[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra

Runda wstępna - 7 września

I runda - 14 września
Uwaga: zestaw par niepełny.

Pub Gol Jelenia Góra 11-4 Olimpia Kamienna Góra
Kwisa Świeradów Zdrój 3-0 Włókniarz Mirsk
(wo)
goście nie dojechali
Rolnik Rząsiny 1-9 Czarni Lwówek Śląski
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 4-1 Piast Czerwona Woda
KS Maciejowa 0-6 Rudawy Janowice Wielkie
Halniak Miłków 2-8 Piast Dziwiszów
Metgum Podgórzyn 0-3 Lotnik Jeżów Sudecki
awans Lotnika - Metgum po losowaniu wycofał się z rozgrywek
Orzeł Lubawka 3-0 Spójnia Sady
(wo)
goście nie dojechali
Olimpia II Krzeszów 3-7 KS 1946 Chełmsko Śląskie
Bóbr Marciszów 5-5 Victoria Czadrów
k. 5-4
Julia II Szklarska Poręba 1-1 Orzeł Wojcieszów
k. 1-4
Gięty Krzewina 1-7 Bazalt Sulików
Orzeł Mysłakowice 1-4 Julia Szklarska Poręba
KS Łomnica 2-0 Olimpia Kowary
GKS Węgliniec 3-4 Victoria Ruszów
Majdan Bolesławice 2-2 GKS Raciborowice
k. 2-4
Czarni Czerna 2-3 Piast Wykroty

II runda - 27-28 września

Pub Gol Jelenia Góra 3-0 Bóbr Marciszów 27 września, 16:30
(wo)
Stella Lubomierz 2-2 Czarni Lwówek Śląski 28 września, 16:30
k. 3-4
Piast Wykroty 4-5 Sparta Zebrzydowa 28 września, 16:30
Kwisa Świeradów Zdrój 2-1 Julia Szklarska Poręba 28 września, 16:30
Orzeł Lubawka 4-1 Orzeł Wojcieszów 28 września, 16:30
Piast Dziwiszów 7-3 Pogoń Świerzawa 28 września, 16:30
Rudawy Janowice Wielkie 1-8 Lotnik Jeżów Sudecki 28 września, 16:30
KS 1946 Chełmsko Śląskie 2-0 KS Łomnica 28 września, 16:30
GKS Iwiny 1-2 GKS Raciborowice 28 września, 16:30
Victoria Ruszów - Chrobry Nowogrodziec 5 października, 16:30
LZS Stara Kamienica 0-3 Gryf Gryfów Śląski 28 września, 16:30
(wo)
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 0-4 Granica Bogatynia 28 września, 16:30
Piast Zawidów 0-6 Nysa Zgorzelec 28 września, 16:30
Orzeł Platerówka 4-7 Bazalt Sulików 28 września, 16:30
Włókniarz Leśna 2-3 Apis Jędrzychowice 28 września, 16:30
LKS Bolesławice 1-2 Twardy Świętoszów 28 września, 16:30

III runda - 11-13 listopada

Apis Jędrzychowice 1-8 Nysa Zgorzelec 13 listopada, 12:00
Sparta Zebrzydowa 0-6 Chrobry Nowogrodziec 13 listopada, 12:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 0-3 Lotnik Jeżów Sudecki 11 listopada, 12:00
Piast Dziwiszów 0-3 Pub Gol Jelenia Góra 11 listopada, 12:00
Kwisa Świeradów Zdrój 5-2 Gryf Gryfów Śląski 11 listopada, 12:00
Twardy Świętoszów 5-1 GKS Raciborowice 11 listopada, 12:00
Bazalt Sulików 2-2 Granica Bogatynia 11 listopada, 12:00
pd. k. 4-3
Orzeł Lubawka 1-3 Czarni Lwówek Śląski 11 listopada, 12:00

1/4 finału - 22 marca

Twardy Świętoszów 1-0 Lotnik Jeżów Sudecki 5 kwietnia
Pub Gol Jelenia Góra 0-5 Chrobry Nowogrodziec 5 kwietnia
Bazalt Sulików 0-4 Nysa Zgorzelec 22 marca, 16:00
Kwisa Świeradów Zdrój 4-3 Czarni Lwówek Śląski 5 kwietnia, 16:00
pd.

1/2 finału

Nysa Zgorzelec 3-3 Twardy Świętoszów 26 kwietnia
pd. k. 5-4
Chrobry Nowogrodziec 7-0 Kwisa Świeradów Zdrój

Finał - 17 maja

Nysa Zgorzelec 0-1 Chrobry Nowogrodziec 17 maja, 17:00
w Gryfowie Śląskim

Puchar Polski 2005/2006 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2005/2006 (Dolnośląski ZPN - Legnica)
Puchar Polski 2005/2006 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)
Puchar Polski 2005/2006 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas