[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 7 września

Zorza Marwice 0-3 Warta Jeżyki 7 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Leśnik Lemierzyce 3-0 Perła Cybinka 7 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Delta Stare Polichno 0-3 Błękitni II Lubno 7 września, 17:00
(wo)
Meprozet II Stare Kurowo 5-0 Spartak Deszczno 7 września, 17:00
Oldboy Słubice 1-3 Juwenia Boczów 7 września, 17:00
Iskra Głuchowo 3-1 Zieloni Lubiechnia Wielka 7 września, 17:00
As Pieski 1-3 Znicz Trzemeszno Lubuskie 7 września, 17:00
Favor Bobowicko 2-4 GKP Pszczew 7 września, 17:00
Chrobry Drzeńsko 3-0 Lubniewiczanka Lubniewice 7 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Nietoperz Gardzko 5-1 Muszelka Ogardy 11 września, 13:00
Kasztelania Santok 3-0 Zryw Głęboczek
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Leśnik Rąpin 3-3 GKS Bledzew 7 września, 17:00
k. 3-4
Uran Trzebicz 2-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 7 września, 17:00
pd. k. 5-6
Zorza Rolewice 0-8 Błyskawica Gościmiec 7 września, 17:00

II runda - 21 września

Leśnik Lemierzyce 1-12 Warta Słońsk 21 września, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 2-7 Błękitni Dobiegniew 21 września, 16:00
Warta Gorzów Wielkopolski 7-0 Błękitni II Lubno 21 września, 16:00
Pogoń II Skwierzyna 0-3 Znicz Trzemeszno Lubuskie 21 września, 16:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Kosmos 78 Rudnica 3-0 Juwenia Boczów 21 września, 16:00
(wo)
Iskra Głuchowo 3-0 Zorza Kowalów 21 września, 16:00
Błyskawica Gościmiec 3-1 Polonia Lipki Wielkie 21 września, 16:00
Kasztelania Santok 1-7 SHR Wojcieszyce 21 września, 16:00
Warta Jeżyki 0-3 Iskra Janczewo 21 września, 16:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
GKS Bledzew 6-1 Budowlani Murzynowo 21 września, 16:00
w Zemsku
Meprozet II Stare Kurowo 0-3 Tor-Bud Baczyna 21 września, 16:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Nietoperz Gardzko 3-0 Radowiak Drezdenko 21 września, 16:00
(wo)
GKP Pszczew 2-0 Zjednoczeni Przytoczna 21 września, 16:00
Chrobry Drzeńsko 1-2 Toroma Torzym 21 września, 16:00
Pogoń Krzeszyce 1-4 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 21 września, 16:00
Gwiazda Lubczyno 2-3 Błękitni Lubno 21 września, 16:00
Stal Sulęcin 3-1 Spójnia Ośno Lubuskie 21 września, 16:00
Róża Różanki 1-3 Czarni Witnica 21 września, 16:00
Odra Górzyca 3-0 Pogoń Skwierzyna 21 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Bobrówko 2-0 Meprozet Stare Kurowo 21 września, 16:00
Lubuszanin Drezdenko 1-3 Łucznik Strzelce Krajeńskie 21 września, 16:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-0 Ilanka Rzepin 21 września, 16:00
pd.
Orzeł II Międzyrzecz 1-2 Orzeł Międzyrzecz 21 września, 16:00
Polonia Słubice 6-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 21 września, 16:00

III runda - 5 października

Kosmos 78 Rudnica 1-3 Warta Gorzów Wielkopolski 5 października, 15:30
nieznany ? - Tomasz Jankowski ?, Piotr Leśnicki ?, Artur Wróbel ?
LZS Bobrówko 1-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5 października, 15:30
Znicz Trzemeszno Lubuskie 0-3 Warta Słońsk
(wo)
w pierwotnym terminie (5 października, 15:30) odwołany
Stal Sulęcin 2-4 Błękitni Lubno 5 października, 15:30
GKS Bledzew 2-1 Odra Górzyca 5 października, 16:00
GKP Pszczew 2-5 Łucznik Strzelce Krajeńskie 5 października, 15:30
Iskra Janczewo 0-3 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
(wo)
w pierwotnym terminie (5 października, 15:30) odwołany
Iskra Głuchowo 0-6 Czarni Witnica 5 października, 15:30
Toroma Torzym 1-11 Polonia Słubice 5 października, 15:30
Wojciech Satanowski 59 - Maciej Stefanowicz 4, 41, 48, 65, Radosław Pawełkiewicz 15, Mateusz Klimczak 60, 72, Robson 67, 86, Patryk Czereda 78, Łukasz Paszkiewicz 81
Nietoperz Gardzko 0-3 Błękitni Dobiegniew
(wo)
w pierwotnym terminie (5 października, 15:30) odwołany
Tor-Bud Baczyna 5-1 Błyskawica Gościmiec 5 października, 15:30
Marek Kurałowicz ?, Jacek Krzyżaniak ?, Marcin Jasiński ?, ?, Tomasz Leśnicki ? - nieznany ?
SHR Wojcieszyce 0-6 Orzeł Międzyrzecz 5 października, 15:30
Marcin Żeno ?, Daniel Klaus ?, Mateusz Konefał ? (k), Dawid Dzięgielewski ?, Rafał Kopeć ?, Tomasz Sobczak ?

IV runda - 19 października

Warta Gorzów Wielkopolski 1-2 Błękitni Lubno 19 października, 15:00
Tor-Bud Baczyna 1-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 19 października, 15:00
LZS Bobrówko 0-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 19 października, 15:00
GKS Bledzew 2-4 Czarni Witnica 19 października, 15:00
pd.
Warta Słońsk 2-1 Polonia Słubice 19 października, 15:00
pd.
Błękitni Dobiegniew 0-1 Orzeł Międzyrzecz 19 października, 15:00

Puchar Polski 2011/2012 (Lubuski ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Lubuski ZPN - Zielona Góra)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas