[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Stal Brzeg Brzeskie Towarzystwo Piłkarskie Stal Brzeg
Data założenia: 25 stycznia 1967
Barwy: żółto-niebieskie
Adres: Sportowa 1, 49-304 Brzeg
telefon: (77) 416-89-29, faks: 416-80-56
WWW: http://stalbrzeg.pl (oficj.)
Stadion: Stadion Miejski w Brzegu
pojemność - 2 000 miejsc / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Justyna Kościelna (od 5 sierpnia 2016), Grzegorz Dyl (od 25 lutego 2019)
Trener: Grzegorz Podstawek (od 8 maja 2018), Piotr Jacek (od 4 września 2018)


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Jakub Krężel (03.11.00), Konrad Nędzyński (04.05.01), Kewin Paszek (09.08.98, 187/73, Ruch Chorzów), Amin Stitou (07.03.93, 192/85), Marek Szymocha (12.03.87, brak klubu).
Obrońcy: Dawid Gawroński (16.09.99, 186/74, J -> Skalnik Gracze), Bartłomiej Kolanko (21.03.95, 179/68), Mariusz Krupnik (08.09.97, W, AKS Strzegom), Ihor Nahornyj (22.05.95, UKR, 174/68, MKP Wołów, J -> Carina Gubin), Dawid Pożarycki (04.01.91, 190/75), Szymon Przystalski (18.12.92, 190/89, W, Pogoń Siedlce), Kamil Sosna (01.03.99, Śląsk II Wrocław, J -> Hutnik Kraków), Krzysztof Suchecki (30.09.93, 180/71, Unia Turza Śląska), Kamil Szubertowski (21.09.97, 175/69, GKS Bełchatów).
Pomocnicy: Damian Celuch (08.05.90, 184/79), Łukasz Chodyga (06.04.95, 181/73, W, Carina Gubin), Mateusz Cieślik (03.05.98, 178/68), Karol Danielik (12.02.94, 183/77, Śląsk II Wrocław), Tomasz Gajda (18.12.95), Jakub Horański (22.03.99, FC Wrocław Academy Wrocław (juniorzy)), Daniel Jankowski (28.03.00), Bartłomiej Kulczycki (15.08.96), Michał Kuriata (20.04.99, Śląsk II Wrocław), Bartosz Łukawiecki (02.09.02, W, juniorzy), Michał Maj (15.02.97, 179/70), Marcin Nowacki (12.03.81, 168/66), Patryk Poręba (27.07.98, Miedź II Legnica, J -> Miedź II Legnica), Jakub Smok (22.02.00, W, juniorzy).
Napastnicy: Mateusz Dychus (05.09.00), Ivan Lăcustă (24.01.95, MDA, 182/67, Zaria Bălți, J -> Anderstorps IF), Dawid Lipiński (25.05.88, 184/76), Piotr Stępień (19.02.98, 190/78, Małapanew Ozimek), Kacper Zarucki (22.02.00, W, juniorzy), Łukasz Żegleń (09.06.95, 185/79, KKS 1925 Kalisz).
 
Uwagi

• Nazwy: (1967) MZKS Stal Brzeg -> (1994) BTP Brzeg [reaktywacja] -> (2004) BTP Piast Brzeg -> (16.04.2009) BTP Stal Brzeg.
 
Dane z sezonu: 2018/19
Zobacz także dane z sezonu: 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2019/20
Rozgrywki z udziałem
   2003/04 - Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: opolska II
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Opolski ZPN
   2004/05 - Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: opolska I
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Opolski ZPN
   2005/06 - Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: opolska I
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Opolski ZPN
   2006/07 - Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: opolska I
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Opolski ZPN
   2007/08 - Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: opolska I
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Opolski ZPN
   2008/09 - IV liga 2008/2009, grupa: opolska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Opolski ZPN
   2009/10 - IV liga 2009/2010, grupa: opolska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Opolski ZPN
   2010/11 - IV liga 2010/2011, grupa: opolska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Opolski ZPN
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: opolska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Opolski ZPN
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: opolska I
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Opolski ZPN
   2013/14 - Saltex IV liga 2013/2014, grupa: opolska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Opolski ZPN
   2014/15 - Saltex IV liga 2014/2015, grupa: opolska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Opolski ZPN
   2015/16 - Saltex IV liga 2015/2016, grupa: opolska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Opolski ZPN
   2016/17 - III liga 2016/2017, grupa: III
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Opolski ZPN
   2017/18 - III liga 2017/2018, grupa: III
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Opolski ZPN
   2018/19 - III liga 2018/2019, grupa: III
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Opolski ZPN
   2019/20 - III liga 2019/2020, grupa: III
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Opolski ZPN
   2019/20 - Totolotek Puchar Polski 2019/2020

 

Napisz do nas