[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Mazur Ełk Miejski Klub Sportowy Mazur Ełk
Rok założenia: 1946
Barwy: biało-bordowo-granatowe
Adres: Piłsudskiego 27, 19-300 Ełk
telefon: (87) 621-64-80 wew. 61
WWW: http://www.mazur.elk.pl (oficj.)
http://mazur-elk.futbolowo.pl (nieoficj.)
Stadion: Stadion Miejski (dawniej pod nazwą: Stadion 1000-lecia Państwa Polskiego w Ełku)
pojemność - 2 618 miejsc (wszystkie siedzące) / oświetlenie - brak / boisko - 103 m x 67 m
Prezes: Robert Węglowski, Jarosław Olszewski (od 8 lutego 2011)
Trener: Janusz Limberger (od lipca 2010), Jakub Golak (od 17 lutego 2011)


Sukcesy

Puchar Polski - OZPN Białystok - 1961/62, 1964/65, 1966/67, 1967/68
Puchar Polski - OZPN Suwałki - 1982/83, 1983/84, 1993/94, 1996/97, 1997/98
 
Kadra


Bramkarze: Bartłomiej Danowski (21.03.92, 187/81, W, Wisła Płock), Krystian Kropiwnicki (06.04.92, 184/75), Mariusz Ragajszyn (03.01.91).
Obrońcy: Tomasz Boguszewski (17.02.91, 179/76), Radosław Guzowski (08.06.76, 182/80), Damian Koncewicz (07.01.92, W, juniorzy), Paweł Konopka (12.01.84), Daniel Laszkowski (07.08.92, W, juniorzy), Dawid Marcińczyk (08.09.89, W, Orzeł Stare Juchy), Daniel Piątkowski (05.09.89), Grzegorz Piątkowski (09.01.93, W, juniorzy), Daniel Potuszyński (13.03.82), Michał Rutkowski (14.03.88), Sewak Safarjan (16.11.87, ARM, J -> Płomień Ełk).
Pomocnicy: Mariusz Adasiewicz (24.01.86), Szymon Chudziński (08.08.90), Tomasz Dąbrowski (03.12.88, 170/72, W), Mariusz Duda (03.07.86), Michał Gałaszewski (22.02.90, J -> Pisa Barczewo), Paweł Gientek (20.08.84), Piotr Janik (14.05.85), Paweł Kazimierczak (13.07.87), Andrzej Sławomir Kleczkowski (23.10.84, 178/82), Grzegorz Komorowski (31.03.92), Arkadiusz Pawluczyk (18.10.89), Konrad Piwko (26.06.91), Jan Sidorowicz (24.06.82), Łukasz Sobczak (06.01.93, W, juniorzy), Kamil Stupak (27.08.86), Błażej Tusznio (26.06.89, J -> Czarni Olecko).
Napastnicy: Andrzej Arasim (14.06.88), Paweł Chwaszczewski (21.06.89, 185/75), Paweł Cichy (02.08.93, W, juniorzy), Jakub Golak (08.07.80, W, Mamry Giżycko), Jacek Hurcewicz (03.09.91), Bartłomiej Wierzbicki (26.09.85, 181/82, J -> kontuzja).
 
Uwagi

• Nazwy: (1946) KKS [Kolejowy Klub Sportowy] Ełk -> (1948) ZZK [Związek Zawodowy Kolejarzy] Ełk -> (1949) ZKS [Związkowy Klub Sportowy] Kolejarz Ełk -> (?) MKS Mazur Ełk
 
Dane z sezonu: 2010/11
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2002/03 - IV liga 2002/2003, grupa: warmińsko-mazurska
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2003/04 - IV liga 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2004/05 - IV liga 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - Liga okręgowa 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska I
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2007/08 - Liga okręgowa 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska I
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2008/09 - IV liga 2008/2009, grupa: warmińsko-mazurska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2009/10 - III liga 2009/2010, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2009/10 - Baraż o utrzymanie w III lidze, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2010/11 - III liga 2010/2011, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: warmińsko-mazurska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: warmińsko-mazurska I
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2013/14 - IV liga 2013/2014, grupa: warmińsko-mazurska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2014/15 - Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: warmińsko-mazurska I
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2016/17 - III liga 2016/2017, grupa: I
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - III liga 2017/2018, grupa: I
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2018/19 - III liga 2018/2019, grupa: I
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

 

Napisz do nas