[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 9 września

VIP Stilon Gorzów Wielkopolski 7-1 Iskra Janczewo 9 września, 17:00
Artur Andruszczak 28, Dariusz Mazowiecki 33, 65, Dariusz Borowy 36, 85, Robert Kozioła 50, Grzegorz Bajko 73 - Przemysław Maciejewski 62
Sokół Gościm 1-3 Zjednoczeni Przytoczna 9 września, 17:00
Tomasz Mądrawski 30 - Szymon Kamiński 5, Patryk Dudek 35, Paweł Krauze 78
Leśnik Rąpin 4-1 Muszelka Ogardy 9 września, 17:00
Grzegorz Powroźnik 28, 73, Tomasz Nowak 48, Maciej Łojko 82 - Piotr Tabor 85
Błękitni Dobiegniew 0-2 Radowiak Drezdenko 9 września, 17:00
Łukasz Wargin 10, Rafał Ciba 35
Zjednoczeni Jeniniec 1-6 Warta Gorzów Wielkopolski 9 września, 17:00
Jarosław Polinowski 53 - Mateusz Sobański 20, 25, 43, Tomasz Spirzak 30, Maciej Kolasa 39, Patryk Szary 65
Uran Trzebicz 0-2 Polonia Słubice 9 września, 17:00
Mariusz Guraj 65, 75
SHR Wojcieszyce 2-2 Polonia Lipki Wielkie 9 września, 17:00
pd. k. 4-2
Mateusz Weryński 39, Piotr Lalak 95 - Mariusz Jaworski 34, Seweryn Majchrzak 116
Orzeł Trzcinna 0-3 Meprozet Stare Kurowo 9 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Lubniewiczanka Lubniewice 2-1 Orzeł Międzyrzecz 8 września, 17:00
Krzysztof Słoński 83, Mateusz Bruszko 89 - Maciej Grzelachowski 63
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 2-3 LZS Bobrówko 9 września, 17:00
Maciej Czyżewski 53, Adrian Kijak 77 - Jarosław Staszak 35, Erwin Kędziorski 76, Krzysztof Wysocki 79
SKP Słubice 3-3 Warta Słońsk 9 września, 17:00
pd. k. 5-6
Łukasz Kozyra 7, 21, Piotr Mroziński 38 - Łukasz Pińczyński 5, 60, Dawid Polak 60
Pogoń Krzeszyce 1-5 Odra Górzyca 9 września, 17:00
Daniel Żórawski 85 - Stanisław Bogusz 2, 90, Daniel Tabaka 25, Robert Budzałek 41, Paweł Dębski 87
FC Kursko 1-5 GKS Bledzew 9 września, 17:00
Kacper Kozdrowski 37 - Radosław Pawełkiewicz 26, Daniel Kunat 47, Robert Sieńko 73, 80, 82
Juwenia Boczów 0-1 GKP Pszczew 9 września, 17:00
Mateusz Piszczygłowa 78
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3-4 Spartak Deszczno 8 września, 17:00
Igor Leszczyński 20, Piotr Witkowski 25, Bartosz Kubacki 55 - Sebastian Żłobiński 13, Karol Dębski 36, 85, Jakub Kraus 62

II runda - 23 września
Do gry dołączają III-ligowcy: Ilanka Rzepin, KS Stilon Gorzów Wielkopolski, Piast Karnin oraz IV-ligowcy: Czarni Witnica, Kasztelania Santok, Lubuszanin Drezdenko, Łucznik Strzelce Krajeńskie, Spójnia Ośno Lubuskie, Stal Sulęcin.

Polonia Słubice 2-0 Spójnia Ośno Lubuskie 23 września, 16:00
Łukasz Tabaka 47, Aleksander Dudziński 59
Warta Słońsk 0-3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 23 września, 16:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Odra Górzyca 2-1 Ilanka Rzepin 16 września, 16:30
pd.
Robert Budzałek 5, 116 - Marcin Żeno 80
Leśnik Rąpin 0-5 Lubuszanin Drezdenko 22 września, 17:00
Wojciech Pfal 30, 77, Jacek Głowaczewski 36, 80, Mamadou Thombiano 68
LZS Bobrówko 3-6 Łucznik Strzelce Krajeńskie 22 września, 16:00
Norbert Rajnos 60, 79, Damian Czernicki 69 - Roman Połtawec 24, 33, 50, Konrad Lemieszko 29, Dominik Kurek 62, Bartosz Pacułt 74
Lubniewiczanka Lubniewice 0-4 Stal Sulęcin 22 września, 16:30
Jakub Sobczyk 53, Michał Kusztal 57, Karol Rosłanowski 61, Grzegorz Sochacki 80
Meprozet Stare Kurowo 4-1 Czarni Witnica 22 września, 16:30
Serhij Łytwynow 25, Paweł Nowak 57, Bartłomiej Hajdassz 64, Dominik Napierajczyk 81 - Paweł Hojka 53
SHR Wojcieszyce 1-5 Warta Gorzów Wielkopolski 22 września, 16:00
Karol Leszczyk 80 - Maciej Kolasa 10, Marcin Wusaty 23, Jakub Rosołowicz 39, 44, Tomasz Spirzak 57
VIP Stilon Gorzów Wielkopolski 2-4 GKS Bledzew 29 września, 16:00
Robert Sieńko 4 (s), Łukasz Głuszyk 37 (s) - Radosław Pawełkiewicz 15, Robert Sieńko 49, Mariusz Chłopecki 74, Daniel Kunat 81
GKP Pszczew 1-3 Zjednoczeni Przytoczna 23 września, 16:00
Filip Sawoch 50 - Patryk Minge 74, Bartłomiej Orzeł 90, Paweł Dudek 90
Spartak Deszczno 3-1 Kasztelania Santok 23 września, 16:00
Karol Dębski 20, Michał Sławiński 52, 54 - Tomasz Leśnicki 83
Radowiak Drezdenko 2-7 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 23 września, 16:00
Rafał Ciba 57, Hubert Włudarz 65 - Mateusz Konefał 19, Oskar Raćko 25, 63, 82, Adam Suchowera 29, Michał Pakuła 55, Marcin Kaczmarek 90

III runda - 7 października

Odra Górzyca 2-0 Stal Sulęcin 6 października, 16:00
Daniel Tabaka 72, 77
Warta Gorzów Wielkopolski 2-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 6 października, 16:00
Mateusz Sobański 57, Marcin Awiżeń 62
Polonia Słubice 0-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 7 października, 16:00
Michał Pakuła 2, Dawid Śliwiński 90
Meprozet Stare Kurowo 0-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 6 października, 16:00 (70)
Mateusz Ogrodowski 3, Paweł Posmyk 88
w Gorzowie Wielkopolskim; Meprozet gospodarzem
Zjednoczeni Przytoczna 0-2 Lubuszanin Drezdenko 6 października, 15:30
Wojciech Pfal 75, Mateusz Stankiewicz 85
GKS Bledzew 1-2 Spartak Deszczno 7 października, 15:00
Dawid Ruman 7 - Michał Sławiński 25, Mateusz Szczurek 90

Puchar Polski 2015/2016 (Lubuski ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Lubuski ZPN - Zielona Góra)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas