrubieszów 4-0 Cosmos Józefów 16 kwietnia, 15:00
w Mirczu
Victoria Łukowa/Chmielek 0-3 Kryształ Werbkowice 17 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-1; drużyna gospodarzy przeprowadziła pięć zmian
Korona Łaszczów 2-0 Echo Zawada 17 kwietnia, 14:00
Olimpiakos Tarnogród 0-0 Tur Turobin 17 kwietnia, 16:00
w Korchowie
Relax Księżpol 0-4 Grom Różaniec 16 kwietnia, 17:00
Igros Krasnobród 1-1 Sparta Łabunie 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 20-23 kwietnia

Omega Stary Zamość 3-0 Tanew Majdan Stary 20 kwietnia, 17:00
w Zamościu
Ostoja Skierbieszów 0-2 Igros Krasnobród 20 kwietnia, 17:00
Sparta Łabunie 2-1 Relax Księżpol 23 kwietnia, 13:00
Grom Różaniec 4-2 Olimpiakos Tarnogród 23 kwietnia, 14:00
Tur Turobin 1-2 Korona Łaszczów 23 kwietnia, 13:00
Echo Zawada 1-5 Victoria Łukowa/Chmielek 20 kwietnia, 17:00
Kryształ Werbkowice 1-1 Unia Hrubieszów 20 kwietnia, 16:00
w Turkowicach
Cosmos Józefów 0-1 Sparta Wożuczyn 23 kwietnia, 15:00
w Majdanie Nepryskim

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

Tanew Majdan Stary 0-2 Ostoja Skierbieszów 1 maja, 16:00
Omega Stary Zamość 13-1 Cosmos Józefów 30 kwietnia, 16:00 (50)
w Zamościu
Sparta Wożuczyn 1-0 Kryształ Werbkowice 30 kwietnia, 15:00
Unia Hrubieszów 2-0 Echo Zawada 1 maja, 16:00
w Mirczu
Victoria Łukowa/Chmielek 0-1 Tur Turobin 1 maja, 17:00
Korona Łaszczów 3-1 Grom Różaniec 30 kwietnia, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 0-3 Sparta Łabunie 30 kwietnia, 16:00
Relax Księżpol 2-3 Igros Krasnobród 1 maja, 17:00

Kolejka 22 - 8 maja

Omega Stary Zamość 1-1 Kryształ Werbkowice 8 maja, 16:00 (500)
Ostoja Skierbieszów 5-3 Relax Księżpol 8 maja, 17:00
Igros Krasnobród 3-0 Olimpiakos Tarnogród 8 maja, 15:00
Sparta Łabunie 1-5 Korona Łaszczów 8 maja, 16:00
Grom Różaniec 1-1 Victoria Łukowa/Chmielek 8 maja, 16:00
Tur Turobin 1-0 Unia Hrubieszów 8 maja, 16:00
Echo Zawada 0-2 Sparta Wożuczyn 8 maja, 17:00
Cosmos Józefów 2-1 Tanew Majdan Stary 8 maja, 17:00
w Majdanie Nepryskim

Kolejka 23 - 14-15 maja

Cosmos Józefów 1-2 Ostoja Skierbieszów 15 maja, 17:00
w Majdanie Nepryskim
Tanew Majdan Stary 0-1 Kryształ Werbkowice 15 maja, 17:00
Omega Stary Zamość 4-0 Echo Zawada 15 maja, 16:00 (450)
Sparta Wożuczyn 2-2 Tur Turobin 15 maja, 16:00
Unia Hrubieszów 1-3 Grom Różaniec 14 maja, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-2 Sparta Łabunie 15 maja, 17:00
Korona Łaszczów 1-4 Igros Krasnobród 15 maja, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 1-5 Relax Księżpol 15 maja, 17:00
w Korchowie

Kolejka 24 - 21-22 maja

Omega Stary Zamość 5-1 Tur Turobin 21 maja, 17:00 (200)
Ostoja Skierbieszów 2-1 Olimpiakos Tarnogród 22 maja, 17:00
Relax Księżpol 0-3 Korona Łaszczów 22 maja, 17:00
Igros Krasnobród 8-5 Victoria Łukowa/Chmielek 22 maja, 16:00
Sparta Łabunie 2-2 Unia Hrubieszów 21 maja, 17:00
Grom Różaniec 4-1 Sparta Wożuczyn 22 maja, 17:00
Echo Zawada 5-0 Tanew Majdan Stary 22 maja, 17:00
Kryształ Werbkowice 2-1 Cosmos Józefów 21 maja, 17:00
w Turkowicach

Kolejka 25 - 28-29 maja

Kryształ Werbkowice 0-2 Ostoja Skierbieszów 28 maja, 12:00 (50)
w Turkowicach
Cosmos Józefów 2-3 Echo Zawada 29 maja, 17:00
w Majdanie Nepryskim
Tanew Majdan Stary 0-1 Tur Turobin 29 maja, 17:00
Omega Stary Zamość 3-1 Grom Różaniec 29 maja, 16:00 (450)
Sparta Wożuczyn 1-2 Sparta Łabunie 29 maja, 16:00
Unia Hrubieszów 2-1 Igros Krasnobród 28 maja, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-5 Relax Księżpol 29 maja, 17:00
Korona Łaszczów 3-0 Olimpiakos Tarnogród 29 maja, 15:00
(wo)
goście nie przyjechali

Kolejka 26 - 4-5 czerwca

Omega Stary Zamość 2-0 Sparta Łabunie 4 czerwca, 17:00 (250)
Ostoja Skierbieszów 3-0 Korona Łaszczów 5 czerwca, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 0-7 Victoria Łukowa/Chmielek 5 czerwca, 10:00
w Różańcu
Relax Księżpol 1-1 Unia Hrubieszów 5 czerwca, 17:00
Igros Krasnobród 3-1 Sparta Wożuczyn 5 czerwca, 16:00
Grom Różaniec 3-2 Tanew Majdan Stary 5 czerwca, 17:00
Tur Turobin 3-2 Cosmos Józefów 5 czerwca, 17:00
Echo Zawada 0-5 Kryształ Werbkowice 5 czerwca, 17:00
w Turkowicach

Kolejka 27 - 8-12 czerwca

Echo Zawada 0-2 Ostoja Skierbieszów 11 czerwca, 18:00
Kryształ Werbkowice 0-0 Tur Turobin 11 czerwca, 17:00
w Turkowicach
Cosmos Józefów 1-4 Grom Różaniec 12 czerwca, 17:00
w Długim Kącie
Tanew Majdan Stary 1-1 Sparta Łabunie 12 czerwca, 17:00
Omega Stary Zamość 4-2 Igros Krasnobród 8 czerwca, 17:30 (150)
Sparta Wożuczyn 3-0 Relax Księżpol 12 czerwca, 16:00
Unia Hrubieszów 7-2 Olimpiakos Tarnogród 11 czerwca, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 0-0 Korona Łaszczów 12 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 18-19 czerwca

Omega Stary Zamość 3-0 Relax Księżpol 19 czerwca, 16:00 (100)
Ostoja Skierbieszów 4-0 Victoria Łukowa/Chmielek 18 czerwca, 18:00
Korona Łaszczów 2-3 Unia Hrubieszów 19 czerwca, 15:00 (150)
Olimpiakos Tarnogród 1-0 Sparta Wożuczyn 18 czerwca, 17:00
w Różańcu
Igros Krasnobród 7-0 Tanew Majdan Stary 19 czerwca, 16:00
Sparta Łabunie 2-2 Cosmos Józefów 19 czerwca, 17:00
Grom Różaniec 1-0 Kryształ Werbkowice 19 czerwca, 17:00
Tur Turobin 3-1 Echo Zawada 19 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 23 czerwca

Tur Turobin 1-1 Ostoja Skierbieszów 23 czerwca, 17:00
Echo Zawada 1-1 Grom Różaniec 23 czerwca, 17:00
Kryształ Werbkowice 0-2 Sparta Łabunie 23 czerwca, 17:00
w Turkowicach
Cosmos Józefów 1-6 Igros Krasnobród 23 czerwca, 17:00
w Długim Kącie
Tanew Majdan Stary 1-2 Relax Księżpol 23 czerwca, 17:00
Omega Stary Zamość 6-1 Olimpiakos Tarnogród 23 czerwca, 17:00 (300)
Sparta Wożuczyn 4-3 Korona Łaszczów 23 czerwca, 17:00
Unia Hrubieszów 2-0 Victoria Łukowa/Chmielek 23 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 25-26 czerwca

Omega Stary Zamość 7-0 Korona Łaszczów 26 czerwca, 17:00 (250)
Ostoja Skierbieszów 4-2 Unia Hrubieszów 25 czerwca, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 0-0 Sparta Wożuczyn 26 czerwca, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 5-0 Tanew Majdan Stary 26 czerwca, 17:00
Relax Księżpol 2-1 Cosmos Józefów 26 czerwca, 17:00
Igros Krasnobród 2-2 Kryształ Werbkowice 26 czerwca, 17:00
Sparta Łabunie 0-0 Echo Zawada 26 czerwca, 17:00
Grom Różaniec 3-0 Tur Turobin 26 czerwca, 17:00

IV liga 2010/2011 (lubelska)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Chełm)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Lublin)

Klasa A 2010/2011 (Zamość I)
Klasa A 2010/2011 (Zamość II)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas