[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski

REKLAMA
REKLAMA

II runda - 19 września

Warta Wawrów 0-5 Orzeł Międzyrzecz 19 września, 16:00
Stal Sulęcin 2-5 GKP Gorzów Wielkopolski 19 września, 16:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 1-2 Spójnia Ośno Lubuskie 19 września, 16:00
GKS Bledzew 2-4 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 19 września, 16:00
MOSiR Kostrzyn nad Odrą 6-2 Lubniewiczanka Lubniewice 19 września, 16:00
Zorza Kowalów 0-15 Polonia Słubice 19 września, 16:00
Toroma Torzym 4-3 Warta Słońsk 19 września, 16:00
As Pieski 1-2 Zjednoczeni Przytoczna 19 września, 16:00
Błękitni Lubno 3-0 Pogoń Skwierzyna 19 września, 16:00
Tor-Bud Baczyna 6-2 Kosmos 78 Rudnica 19 września, 16:00
Galaktica Dzierżów 2-4 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 19 września, 16:00
Chrobry Drzeńsko 0-11 Ilanka Rzepin 19 września, 16:00
Zorza Grzmiąca 3-2 Ilanka II Rzepin 19 września, 16:00
Sokół Gościm 1-6 Leśnik Drezdenko 19 września, 16:00
Meprozet Stare Kurowo 0-5 Błękitni Dobiegniew 19 września, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-4 Łucznik Strzelce Krajeńskie 19 września, 16:00
Muszelka Ogardy 2-7 LZS Bobrówko 19 września, 16:00
Helios Brzoza 1-6 Błyskawica Gościmiec 19 września, 16:00
KS Nowiny Wielkie 4-2 SHR Wojcieszyce 19 września, 16:00
Juwenia Boczów 4-1 Syrena Cybinka 19 września, 16:00
Warta Jeżyki 4-1 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 19 września, 17:00
Odra Górzyca 3-0 Leśnik Rąpin 19 września, 16:00
(wo)
Leśnik nie przystąpił do rozgrywek
Delta Stare Polichno 0-3 Iskra Janczewo 19 września, 16:00
(wo)
Delta nie przystąpiła do rozgrywek
Czarni Witnica 2-1 Pogoń Krzeszyce 19 września, 16:00

III runda - 10 października
Orzeł Międzyrzecz - wolny los.

Czarni Witnica 1-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 10 października, 16:00
KS Nowiny Wielkie 2-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 10 października, 16:00
w Witnicy (stadion WTS)
Ilanka Rzepin 1-1 Polonia Słubice 10 października, 16:00
pd. k. 4-3
MOSiR Kostrzyn nad Odrą 2-0 Zorza Grzmiąca 10 października, 16:00
Odra Górzyca 3-0 Leśnik Drezdenko 10 października, 16:00
Warta Jeżyki 2-1 Błękitni Lubno 10 października, 16:00
LZS Bobrówko 1-2 Błękitni Dobiegniew 10 października, 16:00
Iskra Janczewo 0-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 10 października, 16:00
Zjednoczeni Przytoczna 0-3 Toroma Torzym 10 października, 16:00
Błyskawica Gościmiec 1-4 Juwenia Boczów 10 października, 16:00
GKP Gorzów Wielkopolski 1-0 Spójnia Ośno Lubuskie 10 października, 16:00
ze względów bezpieczeństwa zmiana gospodarza

IV runda - 24 października
Zwycięzcy zakwalifikowali się do 1/8 finału rozgrywek wojewódzkich LZPN.

KS Nowiny Wielkie 2-5 Orzeł Międzyrzecz 24 października, 15:30
w Witnicy (stadion WTS)
Odra Górzyca 0-3 GKP Gorzów Wielkopolski 24 października, 15:30
(wo)
nie odbył się z powodu braku zgody policji na rozegranie spotkania
Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-1 Błękitni Dobiegniew 24 października, 15:30
MOSiR Kostrzyn nad Odrą 0-3 Ilanka Rzepin 24 października, 15:30
Warta Jeżyki 2-2 Czarni Witnica 24 października, 15:30
pd. k. 4-3
Juwenia Boczów 2-1 Toroma Torzym 24 października, 15:30

Puchar Polski 2007/2008 (Lubuski ZPN)

Puchar Polski 2007/2008 (Lubuski ZPN - Zielona Góra)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas