[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Zamość II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Płomień Spartan Nieledew 22 52 17 1 4 66-38 9 0 2 33-14 8 1 2 33-24
2.  Olimpia Miączyn 22 51 16 3 3 80-26 8 2 1 42-13 8 1 2 38-13
3.  Huragan Hrubieszów 22 49 16 1 5 67-39 9 1 1 37-17 7 0 4 30-22
4.  Orkan Bełżec 22 41 13 2 7 65-37 7 1 3 37-22 6 1 4 28-15
5.  Pogoń 96 Łaszczówka 22 38 12 2 8 50-43 7 0 4 22-22 5 2 4 28-21
6.  Granica Lubycza Królewska 22 30 9 3 10 39-32 6 0 5 17-15 3 3 5 22-17
7.  Szumy Susiec 22 25 7 4 11 49-50 4 3 4 29-24 3 1 7 20-26
8.  Ruch Machnów Nowy 22 22 6 4 12 30-53 5 2 4 14-18 1 2 8 16-35 2 6 2 0 0 5-2
9.  Zryw Ulhówek 22 22 6 4 12 41-63 3 2 6 21-30 3 2 6 20-33 2 0 0 0 2 2-5
10.  Metanoja Lipsko 22 21 6 3 13 35-81 5 1 5 23-42 1 2 8 12-39
11.  Andoria Mircze 22 17 5 2 15 30-59 4 1 6 19-29 1 1 9 11-30
12.  Orzeł Cześniki 22 12 3 3 16 40-71 2 3 6 22-30 1 0 10 18-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Płomień Spartan Nieledew    3-2 1-2 3-0 2-3 3-0* 1-0 3-0 3-2 6-1 5-2 3-2 
 2 Olimpia Miączyn5-1     1-2 1-1 3-1 1-1 4-1 4-1 11-1 6-0 3-2 3-2 
 3 Huragan Hrubieszów3-2 0-1     4-2 2-1 1-0 6-4 3-0 2-2 9-0 3-2 4-3 
 4 Orkan Bełżec2-2 3-2 4-0     3-4 4-1 1-2 5-3 4-3 4-0 1-2 6-3 
 5 Pogoń 96 Łaszczówka1-3 1-3 0-5 0-3     4-3 2-1 2-0 2-1 2-1 5-1 3-1 
 6 Granica Lubycza Królewska1-2 0-3 2-1 1-2 1-0     2-3 2-1 1-2 2-0 2-0 3-1 
 7 Szumy Susiec4-6 1-3 4-1 2-3 1-5 0-0     4-1 1-1 2-2 3-2 7-0 
 8 Ruch Machnów Nowy2-4 0-3 0-5 1-0 1-1 1-0 1-1     1-0 2-1 4-0 1-3 
 9 Zryw Ulhówek2-4 3-3 2-6 0-1 2-7 0-0 1-5 2-4     4-0 2-0 3-0 
 10 Metanoja Lipsko1-4 1-11 4-2 0-5 2-1 1-11 4-2 3-3 2-3     2-0 3-0 
 11 Andoria Mircze2-3 1-3 2-3 0-9 0-0 1-2 1-0 4-0 3-1 0-5     5-3 
 12 Orzeł Cześniki1-2 0-4 2-3 3-2 4-5 1-4 3-1 3-3 3-4 2-2 0-0     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Huragan Hrubieszów 4-3 Orzeł Cześniki 21 sierpnia, 16:00
w Teptiukowie
Andoria Mircze 0-9 Orkan Bełżec 22 sierpnia, 17:00
Metanoja Lipsko 3-3 Ruch Machnów Nowy 22 sierpnia, 15:30
Zryw Ulhówek 2-4 Płomień Spartan Nieledew 22 sierpnia, 16:00
Olimpia Miączyn 4-1 Szumy Susiec 22 sierpnia, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka 4-3 Granica Lubycza Królewska 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Orzeł Cześniki 1-4 Granica Lubycza Królewska 29 sierpnia, 17:00
Szumy Susiec 1-5 Pogoń 96 Łaszczówka 28 sierpnia, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 3-2 Olimpia Miączyn 29 sierpnia, 16:00
Ruch Machnów Nowy 1-0 Zryw Ulhówek 29 sierpnia, 17:00
Orkan Bełżec 4-0 Metanoja Lipsko 29 sierpnia, 17:00
Huragan Hrubieszów 3-2 Andoria Mircze 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 4-5 września

Andoria Mircze 5-3 Orzeł Cześniki 5 września, 16:00
Metanoja Lipsko 4-2 Huragan Hrubieszów 4 września, 15:00
Zryw Ulhówek 0-1 Orkan Bełżec 5 września, 16:00
Olimpia Miączyn 4-1 Ruch Machnów Nowy 5 września, 16:00
Pogoń 96 Łaszczówka 1-3 Płomień Spartan Nieledew 4 września, 16:00
Granica Lubycza Królewska 2-3 Szumy Susiec 5 września, 16:00

Kolejka 4 - 11-12 września

Orzeł Cześniki 3-1 Szumy Susiec 12 września, 15:00
w Miączynie
Płomień Spartan Nieledew 3-0 Granica Lubycza Królewska 12 września, 15:00
(wo)
goście nie stawili się na mecz
Ruch Machnów Nowy 1-1 Pogoń 96 Łaszczówka 12 września, 16:00
Orkan Bełżec 3-2 Olimpia Miączyn 12 września, 16:00
Huragan Hrubieszów 2-2 Zryw Ulhówek 11 września, 16:00
Andoria Mircze 0-5 Metanoja Lipsko 12 września, 16:00

Kolejka 5 - 18-19 września

Metanoja Lipsko 3-0 Orzeł Cześniki 18 września, 15:30
Zryw Ulhówek 2-0 Andoria Mircze 19 września, 16:00
Olimpia Miączyn 1-2 Huragan Hrubieszów 19 września, 15:00
Pogoń 96 Łaszczówka 0-3 Orkan Bełżec 18 września, 16:00
Granica Lubycza Królewska 2-1 Ruch Machnów Nowy 19 września, 15:00
Szumy Susiec 4-6 Płomień Spartan Nieledew 19 września, 13:00

Kolejka 6 - 25-26 września

Orzeł Cześniki 1-2 Płomień Spartan Nieledew 26 września, 15:00
Ruch Machnów Nowy 1-1 Szumy Susiec 26 września, 16:00
Orkan Bełżec 4-1 Granica Lubycza Królewska 26 września, 16:00
Huragan Hrubieszów 2-1 Pogoń 96 Łaszczówka 25 września, 16:00
Andoria Mircze 1-3 Olimpia Miączyn 26 września, 16:00
Metanoja Lipsko 2-3 Zryw Ulhówek 25 września, 14:00

Kolejka 7 - 2-3 października

Zryw Ulhówek 3-0 Orzeł Cześniki 3 października, 15:00
Olimpia Miączyn 6-0 Metanoja Lipsko 3 października, 15:00
Pogoń 96 Łaszczówka 5-1 Andoria Mircze 2 października, 14:00
Granica Lubycza Królewska 2-1 Huragan Hrubieszów 3 października, 15:00
Szumy Susiec 2-3 Orkan Bełżec 3 października, 13:00
Płomień Spartan Nieledew 3-0 Ruch Machnów Nowy 3 października, 14:00

Kolejka 8 - 9-10 października

Orzeł Cześniki 3-3 Ruch Machnów Nowy 10 października, 14:00
Orkan Bełżec 2-2 Płomień Spartan Nieledew 10 października, 15:00
Huragan Hrubieszów 6-4 Szumy Susiec 9 października, 16:00
Andoria Mircze 1-2 Granica Lubycza Królewska 10 października, 15:00
Metanoja Lipsko 2-1 Pogoń 96 Łaszczówka 10 października, 15:00
Zryw Ulhówek 3-3 Olimpia Miączyn 9 października, 15:00

Kolejka 9 - 16-17 października

Olimpia Miączyn 3-2 Orzeł Cześniki 17 października, 15:00
Pogoń 96 Łaszczówka 2-1 Zryw Ulhówek 16 października, 14:00
Granica Lubycza Królewska 2-0 Metanoja Lipsko 17 października, 14:00
Szumy Susiec 3-2 Andoria Mircze 17 października, 13:00
Płomień Spartan Nieledew 1-2 Huragan Hrubieszów 17 października, 14:00
Ruch Machnów Nowy 1-0 Orkan Bełżec 17 października, 15:00

Kolejka 10 - 23-24 października

Orzeł Cześniki 3-2 Orkan Bełżec 24 października, 14:00
Huragan Hrubieszów 3-0 Ruch Machnów Nowy 23 października, 14:00
Andoria Mircze 2-3 Płomień Spartan Nieledew 24 października, 14:00
Metanoja Lipsko 4-2 Szumy Susiec 24 października, 15:00
Zryw Ulhówek 0-0 Granica Lubycza Królewska 23 października, 15:00
Olimpia Miączyn 3-1 Pogoń 96 Łaszczówka 24 października, 15:00

Kolejka 11 - 30-31 października

Pogoń 96 Łaszczówka 3-1 Orzeł Cześniki 30 października, 14:00
Granica Lubycza Królewska 0-3 Olimpia Miączyn 31 października, 13:00
Szumy Susiec 1-1 Zryw Ulhówek 31 października, 13:00
Płomień Spartan Nieledew 6-1 Metanoja Lipsko 30 października, 13:00
Ruch Machnów Nowy 4-0 Andoria Mircze 30 października, 14:00
Orkan Bełżec 4-0 Huragan Hrubieszów 31 października, 14:00

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Orzeł Cześniki 2-3 Huragan Hrubieszów 3 kwietnia, 15:00
w Sitnie
Orkan Bełżec 1-2 Andoria Mircze 3 kwietnia, 15:00
Ruch Machnów Nowy 2-1 Metanoja Lipsko 2 kwietnia, 14:00
Płomień Spartan Nieledew 3-2 Zryw Ulhówek 2 kwietnia, 16:00
Szumy Susiec 1-3 Olimpia Miączyn 3 kwietnia, 13:00
Granica Lubycza Królewska 1-0 Pogoń 96 Łaszczówka 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Granica Lubycza Królewska 3-1 Orzeł Cześniki 10 kwietnia, 16:00
Pogoń 96 Łaszczówka 2-1 Szumy Susiec 10 kwietnia, 15:00
Olimpia Miączyn 5-1 Płomień Spartan Nieledew 10 kwietnia, 13:00
Zryw Ulhówek 2-4 Ruch Machnów Nowy 10 kwietnia, 15:00
Metanoja Lipsko 0-5 Orkan Bełżec 9 kwietnia, 14:30
Andoria Mircze 2-3 Huragan Hrubieszów 10 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Orzeł Cześniki 0-0 Andoria Mircze 17 kwietnia, 16:00
Huragan Hrubieszów 9-0 Metanoja Lipsko 16 kwietnia, 16:00
Orkan Bełżec 4-3 Zryw Ulhówek 17 kwietnia, 15:00
Ruch Machnów Nowy 0-3 Olimpia Miączyn 17 kwietnia, 15:00
Płomień Spartan Nieledew 2-3 Pogoń 96 Łaszczówka 17 kwietnia, 15:00
Szumy Susiec 0-0 Granica Lubycza Królewska 17 kwietnia, 13:00

Kolejka 15 - 23 kwietnia

Szumy Susiec 7-0 Orzeł Cześniki 23 kwietnia, 13:00
Granica Lubycza Królewska 1-2 Płomień Spartan Nieledew 20 kwietnia, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka 2-0 Ruch Machnów Nowy 20 kwietnia, 15:00
Olimpia Miączyn 1-1 Orkan Bełżec 23 kwietnia, 13:00
Zryw Ulhówek 2-6 Huragan Hrubieszów 23 kwietnia, 11:00
Metanoja Lipsko 2-0 Andoria Mircze 20 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

Orzeł Cześniki 2-2 Metanoja Lipsko 30 kwietnia, 15:00
w Sitnie
Andoria Mircze 3-1 Zryw Ulhówek 1 maja, 14:00
Huragan Hrubieszów 0-1 Olimpia Miączyn 30 kwietnia, 16:00
Orkan Bełżec 3-4 Pogoń 96 Łaszczówka 1 maja, 15:00
Ruch Machnów Nowy 1-0 Granica Lubycza Królewska 1 maja, 16:00
Płomień Spartan Nieledew 1-0 Szumy Susiec 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 7-8 maja

Płomień Spartan Nieledew 3-2 Orzeł Cześniki 8 maja, 16:00
Szumy Susiec 4-1 Ruch Machnów Nowy 8 maja, 13:00
Granica Lubycza Królewska 1-2 Orkan Bełżec 8 maja, 16:00
Pogoń 96 Łaszczówka 0-5 Huragan Hrubieszów 7 maja, 16:00
Olimpia Miączyn 3-2 Andoria Mircze 8 maja, 16:00
Zryw Ulhówek 4-0 Metanoja Lipsko 8 maja, 13:00

Kolejka 18 - 14-15 maja

Orzeł Cześniki 3-4 Zryw Ulhówek 15 maja, 16:00
Metanoja Lipsko 1-11 Olimpia Miączyn 14 maja, 14:30
Andoria Mircze 0-0 Pogoń 96 Łaszczówka 15 maja, 16:00
Huragan Hrubieszów 1-0 Granica Lubycza Królewska 14 maja, 16:00
Orkan Bełżec 1-2 Szumy Susiec 15 maja, 15:00
Ruch Machnów Nowy 2-4 Płomień Spartan Nieledew 15 maja, 16:00

Kolejka 19 - 21-22 maja

Ruch Machnów Nowy 1-3 Orzeł Cześniki 22 maja, 16:00
Płomień Spartan Nieledew 3-0 Orkan Bełżec 22 maja, 16:00
Szumy Susiec 4-1 Huragan Hrubieszów 22 maja, 13:00
Granica Lubycza Królewska 2-0 Andoria Mircze 22 maja, 16:00
Pogoń 96 Łaszczówka 2-1 Metanoja Lipsko 21 maja, 17:00
Olimpia Miączyn 11-1 Zryw Ulhówek 22 maja, 16:00

Kolejka 20 - 28-29 maja

Orzeł Cześniki 0-4 Olimpia Miączyn 29 maja, 16:00
Zryw Ulhówek 2-7 Pogoń 96 Łaszczówka 29 maja, 16:00
Metanoja Lipsko 1-11 Granica Lubycza Królewska 28 maja, 14:30
Andoria Mircze 1-0 Szumy Susiec 29 maja, 16:00
Huragan Hrubieszów 3-2 Płomień Spartan Nieledew 28 maja, 16:00
Orkan Bełżec 5-3 Ruch Machnów Nowy 29 maja, 15:00

Kolejka 21 - 4-5 czerwca

Orkan Bełżec 6-3 Orzeł Cześniki 5 czerwca, 17:00
Ruch Machnów Nowy 0-5 Huragan Hrubieszów 5 czerwca, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 5-2 Andoria Mircze 5 czerwca, 17:00
Szumy Susiec 2-2 Metanoja Lipsko 5 czerwca, 17:00
Granica Lubycza Królewska 1-2 Zryw Ulhówek 5 czerwca, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka 1-3 Olimpia Miączyn 5 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 11-12 czerwca

Orzeł Cześniki 4-5 Pogoń 96 Łaszczówka 12 czerwca, 17:00
Olimpia Miączyn 1-1 Granica Lubycza Królewska 12 czerwca, 17:00
Zryw Ulhówek 1-5 Szumy Susiec 12 czerwca, 17:00
Metanoja Lipsko 1-4 Płomień Spartan Nieledew 12 czerwca, 17:00
Andoria Mircze 4-0 Ruch Machnów Nowy 12 czerwca, 17:00
Huragan Hrubieszów 4-2 Orkan Bełżec 12 czerwca, 17:00

Baraże o utrzymanie w klasie A (Zamość)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Zamość)

Klasa A 2010/2011 (Zamość I)

Klasa B 2010/2011 (Zamość I)
Klasa B 2010/2011 (Zamość II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas