[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra

I runda - 10 sierpnia
Karkonosze Jelenia Góra - wolny los

Olsza Olszyna Lubańska 1-6 Łużyce Lubań 10 sierpnia, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 0-7 Olimpia Kowary 9 sierpnia, 16:00
GKS Raciborowice 2-3 Czarni Lwówek Śląski 9 sierpnia, 17:00
Kwisa Świeradów Zdrój 3-3 Granica Bogatynia 10 sierpnia, 17:00
wynik rzutów karnych nieznany; awans Kwisy
LZS Brzeźnik 2-3 Leśnik Osiecznica 10 sierpnia, 17:00
LZS Łaziska 0-4 BKS Bobrzanie Bolesławiec 10 sierpnia, 17:00
Stella Lubomierz 1-3 Włókniarz Mirsk 10 sierpnia, 17:00
Cosmos Radzimów 1-2 Nysa Zgorzelec 10 sierpnia, 17:00
Piast Dziwiszów 2-4 Julia Szklarska Poręba 10 sierpnia, 17:00
LZS Henryków 3-4 Sudety Giebułtów 10 sierpnia, 17:00
Piast Zawidów 3-1 Orliki Węgliniec 10 sierpnia, 17:00
Pogoń Świerzawa 1-3 Olimpia Kamienna Góra 10 sierpnia, 17:00
Lechia Piechowice 0-5 Lotnik Jeżów Sudecki 9 sierpnia, 16:00
KS Włodzice 0-10 GKS Warta Bolesławiecka 10 sierpnia, 17:00
LZS Zaręba 3-5 Piast Wykroty 10 sierpnia, 17:00
Chrobry Nowogrodziec 3-0 Twardy Świętoszów 10 sierpnia, 17:00
WKS Żarki Średnie 2-4 Hutnik Pieńsk 10 sierpnia, 17:00
LKS Dobra 1-5 Rybak Parowa 10 sierpnia, 17:00
Bielany Biedrzychowice 2-5 Włókniarz Leśna 10 sierpnia, 17:00
Sparta Zebrzydowa 2-1 Victoria Ruszów 9 sierpnia, 17:00
Granica Miłoszów 3-2 Jaśnica Opolno Zdrój 10 sierpnia, 17:00
Hottur Borowice 0-3 Orzeł Wojcieszów
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Nysa Wolbromek 1-6 KS Łomnica 10 sierpnia, 17:00

II runda - 3 września

Lotnik Jeżów Sudecki 0-2 Karkonosze Jelenia Góra 2 września, 17:00
Olimpia Kamienna Góra 0-2 Olimpia Kowary 3 września, 17:00
Sudety Giebułtów 1-3 Chrobry Nowogrodziec 3 września, 17:00
GKS Warta Bolesławiecka 1-1 Nysa Zgorzelec 2 września, 17:00
pd. k. 4-2
Hutnik Pieńsk 0-3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 3 września, 17:00
Sparta Zebrzydowa 0-2 Leśnik Osiecznica 3 września, 17:00
Granica Miłoszów 2-15 Piast Wykroty 3 września, 17:00
Włókniarz Leśna 0-5 Włókniarz Mirsk 3 września, 17:00
Julia Szklarska Poręba 4-2 Łużyce Lubań 17 września, 17:00
KS Łomnica 4-3 Orzeł Wojcieszów 3 września, 17:00
Rybak Parowa 1-3 Czarni Lwówek Śląski 3 września, 17:00
Kwisa Świeradów Zdrój 3-2 Piast Zawidów 3 września, 17:00

1/8 finału - 14-15 marca
Olimpia Kowary, BKS Bobrzanie Bolesławiec - wolny los

KS Łomnica 0-9 Karkonosze Jelenia Góra 8 marca, 12:00
Marcin Pacan 15 (k), 36 (k), Kamil Niedźwiedź 19, Łukasz Kowalski 24, Michał Szramowiat 52, 86, Maciej Machowski 57, Szymon Statkowski 63, Maciej Firlej 75
Czarni Lwówek Śląski 2-1 Piast Wykroty 14 marca, 15:30
Marcin Kozań 1, Bartosz Sikora 55 - Grzegorz Roman 68
Leśnik Osiecznica 1-6 GKS Warta Bolesławiecka 15 marca, 12:00
Hubert Wojdygo 54 - Sławomir Pełdiak 2, 50, 67, Marcin Kobeluszczyk 75, Sebastian Faltyn 85, Damian Puzio 90
Chrobry Nowogrodziec 1-3 Włókniarz Mirsk 15 marca, 14:00
Kwisa Świeradów Zdrój 3-4 Julia Szklarska Poręba 22 marca, 14:00
Michał Rojek 8, Konrad Przybyło 28, 62 - Marcin Bednarczyk 17, Paweł Walczak 25, 55, Piotr Kamiński 42

1/4 finału - 1 kwietnia
(Losowanie - 19 marca 2015, 15:00 - siedziba OZPN Jelenia Góra)
Włókniarz Mirsk - wolny los

Czarni Lwówek Śląski 0-3 Karkonosze Jelenia Góra 8 kwietnia, 17:00 (200)
Marcin Pacan 18, 65 (k), Kamil Mielnik 29
GKS Warta Bolesławiecka 1-1 Olimpia Kowary 1 kwietnia, 17:00
k. 3-5
Remigiusz Buchowski 41 - Sebastian Szujewski 29
Julia Szklarska Poręba 1-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 1 kwietnia, 17:00
k. 6-5
Marcin Bednarczyk 44 - Paweł Walczak 71 (s)
w Wojcieszycach

1/2 finału - 15 kwietnia
(Losowanie - 2 kwietnia 2015, 15:00 - siedziba OZPN Jelenia Góra)

Julia Szklarska Poręba 3-7 Włókniarz Mirsk 15 kwietnia, 17:00 (100)
Marcin Bednarczyk 49, Wojciech Łozowski 58, Sebastian Kocot 75 - Szymon Kozołubski 25, Adam Kowalski 44, Jarosław Wichowski 64, 83, Klim Chodżamkułow 68, Łukasz Niemienionek 73, Jakub Niemienionek 88
w Wojcieszycach
Olimpia Kowary 0-3 Karkonosze Jelenia Góra 15 kwietnia, 17:00 (600)
Kamil Mielnik 42, Maciej Machowski 60, Szymon Statkowski 90

Finał - 20 maja

Włókniarz Mirsk 1-1 Karkonosze Jelenia Góra 20 maja, 17:00
k. 2-4
Klim Chodżamkułow 75 - Maciej Machowski 36
w Jeleniej Górze; na Stadionie Miejskim

Puchar Polski 2014/2015 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2014/2015 (Dolnośląski ZPN - Legnica)
Puchar Polski 2014/2015 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)
Puchar Polski 2014/2015 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas