[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica

Runda wstępna - 20 sierpnia

Kłos Moskorzyn 2-6 Gwardia Białołęka 20 sierpnia, 18:00
Krokus Kwiatkowice 3-0 Czarni Dziewień 20 sierpnia, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Park Targoszyn 3-4 Zryw Kłębanowice 20 sierpnia, 18:00
Lechia Rokitnica 1-4 Bazalt Piotrowice 20 sierpnia, 18:00
Kalina Sobin 2-1 Kryształ Chocianowiec 20 sierpnia, 18:00
Perła Potoczek 5-8 Relaks Szklary Dolne 20 sierpnia, 18:00
Tęcza Kwielice 0-1 Górnik Lubin 20 sierpnia, 18:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 3-2 Rodło Granowice 20 sierpnia, 18:00
LZS Nowy Kościół 10-0 Rataj Paszowice 20 sierpnia, 18:00
Gwizdek Legnica 4-2 Iskra Niedźwiedzice 19 sierpnia, 18:00
w Koskowicach
LZS Ostaszów 3-2 Łagoszowia Łagoszów 20 sierpnia, 18:00

I runda - 3 września

Korona Czernina 0-9 Sokół Krzywa (k. Legnicy) 3 września, 18:00
w Górze
Gwardia Białołęka 0-1 Chrobry II Głogów 3 września, 18:00
Victoria Siciny 3-0 GKS Męcinka 3 września, 18:00
(wo)
goście nie dojechali
Zawisza Serby 4-6 Sparta Rudna 3 września, 18:00
Dragon Jaczów 2-4 Kaczawa Bieniowice 3 września, 18:00
Orzeł Czerna 3-7 Zryw Kotla 3 września, 18:00
Victoria Niemstów 1-3 Zamet Przemków 3 września, 18:00
w Księginicach
Albatros Jaśkowice 1-5 Iskra Księginice 3 września, 18:00
Kalina Sobin 2-1 Chojnowianka Chojnów 3 września, 18:00
Orlik Okmiany 1-5 Sparta Grębocice 3 września, 18:00
Zryw Kłębanowice 0-4 KS Legnickie Pole 3 września, 18:00
Nysa Wiadrów 3-3 Stal Chocianów 3 września, 18:00
k. 4-5
Unia Miłoradzice 1-1 Iskra Kochlice 3 września, 18:00
k. 9-8
Krokus Kwiatkowice 5-3 Wilkowianka Wilków 3 września, 18:00
Błękitni Kościelec 2-2 Górnik Złotoryja 3 września, 18:00
k. 2-4
LZS Nowy Kościół 2-1 Konfeks Legnica 3 września, 18:00
Fenix Pielgrzymka 3-0 Iskra Droglowice 3 września, 18:00
(wo)
goście nie dojechali
LZS Ostaszów 4-3 Orla Wąsosz 3 września, 18:00
Błękitni Koskowice 2-8 Płomień Radwanice 3 września, 18:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 3-1 Mieszko Ruszowice 10 września, 18:00
Gwizdek Legnica 0-27 Miedź II Legnica 2 września, 17:30
Sparta Parszowice 2-1 Odra Chobienia 3 września, 18:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 3-0 Pogoń Góra
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Relaks Szklary Dolne 2-6 KS Polkowice 3 września, 18:00
Przyszłość Prusice 1-0 Kuźnia Jawor 3 września, 18:00
Lechia Rokitnica 3-8 Odra Ścinawa 3 września, 18:00
Wilki Różana 1-9 Zagłębie II Lubin 3 września, 18:00
LZS Buczyna 2-1 Arkon Przemków 3 września, 18:00
Sokół Jerzmanowa 5-2 Skora Jadwisin 3 września, 18:00
Górnik Lubin 0-10 Orkan Szczedrzykowice 3 września, 18:00
Orzeł Zagrodno 1-3 Prochowiczanka Prochowice 3 września, 18:00
Olimpia Olszanica 0-14 Czarni Rokitki 3 września, 18:00

II runda - 25 września
(Losowanie - 4 września 2014 - siedziba OZPN Legnica)

Sokół Krzywa (k. Legnicy) 3-0 Chrobry II Głogów 24 września, 16:30
Victoria Siciny 2-0 Sparta Rudna 25 września, 16:30
Zryw Kotla 4-3 Kaczawa Bieniowice 25 września, 16:30
Iskra Księginice 1-0 Zamet Przemków 25 września, 16:30
Kalina Sobin 1-7 Sparta Grębocice 25 września, 16:30
Stal Chocianów 1-2 KS Legnickie Pole 25 września, 16:30
Krokus Kwiatkowice 0-1 Unia Miłoradzice 25 września, 16:30
LZS Nowy Kościół 0-1 Górnik Złotoryja 25 września, 16:30
LZS Ostaszów 3-0 Fenix Pielgrzymka 25 września, 16:30
(wo)
nie odbył się
Grom Gromadzyń-Wielowieś 3-0 Płomień Radwanice 25 września, 16:30
Sparta Parszowice 0-11 Miedź II Legnica 17 września, 17:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 0-2 KS Polkowice 25 września, 16:30
Przyszłość Prusice 3-0 Odra Ścinawa 25 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
LZS Buczyna 0-8 Zagłębie II Lubin 24 września, 16:30
Sokół Jerzmanowa 1-4 Orkan Szczedrzykowice 17 września, 17:00
Czarni Rokitki 3-0 Prochowiczanka Prochowice 25 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

III runda - 8 kwietnia
(Losowanie - 3 października 2014 - siedziba OZPN Legnica)

Sparta Grębocice 0-4 Zagłębie II Lubin 8 kwietnia, 17:00
Mateusz Morys 10, Kamil Sabiłło 18, Karol Maliszewski 25, 57
LZS Ostaszów 0-7 KS Polkowice 8 kwietnia, 17:00
Krzysztof Drzazga 31, 50, 56, 66, 90, Dawid Wacławczyk 81, Mateusz Magdziak 83
Zryw Kotla 6-3 Victoria Siciny 8 kwietnia, 17:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 1-1 Unia Miłoradzice 8 kwietnia, 17:00
k. 4-2
w Miłoradzicach; Grom gospodarzem
Sokół Krzywa (k. Legnicy) 1-3 Czarni Rokitki 8 kwietnia, 17:00
KS Legnickie Pole 2-2 Miedź II Legnica 1 kwietnia, 17:30
k. 4-2
Rafał Szumański 50, Mateusz Dominiak 88 - Przemysław Wichłacz 32, Patryk Murawski 74
Przyszłość Prusice 3-2 Górnik Złotoryja 8 kwietnia, 17:00
Adam Pałka ?, Krystian Skarbek ? (k), Sebastian Skrzypek 18 - Mateusz Dudzic ?, Paweł Sułek ?
Iskra Księginice 1-6 Orkan Szczedrzykowice 8 kwietnia, 17:00
Michał Miłek 34 - Konrad Babeczko ?, ?, Dawid Śliwiński ?, Tomasz Kusto ?, Kamil Liberek ?, Paweł Rosa ?

1/4 finału - 22 kwietnia

Zryw Kotla 1-1 Czarni Rokitki 22 kwietnia, 17:00
k. 7-8
KS Polkowice 2-2 Orkan Szczedrzykowice 22 kwietnia, 17:00
k. 4-5
Piotr Kasiński 59, Wojciech Jurak 79 - Marcin Kula 34 (k), Marcin Ogórek 90
Grom Gromadzyń-Wielowieś 4-1 Przyszłość Prusice 22 kwietnia, 17:00
Tomasz Cichocki 15, 50, 60, Mariusz Wojciechowski 65 - Krystian Skarbek 85 (k)
KS Legnickie Pole 0-6 Zagłębie II Lubin 15 kwietnia, 17:00
Rafał Karmelita 19, Konrad Andrzejczak 52, Bartosz Jaroszek 56, Kamil Sabiłło 67, Maciej Kowalski-Haberek 89, 90

1/2 finału - 13 maja
(Losowanie - 23 kwietnia 2015)

Grom Gromadzyń-Wielowieś 3-0 Czarni Rokitki 13 maja, 17:00
Tomasz Cichocki ?, ?, Piotr Ignatowicz ?
Orkan Szczedrzykowice 0-0 Zagłębie II Lubin 13 maja, 17:00
k. 3-2

Finał - 20 maja

Grom Gromadzyń-Wielowieś 0-0 Orkan Szczedrzykowice 20 maja, 17:00
k. 6-5
w Ścinawie

Puchar Polski 2014/2015 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2014/2015 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2014/2015 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)
Puchar Polski 2014/2015 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Autor: Adam Broda
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas