[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica

I runda - 17 sierpnia

LZS Komorniki (k. Polkowic) 3-0 Oldboys Dziubek Jawor
(wo)
Orzeł Czerna 4-2 Sokół Niechlów
Korona Czernina 4-5 Zryw Kotla
LZS Buczyna 1-7 Arkon Przemków
Sokół Jerzmanowa 6-3 Sparta Grębocice
LZS Ostaszów 0-0 Płomień Radwanice
k. 5-4
Iskra Droglowice 2-2 Mieszko Ruszowice
k. 1-3
Dragon Jaczów 2-2 Sparta Przedmoście
k. 8-7
Unia Miłoradzice 1-9 Bieniowiczanka Bieniowice
Błękitni Kościelec 1-2 Błękitni Koskowice
Krokus Kwiatkowice 3-2 Odra Ścinawa
Unia Rosochata 4-5 Miedź II Legnica
Korona Kawice 1-4 Mewa Kunice
FC Kaczor Lubin 3-0 Polonia Krzeczyn Wielki
(wo)
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 3-0 Iskra Niedźwiedzice
Amico Lubin 2-1 Victoria Rzeszotary
Orkan Szczedrzykowice 1-1 Polonia Lisowice
k. 1-3
Lechia Rokitnica 0-7 Platan Sichów
Iskra Jerzmanice Zdrój 1-5 Fenix Pielgrzymka
Polder-a Damianowo 6-3 Rataj Paszowice
Burza Gołaczów 5-2 Czarni Rokitki
Olimpia Olszanica 0-6 GKS Tomaszów Bolesławiecki
GKS Męcinka 3-4 Wilkowianka Wilków
Orzeł Zagrodno 2-0 LZS Nowy Kościół

II runda - 14 września

Zryw Kotla 1-3 LZS Komorniki (k. Polkowic)
Orzeł Czerna 2-3 Arkon Przemków
LZS Ostaszów 1-0 Sokół Jerzmanowa
Mieszko Ruszowice 1-2 Dragon Jaczów
Bieniowiczanka Bieniowice 4-1 Amico Lubin
Krokus Kwiatkowice 1-0 Mewa Kunice
Błękitni Koskowice 5-0 Unia Rosochata
Wilkowianka Wilków 1-3 Orzeł Zagrodno
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1-3 Burza Gołaczów
Polder-a Damianowo 2-1 Platan Sichów
GKS Tomaszów Bolesławiecki 1-0 Fenix Pielgrzymka
Polonia Lisowice 4-3 FC Kaczor Lubin
pd.

III runda - 12 października

Pogoń Góra 2-8 Chrobry Głogów 25 października
LZS Komorniki (k. Polkowic) 2-4 Zamet Przemków
LZS Ostaszów 4-2 Chrobry II Głogów
Arkon Przemków 1-4 Zagłębie II Lubin
Dragon Jaczów 3-1 Zawisza Serby
Bieniowiczanka Bieniowice 4-6 Iskra Kochlice
Krokus Kwiatkowice 0-2 Miedź Legnica
Wilkowianka Wilków 4-1 Nysa Wiadrów
Burza Gołaczów 1-5 Górnik Złotoryja
Polder-a Damianowo 1-3 Kuźnia Jawor
Fenix Pielgrzymka 0-2 LZS Warta Bolesławiecka
Polonia Lisowice 1-2 Orla Wąsosz
Blastexpol Chocianów 1-5 Sparta Rudna
Odra Chobienia 4-5 Prochowiczanka Prochowice
pd.
4:4
Konfeks Legnica 6-3 Stal Chocianów
Błękitni Koskowice 0-10 Chojnowianka Chojnów

IV runda - 5 kwietnia
Mecze z udziałem drużyn III ligi 19 kwietnia

Dragon Jaczów 2-2 Zamet Przemków 5 kwietnia, 16:00
k. 3-5
Orla Wąsosz 0-8 Miedź Legnica 12 kwietnia, 16:00
Iskra Kochlice 0-3 Górnik Złotoryja 5 kwietnia, 16:00
(wo)
LZS Ostaszów 1-2 Chojnowianka Chojnów 5 kwietnia, 16:00
Wilkowianka Wilków 0-5 Konfeks Legnica 5 kwietnia, 16:00
Sparta Rudna 3-2 Prochowiczanka Prochowice 5 kwietnia, 16:00
LZS Warta Bolesławiecka 1-5 Zagłębie II Lubin 5 kwietnia, 16:00
Kuźnia Jawor 3-1 Chrobry Głogów 12 kwietnia, 16:00

1/4 finału - 26 kwietnia

Zamet Przemków 1-0 Górnik Złotoryja 26 kwietnia, 17:00
Chojnowianka Chojnów 0-1 Zagłębie II Lubin 26 kwietnia, 17:00
Konfeks Legnica 2-4 Kuźnia Jawor 26 kwietnia, 17:00
Sparta Rudna 0-4 Miedź Legnica 26 kwietnia, 17:00

1/2 finału - 9 maja

Zamet Przemków 1-4 Zagłębie II Lubin 9 maja, 17:00
Kuźnia Jawor 1-3 Miedź Legnica 9 maja, 17:00

Finał - 16 maja
Puchar Polski na szczeblu OZPN Legnica zdobyła Miedź Legnica

Zagłębie II Lubin 0-1 Miedź Legnica 16 maja, 17:00
Żółtowski 90

Puchar Polski 2005/2006 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2005/2006 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2005/2006 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)
Puchar Polski 2005/2006 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Autor: Jarosław Wet
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas