[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Polonia Słubice Miejski Klub Sportowy Polonia Słubice
Rok założenia: 1945
Barwy: biało-niebiesko-czerwone
Adres: Sportowa 1, 69-100 Słubice
telefon: (95) 758-22-58, faks: 758-72-22
WWW: http://www.polonia.slubice.pl (oficj.)
Stadion: OSiR
pojemność - 6 000 miejsc (5 000 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 105 m x 60 m
Prezes: Mirosław Wrzesiński
Trener: Andrzej Michalski


Sukcesy

12. miejsce w II lidze - 2009/10
4. miejsce w III lidze - 1997/98
1/16 finału Pucharu Polski - 2009/10
Puchar Polski - OZPN Gorzów Wlkp. - 1994/95
finalista Pucharu Polski - OZPN Gorzów Wielkopolski – (4x) - 1993/94, 1995/96, 1996/97, 1999/00
finalista Pucharu Polski - Lubuski ZPN - 2003/04
 
Kadra


Bramkarze: Mirosław Dębiec (14.02.87, 187/77, W, Rega-Merida Trzebiatów), Piotr Dmuchowski (15.01.86, 183/79).
Obrońcy: Radosław Bączyk (04.04.82, 185/70), Rafał Jakubczak (10.07.81, 190/85), Robert Kozioła (13.01.81, 192/85), Rafał Skiba (06.08.82, 189/90, W, Darzbór Szczecinek), Krzysztof Ziemniak (21.04.84, 180/69), Arkadiusz Żyluk (28.11.74, 178/70).
Pomocnicy: Marcin Adamczewski (12.04.86, 178/69), Wojciech Glanc (21.08.89, 175/65), Krzysztof Kaczmarczyk (29.06.80, 181/78), Łukasz Kałużny (11.06.84, 183/80, W, Arka Nowa Sól), Remigiusz Pasternak (01.03.88, 178/69, J -> juniorzy), Kamil Sylwestrzak (16.07.88, 183/70), Łukasz Świdkiewicz (31.08.83, 185/76), Paweł Timoszyk (27.09.85, 172/69), Tomáš Varhanik (11.11.86, SVK, 175/74, W, MŠK SCP Ružomberok (SVK)).
Napastnicy: Artur Anioł (28.06.81, 179/69), Robert Budzałek (19.04.88, 185/74, W, juniorzy), Radosław Bugaj (28.05.78, J -> Årdal FK (NOR)), Bartosz Cal (22.06.81, J -> Årdal FK (NOR)), Piotr Smolec (20.07.84, 168/63, W, Koszarawa Żywiec), Ousmane Sylla (06.06.84, GUI, 175/70).
 
Uwagi

• Nazwy: (maj 1945) Kotwica Słubice -> (1954) Gwardia Słubice -> (1957) Koło Sportowe Ogniwo Słubice [rozwiązanie Gwardii i powołanie nowego klubu] -> (1958?) KS Odra Słubice [rozwiązanie Ogniwa i powołanie nowego klubu] -> (1959) KS Słubiczanka Słubice [fuzja z Czarnymi] -> (1966) KS Odra Słubice -> (1 stycznia 1978) Międzyorganizacyjny Ludowy KS Komes Słubice [fuzja z Orkanem] -> (1989) MLKS Słubice -> (październik 1993) KS Polonia Słubice -> (luty 1997) Miejski KS Polonia Słubice
 
Dane z sezonu: 2006/07
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - IV liga 2001/2002, grupa: lubuska
   2002/03 - IV liga 2002/2003, grupa: lubuska
   2003/04 - III liga 2003/2004, grupa: 3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk)
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Lubuski ZPN
   2004/05 - III liga 2004/2005, grupa: 3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk)
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Lubuski ZPN
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005
   2005/06 - III liga 2005/2006, grupa: 3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk)
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Lubuski ZPN
   2006/07 - III liga 2006/2007, grupa: 3
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Lubuski ZPN
   2007/08 - III liga 2007/2008, grupa: 3
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2008/09 - II liga 2008/2009, grupa: zachodnia
   2009/10 - II liga 2009/2010, grupa: zachodnia
   2009/10 - Remes Puchar Polski 2009/2010
   2010/11 - II liga 2010/2011, grupa: zachodnia
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: lubuska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012
   2012/13 - IV liga 2012/2013, grupa: lubuska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Gorzów Wielkopolski
   2014/15 - Klasa A 2014/2015, grupa: Gorzów Wielkopolski I
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2015/16 - Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Gorzów Wielkopolski
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2016/17 - Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Gorzów Wielkopolski
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Gorzów Wielkopolski
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2018/19 - IV liga 2018/2019, grupa: lubuska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Lubuski ZPN
   2019/20 - IV liga 2019/2020, grupa: lubuska
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski

 

Napisz do nas