[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: opolska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Branice 30 67 21 4 5 87-45 12 0 3 43-16 9 4 2 44-29
2.  Sparta Paczków 30 66 21 3 6 89-38 13 0 2 49-13 8 3 4 40-25
3.  Naprzód Ujazd Niezdrowice 30 62 19 5 6 60-34 14 0 1 40-14 5 5 5 20-20
4.  Czarni Otmuchów 30 54 16 6 8 56-46 7 4 4 24-16 9 2 4 32-30
5.  Pogoń Prudnik 30 48 14 6 10 57-42 8 2 5 33-21 6 4 5 24-21
6.  Orzeł Polska Cerekiew 30 47 15 2 13 71-63 9 1 5 45-33 6 1 8 26-30
7.  Unia Reńska Wieś 30 46 14 4 12 65-51 8 3 4 35-22 6 1 8 30-29
8.  Piast Brzeg 30 44 13 5 12 50-57 7 3 5 30-20 6 2 7 20-37
9.  Orzeł Dzierżysław 30 40 12 4 14 51-56 8 3 4 38-23 4 1 10 13-33
10.  Sudety Burgrabice 30 39 12 3 15 78-71 7 1 7 41-29 5 2 8 37-42
11.  Odra Kędzierzyn-Koźle 30 38 10 8 12 51-42 7 6 2 29-15 3 2 10 22-27
12.  Czarni Korfantów 30 35 11 2 17 54-74 5 2 8 27-31 6 0 9 27-43
13.  LZS Kamienica Nyska 30 31 8 7 15 57-93 5 5 5 29-34 3 2 10 28-59
14.  Unia Tułowice 30 30 8 6 16 45-68 6 2 7 29-35 2 4 9 16-33
15.  LKS Rusocin 30 26 7 5 18 50-75 3 3 9 28-42 4 2 9 22-33
16.  LZS Gościęcin 30 10 2 4 24 21-87 2 2 11 13-45 0 2 13 8-42
Olimpia Lewin Brzeski przeniosła się do grupy I.
Unia Tułowice wiosną grała tylko na własnym boisku.
BTP Brzeg zmienił nazwę na Piast Brzeg w przerwie zimowej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Orzeł Branice    3-4 1-0 1-3 3-0 2-0 4-1 1-0 1-0 6-1 4-2 0-2 10-0 3-2 2-1 2-0 
 2 Sparta Paczków6-3     1-2 1-2 2-1 6-0 3-1 6-1 5-0 2-1 2-0 4-0 2-0 3-0 3-2 3-0* 
 3 Naprzód Ujazd Niezdrowice2-1 4-1     1-6 4-0 2-0 3-2 3-1 1-0 2-1 2-1 2-0 5-0 4-0 2-1 3-0* 
 4 Czarni Otmuchów0-0 2-2 1-1     0-0 1-4 2-1 0-1 2-0 0-1 3-0 1-3 2-1 4-1 3-1 3-0* 
 5 Pogoń Prudnik1-1 0-2 1-3 0-3     1-2 0-1 10-0 1-0 4-2 1-0 3-0 4-4 2-1 3-2 2-0 
 6 Orzeł Polska Cerekiew5-5 4-0 2-1 1-3 0-1     3-1 3-4 2-1 2-3 0-7 6-0 4-3 3-1 7-2 3-1 
 7 Unia Reńska Wieś2-3 1-4 3-2 1-1 3-1 3-0     0-0 0-2 5-2 1-1 4-2 7-2 3-0 1-2 1-0 
 8 Piast Brzeg1-2 1-0 1-1 5-0 0-3 1-3 3-1     1-2 2-3 2-1 4-1 5-0 2-2 1-0 1-1 
 9 Orzeł Dzierżysław1-2 2-2 1-1 3-4 1-0 2-0 2-1 1-3     3-2 2-0 7-4 3-3 0-1 5-0 5-0 
 10 Sudety Burgrabice1-1 2-7 1-2 6-0 1-4 4-1 0-2 5-1 8-0     2-1 2-4 4-2 2-3 0-1 3-0* 
 11 Odra Kędzierzyn-Koźle0-1 2-1 2-1 5-1 1-1 1-1 0-0 4-2 3-0 2-2     4-1 0-1 1-1 3-1 1-1 
 12 Czarni Korfantów5-7 0-3 0-1 0-1 1-1 2-0 3-2 0-1 5-2 3-5 1-2     2-1 1-1 0-3 4-1 
 13 LZS Kamienica Nyska1-4 2-2 2-2 2-0 1-5 1-4 2-4 2-0 1-1 3-3 2-2 3-0     3-2 0-3 4-2 
 14 Unia Tułowice1-4 0-5 2-0 1-4 0-1 0-2 2-5 1-1 3-1 2-1 4-3 2-3 6-2     1-1 4-2 
 15 LKS Rusocin3-7 2-4 1-1 2-2 3-5 3-0 1-3 1-2 0-1 3-8 1-0 1-4 3-4 1-1     3-0 
 16 LZS Gościęcin0-3* 0-3 1-2 1-2 1-1 1-9 1-5 0-3 0-3* 3-2 0-2 0-3* 2-5 1-0 2-2     

Kolejka 1 - 9 sierpnia

LZS Kamienica Nyska 2-2 Odra Kędzierzyn-Koźle
Piast Brzeg 2-2 Unia Tułowice
LKS Rusocin 1-3 Unia Reńska Wieś
LZS Gościęcin 1-1 Pogoń Prudnik
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-1 Orzeł Branice
Orzeł Polska Cerekiew 1-3 Czarni Otmuchów
Sudety Burgrabice 2-4 Czarni Korfantów
Orzeł Dzierżysław 2-2 Sparta Paczków

Kolejka 2 - 16 sierpnia

Odra Kędzierzyn-Koźle 2-1 Sparta Paczków
Czarni Korfantów 5-2 Orzeł Dzierżysław
Czarni Otmuchów 0-1 Sudety Burgrabice
Orzeł Branice 2-0 Orzeł Polska Cerekiew
Pogoń Prudnik 1-3 Naprzód Ujazd Niezdrowice
Unia Reńska Wieś 1-0 LZS Gościęcin
LZS Kamienica Nyska 2-0 Piast Brzeg
LKS Rusocin 1-1 Unia Tułowice

Kolejka 3 - 23 sierpnia

Piast Brzeg 2-1 Odra Kędzierzyn-Koźle
LKS Rusocin 3-4 LZS Kamienica Nyska
LZS Gościęcin 1-0 Unia Tułowice
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-2 Unia Reńska Wieś (200)
Orzeł Polska Cerekiew 0-1 Pogoń Prudnik
Sudety Burgrabice 1-1 Orzeł Branice
Orzeł Dzierżysław 3-4 Czarni Otmuchów
Sparta Paczków 4-0 Czarni Korfantów

Kolejka 4 - 30 sierpnia

Odra Kędzierzyn-Koźle 4-1 Czarni Korfantów
Czarni Otmuchów 2-2 Sparta Paczków
Orzeł Branice 1-0 Orzeł Dzierżysław
Pogoń Prudnik 4-2 Sudety Burgrabice
Unia Reńska Wieś 3-0 Orzeł Polska Cerekiew 31 sierpnia
LZS Kamienica Nyska 4-2 LZS Gościęcin 31 sierpnia
Piast Brzeg 1-0 LKS Rusocin
Naprzód Ujazd Niezdrowice 4-0 Unia Tułowice

Kolejka 5 - 6 września

LKS Rusocin 1-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
LZS Gościęcin 0-3 Piast Brzeg 7 września, 16:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 5-0 LZS Kamienica Nyska
Orzeł Polska Cerekiew 3-1 Unia Tułowice
Sudety Burgrabice 0-2 Unia Reńska Wieś
Orzeł Dzierżysław 1-0 Pogoń Prudnik 7 września, 16:00
Sparta Paczków 6-3 Orzeł Branice
Czarni Korfantów 0-1 Czarni Otmuchów

Kolejka 6 - 13 września

Odra Kędzierzyn-Koźle 5-1 Czarni Otmuchów
Orzeł Branice 0-2 Czarni Korfantów
Pogoń Prudnik 0-2 Sparta Paczków
Unia Reńska Wieś 0-2 Orzeł Dzierżysław 14 września, 16:00
LZS Kamienica Nyska 1-4 Orzeł Polska Cerekiew 14 września, 16:00
Piast Brzeg 1-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice
LKS Rusocin 3-0 LZS Gościęcin 14 września, 17:00
Sudety Burgrabice 2-3 Unia Tułowice

Kolejka 7 - 20 września

LZS Gościęcin 0-2 Odra Kędzierzyn-Koźle 21 września
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-1 LKS Rusocin
Orzeł Polska Cerekiew 3-4 Piast Brzeg
Sudety Burgrabice 4-2 LZS Kamienica Nyska
Orzeł Dzierżysław 0-1 Unia Tułowice
Sparta Paczków 3-1 Unia Reńska Wieś
Czarni Korfantów 1-1 Pogoń Prudnik
Czarni Otmuchów 0-0 Orzeł Branice

Kolejka 8 - 27 września

Odra Kędzierzyn-Koźle 0-1 Orzeł Branice
Pogoń Prudnik 0-3 Czarni Otmuchów
Unia Reńska Wieś 4-2 Czarni Korfantów 28 września
LZS Kamienica Nyska 1-1 Orzeł Dzierżysław 28 września
Piast Brzeg 2-3 Sudety Burgrabice
LKS Rusocin 3-0 Orzeł Polska Cerekiew 28 września
LZS Gościęcin 1-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 28 września
Sparta Paczków 3-0 Unia Tułowice

Kolejka 9 - 4 października

Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-1 Odra Kędzierzyn-Koźle
Orzeł Polska Cerekiew 3-1 LZS Gościęcin
Sudety Burgrabice 0-1 LKS Rusocin
Orzeł Dzierżysław 1-3 Piast Brzeg
Sparta Paczków 2-0 LZS Kamienica Nyska 5 października, 14:00
Czarni Korfantów 1-1 Unia Tułowice
Czarni Otmuchów 2-1 Unia Reńska Wieś
Orzeł Branice 3-0 Pogoń Prudnik

Kolejka 10 - 11 października

Odra Kędzierzyn-Koźle 1-1 Pogoń Prudnik
Unia Reńska Wieś 2-3 Orzeł Branice 12 października
LZS Kamienica Nyska 3-0 Czarni Korfantów 12 października
Piast Brzeg 1-0 Sparta Paczków
LKS Rusocin 0-1 Orzeł Dzierżysław 12 października
LZS Gościęcin 3-2 Sudety Burgrabice 12 października
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-0 Orzeł Polska Cerekiew
Czarni Otmuchów 4-1 Unia Tułowice

Kolejka 11 - 18 października

Orzeł Polska Cerekiew 0-7 Odra Kędzierzyn-Koźle
Sudety Burgrabice 1-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice
Orzeł Dzierżysław 5-0 LZS Gościęcin
Sparta Paczków 3-2 LKS Rusocin
Czarni Korfantów 0-1 Piast Brzeg
Czarni Otmuchów 2-1 LZS Kamienica Nyska
Orzeł Branice 3-2 Unia Tułowice
Pogoń Prudnik 0-1 Unia Reńska Wieś

Kolejka 12 - 25 października

Odra Kędzierzyn-Koźle 0-0 Unia Reńska Wieś
LZS Kamienica Nyska 1-4 Orzeł Branice 26 października
Piast Brzeg 5-0 Czarni Otmuchów
LKS Rusocin 1-4 Czarni Korfantów 26 października
LZS Gościęcin 0-3 Sparta Paczków 26 października
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-0 Orzeł Dzierżysław
Orzeł Polska Cerekiew 2-3 Sudety Burgrabice
Pogoń Prudnik 2-1 Unia Tułowice

Kolejka 13 - 2 listopada

Sudety Burgrabice 2-1 Odra Kędzierzyn-Koźle
Orzeł Dzierżysław 2-0 Orzeł Polska Cerekiew
Sparta Paczków 1-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice
Czarni Korfantów 4-1 LZS Gościęcin
Czarni Otmuchów 3-1 LKS Rusocin
Orzeł Branice 1-0 Piast Brzeg
Pogoń Prudnik 4-4 LZS Kamienica Nyska
Unia Reńska Wieś 3-0 Unia Tułowice

Kolejka 14 - 8 listopada

Odra Kędzierzyn-Koźle 1-1 Unia Tułowice
LZS Kamienica Nyska 2-4 Unia Reńska Wieś 9 listopada
Piast Brzeg 0-3 Pogoń Prudnik 9 listopada
LKS Rusocin 3-7 Orzeł Branice 9 listopada
LZS Gościęcin 1-2 Czarni Otmuchów 9 listopada
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-0 Czarni Korfantów
Orzeł Polska Cerekiew 4-0 Sparta Paczków
Sudety Burgrabice 8-0 Orzeł Dzierżysław

Kolejka 15 - 11 listopada

Orzeł Dzierżysław 2-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
Sparta Paczków 2-1 Sudety Burgrabice
Czarni Korfantów 2-0 Orzeł Polska Cerekiew
Czarni Otmuchów 1-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice
Orzeł Branice 2-0 LZS Gościęcin
Pogoń Prudnik 3-2 LKS Rusocin
Unia Reńska Wieś 0-0 Piast Brzeg
LZS Kamienica Nyska 3-2 Unia Tułowice

Kolejka 16 - 20 marca

Odra Kędzierzyn-Koźle 0-1 LZS Kamienica Nyska
Unia Tułowice 1-1 Piast Brzeg
Unia Reńska Wieś 1-2 LKS Rusocin 21 marca
Pogoń Prudnik 2-0 LZS Gościęcin
Orzeł Branice 1-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice
w Włodzieninie
Czarni Otmuchów 1-4 Orzeł Polska Cerekiew
Czarni Korfantów 3-5 Sudety Burgrabice
Sparta Paczków 5-0 Orzeł Dzierżysław

Kolejka 17 - 27 marca

Unia Tułowice 1-1 LKS Rusocin
Sparta Paczków 2-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
Orzeł Dzierżysław 7-4 Czarni Korfantów 28 marca
Sudety Burgrabice 6-0 Czarni Otmuchów 28 kwietnia, 16:00
Orzeł Polska Cerekiew 5-5 Orzeł Branice 28 kwietnia, 16:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 4-0 Pogoń Prudnik
LZS Gościęcin 1-5 Unia Reńska Wieś 28 kwietnia, 16:00
Piast Brzeg 5-0 LZS Kamienica Nyska 28 marca

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Odra Kędzierzyn-Koźle 4-2 Piast Brzeg
LZS Kamienica Nyska 0-3 LKS Rusocin 4 kwietnia
Unia Tułowice 4-2 LZS Gościęcin
Unia Reńska Wieś 3-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 4 kwietnia
Pogoń Prudnik 1-2 Orzeł Polska Cerekiew
Orzeł Branice 6-1 Sudety Burgrabice
we Włodzieninie
Czarni Otmuchów 2-0 Orzeł Dzierżysław
Czarni Korfantów 0-3 Sparta Paczków

Kolejka 19 - 10 kwietnia

Unia Tułowice 2-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice
Czarni Korfantów 1-2 Odra Kędzierzyn-Koźle
Sparta Paczków 1-2 Czarni Otmuchów
Orzeł Dzierżysław 1-2 Orzeł Branice
Sudety Burgrabice 1-4 Pogoń Prudnik
Orzeł Polska Cerekiew 3-1 Unia Reńska Wieś
LZS Gościęcin 2-5 LZS Kamienica Nyska
LKS Rusocin 1-2 Piast Brzeg

Kolejka 20 - 17 kwietnia

Odra Kędzierzyn-Koźle 3-1 LKS Rusocin
Piast Brzeg 1-1 LZS Gościęcin
LZS Kamienica Nyska 2-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 18 kwietnia, 16:00
Unia Tułowice 0-2 Orzeł Polska Cerekiew
Unia Reńska Wieś 5-2 Sudety Burgrabice 18 kwietnia, 16:00
Pogoń Prudnik 1-0 Orzeł Dzierżysław
Orzeł Branice 3-4 Sparta Paczków
w Włodzieninie
Czarni Otmuchów 1-3 Czarni Korfantów 15 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 24 kwietnia

Unia Tułowice 2-1 Sudety Burgrabice
Czarni Otmuchów 3-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
Czarni Korfantów 5-7 Orzeł Branice
Sparta Paczków 2-1 Pogoń Prudnik
Orzeł Dzierżysław 2-1 Unia Reńska Wieś 25 kwietnia, 16:00
Orzeł Polska Cerekiew 4-3 LZS Kamienica Nyska
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-1 Piast Brzeg
LZS Gościęcin 2-2 LKS Rusocin 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1 maja

Odra Kędzierzyn-Koźle 1-1 LZS Gościęcin
LKS Rusocin 1-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice
Piast Brzeg 1-3 Orzeł Polska Cerekiew
LZS Kamienica Nyska 3-3 Sudety Burgrabice 2 maja, 17:00
Unia Tułowice 3-1 Orzeł Dzierżysław
Unia Reńska Wieś 1-4 Sparta Paczków 2 maja, 17:00
Pogoń Prudnik 3-0 Czarni Korfantów
Orzeł Branice 1-3 Czarni Otmuchów 1 maja, 17:00
mecz w Otmuchowie

Kolejka 23 - 8 maja

Unia Tułowice 0-5 Sparta Paczków
Orzeł Branice 4-2 Odra Kędzierzyn-Koźle 9 maja, 17:00
we Włodzieninie
Czarni Otmuchów 0-0 Pogoń Prudnik
Czarni Korfantów 3-2 Unia Reńska Wieś
Orzeł Dzierżysław 3-3 LZS Kamienica Nyska 9 maja, 17:00
Sudety Burgrabice 5-1 Piast Brzeg
Orzeł Polska Cerekiew 7-2 LKS Rusocin
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-0 LZS Gościęcin
(wo)
nie odbył się LZS Gościęcin wycofał się

Kolejka 24 - 15 maja

Odra Kędzierzyn-Koźle 2-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice
LZS Gościęcin 1-9 Orzeł Polska Cerekiew 16 maja, 17:00
LKS Rusocin 3-8 Sudety Burgrabice
Piast Brzeg 1-2 Orzeł Dzierżysław
LZS Kamienica Nyska 2-2 Sparta Paczków 16 maja, 17:00
Unia Tułowice 2-3 Czarni Korfantów
Unia Reńska Wieś 1-1 Czarni Otmuchów 16 maja, 17:00
Pogoń Prudnik 1-1 Orzeł Branice

Kolejka 25 - 22 maja

Unia Tułowice 1-4 Czarni Otmuchów
Pogoń Prudnik 1-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
Orzeł Branice 4-1 Unia Reńska Wieś
w Włodzieninie
Czarni Korfantów 2-1 LZS Kamienica Nyska
Sparta Paczków 6-1 Piast Brzeg
Orzeł Dzierżysław 5-0 LKS Rusocin 23 maja, 17:00
Sudety Burgrabice 3-0 LZS Gościęcin
(wo)
zespół LZS Gościęcin wycofał się
Orzeł Polska Cerekiew 2-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice

Kolejka 26 - 29 maja

Odra Kędzierzyn-Koźle 1-1 Orzeł Polska Cerekiew
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-1 Sudety Burgrabice
LZS Gościęcin 0-3 Orzeł Dzierżysław
(wo)
zespół LZS Gościęcin wycofał się
LKS Rusocin 2-4 Sparta Paczków
Piast Brzeg 4-1 Czarni Korfantów
LZS Kamienica Nyska 2-0 Czarni Otmuchów 30 maja, 17:00
Unia Tułowice 1-4 Orzeł Branice
Unia Reńska Wieś 3-1 Pogoń Prudnik 30 maja, 17:00

Kolejka 27 - 5 czerwca

Unia Tułowice 0-1 Pogoń Prudnik
Unia Reńska Wieś 1-1 Odra Kędzierzyn-Koźle 6 czerwca, 17:00
Orzeł Branice 10-0 LZS Kamienica Nyska
Czarni Otmuchów 0-1 Piast Brzeg
Czarni Korfantów 0-3 LKS Rusocin
Sparta Paczków 3-0 LZS Gościęcin
(wo)
LZS Gościęcin wycofał się.
Orzeł Dzierżysław 1-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 6 czerwca, 17:00
Sudety Burgrabice 4-1 Orzeł Polska Cerekiew

Kolejka 28 - 10 czerwca

Odra Kędzierzyn-Koźle 2-2 Sudety Burgrabice
Orzeł Polska Cerekiew 2-1 Orzeł Dzierżysław
Naprzód Ujazd Niezdrowice 4-1 Sparta Paczków
LZS Gościęcin 0-3 Czarni Korfantów
(wo)
LZS Gościęcin wycofał się.
LKS Rusocin 2-2 Czarni Otmuchów
Piast Brzeg 1-2 Orzeł Branice
LZS Kamienica Nyska 1-5 Pogoń Prudnik
Unia Tułowice 2-5 Unia Reńska Wieś

Kolejka 29 - 13 czerwca

Unia Tułowice 4-3 Odra Kędzierzyn-Koźle 13 czerwca, 14:00
Unia Reńska Wieś 7-2 LZS Kamienica Nyska
Pogoń Prudnik 10-0 Piast Brzeg
Orzeł Branice 2-1 LKS Rusocin
Czarni Otmuchów 3-0 LZS Gościęcin
(wo)
LZS Gościęcin wycofał się
Czarni Korfantów 0-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice
Sparta Paczków 6-0 Orzeł Polska Cerekiew
Orzeł Dzierżysław 3-2 Sudety Burgrabice

Kolejka 30 - 19 czerwca

Unia Tułowice 6-2 LZS Kamienica Nyska
Odra Kędzierzyn-Koźle 3-0 Orzeł Dzierżysław
Sudety Burgrabice 2-7 Sparta Paczków
Orzeł Polska Cerekiew 6-0 Czarni Korfantów
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-6 Czarni Otmuchów
LZS Gościęcin 0-3 Orzeł Branice
(wo)
LZS Gościęcin wycofał się.
LKS Rusocin 3-5 Pogoń Prudnik
Piast Brzeg 3-1 Unia Reńska Wieś

IV liga 2003/2004 (opolska)

Klasa okręgowa 2003/2004 (opolska I)

Klasa A 2003/2004 (Opole III)
Klasa A 2003/2004 (Opole IV)

Autor: Zdzisław Kowalski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas