[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica

I runda - 15-23 sierpnia

LZS Ostaszów 1-5 Chrobry Głogów 23 sierpnia, 16:00
Kaczawa Bieniowice 0-3 Zagłębie II Lubin 6 września, 16:00
(wo)
Błękitni Kościelec 2-8 Prochowiczanka Prochowice 23 sierpnia, 16:00
Polonia Ernestynów 1-5 Górnik Złotoryja 23 sierpnia, 16:00
Orzeł Mikołajowice 1-3 Orkan Szczedrzykowice 15 sierpnia, 16:00
Górnik II Polkowice 2-1 Sparta Rudna 15 sierpnia, 16:00
Mieszko Ruszowice 3-0 Odra Chobienia 15 sierpnia, 16:00
Iskra Kębłów 5-8 Orla Wąsosz 15 sierpnia, 16:00
Kolejarz Miłkowice 3-2 Konfeks Legnica 15 sierpnia, 16:00
Unia Rosochata 2-4 Iskra Kochlice 15 sierpnia, 17:00
Skora Jadwisin 0-7 Chojnowianka Chojnów 15 sierpnia, 16:00
Orzeł Czerna 4-2 Zawisza Serby 15 sierpnia, 16:00
Rataj Paszowice 1-2 Nysa Wiadrów 15 sierpnia, 16:00
Sparta Grębocice 1-0 Chrobry II Głogów 15 sierpnia, 16:00
FC Kaczor Lubin 0-2 Zamet Przemków 15 sierpnia, 16:00
Zryw Kotla 5-3 Pogoń Góra 15 sierpnia, 16:00
Burza Gołaczów 3-2 Stal Chocianów 15 sierpnia, 16:00
pd.
Mewa Kunice 0-2 Miedź II Legnica 23 sierpnia, 16:00
Victoria Siciny 0-3 Sokół Niechlów 15 sierpnia, 16:00
LZS Komorniki (k. Polkowic) 0-2 Rataj Paszowice 15 sierpnia, 16:00
Sparta Przedmoście 2-1 Dragon Jaczów 15 sierpnia, 16:00
Rodło Granowice 1-4 GKS Męcinka 15 sierpnia, 16:00
Polonia Lisowice 0-7 Kuźnia Jawor 15 sierpnia, 16:00
Olimpia Olszanica 2-7 Fenix Pielgrzymka 15 sierpnia, 16:00
Lechia Rokitnica 1-4 Wilkowianka Wilków 15 sierpnia, 16:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 8-3 Victoria Rzeszotary 15 sierpnia, 16:00
Korona Czernina 4-11 Iskra Droglowice 15 sierpnia, 16:00
Odra Ścinawa 2-4 Arkon Przemków 15 sierpnia, 16:00
Iskra Jerzmanice Zdrój 2-1 Orzeł Zagrodno 15 sierpnia, 16:00
LZS Nowy Kościół 5-12 Czarni Rokitki 15 sierpnia, 16:00
Derby Kosiska 5-0 Platan Sichów 15 sierpnia, 16:00
Krokus Kwiatkowice 3-0 Błękitni Koskowice 15 sierpnia, 16:00
(wo)

II runda - 13 września

Iskra Droglowice 1-7 Chrobry Głogów 13 września, 16:00
Prochowiczanka Prochowice 2-3 Zagłębie II Lubin 27 września, 16:00
Fenix Pielgrzymka 2-4 Górnik Złotoryja 13 września, 16:00
Derby Kosiska 1-3 Orkan Szczedrzykowice 13 września, 16:00
Sokół Niechlów 4-2 Orla Wąsosz 13 września, 16:00
Burza Gołaczów 0-3 Iskra Kochlice 13 września, 16:00
Kolejarz Miłkowice 1-3 Chojnowianka Chojnów 13 września, 16:00
GKS Męcinka 1-6 Nysa Wiadrów 13 września, 16:00
Orzeł Czerna 1-3 Zamet Przemków 13 września, 16:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1-7 Miedź II Legnica 13 września, 16:00
Iskra Jerzmanice Zdrój 0-4 Kuźnia Jawor 13 września, 16:00
Płomień Radwanice 4-3 Arkon Przemków 13 września, 16:00
Krokus Kwiatkowice 5-2 Wilkowianka Wilków 13 września, 16:00
Sparta Grębocice 2-2 Górnik II Polkowice 13 września, 16:00
k. 4-5
Mieszko Ruszowice 2-1 Zryw Kotla 13 września, 16:00
Sparta Przedmoście 7-3 Czarni Rokitki 13 września, 16:00

1/8 finału - 4 października

Sparta Przedmoście 0-6 Zagłębie II Lubin 4 października, 15:30
Sokół Niechlów 2-4 Chrobry Głogów 4 października, 15:30
Iskra Kochlice 1-2 Górnik Złotoryja 4 października, 15:30
pd.
Płomień Radwanice 0-1 Chojnowianka Chojnów 4 października, 15:30
Nysa Wiadrów 6-5 Orkan Szczedrzykowice 4 października, 15:30
Krokus Kwiatkowice 3-1 Kuźnia Jawor 4 października, 15:30
Górnik II Polkowice 1-1 Miedź II Legnica 4 października, 15:30
k. 4-2
Mieszko Ruszowice 2-3 Zamet Przemków 4 października, 15:30
pd.

1/4 finału - 4 kwietnia

Krokus Kwiatkowice 1-3 Chrobry Głogów 4 kwietnia, 16:30
A.Żukowski ? - Milkowski ?, Druciak ?, Pieniążek ?
Chojnowianka Chojnów 1-2 Zagłębie II Lubin 4 kwietnia, 16:30
Rabanda ? - nieznany ?, ?
Nysa Wiadrów 2-4 Górnik Złotoryja 4 kwietnia, 16:30
Klimko ?, ? - Bylina ?, ?, ?, Tomczyk ?
Górnik II Polkowice 2-0 Zamet Przemków 4 kwietnia, 16:30

1/2 finału - 25 kwietnia

Górnik Złotoryja 0-4 Zagłębie II Lubin 25 kwietnia, 17:00
Burda 50, Bukowiec 56, Gąsiorek 83 (k), Kozłowski 89 (s)
Górnik II Polkowice 0-4 Chrobry Głogów 25 kwietnia, 17:00
Rola 8, Węglarz 25, 38, Milkowski 50

Finał - 6 czerwca

Zagłębie II Lubin 3-2 Chrobry Głogów 6 czerwca, 17:30 (150)
Plizga 8 (k), 20, 41 - Trznadel 25, Szuszkiewicz 30
w Miejskiej Górce / w pierwotnym terminie (30 maja, 17:00, w Chojnowie) odwołany z powodu braku zgody policji na rozegranie spotkania

Puchar Polski 2006/2007 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2006/2007 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2006/2007 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)
Puchar Polski 2006/2007 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas