[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2020/2021, grupa: Dolnośląski ZPN - Wałbrzych

I runda - 8-9 sierpnia

Szczyt Boguszów-Gorce 1-3 Sudety Dziećmorowice 9 sierpnia, 17:00
Sebastian Dźwilewski 20 - Damian Baran 67, Piotr Osiecki 84, Paweł Skóra 88
Sparta Przełom Pastuchów 3-5 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 9 sierpnia, 17:00
Paweł Krzak 25, Maciej Waliszek 48, Kamil Jędrusik 88 - Wojciech Błażyński 23, 42, Michał Grabowski 73, Łukasz Stec 75, Miłosz Ilski 81
Podgórze Wałbrzych 1-2 Darbor Bolesławice 9 sierpnia, 17:00
Kamil Mocydlarz 79 - Paweł Chrzan 8, 50
LKS II Bystrzyca Górna 2-6 Herbapol Stanowice 9 sierpnia, 14:00
Aleksander Olejko 22, Paweł Somala 90 - Wiktor Makowski 9, Damian Januszek 15, 65, Marcin Stolarz 24, 36, 78
Klubokawiarnia Roztocznik 3-1 Kłos Lutomia 9 sierpnia, 17:00
Rafał Koźmińczuk 34, 77, Bartosz Czak 50 - Łukasz Januszkiewicz 40
Tom-Dar Ludwikowice 2-6 Sparta Stary Waliszów 9 sierpnia, 17:00
Rafał Grzebieniowski 55, Krystian Bolek 72 - Jakub Dulik 16, 18, Rafał Dragan 20, Daniel Kruk 35, 87, Norbert Capaja 63
w Jugowie
Hutnik Szczytna 1-6 Polonia Bystrzyca Kłodzka 9 sierpnia, 17:00
Przemysław Kaczmarczyk 48 - Filip Kozłowski 4, Bartosz Wojtyła 13, 60, 66, Krystian Pasternak 36, Marcin Mirzyński 76

II runda - 19 sierpnia

Sudety Dziećmorowice 2-8 Grom Witków 19 sierpnia, 17:00
Marcin Otwinowski 71, Bartosz Lech 89 - Jakub Smutek 27, 68, 71, Gustavo Araújo Rodrigues 29, 80, Maciej Turzański 59, 63, Marcin Cegielski 73
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 3-5 Zjednoczeni Żarów 19 sierpnia, 17:00
Adrian Matuła 4, Adrian Gębski 50, Miłosz Ilski 57 - Łukasz Stec 16 (s), Grzegorz Mikulski 33, Marcin Wietrzykowski 37, Grzegorz Chłopek 80, Mateusz Andrzejewski 90
Darbor Bolesławice 1-4 AKS Strzegom 19 sierpnia, 17:00
Adam Bohajczuk 67 - Damian Bogacz 13, 51, Damian Migalski 82, Dawid Stanuszek 89
Herbapol Stanowice 6-2 Victoria Świebodzice 19 sierpnia, 17:00
Bartłomiej Żmijewski 5, Patryk Kuczma 12, Dawid Białecki 35, 36, 44, 66 - Karol Walichnowski 13, Marcin Traczykowski 38
STEP Tąpadła/Wiry 0-7 Polonia-Stal Świdnica 19 sierpnia, 17:00
Sebastian Jaroszyński 7, Dorian Krakowski 15, 20, Marcos 39, 40, Patryk Paszkowski 70, Robert Myrta 73
Górnik Wałbrzych 7-2 Granit Roztoka 12 sierpnia, 17:00
Adam Niedźwiedzki 11, 38, 42, Marcin Smoczyk 33, Mateusz Sobiesierski 39, 90, Jan Jakacki 60 - Przemysław Grosiak 12, Mariusz Kucharek 52
Wierzbianka Wierzbna 1-10 Lechia Dzierżoniów 19 sierpnia, 18:00
Krzysztof Szewczyk 66 - Dawid Ziółkowski 3, 30, 47, 48, Mateusz Miazga 12, Jakub Kaczmarek 27, 60, Jakub Knyrek 30, Marcin Orłowski 54, 63
Zieloni Mrowiny 0-6 Zdrój Jedlina Zdrój 19 sierpnia, 18:00
Paweł Zasada 3, Krystian Koszewski-Pląsek 36, Edward Chałupka 44, 56, 67, Mateusz Sołek 54 (s)
Klubokawiarnia Roztocznik 0-12 Słowianin Wolibórz 19 sierpnia, 17:00
Sławomir Osicki 9, Mateusz Adamczyk 10, 54, Seweryn Sarkowicz 41, 64, 67, 70, 72, 80, Łukasz Poproch 74, Mikołaj Rosoliński 78, 85
Cis Brzeźnica 2-2 Sparta Ziębice 19 sierpnia, 17:00
k. 4-5
Kamil Kuruc 42, Patryk Łuka 45 - Kacper Nicpoń 7, Krzysztof Trepka 56
Piławianka Piława Górna 0-5 Bielawianka Bielawa 19 sierpnia, 18:00
Bartłomiej Cegiełka 25, Marcin Buryło 41 (k), 57, Dawid Włodek 44, Mateusz Peroński 55
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1-2 Nysa Kłodzko 19 sierpnia, 17:00
Michał Szydełko 18 - Łukasz Wiącek 40, 73
Iskra Jaszkowa Dolna 4-3 Włókniarz Kudowa Zdrój 19 sierpnia, 17:00
Sebastian Kupis 24, Kamil Dawiec 39, 88, Jarosław Drobek 50 - Fabian Dudek 34, 48, Marek Tomczak 40
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-6 Piast Nowa Ruda 19 sierpnia, 18:00
Daniel Pasternak 23 - Paweł Kozielec 8, Krzysztof Mika 60, Bartosz Chabrowski 63, Deiverson 65, 70, 75
Śnieżnik Domaszków 0-7 Orzeł Ząbkowice Śląskie 19 sierpnia, 17:00
Michał Szabat 5, Łukasz Maciejewski 45, Kamil Lechocki 49, Michał Łaski 54, Seweryn Raszpla 56, 72, Alan Pachowicz 90
Sparta Stary Waliszów 1-6 Skałki Stolec 19 sierpnia, 17:00
Rafał Dragan 44 - Damian Mikulski 19, Bartosz Zalot 26, Paweł Kobrzak 31, 55, Robert Herdy 75, Mateusz Prokop 88

III runda - 2 września

Zjednoczeni Żarów 3-2 Grom Witków 2 września, 17:00
Konrad Sajdak 44, Grzegorz Chłopek 74, Roman Chwostenko 90 - Marcin Cegielski 31, Jakub Smutek 60
Herbapol Stanowice 2-1 AKS Strzegom 2 września, 17:00
Kacper Żybura 14, Marcin Stolarz 68 - Dawid Domaradzki 80
Górnik Wałbrzych 1-4 Polonia-Stal Świdnica 2 września, 17:00
Dawid Rosicki 60 - Wojciech Szuba 4, 56, Robert Myrta 15, Kamil Szczygieł 88
Zdrój Jedlina Zdrój 1-10 Lechia Dzierżoniów 2 września, 17:00
Łukasz Samiec 44 - Jakub Kaczmarek 6, Arkadiusz Majewski 36, 51, 64, 81, Mikołaj Majewski 48, 73, Mateusz Zatwarnicki 53, Élton 59, Łukasz Sztuka 68
Słowianin Wolibórz 6-1 Sparta Ziębice 2 września, 17:00
Ołeksij Fatianow 8, Mateusz Adamczyk 37, Kaue Candido Cardozo 44, 67, Łukasz Poproch 51, Sławomir Osicki 65 - Dominik Biały 35
Nysa Kłodzko 0-2 Bielawianka Bielawa 2 września, 17:30
Mateusz Peroński 5, Paweł Kuśmierek 30
Iskra Jaszkowa Dolna 1-3 Piast Nowa Ruda 2 września, 17:00
Jarosław Drobek 47 - Piotr Florian 8, 75, Łukasz Kalka 27
Skałki Stolec 0-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 września, 17:00
Łukasz Maciejewski 4, 54

1/4 finału - 16 września

Herbapol Stanowice 1-2 Zjednoczeni Żarów 16 września, 16:30
Marcin Stolarz 6 - Mariusz Baziak 32, Roman Chwostenko 87
Lechia Dzierżoniów 1-3 Polonia-Stal Świdnica 23 września, 16:30
Élton 16 - Edil 20 (k), Szymon Tragarz 47, Jakub Filipczak 90
Słowianin Wolibórz 2-4 Bielawianka Bielawa 16 września, 17:00
Łukasz Kamiński 56, Seweryn Sarkowicz 87 - Paweł Słonecki 19, Marcin Buryło 22, 40, Adrian Niewiadomski 23
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-3 Piast Nowa Ruda 16 września, 16:30
Łukasz Maciejewski 25, Paweł Moskal 75 - Artur Osicki 60, Piotr Florian 70, Adrian Jeziorski 79

1/2 finału - 30 września

Piast Nowa Ruda 1-3 Bielawianka Bielawa 7 października, 16:00
Bartosz Chabrowski 66 - Adam Bońkowski 16, 56, Patryk Drożyński 79
Zjednoczeni Żarów 2-3 Polonia-Stal Świdnica 21 października, 15:30
Roman Chwostenko 47, Konrad Sajdak 75 - Jakub Frankiewicz 19, Sebastian Jaroszyński 42, Edil 72 (k)
w pierwotnym terminie (14 października, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Finał - 31 marca

Bielawianka Bielawa 2-2 Polonia-Stal Świdnica 28 kwietnia, 17:00
k. 4-2
Mateusz Kuriata 76, 85 - Jakub Filipczak 45, Szymon Tragarz 90
w Bielawie / w pierwotnym terminie (31 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Puchar Polski 2020/2021 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2020/2021 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2020/2021 (Dolnośląski ZPN - Legnica)
Puchar Polski 2020/2021 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas