[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Dolnośląski ZPN - Wałbrzych

1/16 finału - 17 września

Kryształ Stronie Śląskie 2-2 Trojan Lądek Zdrój 17 września, 16:30
k. 5-4
Słowianin Wolibórz 4-2 Piast Nowa Ruda 17 września, 16:30
Polonia Ząbkowice Śląskie 4-1 Unia Złoty Stok 17 września, 16:30
Włókniarz Głuszyca 2-4 LKS Bystrzyca Górna 17 września, 16:30
Ślęża Ciepłowody 3-8 Piławianka Piława Górna 17 września, 16:30
Nysa Kłodzko 0-3 Polonia-Stal Świdnica 17 września, 16:55
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:30 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem z powodu nieprzygotowania boiska
Zieloni Mrowiny 2-4 Victoria Świebodzice 17 września, 16:30
Lechia Dzierżoniów (juniorzy) 4-0 Polonia-Stal II Świdnica 17 września, 16:30
Iskra Jaszkowa Dolna 1-10 Lechia Dzierżoniów 24 września, 16:30
Zagłębie Wałbrzych (juniorzy) 0-2 Skalnik Czarny Bór 17 września, 16:30
Czarni Wałbrzych 2-0 Zdrój Jedlina Zdrój 18 września, 16:30
Klubokawiarnia Roztocznik 3-6 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 17 września, 16:30
Zryw Gola Świdnicka 0-1 AKS Strzegom 17 września, 16:30
Karolina Jaworzyna Śląska 3-3 Zjednoczeni Żarów 17 września, 16:30
k. 3-5
Unia Bardo 1-3 Bielawianka Bielawa 17 września, 16:30
Włókniarz Kudowa Zdrój 0-7 Orzeł Ząbkowice Śląskie 17 września, 16:30

1/8 finału - 1 października

Kryształ Stronie Śląskie 1-4 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1 października, 16:30
Słowianin Wolibórz 0-4 Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 października, 16:30
Polonia Ząbkowice Śląskie 0-3 Polonia-Stal Świdnica 8 października, 16:00
Lechia Dzierżoniów (juniorzy) 3-3 AKS Strzegom 1 października, 16:30
wynik karnych nieznany; awans Lechii
Czarni Wałbrzych 4-0 Skalnik Czarny Bór 1 października, 16:30
LKS Bystrzyca Górna 0-3 Zjednoczeni Żarów 1 października, 16:30
Victoria Świebodzice 2-6 Bielawianka Bielawa 8 października, 16:00
Piławianka Piława Górna 0-3 Lechia Dzierżoniów 8 października, 16:00

1/4 finału - 8 kwietnia

Lechia Dzierżoniów (juniorzy) 1-2 Czarni Wałbrzych 8 kwietnia, 17:00
Łukasz Wiącek 24 - Maciej Łukasik 49, Mariusz Boniowski 73
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-3 Bielawianka Bielawa 8 kwietnia, 17:00
Adrian Niewiadomski 17, 27, Kamil Kuska 88
w Bielawie; Zamek gospodarzem
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-1 Lechia Dzierżoniów 8 kwietnia, 17:00
Bartłomiej Cegiełka 48
Zjednoczeni Żarów 1-3 Polonia-Stal Świdnica 8 kwietnia, 17:00
Adam Łagiewka 53 - Grzegorz Borowy 16, 79, Jehor Tarnow 85

1/2 finału - 13 maja
(Losowanie - 14 kwietnia 2015)

Lechia Dzierżoniów 0-2 Polonia-Stal Świdnica 13 maja, 17:00
Jehor Tarnow 42, Michał Skrypak 47
Czarni Wałbrzych 1-4 Bielawianka Bielawa 13 maja, 17:00
Patryk Konsewicz 60 - Szymon Radziszewski 1, Dawid Włodek 41, Daniel Chęciński 45, Adrian Morasz 74

Finał - 20 maja

Polonia-Stal Świdnica 2-0 Bielawianka Bielawa 20 maja, 17:00
Grzegorz Borowy 65, 85
w Dzierżoniowie

Puchar Polski 2014/2015 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2014/2015 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2014/2015 (Dolnośląski ZPN - Legnica)
Puchar Polski 2014/2015 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Puchar Polski 2014/2015 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych - Kłodzko)
Puchar Polski 2014/2015 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych - Wałbrzych)

Autor: Adam Broda
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas