[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2020/2021, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica

I runda - 1-2 sierpnia

Zryw Stary Łom 2-9 Czarni Rokitki 2 sierpnia, 17:00
Damian Nosal 28, Marcin Sarzyński 90 - Damian Tucholski 10, 58, Sebastian Iwaniak 12, 80, Mateusz Sierpina 35, 55, 85, Paweł Bekacz 42, Zbigniew Urszulak 82 (s)
Cicha Woda Tyniec Legnicki 2-5 Kuźnia II Jawor 2 sierpnia, 12:00
Dariusz Myślikowski 38, Szymon Myślikowski 89 - Gracjan Skoczylas 12, Kewin Klasa 14, Marcin Tymofiejczyk 40, 60, Kamil Nkwamu 70
Błękitni Kościelec 3-2 LZS Lipa 1 sierpnia, 17:00
Marcin Rozpędowski 5, Mikołaj Dzierbicki 19, Maciej Tulik 67 - Adrian Murzyn 22, Jacek Wolski 89
Czarni Golanka Dolna 4-4 Rataj Paszowice 1 sierpnia, 17:00
k. 5-4
Dawid Stasiuk 28, 44, Krzysztof Kieler 48, Dominik Pundyk 70 - Michał Reczuch 68, 90, Tomasz Sałamacki 72, Fabian Dychtanowski 82
Bazalt Piotrowice 2-4 Zryw Kłębanowice 1 sierpnia, 17:00
Dominik Łysak 81 (s), Marceli Dojlido 89 - Tomasz Kociszewski 2, 9, Marcin Kowalski 58, 60
Radziechowianka Radziechów 5-1 Płomień Michów 4 sierpnia, 18:00
Sebastian Sokołowski 25, 55, Tomasz Krawczykowski 69, 71, Rafał Szczoczarz 88 - Łukasz Michałkiewicz 50
Unia Miłoradzice 6-0 Chojnowianka Chojnów 1 sierpnia, 17:00
(wo)
Paweł Miśta 10, 40, Dawid Tygielski 55, Karol Rozmiarek 71, Tomasz Skotnicki 77, 90 - Daniel Korniłowicz 85, 88
na boisku 6-2
Wilkowianka Wilków 2-8 Iskra Kochlice 1 sierpnia, 17:00
Daniel Pazdej 25, Paweł Stafisz 79 - Jarosław Wierzbicki 13, Łukasz Kozłowski 15, Paweł Ręczkowski 22, 34, 45, Dawid Stachowiak 28, 53, Bartłomiej Gulewicz 63
Korona Kawice 1-7 Orzeł Mikołajowice 1 sierpnia, 17:00
Unia Rosochata 2-1 Orzeł Pichorowice 2 sierpnia, 11:00
Jędrzej Naporowski 44, Rafał Grzelak 60 - Marcin Hołodniuk 26
Park Targoszyn 4-0 Albatros Jaśkowice 1 sierpnia, 17:00
Kacper Kałas 18, Kacper Grabarczyk 23, 79, Michał Grabarczyk 73
Gama Ujazd Górny 2-5 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1 sierpnia, 17:00
Dominik Wróblewski 19, Paweł Nowak 46 - Adrian Mazur 30, 42, Damian Tomczyk 31, Kamil Wilk 61, Piotr Barełkowski 84
Zryw Kotla 1-13 Zawisza Serby 1 sierpnia, 17:00
Adrian Muzyka 33 - Kacper Ciechelski 3, Dawid Ciechelski 10, Amadeusz Żak 12, 27, Damian Żmijowski 14, 65, Kamil Szczyrek 18, Damian Kostrzewa 32, Paweł Kwiatkowski 38, 58, Maciej Krzemień 61, 74, Krzysztof Mróz 88
Górnik II Polkowice 2-0 Pogoń Góra 26 lipca, 17:00
Karol Zajączkowski 28, 84
w Górze; Górnik II gospodarzem
Victoria Niemstów 4-1 Fortuna Obora 2 sierpnia, 14:00
Damian Moroch 37, Piotr Polanski 67, 76, Hubert Zdulski 90 (s) - Łukasz Kulicki 13
Arka Trzebnice 7-0 Sparta Przedmoście 1 sierpnia, 17:00
Damian Podziewski 5, 20, 72, Patryk Bień 21, 78, Piotr Rogalski 22, 24
Odra Grodziec Mały 3-4 LZS Buczyna 1 sierpnia, 17:00
Kamil Walner 49, Andrzej Waniukiewicz 69, Grzegorz Waniukiewicz 90 - Marian Wywiał 14, Patryk Peszko 37, Patryk Matusiak 71, 89
Kalina Sobin 0-4 Górnik Lubin 1 sierpnia, 17:00
Paweł Chmurowski 14, Wojciech Błąd 47, Grzegorz Szczęsny 75, 84
Łagoszowia Łagoszów 3-0 Viktoria Borek 1 sierpnia, 17:00
(wo)
Kordian Ficek 22, Michał Ziobroniewicz 33 (s) - Paweł Gawlik 8, Paweł Chrupcała 11, 66, Damian Delestowicz 78
na boisku 2-4
Sokół Jerzmanowa 0-1 Iskra Księginice 1 sierpnia, 17:00
Dawid Staniecki 18
Platan Siedlce 2-2 Sparta II Rudna 1 sierpnia, 17:00
k. 2-3
Kamil Głąb 74, Piotr Sokołowski 88 - Kamil Michalewicz 23, Jakub Kaczmarski 43
Dragon Jaczów 3-0 Gwardia Białołęka 1 sierpnia, 17:00
(wo)
Wojciech Mysłowski 29, Łukasz Strzelecki 80, Alan Furman 90 - Martin Kamiński 42
na boisku 3-1
Relaks Szklary Dolne 0-1 Perła Potoczek 1 sierpnia, 17:00
Michał Szulc 21
Orzeł Czerna 1-4 KS Kłopotów-Osiek 1 sierpnia, 17:00
Wojciech Wilk 12 - Przemysław Kotlarz 33, 46, Mateusz Ditkowski 60, Grzegorz Nawrot 70

II runda - 12 sierpnia

Czarni Golanka Dolna 1-6 Unia Rosochata 9 sierpnia, 12:30
Łukasz Czepiel 86 - Serhij Pospiełow 22, 29, 38, Bartosz Szymczyk 27, Jędrzej Naporowski 45, Robert Szreder 88
Błękitni Kościelec 1-5 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 12 sierpnia, 17:00
Maciej Tulik 52 - Adrian Mazur 3, 43, Przemysław Kopczyk 25, Mateusz Gołębiewski 68, 77
Kuźnia II Jawor 1-5 Czarni Rokitki 9 sierpnia, 11:00
Kamil Nkwamu 60 (k) - Damian Tucholski 16, Konrad Cichoń 18, Adam Szydełko 56, Mateusz Sierpina 77, Robert Krasoń 89
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 17:00) odwołany
Orzeł Mikołajowice 3-4 Zryw Kłębanowice 12 sierpnia, 17:00
Tomasz Pawlukiewicz 8, 70, Paweł Jakóbczyk 90 - Kacper Cyza 35, Dominik Łysak 58, Filip Górski 62, Paweł Cichy 90
Unia Miłoradzice 2-2 Iskra Kochlice 12 sierpnia, 17:00
k. 5-3
Łukasz Lorenc 12, Tomasz Skotnicki 48 - Paweł Ręczkowski 30, Jarosław Zyga 63
Arka Trzebnice 8-1 LZS Buczyna 12 sierpnia, 17:00
Krystian Sobczyk 18, Łukasz Kajder 19, 41, Damian Podziewski 36, Mateusz Burda 44, 53, Stanisław Brendowski 83, Daniel Pilichowski 90 - Wojciech Jurak 46
Perła Potoczek 0-3 Górnik Lubin 12 sierpnia, 17:00
Kamil Wuj 33, Jakub Stefański 38, Jakub Nytko 85
Sparta II Rudna 4-3 KS Kłopotów-Osiek 19 sierpnia, 18:00
Jakub Kaczmarski 49, Grzegorz Ostrowski 51, 61, Dominik Glazer 84 - Mateusz Wierzbicki 36, Jakub Olszewski 82, Grzegorz Nawrot 89
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 17:00) odwołany
Górnik II Polkowice 7-1 Victoria Niemstów 12 sierpnia, 18:00
Szymon Figas 10, Adrian Januszko 15, 35, Kacper Sobczak 25, Jakub Hoja 30, Patryk Najdek 44, Damian Bańka 60 - Michał Lewicki 70
Dragon Jaczów 3-2 Iskra Księginice 12 sierpnia, 17:00
Łukasz Strzelecki 26, Wojciech Mysłowski 33, Alan Furman 57 - Adam Stańczyszyn 48, Dawid Staniecki 87
Łagoszowia Łagoszów 1-4 Zawisza Serby 12 sierpnia, 17:00
Krzysztof Azmin 44 - Amadeusz Żak 30, Damian Kostrzewa 35, Damian Żmijowski 40, Dawid Ciechelski 61
Radziechowianka Radziechów 1-7 Park Targoszyn 12 sierpnia, 17:00
Paweł Wroniak 73 - Bartosz Pasternak 11, Kacper Kałas 19, Jakub Święs 44, 54, 56, 86, Michał Grabarczyk 68

III runda - 26 sierpnia

Park Targoszyn 2-2 Górnik Złotoryja 25 sierpnia, 18:00
k. 3-4
Łukasz Abramowicz 53, Jakub Święs 76 - Krzysztof Kaliciak 7, Gracjan Wójcik 70
KS Legnickie Pole 1-1 Orkan Szczedrzykowice 26 sierpnia, 17:00
k. 4-5
Marcin Wasilewski 58 - Emanuel Karwecki 36
Górnik II Polkowice 3-5 Sparta Rudna 26 sierpnia, 17:00
Adrian Januszko 10, Karol Zajączkowski 61, 62 - Łukasz Ostrowski 23, Paweł Hołówka 28, Mateusz Kochman 51, Dawid Świdwa 56, Wojciech Konefał 75
Dragon Jaczów 6-2 Unia Miłoradzice 26 sierpnia, 17:00
Alan Furman 3, 43, Mateusz Herbuś 21, Bartłomiej Michalski 35, Mirosław Dobek 86, 88 - Krystian Majkowski 10, Dawid Tygielski 13
Arka Trzebnice 2-3 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 26 sierpnia, 17:00
Patryk Bień 26, Damian Podziewski 70 - Damian Tomczyk 4, 61, Robert Lazarek 58
Unia Rosochata 1-3 Zryw Kłębanowice 26 sierpnia, 17:00
Serhij Pospiełow 53 - Tomasz Dubowski 31, 41, Krzysztof Karpowicz 40
Górnik Lubin 3-2 Sparta Grębocice 26 sierpnia, 17:00
Wojciech Błąd 24, 27, Bartłomiej Cichy 81 - Kamil Łętkowski 14, Patryk Duda 90
Sparta II Rudna 0-5 Kuźnia Jawor 26 sierpnia, 17:00
Kacper Chudzik 19, Bartosz Karbowiak 31, Patryk Mysłowski 39, Kewin Klasa 61, Emilian Borek 76
Zawisza Serby 3-2 Prochowiczanka Prochowice 26 sierpnia, 18:00
Kamil Szczyrek 20, Amadeusz Żak 45, Dawid Ciechelski 77 - Tomasz Wojciechowski 21, Jakub Dziaszyk 86
Czarni Rokitki 2-2 Stal Chocianów 26 sierpnia, 17:00
k. 6-5
Kacper Jędraszczyk 14, 58 - Piotr Krystek 75, Krzysztof Komarek 82

IV runda - 9 września
(Losowanie - 31 sierpnia 2020 - siedziba Dolnośląskiego ZPN)
Do gry dołączają najwyżej sklasyfikowani IV-ligowcy: Chrobry II Głogów i Odra Ścinawa.

Czarni Rokitki 0-3 Chrobry II Głogów 9 września, 17:00
Przemysław Siudak 21, 22, Seweryn Dybizbański 90
Kuźnia Jawor 0-1 Orkan Szczedrzykowice 9 września, 17:00
Emanuel Karwecki 88
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 2-2 Zryw Kłębanowice 9 września, 17:00
k. 1-4
Mateusz Gołębiewski 20, Kamil Wilk 29 - Tomasz Kociszewski 35, 62
Dragon Jaczów 0-3 Zawisza Serby 9 września, 17:00
(wo)
Piotr Pisarski 40, Alan Furman 45, 56 - Dawid Ciechelski 62, 66, 88, Damian Żmijowski 74, Marek Wilk 81
na boisku 3-5
Sparta Rudna 5-2 Odra Ścinawa 9 września, 17:00
Łukasz Ostrowski 31, 43, Mateusz Kochman 47, Dawid Świdwa 52, Paweł Hołówka 65 - Jakub Kruk 26, Damian Cichuta 83
Górnik Lubin 4-1 Górnik Złotoryja 9 września, 17:00
Jakub Stefański 15, 45, Paweł Chmurowski 36, Kamil Gołębiowski 56 - Damian Kobza 73

1/4 finału - 23 września
(Losowanie - 31 sierpnia 2020 - siedziba Dolnośląskiego ZPN)
Do gry dołączają III-ligowcy: Miedź II Legnica i Zagłębie II Lubin.

Górnik Lubin 2-2 Orkan Szczedrzykowice 23 września, 16:30
k. 3-4
Jakub Stefański 13, Grzegorz Lasek 50 - Jarosław Gambal 3, 4
Zryw Kłębanowice 1-3 Zagłębie II Lubin 23 września, 16:30
Dawid Grabowski 26 - Dawid Hanc 22, Bartłomiej Kłudka 63, Kacper Laskowski 88
Sparta Rudna 1-3 Miedź II Legnica 23 września, 16:30
Mateusz Kochman 2 - Denis Wadziński 54, Szymon Stróżyński 69, Maciej Urbański 74
Zawisza Serby 3-3 Chrobry II Głogów 23 września, 16:30
k. 4-2
Szymon Michałowicz 21, Kacper Ciechelski 42, Dawid Ciechelski 65 - Maksym Iwanowicz 7, Olaf Zygmunt 71, 72

1/2 finału - 7 października
(Losowanie - 31 sierpnia 2020 - siedziba Dolnośląskiego ZPN)

Orkan Szczedrzykowice 1-1 Miedź II Legnica 7 października, 16:00
k. 5-4
Marcin Ogórek 76 - Maciej Urbański 18
Zawisza Serby 0-7 Zagłębie II Lubin 7 października, 16:00
Błażej Czuban 29, 38, Kacper Laskowski 48 (k), 65, Sebastian Mach 52, Damian Kasprzak 82, Kacper Lepczyński 85

Finał - 17 marca

Orkan Szczedrzykowice 0-3 Zagłębie II Lubin 27 lutego, 13:00
Jakub Sypek 8, Daniel Dudziński 21 (k), Patryk Kusztal 33
w pierwotnym terminie (17 marca) w Szczedrzykowicach odwołany / w drugim terminie w Lubinie; na bocznym boisku nr 4

Puchar Polski 2020/2021 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2020/2021 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2020/2021 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)
Puchar Polski 2020/2021 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas